060 8adc1f88bddb3024de5cf8c9303372bcab73ca25

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

21:02

W sprawie swojego planowanego transferu do Interu wypowiedział się sam Dalbert. Słowa Brazylijczyka są bardzo bezpośrednie i wskazują wyraźnie, że najprawdopodobniej zagra on w Interze:

Inter złożył ofertę nie do odrzucenia, zarówno dla mnie, jak i dla mojego klubu. Myślę, że w ciągu najbliższych dni nastąpi zakończenie pozytywne dla wszystkich. Byłem bardzo szczęśliwy w Nicei, będę zawsze wdzięczny klubowi i kibicom, że dali mi możliwość przyjazdu i uczestniczenia w ważnym projekcie. Myślę, że zarząd Nicei zrozumiał, że chcę osiągać jeszcze wyższe cele i spróbować dostać się do kadry narodowej, co jest marzeniem każdego piłkarza. Wybór był trudny, ale moją wolą jest wzięcie udziału w nowym projekcie.

Mój agent otrzymał oferty od dziesięciu europejskich klubów, między innymi od Liverpoolu, ale Inter wykazał najsilniejsze zainteresowanie. Z Niceą miałem fantastyczny sezon, okres magiczny dla mnie i dla całego zespołu. Mam nadzieję, że tym sezonem odpłaciłem wiarę i uczucie, jakimi klub mnie obdarzył.

 

19:31

La Gazzetta dello Sport: Juve zainteresowane celem Interu, Inigo Martinezem. 

 

19:30

Premium Sport jest pewne: Perisić opuści Inter Mediolan. W jego miejsce przyjdzie prawdopodobnie ktoś z dwójki Keita Balde - Berardi. Innego zdania z kolei jest fcinternews.it, które donosi, że Inter ma uzgodnione warunki kontraktu z Di Marią, który przyjdzie jak tylko Ivan Perisić odejdzie do Manchesteru United. Inter ma świetne relacje z PSG i czeka na zrobienie decydującego kroku po kartę Di Marii. 

 

18:25

Daily Star: Andrea Ranocchia zaakceptował ofertę West Bromu! Angielski klub zaoferował 5,5 mln euro za kartę Włocha, oferując samemu zawodnikowi 4,5 mln euro rocznie. Zawodnik odrzucił oferty Huddersfield i Genoi. 

 

 16:31

Brytyjska prasa informuje, że Tottenham złożył ofertę kupna gracza AC Milan Suso. Spurs oferują za Suso 20 mln. €. Dziennikarze również twierdzą, że jeśli Hiszpan dołączy do Londyńczyków to zespół opuści Lamela. Argentyńczykiem zainteresowany jest mocno Inter Mediolan.

 

16:18

Dziennikarze InsideFootball informują, że Ivan Perisić w najbliższych dniach dołączy do Manchesteru United. Inter natomiast w jego miejsce zakontraktuje Angela di Marię z PSG. Argentyńczyk dogadał się z Sabatinim w sprawie kontraktu indywidualnego. Swojego rodaka z otwartymi ramionami powita Mauro Icardi, który wypowiada się w samych superlatywach na temat Angela.

 

15:15

Jeden z byłych celów transferowych Interu - Lucas Biglia, pożegnał się z fanami Lazio i poinformował, że dołączy do Milanu. 

 

12.31

CdS twierdzi, że Suning wyda 60 mln. € na pomocnika. W dalszym ciągu głównym celem transferowym pozostaje Nainggolan. W przypadku niepowodzenia negocjacji z Romą, Sabatini postara się zakontraktować Vidala lub Keitę.

 

09:52

Nowe nazwisko łączone z Interem: Lucas Lima z Santosu. 

 

09:23

Prezes AS Romy James Pallotta poinformował prasę, że Radja Nainggolan nie jest na sprzedaż.

