571 7d015cd05e40f406a24b6dbbaaa97f49a5b94858

Inter remisuje z Bologną i po raz pierwszy w tym sezonie traci punkty. Bramki dla obu drużyn zdobyli Simone Verdi oraz Mauro Icardi z rzutu karnego.

Goście już w pierwszej minucie meczu mogli objąć prowadzenie. Dobre, ofensywne wejście prawą stroną zrobił D'Ambrosio, który płasko dośrodkował w pole karne, ale tam z piłką minął się Joao Mario. Następnie inicjatywę przejęli podopieczni Roberto Donadoniego, którzy grali zdecydowanie szybciej i lepiej niż ich rywale. Najpierw próbował Di Francesco, ale jego strzał po indywidualnej akcji przeleciał obok słupka. W 9. minucie gospodarze byli jeszcze bliżej trafienia. Z lewej strony przedarł się Verdi, uderzył w słupek, a późniejszy strzał jednego z graczy Bolognii nie trafił w bramkę Handanovicia. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku w tym okresie meczu był właśnie Verdi, który raz po raz kręcił obrońcami Interu. W 16. minucie fatalny błąd popełnił Handanovic, który zbyt krótko wybił piłkę i sprokurował sobie sytuację jeden na jeden z Verdim, ale ten spudłował minimalnie obok słupka. W 24. minucie wreszcie do głosu doszedł Inter. Po indywidualnej akcji Perisicia do strzału z pierwszej piłki złożył się Nagatomo, ale jego dobry strzał minął bramkę strzeżoną przez Antonio Mirante. Kilka minut później gospodarze dopięli swego. Znakomicie z dystansu uderzył Verdi i na tablicy od tego momentu widniał wynik 1-0. Zawodnicy Spallettiego starali się odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, lecz ich akcje były zbyt ślamazarne i mało było z nich zagrożenia. W doliczonym czasie gry swoją szansę miał Icardi, który jednak oddał strzał w środek bramki. 

Druga połowa była słabym widowiskiem z obu stron. Bologna cofnęła się do defensywy, a Nerazzurri wolno i nieudolnie konstruowali swoje ataki. Podopieczni Luciano Spallettiego najczęściej próbowali grać prawą stroną boiska, ale wszystko kończyło się niedokładną wrzutką Antonio Candrevy. Tuż po przerwie zmieniony został najsłabszy na boisku Joao Mario, w którego miejsce wszedł Eder. I to on miał udział przy wyrównującym trafieniu gości. Chytrze zachował się w polu karnym i dał się sfaulować Adamowi Masinie. Arbiter konsultował jeszcze swoją decyzją z systemem VAR, ale zdania nie zmienił. A z 11. metrów bardzo mocnym strzałem do wyrównania doprowadził Mauro Icardi. Do końca spotkania obraz gry się nie zmienił i ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami. Nie zmienia to faktu, że przynajmniej do jutrzejszego wieczoru Nerazzurri będą samodzielnie liderować w tabeli Serie A.

Bramki: Verdi 32' - Icardi 77' - karny

Żółte kartki: Poli, Donsah, Mirante, Petkovic - D'Ambrosio, Eder, Nagatomo

BOLOGNA: 83 Mirante; 15 Mbaye, 3 Gonzalez, 18 Helander, 25 Masina; 16 Poli (72' 8 Taider), 5 Pulgar, 77 Donsah; 9 Verdi, 7 Petkovic (88' 30 Okwonkwo), 14 Di Francesco (74' 24 Palacio)

Ławka rezerwowych: 1 Da Costa, 34 Ravaglia, 6 De Maio, 13 Brignani, 4 Krafth, 42 Frabotta, 12 Crisetig, 2 Nagy, 10 Destro

Trener: Donadoni

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 55 Nagatomo; 11 Vecino, 20 Borja Valero (86' 5 Gagliardini); 87 Candreva (82' 77 Brozovic), 10 Joao Mario (50' 23 Eder), 44 Perisic; 9 Icardi

Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia, 61 Vanheusden, 21 Santon, 29 Dalbert, 17 Karamoh, 99 Pinamonti

Trener: Spalletti

 

G2g 336 2
dodał: domin98, źródło: inf. własna, data: 19.09.2017, 19:50
Komentarze (46)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
championsbet 21.09.2017, 04:58
http://victorybetpoland.blogspot.nl/ - dziś ostatni dzień możliwości dołączenia przez nowych do gry u nich! Trafili ostatnio kurs 283 ! mają skany na blogu potwierdzające, polecam bo sam gram z nimi od ponad tygodnia
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 20.09.2017, 17:29
Fakt, jeden remis to lepsze jak zbieranie przegranych do ilości 14 jak w zeszłym roku, takich spotkań może być nawet i 10 w tym sezonie, oby poprawa i walczyć o każdy pkt, nadal jesteśmy bez przegranej, Milan i Roma juz dostały po głowie.

