683 94599e27c4745973890861556b1208e67db8da5b

Dzięki dwóm bramkom Marcelo Brozovica, Inter pokonał na wyjeździe Benevento 2-1. Gola dla gospodarzy zdobył D'Allesandro.

Nerazzurri bardzo dobrze rozpoczęli dzisiejszy mecz, co chwilę na bramkę gospodarzy sunęły ataki. Już w pierwszych minutach przed szansami na otworzenie wyniku stanęli Miranda, Skriniar i D'Ambrosio. Ich stały były jednak blokowane przez obrońców lub wyłapywane przez bramkarza. Tempo podkręcali także dzięki strzałom z dalszej odległości Brozovic i Candreva. To właśnie akcja tych dwóch graczy przyniosła pierwszego gola. Candreva dośrodkował z narożnika pola karnego, a biegnący w polu karnym Brozovic umieścił strzałem głową piłkę w siatce. Po 2 minutach było już 0-2. Do rzutu wolnego z kilkunastu metrów podeszli Brozovic, Icardi i Perisic, a pierwszy z nich pięknym strzałem w okienko pokonał bramkarza. Wyglądało na to, że Inter wraca na właściwe tory, pomimo że gospodarze też mieli okazje do zdobycia gola. Strzał Memushaja trafił w poprzeczkę, a D'Allesandro był minimalnie niecelny. Później dobrze w polu karnym znajdował się Icardi. Po jednej z akcji sędzia wskazał nawet na rzut karny, ale weryfikacja telewizyjna wskazała, że wcześniej kapitan Interu był na spalonym. W końcu gospodarze dopięli swego i po akcji Iemmello do bramki Handanovica piłkę wpakował D'Allesandro. Pod koniec pierwszej połowy przed szansą stanęli jeszcze Candreva i Valero, ale na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1-2.

Druga połowa była zdecydowanie mniej emocjonująca. Najlepszą sytuację stworzyli sobie gospodarze gdy D'Allesandro po główce trafił w słupek. Później, niestety bardzo nieporadnie, atakował główne Inter. Prym wiódł Perisic - to jego strzały zagrażały najbardziej bramce Beleca. To także Perisic podawał do Icardiego gdy ten zmarnował niemal stuprocentową sytuację. W końcówce zespoły bardzo się otworzyły, ale nie potrafiły zdobyć gola. Po bardzo przeciętnym w wykonaniu Interu meczu, zawodnicy z Mediolanu przywożą trzy punkty i oczekują teraz na Derby della Madonnina, które rozegrane zostaną 15 października na Giuseppe Meazza.

 

skrót:

 

BENEVENTO 1-2 INTER


Strzelcy: 19' i 22' Brozovic, 42' D'Alessandro

 

BENEVENTO (4-1-4-1): 1 Belec; 23 Venuti, 6 Djimsiti, 21 Costa, 3 Letizia; 8 Cataldi, 14 Viola (84' 77 Lazaar), 20 Memushaj (66' 13 Chibsah); 7 D'Alessandro, 33 Iemmello, 87 Lombardi (72' 26 Parigini)

Ławka rezerwowych: 22 Brignoli, 4 Del Pinto, 11 Coda, 17 Di Chiara, 18 Gyamfi, 32 Puscas, 90 Armenteros, 95 Gravillon

Trener: Baroni

INTER (4-2-3-1): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 55 Nagatomo (85' 29 Dalbert); 11 Vecino, 20 B. Valero (78' 5 Gagliardini); 87 Candreva (51' 10 J. Mario), 77 Brozovic, 44 Perisic; 9 Icardi

Ławka rezerwowych:: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia, 17 Karamoh, 21 Santon, 23 Eder, 99 Pinamonti

