057 fa04f6e7f6a5311ca0db9b8e85bc301f85f3ca82

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

17:58

Prezydent Realu Sociedad na temat zainteresowania Interu Inigo Martinezem:

Nic nie wiem. Nie ma w tych wiadomościach konkretów. Nie otrzymaliśmy żadnej ofert i myślę, że zawodnik też. Każdy na świecie wie, że wolę, by martinez został, niż otrzymać 32 mln euro w gotówce. Przekazaliśmy to jego agentowi. Rozmawiałem także z rodziną zawodnika oraz zawodnikiem, który powiedział, że dobrze się tu czuje. 

 

 

17:56

Sevilla szykuje nową ofertę za Joveticia, tym razem w wysokości 13 mln euro. 

 

16:41

SKY: Kluczowe w sprawie przedłużenia kontraktu z Romą dni dla Nainggolana. James Palotta, prezydent Romy oraz Dyrektor Sportowy Monchi spotkają się z agentem Belga i spróbują przekonać Nainggolana do podpisania nowego kontraktu. 

 

14:37

Tuttosport: Inter przejawia zainteresowanie kilkoma zawodnikami PSG: Javierem Pastore, Lucasem Mourą, Grzegorzem Krychowiakiem i Marquinosem. 

 

10:38

Coriere dela Sera: Radja Nainggolan naciska na transfer do Interu. Jeśli zawodnik nie przedłuży kontraktu z Romą, to Inter postara się ściągnąć go do siebie, jednak Roma wolałaby sprzedać zawodnika zagranicę. 

 

09:32

Jak donosi Gianluca Di Marzio, Walter Sabatini miał kilka spotkań wczorajszego wieczoru. Z papierosem w dłoni, zapytany przez dziennikarzy o jego obecne poczynania odpowiedział "porozmawiamy w piątek, widziałem się z 5, lub 6 osobami."

Jedną z nich na pewno był Beltrami - agent Nainggolana. Sabatini spotkał się też z Pietro Chiodim - agentem Perisicia i Joveticia. Celem spotkania było zrozumieć intencje napastników Interu. 

 

09:28

Jeżeli Perisić odejdzie, to w jego miejsce Inter postara się sprowadzić 2 skrzydłowych. Potencjalne wzmocnienia to: Sadio Mane, Alexis Sanchez, Angel Di Maria, Erick Lamela, Domenico Berardi. 

 

09:16

Marcelo Brozović nie wzbudza zainteresowania na rynku transferowym - Premium Sport.

 

09:14

Piero Ausilio udzielił wypowiedzi dla Sky na temat mercato:

Perisić? Nie bierzemy pod uwagę niczego co oferował nam Manchester United. Nic się nie dzieje, Perisić trenuje póki co z zespołem. Dalbert? Sytuacja z Dalbertem nie wyjaśni się szybko, ale mogę potwierdzić, że kilka dni temu rozpoczęliśmy negocjacje. Nicea nie chce go sprzedawać, więc potrzebujemy cierpliwości, strategii, musimy poczekać także na decyzję Dalberta. 

Nainggolan? Śledzę jego sytuację. Musimy analizować sytuację i mieć oko na to co dzieje się na rynku. Mogę powiedzieć tylko tyle, że Radja nigdy nie był wystawiony na sprzedaż przez Romę. Jestem dyrektorem w Interze i szanuję to co robią dyrektorzy Romy.

Medel? Czytałem, że ma testy w Tigres, jednak nie otrzymaliśmy póki co nawet telefonu od nich. Gaibgol? Postanowimy o jego przyszłości w następnych dniach. Być może dobrze będzie dla niego jeśli pójdzie na wypożyczenie.  Jovetić? Nic nowego. Lucas Lima? To dobry zawodnik. Colidio? Mamy porozumienie z Boca, jednak zostanie one sfinalizowane, gdy zawodnik ukończy 18 lat. 