Nawet Juve w zeszłym roku kończyło 4 remisami i 5 porażkami, czyli 9 spotkań gdzie stracili pkt, pomijając ich mecze wygrane fuksiarsko, a były i takie typu z Crotone nasz albo ten uratowany teraz remis.

Jak wygramy kolejne dwa spotkania teraz to pewnie wszystko im wybaczymy :-) a potem sprawdzian z Milanem...
235 b450ca08c645b0ccdb2f735f566028d35139c739
Deki21 20.09.2017, 17:24
Bez przesady nie ma tragedii po dwoch slabszych meczach. Wiadomo ze Mistrza nie bedzie ale LM bardzo realna. Przeciez takie Napoli ekipa juz zbudowana tez dala sie przycisnac Bolonii i mialo tylko to szczescie ze nie stracilo pierwsze bramki a Bolonia miala ful okazjii.
568 5024ad470beea18f337f235d465187bdbf85e1da
Jacenty 20.09.2017, 15:19
Wszystko o naszej grze zostało napisane... Wystarczyło zagęścić środek i wyłączyć z gry Valero - staliśmy się bezsilni, bez umiejętności wyprowadzenia piłki. Bologna zagrała wyższym pressingiem i musiało się to z naszej strony skończyć długą piłką, bo wychodzenie z pod pressingu w porównaniu do Napoli czy Romy nie istnieje. Do tego zerowa determinacja piłkarzy. Ostatnie dwa mecze wyglądały tragicznie...
Avatar
Rafał 1976 20.09.2017, 14:35
Te dwa ostatnie mecze były żałosne w naszym wykonaniu z Crotone udało się wydrzeć trzy punkty.Wczoraj zremisiwalismy cudem a ten remis to jak porażka.Jude dziś wygra i już zaczynamy oglądać ich plecy nie nawiedzę oglądać pleców Judaszy
Avatar
Dejwid 20.09.2017, 13:55
Ta ekipa nie ma głębi. Przecież za wartościowych zmienników uważają w Interze Brozovicia i Karamoha, Rano więc trudno będzie o podium w tym sezonie taka jest brutalna prawda.
Avatar
armin22 20.09.2017, 13:09
Jak dla mnie mecze z Crotone i Bologną to tragedia, więcej zaangażowania w meczach towarzyskich niż w walce o punkty.
Siódmy trener z rzędu miliardowy inwestor, a my nadal Nagatomo i D'ambrosio na obronie to jakaś komedia. Candreva co najmniej żałosny jego wrzutki to oddawanie piłki przeciwnikowi, Valero obniżył poziom tak jak Mario gra fatalnie.
Tragedia się zacznie jak odpadną ŚO. Poziom z meczu na mecz systematycznie leci w dół.
Avatar
lrogas83 20.09.2017, 11:08
Ten mecz pokazał, że przed trenerem jeszcze długa droga. Bologna nie ma gwiazd, jest co najwyżej średniakiem, a jak widziałem ich pierwsze 15-20 minut, Bologna stworzyła sobie wtedy 5 fajnych sytuacji a my tyle nie stworzylismy przez cały mecz. Nie widziałem u nas ducha zespołu, Bologna nas nacisnęła a my nic. Nikt nie wziął gry na siebie. I niestety znowu wraca temat kapitana, gdzie on wtedy byly albo jakie pomysly ma na to Spaletti, bo patrzac na pozne zmiany liczyl na cud.
768 21b0920cda0657d2df68fc466cbb75debd079b7c
maestro177 20.09.2017, 09:54
Ewidentnie nie potrafimy atakować pozycyjnie i średnie drużyny będą się zastawiać. W tamtym sezonie w podobnym meczu uratował nas Barbosa, karma.
733 c1c8aec98567920ad78c3e3e9e24b3be5f304455
brk91 20.09.2017, 09:53
1. Verdi poezja gry, Petković, Di Francesco, Masina baja = Dramat Bolognii, po świetnym meczu mają 1 punkt. Ogrom szczęścia po naszej stronie, to będzie topowy punkt w końcowym rozrachunku. Po tym co zobaczyłem, radość z wyniku.
2. 75 minuta, wynik 1-0, ilość zmian 2-1. Jestem totalnie zawiedziony milczeniem Spalla. Chciał tylko remisu i nic więcej.
3. D'Ambrosio to był zawodnik na Romę, tutaj brak Cancelo WYRAŹNY. Fatalne centry Candrevy, ale bez tych stałych fragmentów to nie grał gorzej niż Perisić, czyli po prostu słabo. Bardziej mnie niepokoi Jao Mario, najsłabszy u nas, pytanie co dalej. Oby tutaj decydowała forma dnia. Nie skreślajcie go z ŚPO, przypomnijcie sobie zmianę w przerwie meczu z Romą.