 

09:13

Spotkanie Ausilio, Spallettiego i Perisicia. Jak donosi Tuttomercatoweb, Chorwat został poinformowany, że odejdzie do United tylko w przypadku pojawienia się na stole oferty w wysokości 55 mln euro. 

 

09:10

Radja Nainggolan tylko w przypadku nie przedłużenia umowy z Romą. Negocjacje między Romą, a agentem piłkarza rozpoczęte - Inter będzie miał szansę na sprowadzenie Belga tylko w przypadku niepowodzenia tych negocjacji. Prawdą jest, że agent zawodnika spotkał się z Sabatinim w tym tygodniu - media sugerują, że na spotkaniu Sabatini zaoferował agentowi Nainggolana kontrakt dla gracza warty 6 mln euro za sezon. Jaka będzie odpowiedź Romy? Sugeruje się, że Rzymski klub zaoferuje zawodnikowi 4 mln euro. 

Wszystko zależy więc od zawodnika: jeśli Ninję przekona projekt i wyższy kontrakt Interu, to nie przedłuży kontraktu z Romą. Wtedy też działacze Interu rozpoczną negocjacje w sprawie transferu. Jeśli zawodnik przedłuży kontrakt z Romą to wtedy Ausilio i Sabatini będą musieli skupić się na alternatywie dla Nainggolana. Cała sytuacja powinna się rozwiązać w przeciągu następnych  10 dni. 

 

 

09:04 

La Gazzetta: Nicea chce zatrzymać Dalberta co najmniej do eliminacji LM. 

 

06:00

Według Daily Star, Andrea Ranocchia wyraził chęć powortu na Wyspy Brytyjskie. West Bromwich pokonało konkurencje z Hull, Huddersfield i Genui. Ranocchia miałby zarabiać 80 tys funtów tygodniowo i podpisać 2-letni kontrakt.

 

05:49

Niccolo Ceccarini włoski ekspert skomentował sytuację Nainggolana i Dalberta - Radja Nainggolan nie opuści Romy, nastąpi przedłużenie kontraktu do 2021 roku. Dalbert? Zajmnie to troche czasu ale ten zawodnik będzie grał w Interze.

 

05:40

FcInterNews - Erick Lamela po raz kolejny na celowniku Interu Mediolan. Tottenham zdaje się szukać zastępstwa dla argetyńczyka i już złożył ofertę za Suso w wysokości 20 mln euro. Argentyńczyk chce wrócić do Włoch, szczególnie do Interu i Waltera Sabatiniego, który odkrył gracza. 

 

G2g 336
dodał: Kondzik, źródło: różne, data: 14.07.2017, 06:12
Komentarze (59)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
bankbet 15.07.2017, 04:21
http://rubymatches.blogspot.nl/ Kupon z kursem 252 na dziś mają już aktualny! udowadniają zdjęciami swoje kupony! sam grałem 2 ostatnie kupony i trafiłem ! polecam!
309 c72b07afe5f4a48188d0536c951d282cbf61e0b2
Lucash 15.07.2017, 02:23
Atutem naszym będzie właśnie zgranie bo mamy środek składu cały z zeszłego sezonu obrońcy, pomocnicy i szpica. Zgramy tylko boki obrony i lewe skrzydło w przypadku odejścia Perisicia. Radja czy Valero z takim doświadczeniem od razu załapią o co chodzi w naszej grze. Skrinar będzie powoli wprowadzany do składu.
309 c72b07afe5f4a48188d0536c951d282cbf61e0b2
Lucash 15.07.2017, 01:59
@Inrerista1987 to nie jest gra FM czy Fifa, że liczą się umiejętności tylko. Tu nie ma nikt wątpliwości, że Milan na papierze wygląda super. Ale nie zgrają się tak szybko i nie wiadomo jaka atmosfera będzie. Na początek wszyscy pewnie pełni entuzjazmu , ale przyjdzie seria gorszych wyników i się zacznie. To tak jakbyś zebrał najlepszych gości z kilku osiedli i sklecił skład. Grałeś w dzieciństwie chyba? Wszyscy będą grali pod siebie w trudnych momentach i każdy do każdego będzie miał o wszystko pretensje. Uważam, że Montella nie dźwignie tego, Jeśli uda im się awansować do LM to sam im przyklasnę! Poza tym ciekaw jestem na prawdę jak ogarną budżet i wykażą dochody aby nie było kar z tytułu FFP.