Trener: Spalletti

Żółte kartki:Borja Valero, Costa, Lombardi, Miranda, Vecino

G2g 336 2
dodał: domin98, źródło: fcinternews.it, data: 01.10.2017, 14:27
Komentarze (43)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
767 f184d7b885985f52d48637e04e1e04320adb15c2
interista1987 02.10.2017, 21:43
Stekacie jakbysmy przegrali 1-0.
680 e50963ed8263c0be3a2bb8eaca1f6bb40685f28c
szmalo 02.10.2017, 20:42
tak odnosząc się jeszcze do wczorajszego meczu i całego sezonu - osoba odpowiedzialna za transfer Milana Skriniara powinna dostać walizkę Euro premii - majstersztyk! Chłopak jest młody, ale już ograny, bardzo dobrze czyta grę , bardzo zwinny i do tego szybki, zdecydowany w swoich Interwencjach. Do tego pokazał już, że dobry strzał, gra głową a nawet drybling są u niego na bardzo wysokim poziomie. Perełka! Forza Milan Skriniar!
Avatar
VVujek 02.10.2017, 20:29
A wiesz że obecnie jesteśmy na 3 miejscu ,a wiesz że mamy za sobą wygrany mecz z Roma w Rzymie ? A wiesz że w każdym dotychczasowym męczy mieliśmy większy % posiadania piłki ? A wiesz że w każdym z dotychczasowych meczy wygrywaliśmy zasłużenie ? A wiesz że mecz trwa 90 + ? A wiesz że straciliśmy najmniej bramek ? A wiesz że płacz/narzekanie jest w tym momencie idiotyczne ? A wiesz że powinieneś się cieszyć ? A wiesz że od lat tak się gra w serie a ? A wiesz że ja wiem ? Pozdro FORZA Inter !
Avatar
Piotrekfci 02.10.2017, 18:12
A widzisz daje to Lm. Sorry nie wiedziałem !! ! Ps Co mnie dwa sezony temu qurwa obchodziło człowieku co będzie za dwa lata !? Dzięki ja Twoich tez jestem wielkim fanem ! Tak jak i Timona który nagle gdzieś przygasl tak jak gwiazdy które do nas przyszły ...
Avatar
VVujek 02.10.2017, 15:20
Piotrekfci : 2 sezony temu sezon skończyliśmy na 4 miejscu co obecnie daje LM . Pozdrawiam.
PS.Uwielbiam twoje wpisy ^^
Avatar
Thunder 02.10.2017, 11:17
trener , nie trener. Nie ma się co oszukiwać ,że to wina 1374 trenera w ostatnich latach. Koniec końców najważniejsza w drużynie jest jakość poszczególnych zawodników. Tej u nas brak, mamy drużynę rzemieślników nie artystów i paru zawodników z potencjałem na więcej.Pomoc jest tak kreatywna ,że aż się słabo robi. Z milanem powalczymy, może się uda. Napoli zaś wyeksponuje wszystkie nasze słabości. Obym się mylił. Forza Inter
Avatar
Piotrekfci 02.10.2017, 11:02
Co niektórzy tak się podniecają ze zapomnieli chyba co się wydarzyło dwa sezony temu - grając piach i będąc mistrzem w połowie sezonu każdy kto nie jest sezonowcem wie jak to się skończyło. Na koniec mieliśmy stratę do jud na blisko 30 pkt. To tak jakbyśmy prawie 10 meczy oddali walkowerem. Litości qurwa !! Nie znione kolejnego takiego sezonu a niesyty na taki się zapowiada bo co mecz gramy tylko gorzej !!
733 69ea2a44947463f95d54ce790de0444d3dc5a559
brk91 02.10.2017, 09:47
Ilu z Was stawiało, że po takim debiucie Karamoh nie powącha boiska w meczu z Benevento? Ilu z Was stawiało, że Eder po dwóch dobrych wejściach z ławki, tym razem ją zagrzeje? Pana Spalettiego bronią wyniki, fenomenalne wyniki trzeba podkreślić. Pierwsze co zrobiłem rano, to sprawdziłem wynik Juve (oglądałem tylko 1 połowę) - no i poszedł gruby śmiech! Mamy tyle samo punktów co obrońcy tytułu, którzy we wrześniu grali o niebo lepszą i atrakcyjniejszą piłkę od nas. Sen trwa! To jest CUD, że uciułaliśmy z taką grą do przodu 19/21 punktów. // Spaletti mnie rozczarował, wyszedł na to spotkanie z takim samym nastawieniem jak w meczu z Crotone. Dobrze wiedzieli po co odsyłają Joveticia i Gabiego, ten drugi zimą by zamarzł na ławce. Liczą się tylko punkty, za to treneiro będzie rozliczany, niestety taka prawda. Oczy bolą, ale mamy najlepszy start od kilkunastu lat... Takie są fakty. Dobrze, że jest przerwa na reprę, najlepszy możliwy moment, wszystko nam sprzyja w tym sezonie. Miłego tygodnia :)
Avatar
Speaker 02.10.2017, 09:01
Jest dobrze, nie można powiedzieć że zespoły z którymi gramy są takie czy takie. Boiogna pokazuje wynikami że ma ciekawy zespół, Crotone wyjazd Genoa czy Benevento zaliczyli już kilka porażek grają teraz jakby nie mieli nic do stracenia. W tych 4 ostatnich meczach przeciwnicy grali dobre zawody. Mimo to zwyciezylismy 3 razy i jeden remis. W lidze każdy mecz jest tak samo ważny bo są 3 punkty do zdobycia