4. Od meczu ze SPAL, poprzez Crotone i wczoraj Bolognię, poziom naszej gry leci tendencyjnie w dół. Wymagane są zmiany w wyjściowym składzie na Genoę. Konkurencyjność na pozycjach? poza środkiem pomocy ja tego nie dostrzegam. Teraz zapewne zacznie Dalbert i Eder, chciałbym jednak widzieć "coś" więcej...
4. 20 września 2017 roku, poranna kawa, Internazionale liderem tabeli włoskiej Serie A. To jest chyba najmilsza informacja. DZIĘKUJĘ.
967 31b0998b6e411d5d2c3fd21b0d9cdf70d7af9a20
ojciec&ojciec 20.09.2017, 09:05
Nic nowego nie powiem - wychodzi nam bokiem mercato. Brak 10, brak poważnego skrzydła i topa w środku. Ci których mamy zaczynają wpieerdalać się pod formę i wygląda to jakby miało się skończyć jak zwykle
Avatar
koniar 20.09.2017, 08:48
Candreva pięknie dośrodkowywał prawda? :) kurcze ale drewno, moim zdaniem najgorszy zawodnik wczoraj, nawet Samuraj lepiej grał. Nie widziałem pomysłu na grę, mam nadzieje że to poprawią.
Avatar
cuba 20.09.2017, 08:19
I co nagle panika ?? ? rozdmuchany,napompowany balonik początku sezonu i teraz nagle remis i wielki żal :D jeszcze żeby było śmiesznie dopisać że Icardi uratował remis :D bożyszcz tłumów :D nic się nie stało,remis czyli nie przegraliśmy w następnym meczu 3pkt i zapomnimy o tym spotkaniu :)
170 b64b692cec3d3adfc450a9653eefda067f2fbbc0
inter_21 20.09.2017, 07:41
Akurat nie hejtowałbym tak Mario bo mimo że zagrał jak amator to w poprzednich meczach był jednym z najlepszych (3 asysty mówią same za siebie), problemem jest to że w takich sytuacjach nie ma kto za niego wejść, bo Brozo to gra w 80% meczach tak jak on wczoraj jakby ktoś już zapomniał, wczoraj wszedł i jakby go nie było na boisku.
Candreve to standardowo broniły tylko statystyki, nie ma asysty/gola - nie ma Candrevy. Nie wiem jak mozna na tym poziomie wykonywać 10+ rożnych i prawie żadnego nie dokopać za pierwszego obrońcę. Ale to nie ma znaczenia bo nawet nie ma kto wejść,ani za niego, ani za Perisica, jak mają gorszy dzień to i tak muszą grać bo po prostu nie ma nikogo innego, tyle czytałem tu podniety o Karamohu, że Spal go chce itp a póki co to tak jak przypuszczałem to samo co z Gabigolem.
Boki obrony standardowo zero zagrożenia z przodu, nie potrafię wytłumaczyć czemu nie korzystamy z Dalberta. Vecino, Valero jeszcze za wcześnie żeby oceniać ale niestety tak jak ktoś napisał bardzo mozliwe że okaże się że to po prostu poziom z Fiory i nic więcej, ja tam nie widzę w Vecino żadnego materiału na koksa w pomocy ale zobaczymy.
Podsumowując mści się olanie sprawy zmienników (trzeba liczyć na jak najmniej gorszych dni podstawowego składu) i klasyczny problem z żenującymi bokami obrony.
Avatar
lison55 20.09.2017, 04:06
http://victorybetpoland.blogspot.nl/ - MAJA MEGA PROMOCJE NA DZISIAJ !! ! NA BLOGU WIELE SKANOW POTWIERDZAJACYCH ICH TRAFIENIA ! Wszystko kursy ponad 100 ! polecam bo sam gram z nimi od ponad tyg i trafiam
398 d5f7ab265aa82e9a5bd54ba5e1e3236f57a94714
KŁANIEŚ 20.09.2017, 01:58
Mam nadzieję, że po dzisiejszym blamażu Candrevy Alfa i kilku innych pokemonów z fcInter.pl usunęli już swoje konta :) Niech wrócą pod innymi nickami, żeby zacząć z czystą kartą, bez kompromitacji.... Wracając do Candrewna, to tak w szybkim skrócie - gość nie ma praktycznie nic w zakresie swoich umiejętności, by grać w takiej drużynie jak Inter, w klubie który na poważnie myśli o powrocie do Ligi Mistrzów, i mam nadzieję, że nie tylko o tym, żeby po prostu tam być, ale walczyć z najsilniejszymi. Jeżeli patrzymy długoterminowo (a musimy patrzeć), to na tej pozycji powinien grać już ktoś inny - ktoś kto będzie mógł ciągnąć grę drużyny w przyszłości. Candreva