 

 

05:57

Sportitalia informuje, że Walter Sabatini spotkał się z agentem Radji Nainggolana,Alessandro Beltrami w hotelu ME. Sabatini rozmawiał również z Fali Ramadanim na temat Stevana Jovetića i Ivana Perisića.

 

05:53

Według Secondo Don Balona w ostatnich godzinach na stole władz PSG pojawiła się poważna oferta ze strony Interu Mediolan w celu zakupu Angelo Di Marii.

 

05:50

Jak informuje Tuttomercato.web Andrea Ranocchia odrzucił możliwość przenosin do ekipy z Premier League, Huddersfield. Włoski obrońca wyraził chęć transferu do Anglii, lecz interesuje go gra w dużo lepszym klubie niż w drużynie beniaminka. Rozmowy z Genuą, również zostały przerwane.

 

G2g 336 2
dodał: Kondzik, źródło: różne, data: 13.07.2017, 06:13
Komentarze (45)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
767 f184d7b885985f52d48637e04e1e04320adb15c2
interista1987 14.07.2017, 20:46
Nainggolan,Balde Keita i dwoch bardzo sobrych oberoncow to jeszcze mus w tym sezonie dla Interu.
berardi sie nadaje....
309 c72b07afe5f4a48188d0536c951d282cbf61e0b2
Lucash 14.07.2017, 10:15
Osobiście uważam, że całe gadanie odnośnie wielkich gwiazd typu Costa, James, Di Maria to po prostu zagrywka negocjacyjna aby wyciągnąć Keite/Berardiego czy tego typu graczy za odpowiednio niższą cenę. Myślę, że kupimy tylko jednego zawodnika światowego formatu w tym okienku i będzie to ktoś na pozycję rozgrywającego. Obstawiam caly czas Radje. Gwiazdy zaczniemy sprowadzać dopiero po awansie do LM. Nie ma się co czarować. Ze Spallem czwarte miejsce jest w naszym zasięgu ☺
048 bce73b51982dbfacb5cff8cf33cf2b241189c4c6
ciechan 14.07.2017, 10:07
Jak najbardziej masz dużo racji, ale marcato ma to do siebie że ilość zawodników dobrych zmniejsza się proporcjonalnie wraz z uplywajacym czasem. Jak marzył nam się Costa, rudiger, conti czy wielu innych to teraz na rynku ich już nie ma, bo rynek staje się coraz bardziej ograniczony. To nie legia że zawodników szuka się w 30 innych ligach i gość jest realnym wzmocnieniem. My szukamy zawodnikow z kilku drużyn, najlepszych i zawodnicy to też przeważnie gwiazdy lub uznani zawodnicy w swoich klubach. Liczę że wszystko będzie ok, ale zakładając że chcieliśmy kupić 2-3 gwiazdy, to nasz plan narazie nie jest wypelniany należycie
051 c314548dfb7a9b114365579229c85843fd2870e4
Luciano 14.07.2017, 09:13
Lucash najważniejsze to być wyżej w tabeli od acm, wiadomo, ze w tym sezonie się podłożyliśmy żeby ucieć od le ale to było bardzo słabe.
Ja chcę tylko jednego gracza z topu, najchętniej obrońce, chyba że odejdzie Ivan wtedy dwóch
Racja nasze finanse wyglądają zdrowo w porównaniu, my nie płacimy rozkapryszonym gwiazdką po 6mln euro za sezon, dzięki Bogu
309 c72b07afe5f4a48188d0536c951d282cbf61e0b2
Lucash 14.07.2017, 08:56
Żeby nie było miałem na myśli bicie się o awans do LM. Milan aby im się budżet spiął musiałby by wygrać LM. W to to chyba nawet najwięksi optymiści z Milanu nie wierzą. Zresztą zwróćcie uwagę, na fakt jakie zadłużenie potężne zredukowaliśmy, właśnie poprzez redukcję budżetu płacowego. W Milanie w zeszłym sezonie już budżet płacowy był wysoki. Bodajże 3 w lidze. A gwiazdy tam żadnej nie było. W tym sezonie będą mieli tragedię, dlatego uważam, że nie jest to dobra droga sukcesów. I nie wróżę im sukcesu finansowego.
