984 81a5beae749b3c1c5c28ff1b5c96753b0ea07fa8

Inter Mediolan zremisował 1:1 z Torino w spotkaniu rozgrywanym w ramach 12. kolejki Serie A. Dla Interu bramkę strzelił Eder natomiast dla Torino trafienie zaliczył Falque.

Spotkanie od pierwszych minut było rozgrywane w szybkim tempie. W ciągu pięciu minut Inter zdołał przeprowadzić kilka ataków skrzydłami, które zakończone były groźnymi płaskimi dośrodkowaniami wzdłuż linii bramkowej. Niestety, ale w następnych minutach gra gospodarzy wyglądała bardzo chaotycznie, przez co pojawiało się coraz więcej niedokładnych podań. W 14. minucie po stracie piłki przez D'Ambrosio groźny strzał sprzed pola karnego oddał Baselli, jednak Handanović bez większych problemów złapał piłkę. W 19 minucie swojego strzału z dystansu z krawędzi pola karnego spróbował Vecino, jednak bramkarz gości popisał się ładną interwencją i sparował piłkę, która zmierzała do bramki tuż przy lewym słupku. W 23. minucie do piłki w polu karnym dopadł Icardi jednak nie czysto trafił w piłkę i bramkarz bez większych problemów złapał piłkę. Dwie minuty później sprzed pola karnego w kierunku bramki Sirigu huknął Gagliardini, jednak piłka przeleciała około metr nad bramką. Chwilę później Icardi był bliski dojścia do sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali jednak w ostatniej chwili jeden z obrońców zdążył wrócić i odebrać piłkę kapitanowi Interu. W 33. minucie Vecino obejrzał pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. W 37. minucie w ostatnich chwili strzał Icardiego sprzed pola karnego zablokował jeden z obrońców i piłka wyszła na rzut rożny. W pole karne ze stałego fragmentu gry dośrodkował Candreva, do piłki dopadł Icardi, niestety Sirigu popisał się genialnym refleksem i sparował piłkę na kolejny rzut rożny. Wspaniała interwencja. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry pierwszej połowy Belotti był bliski szczęścia jednak piłka po jego strzale głową minęła lewy słupek bramki bronionej przez Handanvicia.

Już z początku drugiej połowy doskonałe dośrodkowanie w pole karne dostał Icardi jednak ponownie Sirigu zanotował genialną interwencje i na tablicy wyników dalej widniało 0:0. W 52. Minucie celny strzał głową oddał Vecino jednak ponownie bramkarz Torino nie dał się pokonać. Momentami dało się odnieść wrażenie, że to nie był dzień sędziego Orsato. W 60. minucie indywidualnym rajdem prawą stroną boiska i zejściem do lewej nogi popisał się Falque. Bramkarz Interu był bez szans, przez co goście wyszli na prowadzenie. Chwilę później genialną okazję na wyrównanie miał Icardi, jednak po raz kolejny kapitan Interu nie potrafił oddać celnego strzału i piłka przeleciała nad poprzeczką. W 70. Minucie do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Skriniar, lecz piłka przeleciała tuż obok prawego słupka bramki bronionej przez Sirigu. W 76. Minucie Belotti był bliski podwyższenia wyniku jednak na szczęście jego próba nie była celna. W 79. Minucie oglądaliśmy wyrównującego gola. Icardi dostał świetne podanie w pole karne, odegrał do wychodzącego na czystą pozycję Edera i mieliśmy 1:1. Ta bramka wyraźnie dodała wiatru w skrzydła Interowi. Piłkarze Nerazzurrich chcieli jak najszybciej strzelić drugą bramkę podłamanym graczom Torino. Vecino w 89. Minucie mógł zostać bohaterem Mediolanu. Urugwajczyk huknął jak z armaty sprzed pola karnego jednak trafił w obramowanie bramki. Cały stadion aż zajęczał z żalu, że to nie wpadło. Niestety do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego odnotowania.