@Timon Spall jest znany z tego, że gracze u niego wracają do formy. Ostatnie przykłady z Romy: Dzeko, Szary czy Jesus nawet grał nieźle. Ja myślę, że zaskoczy u niego Murillo bo talent niewątpliwie ma , co pokazał na początku przygody u Nas. Nie tylko profesor z tyłu, ale i do przodu gnał jak dzik. Taki Lucio 2.0 Poza tym, czuję że Joao Mario będzie grać na skrzydle i odpali :) i będzie z Candrevą walczył o pierwszy skład. Perisic jak odejdzie to przyjdzie Keita. W Di marie nie wierzę za bardzo, choć chciałbym się mylić. Widzę dla nas 3 warianty gry:

4-3-3 :
Aurier/Cancelo -Murillo- Miranda(Skrinar)- Dalbert
Kondo - Radja (Valero) - Gaglia
Joao Mario - Icar - Keita
4-3-1-2 ew. choinka:
Aurier/Cancelo -Murillo- Miranda(Skrinar)- Dalbert
Kondo - Radja (Valero) - Gaglia
Joao Mario
Keita - Icar
3-5-2:
Skrinar - Miranda - Murillo
Aurier/Cancelo - Kondo - Radja (Valero) - Gaglia - Da;bert
Keita - Icar