309 c72b07afe5f4a48188d0536c951d282cbf61e0b2
Lucash 14.07.2017, 08:37
Jak Inter nic nie robi ?? Od wielu lat spokojnie kadrę wymieniamy. Zaczynaliśmy od dupy grajków typu Karja, Belfodil, Taider i inni. Potem co sezon wymienialiśmy na lepszych i dotarliśmy do poziomu gdzie potrzeba tylko kilku nazwisk i to nie z samego topu aby bić się o LM. Naingolan zarabia 3 miliony w Romie u Nas dostanie 4 lub 4,5 i będzie zadowolony. Nie jest to kosmiczna pensja. Aurier czy inni , których wymieniłem nie będą zarabiać więcej niż 5 mln. Bonucci natomiast ma zarabiać około 7, Auba chce ponad 11. Zresztą co ja się będę produkował, jak tu nikt nie widzi jaką drogą zmierzamy. Gdyby nie zmiany trenerów w zeszłym sezonie to realnie bylibyśmy na 4 miejscu (jak ktoś nie widział tego, że specjalnie odpuściliśmy LE jak już szans nie było na LM no to sorry nic nie poradzę). Teraz po wzmocnieniu obrony i ze Spallem na ławce, będziemy 3 siłą w lidze. Co oczywiście nie oznacza, że takie miejsce zajmiemy. Ale kadrę mamy mocną. Odejdzie Perisić - przyjdzie Keita/Berardi lub obaj. Poza tym jak nie widzicie, żadnych zagrożeń z tytułu wymiany całej pierwszej 11 to chyba nie znacie się na piłce w ogóle. Atmosfera i zgranie to podstawa sukcesów - co notabene właśnie Milan pokazał w zeszłym sezonie. Pokazali jaja, charakter i właśnie byli drużyną czego nam brakowało prawie cały sezon. W tym tego mieć nie będą i nie wróżę im sukcesu - obym się mylił bo Milan to jednak drużyna z historią i zasługuje na wyższe lokaty. To nie FM czy FIFA, że kupujesz gości i oni grają od razu jakby się znali od zawsze. "Jak inaczej nawiązać walkę z najlepszymi jak nie kupowac gwiazdy którym trzeba zapłacić?" - Trener z jajami i zrobić atmosferę wiary w umiejętności i walki do końca (przykład Monaco). Dzięki za Nobla :) Sezon zweryfikuje, ja widzę plan Sunning i cały projekt, ale do tego trzeba umieć planować i myśleć do przodu na kilka - kilkanaście lat. Wy tu już po 14 dniach okienka wieścicie naszą totalną porażkę, a Milanu triumf w lidze. Zejdźcie trochę na Ziemię, piłka nożna to nie tak prosta gra jak w FM.
170 b64b692cec3d3adfc450a9653eefda067f2fbbc0
inter_21 14.07.2017, 07:43
Lucash sam nie wierzysz w to co piszesz, co chwila sobie zaprzeczasz
" Poza tym nie sztuką jest kupić drogo i dać niebotyczną pensję zawodnikowi." a jak inaczej nawiązać walkę z najlepszymi jak nie kupowac gwiazdy którym trzeba zapłacić? Jak masz inny sposób to dostaniesz nobla
"Wieszczę za 2 sezony rozpad atmosfery w Milanie, albo gigantyczne długi. " to jest żałosne jak niektórzy nie moga się pogodzić z tym że milan robi dobre transfery. Inter nic nie robi to wg Ciebie super, Milan robi dobre ruchy to wieszczysz im upadek (wystarczy że będą w top4 i mają LM która im wszystko zrekompensuje), gdzie tu logika?
