778 112a470e55f15c4936510fed115fbb2c12ffb3a4

Inter Mediolan przegrał spotkanie z Sassuolo 1:2. Bramkę dla gospodarzy strzelił Eder natomiast dla przyjezdnych dwukrotnie zapunktował Iemmello.

W pierwszych minutach spotkania bliski szczęścia był Perisić, jednak jego strzał był niecelny i grę wznowił bramkarz. W 6. Minucie ponownie Perisić w polu karnym zdecydował się na strzał z powietrza, tym razem piłka wylądowała w bocznej siatce bramki Sassuolo. Zauważalna była przewaga Interu przez pierwszy kwadrans. Jednak w dalszym ciągu brakowało celnych strzałów. W 20. Minucie gdyby nie świetna interwencja bramkarza gości to Icardi technicznym strzałem otworzyłby wynik spotkania. W 29. Minucie po ciekawym rozegraniu piłki z rzutu rożnego Icardi strzałem głową trafił w lewy słupek bramki Sassuolo niemalże z najbliższej odległości. 36. Minuta, strata piłki na środku boiska przez Murillo, szybki kontratak i Iemmello bez problemu technicznym strzałem pokonał bezradnego Handanovicia. Do końca pierwszej połowy nie było jakiś zmasowanych akcji na bramkę rywala i sędzia zakończył pierwszą odsłonę gry przy stanie 1:0 dla Sassuolo.

W drugiej połowie do ataku ruszył Inter. Już minutę po rozpoczęciu gry Eder był bliski szczęścia jednak Consigli ponownie bardzo dobrze interweniował. W 50. Minucie defensywa Interu ponownie została obnażona, po czym gola z najbliższej odległości ponownie strzelił Iemmello a asystą popisał się Lirola. Inter chciał szybko odpowiedzieć jednak bramkarz Sassuolo był dzisiaj w wyśmienitej formie i żaden strzał nie sprawiał mu trudności. W grze gospodarzy widoczny był brak pomysłu na wyprowadzanie akcji. Rozegranie na skrzydło i wrzutka w pole karne, tak wyglądała większość zagrać ofensywnych w wykonaniu Interu. W 70. Minucie Eder oddał strzał ze skraju pola karnego gości, bramkarz Sassuolo był zasłonięty i nie widział piłki a ta powoli wtoczyła się do jego bramki. Było 1:2 dla przyjezdnych. W 78. Minucie sprzed pola karnego ponownie uderzał Eder, tym razem niecelnie. W 81. Minucie strzał głową oddał Perisić, jednak piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. Momentami dawało się odnieść, że Inter przeważał, jednak przez odkrywanie się gospodarze narażali się na groźne kontrataki Sassuolo. Niestety do końca spotkania wynik się nie zmienił. Inter 1:2 Sassuolo.

Inter 1:2 Sassuolo

Bramki: 70' Eder ; 36' i 50' Iemmello

Żółte kartki: Ansaldi, Eder, Barbosa ; Peluso

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 24 Murillo, 2 Andreolli, 55 Nagatomo; 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 6 Joao Mario; 87 Candreva, 9 Icardi, 44 Perisic.
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 97 Radu, 8 Palacio, 11 Biabiany, 15 Ansaldi, 19 Banega, 20 Sainsbury, 21 Santon, 23 Eder, 40 Vanheusden, 41 Gravillon, 96 Barbosa.
Trener: Stefano Vecchi

SASSUOLO: 47 Consigli; 20 Lirola, 55 Letschert, 15 Acerbi, 13 Peluso; 12 Sensi, 7 Missiroli, 8 Biondini; 25 Berardi, 9 Iemmello, 16 Politano.
Ławka rezerwowych: 1 Pomini, 30 Costa, 4 Magnanelli, 5 Antei, 10 Matri, 11 Defrel, 21 Aquilani, 23 Gazzola, 28 Cannavaro, 39 Dell'Orco, 98 Adjapong.
Trener: Eusebio Di Francesco.

Sędzia główny: Massa.