INTER: 1 Handanovic, 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 55 Nagatomo; 11 Vecino, 5 Gagliardini; 87 Candreva, 20 B. Valero, 44 Perisic; 9 Icardi.
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 46 Berni, 7 Cancelo, 10 Joao Mario, 13 Ranocchia, 17 Karamoh, 21 Santon, 23 Eder, 29 Dalbert, 77 Brozovic.
Trener: Luciano Spalletti

TORINO: 39 Sirigu; 29 De Silvestri, 33 N'Koulou, 13 Burdisso, 15 Ansaldi; 88 Rincon, 22 Obi, 8 Baselli; 14 Iago Falque, 9 Belotti, 10 Ljajic.
Ławka rezerwowych: 1 Ichazo, 32 Milinkovic-Savic, 3 Molinaro, 5 Valdifiori, 6 Acquah, 11 Niang, 16 Gustafson, 20 Edera, 21 Berenguer, 24 Moretti, 31 Boyè, 97 Lyanco.
Trener: Sinisa Mihajlovic

Sędzia: Orsato

G2g 336 2
dodał: Adriano_forever, źródło: inter.it, data: 05.11.2017, 11:36
Komentarze (39)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
lena182 06.11.2017, 17:23
dobry mecz. szkoda punktów ale ważne że walczyli do końca i odrobili stratę. brakło szczęścia? może ale na pewno zabrakło wykończenia. w tym sezonie Icardi przestał asystować. a niestety nie zawsze może strzelać bo ma wzmożone krycie w środku pola. popatrzmy jak strzelaliśmy ostatnio bramki? Eder nie kryty 2 gości przy Maurito. Valero nie kryty bo 2 gości przy Icardim. Icardi często strzela z niewygodnych pozycji (choć raz się machną na początku meczu z pierwszej piłki :D ) albo jest blokowany bo wszyscy do niego doskakują od razu... na pewno nad tym wykończeniem akcji trzeba mocno popracować bo dawno nie widziałem żeby tak obijać dach na stadionie :P
Avatar
Speaker 06.11.2017, 11:25
SETE, a zgadzam sie z Tobą. 12 kolejkę zas dopiero mamy za wczesnie patrzec na tabele, Juve ma jeszcze mecz z Napoli z Roma, z Sampą z Barwą, i z nami rzecz jasna :)
Avatar
SETE 06.11.2017, 08:24
Ja napisalbym tak, ze gra wyglada dobrze, bilans punktowy jest naprawde dobry, to jest inny Inter niz w ostatnich latach, jednak patrzac na gre Napoli, Juve, Romy i Lazio nasze wyniki na ten moment nie pozwalaja spokojnie patrzec na Serie A. Mysle ze gdyby teraz Roma i LAzio mialy np odpowiednio 25 i 24 pkt to odbior tego meczu z Torino bylby inny. Powiedzielibysmy ...braklo szczescia , gramy dobrze, jestesmy w TOP 3 , przewaga nad reszta , uciekamy itd..

Na nieszczescie Lazio i Roma maja porzadny sezon , jest i bedzie ciezko o TOP 4.
Avatar
lrogas83 05.11.2017, 22:54
Boli taka strata punktów, nie po to wygrywa się na wyjeździe z Romą żeby tracić punkty u siebie z Torino, do tego jak przychodzi tylu kibiców. Boli tym bardziej, że pierwszy raz od niepamiętnych czasów aż 5 klubów ma zbliżoną liczbę punktów na czele w tabeli, a to może spowodować , że głupie straty punktów mogą stworzyć sytuację , że nagle będziemy na 5 miejscu !! ! Niestety nie powiodła się taktyka szybko strzelonej bramki, a także gra skrzydłami, mimo iż jedna akcja skrzydłem dała bramkę, to ileż było niedokładnych wrzutek i piłek bez pomysłu. Nagle tracimy bramkę i Spal panikuje , nagle nauczył się przeprowadzać zmiany... Piłkarze z ławki słabo, bo mimo bramki taki Eder, to kilka piłek w kosmos. Do tego zawiodła skuteczność i tym razem brak szczęścia. Walczymy dalej !! ! Tylko proszę nie porównujcie nas z Torino, bo to klubu o zupełnie różnych aspiracjach. Odpowiedni poziom skupienia i zaangażowania jak dla mnie tylko Skiniar, on ma tyle chęci , że z chęcią grałby jako śo, playmaker i napastnik.
767 16987d53f134fc57e0c52a27872885a82269fa19
timon 05.11.2017, 22:54
Piotrekfci
,,. Czyżby jego przygoda u nas miała zakończyć się jeszcze bardziej żenująco niż przygoda Barbosy który z pewnością już nigdy u nas nie zagra !? Więcej kreatywności i odwagi Panie Spaletti !!