Do rotacji: Barbosa, Candreva(Berardi), Brozo (Benassi), Pinamonti, Ansaldi, DD, Jakiś obrońca przyjdzie jeszcze albo do pierwszej 11 albo do rotacji. jeszcze jakiś pomocnik, no i młodzież. Tak więc dużo zmian w składzie nie ma i koszty nie jakieś ogromne. Tak to widzę.
398 d5f7ab265aa82e9a5bd54ba5e1e3236f57a94714
KŁANIEŚ 15.07.2017, 01:52
Milan kupił już całą obronę... kupi i napastnika. O nich bym się już nie martwił... o nas też jeszcze bym się przesadnie nie martwił, ale okres przygotowawczy do sezonu zaczął się już kilka dni temu... czas ucieka... chyba, że będziemy się zgrywać do grudnia ?!
767 16987d53f134fc57e0c52a27872885a82269fa19
timon 15.07.2017, 00:32
Lucash
Oby, bo akurat w Murillo od samego początku wierzylem
767 f184d7b885985f52d48637e04e1e04320adb15c2
interista1987 15.07.2017, 00:20
Milan to niewiadoma? Juz maja sklad na walke o scudetto tylko im brakuje napastnika choc i ten Bacca jeszcze dalby rade.
Defensywa bilanu jest najlepsza we Wloszech.
Donna-Conti,Romagnoli,Bonucci,Rodriguez przed nimi Biglia.
A my z calym szacunkiem Murillo9D'Ambrosio,Miranda,Skriniar,nagatomo przed nimi Gagliardini.
705 0725c0760718b4cb8ff2268f8002ee2505a4d438
piotrekninter 14.07.2017, 23:09
a to oka :P
no pomyslec ze prawie 100 tys tygodniowo :p chore
376 81f7256b001e50c6b9fa2ed589841820135def3f
Kondzik 14.07.2017, 22:27
Piotrek ja pisze o jego zarobkach... ;) pomyśleć ze ten amator moze zarabiać prawie tyle co u nas Icar..
498 ab2d585731d7e59f0531692f3fbbb8ac37a918f6
majonez87 14.07.2017, 22:18
Dramat co nie
Avatar
strzalkowy 14.07.2017, 22:15
4,5 mln euro dla Rano za sezon....
498 ab2d585731d7e59f0531692f3fbbb8ac37a918f6
majonez87 14.07.2017, 21:48
Di Maria gral na lewej w Realu i PSG również.
705 0725c0760718b4cb8ff2268f8002ee2505a4d438
piotrekninter 14.07.2017, 21:33
Kondzik nie 4, 5 a nawet 5,5 mln,spoko kasa jak za takiego farfocla
Berrardi ok,ale raczej jako rywalizacja z Candreva, Keita niewiadoma,moze byc z nim problemowo jak z Mario,a moze kozaczyć,bo jest wciaż młody,rozwija sie,moze grac jeszcze lepiej jak w Rzymie
a za Ivana raczej powinien przyjść ktoś naprawde z topu, tyle ze Di Maria raczej gra na prawym,a Ivan na lewym :P
376 81f7256b001e50c6b9fa2ed589841820135def3f
Kondzik 14.07.2017, 21:30
SETE bedzie ich obowiązywać za rok. Nie wiem dokladnie ale chyba beda musieli miec przychód taki jaki teraz wydają na transfery .
309 c72b07afe5f4a48188d0536c951d282cbf61e0b2
Lucash 14.07.2017, 21:16
Nie mamy tylko boków obrony, Murillo odżyje coś czuje przy Spallu. Na prawym skrzydle zagra w końcu JM bo to jego pozycja. Jeśli odejdzie Perisic widzę Balde Keitę u Nas no i jedną gwiazdę kupić czyli Radje do środka i więcej nie trzeba aby zająć 4 miejsce. Roma się osłabia, Atalanta, Firoa, Lazio będą rozsprzedane. Milan niewiadoma a jeszcze zostają 2 miejsca do LM. Bo Juve i Napoli daleko przed wszystkimi. To kto ma awansować jak nie my ?? Trener w końcu jest z jajami, także będzie dobrze. Awansujemy do LM to przyjdą głośne nazwiska. A może jeszcze kimś jeszcze nas sztab zaskoczy.
498 ab2d585731d7e59f0531692f3fbbb8ac37a918f6
majonez87 14.07.2017, 21:00
Dokladnie timon. Ale nie przeciez mamy szkielet. Tylko ze polowa tego szkieletu to pseudo pilkarzyny bez ambicji i umiejetnosci.
767 16987d53f134fc57e0c52a27872885a82269fa19
timon 14.07.2017, 20:57
Handa- ?, ?, Miranda, ?- Joao, Valero, Gaglia- ?, Icardi, ?. W przypadku sprzedaży Perisicia potrzebujemy pięciu konkretnych zawodników, nie rozpedzalbym się ze stwierdzeniami, ze potrzebujemy tylko uzupełnień :)
Avatar
Szociq 14.07.2017, 20:05
Z zapartym tchem czytam komentarze płaczących i klnących na czym świat stoi "kibiców" FCI. nie jesteśmy w połowie mercato ale wiekszość już wie że kolejny sezon to będzie jedna wielka tragedia. Od razu zaznaczam że sam również jestem zaniepokojony dotychczasowymi poczynaniami Interu w kwestii transferów a tak na prawdę to braku takich poczynań, ale ludzie, wstrzymajmy się z ocenami. Nikt z nas nie wie co się dzieje w klubie ani z kim toczą się ewentualne rozmowy. Jak widzicie doniesienia prasowe zawierają w sobie może 10% prawdy, reszta to bzdury wyssane z palca. Niezwykła jest również ta ekscytacja nad transferami, które przeprowadził do tej pory Milan. Bonucci - ok, to zawodnik topowy, który wzmocniłby linię obrony każdej drużyny na świecie. Ale reszta to zawodnicy, którzy może i wypalą w Milanie, ale zdecydowanie nie były to do tej pory nazwiska rzucające na kolana. Biorąc pod uwagę jakim składem dysponowali w zeszłym sezonie, nie dziwię się że przeprowadzili aż tyle transferów. Powiem więcej, zawodnicy których my kupowaliśmy sezon czy dwa temu, to faktycznie byli gracze którzy przynajmniej na papierze robili różnicę. Perisić, Kondobia, Jao Mario, Miranda, Banega , Gagliardini, Barbosa, Candreva - czy któryś z zawodników ściagniętych teraz przez Milan (oprócz Bonucciego) na prawdę robi na was aż takie wrażenie w porównaniu do naszych nabytków. Jak widać co najmniej połowa z wyżej wymienionych, z różnych przyczyn w Interze nie pokazała nawet części swoich umiejętności które prezentowałą w poprzenich drużynach. I podejrzewam że podobnie będzie z milanem, szczególnie że Montella nie jest raczej trenerskim wirtuozem. To co najwyżej wyrobnik średniej klasy. .
005 2d252581e71c9806f92ae6db4a72ba213fd46988
pluto11 14.07.2017, 19:49
Wychodzi na to ze jestesmy bogaci ale biedni. Milan wydal 220 mln juz i pewnie kupia jeszcze Abumeyanga albo Belottiego. A my skoro mamy ponoc 150 mln a nie musimy wymieniac kadry jak Milan tylko ja uzupelnic to powinnismy miec mega okienko ale cos widza ze te 150 mln to na papierze tylko chyba
Avatar
SETE 14.07.2017, 19:47
Jeśli przyjdzie DiMaria to nie odczujemy utraty Perisica, który moim zdaniem nie zagra już takiego sezonu jak ten teraz. Perisic jest dobrym zawodnikiem , ale nigdy nie będzie topem. DiMaria w optymalnej formie jest na poziomie na jaki Ivan niestety nie wejdzie, mimo pelnego podziwu dla jego umiejetnosci i zaangażowania. Taka wymiana bylaby na + dla nas jakościowo i marektingowo...DiMaria przyciąga nie ma co do tego wątpliwości.
Gdy za Perisicia przyjdzie Keita lub berardi jesteśmy w plecy bez dwóch zdan ..