G2g 336 2
dodał: Adriano_forever, źródło: inter.it, data: 14.05.2017, 12:10
Komentarze (35)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
Ciechan20 14.05.2017, 16:14
Dobrze, że sezon zbliża się ku końcowi. Moim skromnym zdaniem włodarze klubu powinni zdecydować się na pewien eksperyment. W kontraktach piłkarzy jest masa przeróżnych klauzul, kruczków dotyczących wypłat. Jest coś takiego jak premia za strzelonego gola w danym spotkaniu, premia za czyste konto, premia za określoną liczbę asyst.
Chińscy właściciele powinni wprowadzić również kary finansowe, które dotyczyłyby zachowania piłkarzy w trakcie spotkania. Wszelkie praktyki wykazywania braku należytego zaangażowania w mecz, tzw. przejście obok meczu powinny być surowo karane, wtedy nie byłoby tego cyrku jaki obecnie istnieje w Interze. Skończyłoby się gwiazdorzenie i głupie wymachiwanie rękoma, w myśl zasady że w każdym meczu dajesz z siebie 100%, niezależnie od klasy przeciwnika.
Avatar
iluminati 14.05.2017, 16:06
każdy klub miał jakieś lata hańby, ale najgorsze, że te parówy śmierdzące z rubecebuland mają teraz radochę...
967 31b0998b6e411d5d2c3fd21b0d9cdf70d7af9a20
ojciec&ojciec 14.05.2017, 16:03
a :cenzor: tam z nimi, wszyscy do wypieerdolenia nawet za darmo. nie chcę oglądać tych zakazanych mord w przyszłym sezonie, bo zbiera mi się na rzygi od ich widoku.
986 7e1784b30dbae0a5001b1284923e1a54e6d0d1c7
CNS87 14.05.2017, 16:00
Niech przegraja do konca wszystkie mecze i bedzie chociaz jakis rekord w tym sezonie... ps. Zmieniajac trenerow jak rekawiczki nic nie osiagniemy. Trener musi miec czas zeby zaszczepic swoja filozofie gry. Ferguson gdy przyszedl do MU dopiero po kilku latach zdobyl pierwsze mistrzostwo a wczesniej niemal spadl z ligi i nikt go nie wyrzucil! Niech wezma dobrego trenera i dadza mu szanse mimo slabszych wynikow, bo jak trener ma naprawic swoje bledy skoro zaraz Cie wyxebia.
898 2b4dcb4c5786711e08084e63895f348336664aa1
Drakan83 14.05.2017, 15:59
Trzeba wyj.e.bać co niektórych graczy, którym ewidentnie się nie chce...na czele z Icardim...ewidentnie nie dźwiga opaski...zresztą co to za kapitan, któremu klub w tak młodym wieku daje opaske tylko za to, żeby podpisał kontrakt. Jest super, jak dostanie idealną piłke...ale gry nie ciągnie, chyba, że na PS w Hummerze...może w 2 meczach zagrał tak jak prawdziwy kapitan...ciągnął drużyne za uszy...ale poza tym nic...nie widze, żeby miał posłuch i szacunek u innych graczy...Murillo...klasa światowa - w porównaniu z Rankokią...Juto Fiuto...nie rozumiem...czy np Santon jest ażtak słaby, że chociaż on za niego nie wejdzie...Candreva, masakra...kiwka fajna, ale dośrodkowania to po prostu amatorka...bez głowy,szkoda pisać...nie zasługuje na 1 skład. 2-3 dobre dośrodkowania i inaczej by mecz-mecze mogłyby wyglądać, a my non stop jego stroną atakowaliśmy, tylko jak mieliśmy zdobyć gola...jak dośrodkowań dobrych nie ma. Zero motywacji, zero zaangażowania, zero chęci...ogólnie pół zespołu do totalnej wymiany...trzeba sprowadzić zawodników z charakterem i głodnych gry...tym co zostaną zrobić pranie mózgu, żeby z nich tą obecną beznadziejność wyplenić...I zatrudnić trenera, który chwyci ich za ja,ja i jak sięktóremuśnie będzie podobało...to powie bez ogródek, żeby wy.pier.dala.ł.
Avatar
rezun 14.05.2017, 15:26
naprawde uwarzacie ze to nie jest zaplanowane, przeciez wiadomo ze LE jest nam na sranie najladniej mowiac. Konczymy sezon i czyscimy, Euefa nam moze skoczyc
119 3d3ddb4b38c0707b31a24094b82ef1b7d381ff5d
ANIOL 14.05.2017, 15:15
Hahahhahahahhahahahha
Avatar
lena182 14.05.2017, 15:03
dobrze dobrze bardzo dobrze... powinniśmy wszystkich sprzedać i wykupić połowę sassuolo :) a na poważnie oczy krwawią część kolejna nie ostatnia. ale mimo że krwawią to kibice nie są ślepi. to już od dłuższego czasu widać że Pioli nie był głównym winnym. Jak grali tak jak im Trener kazał to były wyniki. nawet 1-0 to zawsze 3 ptk. Wpadli z torino i Sampodorią to część stwierdziła że już nie ma sensu grać o LE tylko trzeba dograć sezon. serial trwa i ja osobiści mam coraz mniejsze grono zawodników którym jestem w stanie postawić status "nietykalny". sporą część zawodników chyba powinniśmy sprzedać tylko po to żeby coś na nich zarobić bo za rok mogą być już nic nie warci a na prawdę ie zasługują na to żeby im kibicować...
986 7e1784b30dbae0a5001b1284923e1a54e6d0d1c7
CNS87 14.05.2017, 14:50
Lol
402 a8a1613501e3f4e5ac830432e65d7cb7520580fe
doug 14.05.2017, 14:48
I Vecchiemu zdarzaja sie porazki !! ! Kiedy on ostatni raz przegral trenujac nas? :D
640 cb10b9bcd2ad065e5290486207af64ca006d2ea9
Kris77 14.05.2017, 14:47
To jest jakas :cenzor: tragedia co oni graja.Moze mi ktos wytlumaczy czemu gra brozovic a nie Banega ktory potrafi zagrac jakas prostopadla pilke!?a tak to my gramy tylko jedno caly czas do boku i jakas gowniana wrzutka.ZENADA !! !
665 77e0cf16c5e27cc1538ee162702e130b73052018
intermed1 14.05.2017, 14:36
Czy wy kurvy wstydu nie macie?
903 8498acbdbb3c986f2155928d0cc39b2d15e131c6
Endru 14.05.2017, 14:34
Dobrze ze nie spadlismy w tym sezonie z ligi
415 80bbb5dc4103fc9de973715e0f1a6e72a09f7bdb
Ramos 14.05.2017, 14:32
Candreva gra jak robot, ciągle to samo i bez skutku już patrzeć na to nie można. Jedynym plusem była wspólna gra Edera z Barbosą, reszta chyba przyszła sobie pochodzić po murawie.
Avatar
Bartek-32 14.05.2017, 13:08
Tak patrzę na nagatomo i zastanawiam się co musi jeszcze odpieprzyc żeby nie grać w pierwszym składzie
Mecze Interu
115 14b77c74330cf69f6a0c087425a4ea9a8bfbd6d2
-:-
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
SPAL - Inter
28.01.2018, godz. 12:30
Serie A 2017/2018 XXII kolejka