" Pokazaliśmy w zeszłym sezonie, że możemy tą kadrą grać ładnie i skutecznie (pomijam początek i koniec sezonu)" no to hicior jest, ten poczatek i koniec sezonu to było jakieś 2/3 sezonu albo przynajmniej połowa co obrazuje nasze miejsce w tabeli więc chyba gówno pokazalismy
"Najlepiej ich obu kogoś na rozegranie Naingolan (może Teixeira z Jiangusu) i boki Aurier/Cancelo i Dalbert." przed chwilą pisałeś że nie można sprowadzać gwiazd a Naigollan czy Aurier to niby nie gwiazdy za które trzeba wyłożyć grube pieniądze na transfer i pensje?
" Trzeba na chłodno analizować wszystko. " na chłodno to nie przyszedł nikt powazny i sie nawet nie zanosi, istnieje obawa że odejdzie Perisic, żadna z pokrak nie odeszła póki co, takie są chłodne fakty
767 f184d7b885985f52d48637e04e1e04320adb15c2
interista1987 14.07.2017, 01:58
Lucash
taka dobra druzyne mielismy, ze skonczylismy za Milanem?
309 c72b07afe5f4a48188d0536c951d282cbf61e0b2
Lucash 14.07.2017, 00:09
Większość tutaj to widzę fani CR7 - same płaczki. Weźcie się ogarnijcie, bo się czytać tego nie da. Drużynę w zeszłym sezonie mieliśmy już dobrą, a teraz wystarczy kilka korekt. Trzeba to zrobić z głową, a nie na hop siup. Milan musi wymienić całą jedenastkę i dlatego kupuje na potęgę. Poza tym nie sztuką jest kupić drogo i dać niebotyczną pensję zawodnikowi. Tylko co dalej? Zrobi się komin płacowy, gracze będą żądać coraz wyższych pensji bo i prosta droga do bankructwa klubu. Zacznijcie myśleć długoterminowo. Nie zatrudnialiście nikogo w firmie i nic na ten temat nie wiecie. Suning to potężna korporacja i oni dobrze wiedzą jak prowadzić biznes. Więc proszę skończcie ten lament. Nie możemy ściągnąć gwiazd od razu bo nikt nie przyjdzie do klubu bez pucharów, chyba że dla pieniędzy. Ale to już pisałem prosta droga do bankructwa. Chcemy zbudować potęgę na dekady, a nie na 2 sezony. Wieszczę za 2 sezony rozpad atmosfery w Milanie, albo gigantyczne długi. Nie zdążą odbudować marki tak szybko, aby się budżet spiął. Zresztą zaraz się UEFA doczepi o FFP. My potrzebujemy kilku nazwisk i nie musi być to top na razie. Pokazaliśmy w zeszłym sezonie, że możemy tą kadrą grać ładnie i skutecznie (pomijam początek i koniec sezonu). Także panowie bez spiny. Kupimy pewnie Balde Keitę lub Berardiego. Najlepiej ich obu kogoś na rozegranie Naingolan (może Teixeira z Jiangusu) i boki Aurier/Cancelo i Dalbert. No i środkowy obrońca. Mnóstwo młodych kupionych perspektywicznych graczy. Jest dobrze, a będzie tylko lepiej. Poza tym czuję, że Suning zbiera kasę na stadion bo to jest nasz priorytet. Budujmy z głową i długoterminowo, nie na szybko. Było już dużo klubów w historii z szejkami i się zwinęli po sezonie, bo nakupowali gwiazdeczek z milionowymi kontraktami. Milan ma ciężkie zadanie, jeśli im się uda zgrać, zrobić atmosferę i niezbankrutować - czapki z głów. Ale to będzie bardzo ciężkie zadanie i ja bym na ich miejscu tak się nie podniecał !! Trzeba na chłodno analizować wszystko. Pozdrawiam.
048 bce73b51982dbfacb5cff8cf33cf2b241189c4c6
ciechan 14.07.2017, 00:06