RAnochcia zaakceptowal oferte :) to brzmi niewiarygodnie.

Proszę o info rzetelne od Was ...czy Milanu nie obowiazuje finansowe fair Play ? jeśli tak to dlaczego ?
376 81f7256b001e50c6b9fa2ed589841820135def3f
Kondzik 14.07.2017, 19:30
4.5 mln ....za babole na obronie? Żyła złota .kroter kolejny obsrany jakby byl 30 sierpnia
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
111 bde3cd2e6f7418f7f7331c3ed3353f3e7111ca5c
Inter - Olympique Lyon
24.07.2017, godz. 14:00
Sparingi przedsezonowe

Ostatnio na forum
Wejdź na forum
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • _DANI_ 23.07.2017, 02:23

    no wzajemnie :)

  • _DANI_ 23.07.2017, 02:23

    sciagneli Caprariego - zero szans i pozbycie sie.. Erkin to samo... Barbosa tez zero szans... Alex Telles,

  • sampam 23.07.2017, 02:23

    dobranoc :)

  • sampam 23.07.2017, 02:21

    dzialacze na pewno - wypchniecie sneijdera to przyklad

  • sampam 23.07.2017, 02:20

    ktos uprawi dywersje

  • _DANI_ 23.07.2017, 02:20

    nie wierze ze wszyscy trenerzy, a bylo ich kilku... ma taka sama wizje skladu, to samo widza w zawodnikach

  • sampam 23.07.2017, 02:20

    metafizyka :D

  • _DANI_ 23.07.2017, 02:19

    jak to wytlumaczyc ?

  • _DANI_ 23.07.2017, 02:19

    Palacio grał a Jovetic odstrzelony.... Nagatomo, Santon itd