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Klinsi64 22.01.2018, 00:44

    kogo my bysmy musieli na te skrzydła kupić i za co?

  • Klinsi64 22.01.2018, 00:43

    brak ławki dało sie odczuć w meczu z Fiorą na środku obrony

  • vth 22.01.2018, 00:39

    ok trzymajcie się i do następnego!

  • Van Dall 22.01.2018, 00:39

    raz dobre 15 minut, raz 45 i tak się kulali pół roku

  • Van Dall 22.01.2018, 00:39

    w sumie może by się 5 dobrych meczu uzbierało

  • FReeFonix 22.01.2018, 00:38

    a nie teraz sobie siedza w wiezieniu

  • FReeFonix 22.01.2018, 00:38

    http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22919138,zabili-bo-studniowka-jest-przeciez-raz-w-zyciu.html jak dla mnie to kara smieci na takie ku rwy

  • vth 22.01.2018, 00:38

    może przeciętnie ale to jest teraz czas aby to przepchać i tyle

  • maverik 22.01.2018, 00:38

    we wszystkich meczach wygladala przecietnie?

  • vth 22.01.2018, 00:38

    zobaczymy teraz jak będzie w najbliżych meczach. Czas jest aby nałapać unktów i się odbudować + może ktoś do nas przyjdzie

  • Tabela ligowa
  • Tabela strzelców
Miejsce Drużyna Mecze Punkty
1 Napoli 20 51
2 Juventus 20 50
3 Inter 20 42
4 Lazio 19 40
5 Roma 19 39
6 Sampdoria 19 30
7 Atalanta 20 30
8 Fiorentina 20 28
9 Udinese 19 28
10 Torino 20 28
11 Milan 20 28
12 Bologna 20 24
13 Chievo 20 22
14 Genoa 20 21
15 Sassuolo 20 21
16 Cagliari 20 20
17 SPAL 20 15
18 Crotone 20 15
19 Hellas 20 13
20 Benevento 20 7
Zawodnik Miejsce Bramki
1 Ciro Immobile 20
2 Mauro Icardi 18
3 Paulo Dybala 14
4 Fabio Quagliarella 12
5 Dries Mertens 10
6 Gonzalo Higuain 9
7 Edin Dzeko 9
8 Iago Falque 8
Bohater tygodnia
134 467bf4f19979e4ad5e7c549669001c36405a6484

Joao Cancelo

Kalendarz wydarzeń

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 16974

Liczba newsów: 30152