Podczas gdy my bujamy w obłokach, Milan zamyka transfer bonucciego i biglii. Czekamy na Di Marie, radje itp itd a na ten moment najbardziej realne opcje uciekają nam. Mamy spoko kadrę ale na myśl że Milan kupuje bonucciego za grosze(40), a my nie możemy uskrobac na dalberta i chcemy dać 50 mln za mlodziaka na ŚO to aż mnie krew zalewa. Ja jestem cierpliwy ale to już mnie przerasta
Avatar
Olli666 13.07.2017, 23:49
Bonucci i biglia oficjalnie jutro zaczynaja testy w AC MILAN
Donnarumma
Conti bonucci Romagnoli/Musacchio rr
Kessi biglia
Calhanoglu
Suso Silva bonaventura
Robi wrażenie patrząc ze podobno MILAN ma kupic jeszcze gwiazdę do ofensywy która ma być Aubameyang.
967 31b0998b6e411d5d2c3fd21b0d9cdf70d7af9a20
ojciec&ojciec 13.07.2017, 23:34
przyjdzie w sierpniu jakiś przepłacony szrot na lukratywną emeryturkę, niestety trzeba się z tym pogodzić. nakupili youngsterów i to tak na łapczywca, nie wiem jaki to będzie miało skutek, sabaton niewiele pomógł - reputacja klubu bałąganu pokutuje, mamy problem z wyciągnięciem dalberta a nagatomo rzekomo przekonał trenera. klątwy wiszą nad nami i nie mają zamiaru ustąpić, przygotujcie się na rzęsisty deszcz po rozpoczęciu nowego sezonu chłopaki.
Avatar
interbear 13.07.2017, 23:06
Naprawde ciezko nam kibicom !! ! to już kur.a trwa 7 lat !! !! !
642 a22b0272d87b1aa1ea304c941b2dc8ffe3c4a61d
boniunio 13.07.2017, 22:47
Jasne ... Nainggolan i Di Maria aż rwią się do Interu plotki ploteczki. Gdzie inni się wzmacniają i zgrywają to my oczywiście żyjemy w świecie plotek !!
Avatar
Olli666 13.07.2017, 22:47
Biglia 9 transferem Milanu
Bonucci 10 oficjalnym bedzie jutro
Chyba trochę Milan odskoczył Interowi .
Avatar
interbear 13.07.2017, 22:31
Robi się panowie naprawdę nieciekawie :/ Myślałem ze minie czerwiec ffp spłacone i bedzię prawdziwa ofensywa transferowa ! 2 tydzień lipca za nami i co ?? ?? Borja Valero XD Ktoś tam na pewno jeszcze przyjdzie pytanie kto Xd i kiedy ?
Avatar
Roni86 13.07.2017, 22:21
Ale dno ;) Nikt normalny ty nie przyjdzie ;) Prosze nie gadać że nigzie nie gramy. Jest to powolny koniec tego klubu niestety. Gadanie ,, pracujemy w ciszy'' nikogo nie zmyli. Każdy trener chce zawodników do okresu przygotowawczego a u nas nie chce ?? ? Dziwne. Szalu nie bedzie. Chyba wieje z mojej strony dramatem :(
Avatar
adik218 13.07.2017, 21:52
zanim my zaczniemy kupować to wszyscy których niby chcieliśmy zostaną sprzedani przykład semedo i inni
967 31b0998b6e411d5d2c3fd21b0d9cdf70d7af9a20
ojciec&ojciec 13.07.2017, 19:52
nikogo nie kupimy
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 13.07.2017, 19:43
No właśnie czytałem, że Juve woli go pchnąć do Milanu niż do nas. Podobno już rozmawiali z jego agentem. Ma kosztować 40 - 45 mln i zarabiać 6 - 7 mln za sezonik :D
Mecze Interu
094 08ab6e1400c5320aacf762d20aede112048daa76
-:-
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
Cagliari - Inter
25.11.2017, godz. 20:45
Serie A 2017/2018 XIV kolejka

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Ojciec SB 23.11.2017, 10:28

    dostaje szanse to ja spierdoli