przychodząc do nas był solidnym ligowym zawodnikiem - pewnego poziomu już nie przekroczy - a my potrzebujemy na skrzydłach dwóch Perisiciów... aaaaaa bym zapomniał, gdzie są teraz Ci którzy twierdzą, że trequrtista czy tam ŚPO jak kto woli to idealna pozycja dla Joao... ? Panowie, wbiję to wam do główek kolejny raz... Joao na PS, Candreva na ławę... a na ŚPO... hmmmmmm zagadka - Jovetić którego sprzedaliśmy, czy serce drużyny które mieliśmy pozyskać? aaaa no tak, już nie kupimy bo mercato zamknięte. Kupiliśmy bocznych obrońców (nie grają), świetnego stopera, ale nie kupiliśmy zawodnika na kluczową pozycję w zespole - łącznika - serce drużyny. Okey rozumiem, że brakowało nam kasy jak to 70% osób stwierdzi.... no więc będzie tam grał z konieczności Eder, lub z konieczności Joao, lub z konieczności Borja... żaden z nich nie jest ŚPO. Uważam, że mamy fajny skład, super jak na obecne warunki, trzeba go jedynie trochę podrasować, kupić 2 zawodników którzy będa wartością dodaną dla drużyny, no i pozbyć się szrotu... FORZA Inter !
767 f184d7b885985f52d48637e04e1e04320adb15c2
interista1987 20.09.2017, 01:28
No i :cenzor: macie swego boga Joao Mario ale powiedzmy sobie szczerze, ze Banega w drugim sezonie dla nas bylby lepszy i bylaby przynajmniej jakas alternatywa a tak nie ma na 10 kim grac totalnie.
Avatar
grzybek010 20.09.2017, 00:28
Dobrze powiedziane, zasmierdzialo Mancinim. Strata punktów mogła się przydarzyć, tym bardziej że to wyjazd, ważne żeby w następnym meczu wreszcie zagrać na poziomie. Co do naszej gry - przede wszystkim za wolno i za szeroko. W środku pola zabrakło wizji gry, ale ja tam bym za to nawet nie winil jakoś specjalnie Valero i Vecino, tylko 4 z przodu. Mario zagrał dzisiaj poniżej krytyki, straszna patologia, a Candreva i Perisic przykleiki sie do skrzydel i nie było jak rozegrać. Do tego Icardi przykleil się do linii obrońców zamiast spróbować zagrać jakąś klepe, to nie pomaga. Z wypowiedzi Spała wynikało że widział problemy w pomocy i grze Icara, więc mam nadzieję że wreszcie wyciągniemy wnioski.
767 16987d53f134fc57e0c52a27872885a82269fa19
timon 19.09.2017, 23:53
Piotrekfci o ile dobrze pamietam, to tylko Ty tutaj sie podniecales i robiles transfery za 300mln, tak wiec zluzuj :P
705 0725c0760718b4cb8ff2268f8002ee2505a4d438
piotrekninter 19.09.2017, 23:32
Nie można wszystkiego wygrywać, remis wyjazd ok
ale druga strona medalu,nasz styl to było totalne dziadostwo.
Gdyby było 2-2 po dobrej grze,byłbym zadowolony,ale my nie graliśmy nic
Bologna mogła 4 wsadzić do przerwy,
karny dla nas,był, faul był bezsensowny,ale co nas to,Mbaye nam pomógł zdobyć 1 pkt
w 1 połowie mógł w Miarę się podobać Antonio, był mega aktywny,miał kilka odbiorów,podań +oczywiście kilka bezsensownych wrzutek,ale w miare grał,na tle reszty. Niestety 2 połowa to żenada,wrzutek 48 a co jedna to gorsza,w stylu Yuto, kończąca się na pierwszym obrońcy, w 60 min powinien zejść
Handa dał rade,coś tam wyjął
Skriniar Miranda ok,Yuto DD pare razy dali się objechać ale ok
Icar Ivan bez gry,niewidoczni, Eder wszedł wywalczył karnego ok
Valero tragedia, nie brał ciężaru gry,wszystko do tyłu, taki Densah czy jak mu tam,rzucał piłki aż miło było patrzeć,a Borja mecz padaka
Vecino też nic specjalnego,przy golu puścił gościa
no i pan Mario, takiego dna,to ja nie widziałem od miesięcy, uno,na początku mógł nam ustawić mecz,w 2 min,ale skwasił akcje od Candrevy
pózniej,straty i podania do tyłu,zejście w 4 min 2 połowy,to najlepsze podsumowanie jego gry
nie wiem co musiało by się stać aby zagrał od 1 min z Genoa....ławka,nawet już ten Brozo niech wyjdzie od 1 min na Genoe