Avatar
tkropkab2 02.10.2017, 08:37
Cały mecz grali jakby na trybie ekonomicznym, taki Perisic, Icardi itp. nie mieli w ogóle motywacji. Przecież gwiazdeczki z takimi ogórkami nie beda sie wysilać, bo oni chcą grać przeciwko Bayernowi, Chelsea itp, przecież to aż sie prosi, żeby w takim meczu wpuścić młodych, którzy będą gryźć trawę. Nagatomo pokazal, ze nawet Benevento to dla niego za wysokie progi. Mozna wygrac 2:1 z takim beniaminkiem, ale my mecz to kontrolowalismy tylko do straconej bramki, później biegali obsrani, a i tak mielismy farta, slupek, poprzeczka, czy nieporadnosc napaatnikow Benevento.
190 e5e66d87f067247107489d75fa05f8aa66ef214f
ryzykfizyknoc 02.10.2017, 07:54
jakość gry mnie nie Interesuje... dla mnie mogą grać piach byle na końcu były 3 pkt i scudetto...
Avatar
Piotrekfci 02.10.2017, 07:36
Ps Takie ochy i achy tu były nad vecino i valero a tu jedno wielkie zero jak na razie. Pisałem że kolejne wynalazki bierzemy to oburzenie było ... o ile valero nie musi dużo biegać bo ma doświadczenie i niezły przegląd pola o tyle ten vecino nie jest wart nawet 10 baniek. Drugi Brożek jakby jego było mało !
Avatar
Piotrekfci 02.10.2017, 07:30
Meczu nie oglądałem ale po tym co czytam to kolejny wielki mecz w naszym wykonaniu. Nawet spala okazuje się być drewniakiem trzymającym się kurczowo jednego bo jakoś to idzie i są punkty. Śmiem twierdzić że tak przez nas na jechany na koniec Pioli robił lepsza robotę niż spala ! Jednak te ancymony jakiego by nie miały trenera to zawsze będzie to samo. Pokażą się w 2-4 meczach a później spoczywają na laurach. Wniosek chyba taki ze powinniśmy wymieniać co parę meczy trenera :]] no chyba ze sprowadzili by w końcu Mourinho lub Simeone. Czystki byłyby gwarantowane. Jednak o nich możemy zapomnieć do czasu aż nie będzie LM i kasy na KONKRETNE transfery a nie jeb alternatywy !
805 11a66515ce7e5e9e06bc9d927971319f1ee59c2b
Gajdzik 01.10.2017, 22:16
Mecz do zapomnienia...
Mam nadzieję, że na Derby się przebudzą, bo grając razy w tygodniu powinni zpier*** na całego !!
696 c5a5acfad064ea92e2a894fce803fcd42e7a037c
IRT 01.10.2017, 20:01
To był kolejny słaby mecz, ale najważniejsze są trzy punkty. Brozović zawodnikiem meczu. Teraz przerwa na reprezentację, a potem czas na wyzwania. Biorąc pod uwagę terminarz to wykonaliśmy plan minimum, choć miałem nadzieję na komplet z takimi przeciwnikami.
Avatar
Ryzu17_Il Serpente 01.10.2017, 19:11
Według mnie Inter będzie musiał działać w zimowym okienku. Przede wszystkim potrzebny jest skrzydłowy, który jest szybki i potrafi zrobić parę zwodów (mam nadzieję że jeśli nikogo nie uda się kupić Karambol będzie miał więcej okazji do zaprezentowania się i że się dobrze zaprezentuje) i jest nam potrzebny klasowy środkowy pomocnik. Myślę że dobrym pomysłem byłby Özil (o ile zgodzi się na normalne zarobki) lub Pastore.
Avatar
lrogas83 01.10.2017, 19:09
Pjerun zgadza się ale z tym maja problem od kilku meczy - najbardziej to było widać z Bologna
Avatar
FanSerieA 01.10.2017, 19:02
Oglądałem 3 ostatnie mecze. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Avatar
Pjerun 01.10.2017, 19:00
Dziwi mnie to, że nikt nie zauważył bardzo ważnej rzeczy.
Niesamowicie duże odległości pomiędzy formacjami. Kiedy tracimy piłkę, przeciwnik ma 30-40 metrów wolnej przestrzeni i dopiero stoi obrona. Powinniśmy podejść wyżej defensywą i po każdej stracie momentalnie odbierać piłkę spowrotem, a tak to pozwalamy przeciwnikowi wyprowadzać groźne kontrataki. To jest rzecz do zmiany w pierwszej kolejności.
Avatar
lrogas83 01.10.2017, 18:31
Współczuje młodym jak Karamoah czy Pinamonti- za czasów gwiazd Interu a nie takich pośmiewisk to tacy młodzi jak Balotelli czy Obafemi Martens dostawali szanse.
Mecze Interu
067 29407a18dcd8d25dd5ba71125cc8f69a26b15d52
-:-
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
Sassuolo - Inter
23.12.2017, godz. 15:00
Serie A 2017/2018 XVIII kolejka

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • FReeFonix 17.12.2017, 00:52

    ukrecany kuzynku

  • FReeFonix 17.12.2017, 00:52

    ej Alabaa, pomozesz plx?

  • FReeFonix 17.12.2017, 00:50

    magicznie go nie wyczaruje