styl stylem,ale naprawde martwi brak ławki,o ile Eder jak wejdzie coś namiesza, to on lepiej się nadaje na szpice, a za ANtka Ivana nie mamy nikogo,no chyba że Karomah okaże się mega talentem
pomoc Brozo Gaglia słabo też to wygląda
obrona wogóle dno,pod nieobecność Cancelo, nikogo konkretnego ,oj będzie cięzko,przynajmniej do stycznia dojechać
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
018 3d094ce0a2a59d991636b700d68bcbffe8d54759
Inter - Sampdoria
24.10.2017, godz. 20:45
Serie A 2017/2018 X kolejka

Ostatnio na forum
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • FReeFonix 22.10.2017, 00:57

    Garrix najlepszym DJem świata znów xd

  • Ojciec SB 22.10.2017, 00:53

    ehhh ze tez mi sie uwalilo ze w niedziele gramy :(

  • Chuchu 22.10.2017, 00:52

    ale i z przodu się pokazaliśmy momentami

  • Ojciec SB 22.10.2017, 00:52

    alez odjebalem siupe

  • Chuchu 22.10.2017, 00:52

    no dobry mecz naszych, zwłaszcza obrony

  • Ojciec SB 22.10.2017, 00:51

    dzieki, dobrze sie pokazalismy?

  • Chuchu 22.10.2017, 00:51

    łap skrót od razu

  • Chuchu 22.10.2017, 00:51

    https://www.youtube.com/watch?v=RG5dLTXodk4

  • Ojciec SB 22.10.2017, 00:51

    :cenzor: a dalbym se jaja uciac ze to jutro

  • Chuchu 22.10.2017, 00:50

    jaja se robisz?

  • Tabela ligowa
  • Tabela strzelców
Miejsce Drużyna Mecze Punkty
1 Napoli 9 25
2 Inter 9 23
3 Juventus 8 19
4 Lazio 8 19
5 Sampdoria 8 17
6 Roma 7 15
7 Bologna 8 14
8 Torino 8 13
9 Chievo 8 12
10 Milan 8 12
11 Fiorentina 8 10
12 Atalanta 8 9
13 Udinese 8 6
14 Cagliari 8 6
15 Hellas 8 6
16 Crotone 9 6
17 Genoa 8 5
18 SPAL 8 5
19 Sassuolo 8 5
20 Benevento 8 0
Zawodnik Miejsce Bramki
1 Ciro Immobile 11
2 Paulo Dybala 10
3 Mauro Icardi 9
4 Edin Dzeko 7
5 Dries Mertens 7
6 Fabio Quagliarella 5
7 Cyril Thereau 5
8 Jose Callejon 4
Bohater tygodnia
132 619bef677e477f1cb8c346961de2f9254298050d

Mauro Icardi

Kalendarz wydarzeń

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 16772

Liczba newsów: 29802