Cały czas sie zastanawiam czy jesteś trolem który ma na celu prowokowanie, dziesięciolatkiem czy po prostu kretynem
005 2d252581e71c9806f92ae6db4a72ba213fd46988
pluto11 05.11.2017, 21:45
Przydal by sie do tej kadry Sneijder z 2010 roku co to byla za 10
680 e50963ed8263c0be3a2bb8eaca1f6bb40685f28c
szmalo 05.11.2017, 19:47
Mecz na dobrym poziomie, przyjemnie się to oglądało. Szkoda straty dwóch oczek. Torino postawiło bardzo ciężkie warunki, zagrali dosyć szczelnie w obronie do tego groźnie kontraatakowali. Zabrakło trochę szczęścia przy sytuacjach Icardiego i strzale Vecino. Spaletti powinien część treningu poświęcić na strzały z dystansu - już we wcześniejszych meczach J.Mario i teraz Eder posyłali chińskie lampiony w auty albo na trybuny. Szkoda tego remisu, jak chcemy zająć minimum 4 miejsce to takie mecze należy wygrywać. Forza Inter!
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 05.11.2017, 19:38
Było na stojąco, a jeśli ktoś zwala winę na słaby mecz Valero to niech zapyta Spala dlaczego nie wszedł J.Mario na nawet 20 min. Nie mamy topowego środkowego rozgrywającego i tyle. Tak to będzie wyglądało. Bez dyskusji to miało być wygrane a nie jest.
Avatar
grzybek010 05.11.2017, 18:42
Bawią mnie te komentarze o tym, ze dzisiaj graliśmy na stojąco, albo że brakowało zaangażowania. Prawda jest taka, że Torino standardowo w meczach z nami zagrało na 120℅, a nam brakło szczęścia i skuteczności. Falque strzelił naprawdę fuksem, że to między trzema przeszło i weszło przy słupku. Icardi w normalnej dyspozycji strzelił by dzisiaj przynajmniej jedną bramkę, do tego poprzeczka Vecino i świetne Interwencje Sirigu przy glowkach Vecino i bodaj Skriniara. Brakowało dzisiaj Valero, który nie potrafił utrzymać się z piłką na swojej pozycji, dlatego nie potrafiliśmy wrzucić takiego tempa jak z Sampdorią. Swoją drogą, patrzę w tabele i widzę ze Toro jest na 7 miejscu, więc nie róbcie z tego spotkania jakieś tragedii. To prawda, konkurencja jest w tym roku wyjątkowo silna, bo Lazio i Roma nie chcą tracic punktów, ale my przecież dalej jesteśmy niepokonani, a z czołówki zostały nam juz tylko mecze z Lazio i Juve, więc miejsce w tabeli mamy we własnych nogach.
219 3cb7f0ed24b37e53c1ca018f5c74df30ba278fa9
bartlomiej-nitzke 05.11.2017, 17:34
Jak takie mecze będą się zdarzać i tak podjedziemy do sprawy to zapomnijmy o top 4. Za Piolego tez szlo wszystko ok do meczu z Toro. Więc najgorsze będzie jak zaczniemy się zadwoalc 1 pkt u siebie i brakiem walki np. ICardiego bo ten już myślami na reprezentacji ostatni mecz też przed wyjazdem na reprezentację grał na chodzonego.... czepamiy się każdego oprócz kapitana. Od niego powinna zaczynać się walka i zaangażowanie. A dziś nie zrobił nic dobrego poza odebraniem do Edera.
Avatar
Blastersky 05.11.2017, 17:28
Jak dla mnie Inter zagral swietne spotkanie po prostu zabraklo szczescia. Olbrzymi pech. Icardi mial wiecej okazji niz w 3 poprzednich meczach. Widac pomysl i zaangazowanie a takie mecze beda sie zawsze zdarzac. Lovato nie panikuj ;)
219 3cb7f0ed24b37e53c1ca018f5c74df30ba278fa9
bartlomiej-nitzke 05.11.2017, 17:08
Sinisa obniżył nasze wszystkie mankamentyZmusil nas do grania długa piłka z pominięciem drugiej lini wysokim presinngiem. Wiedział ze z Icardim nie jesteśmy wstanie utrzymać się przy piłce... nasz kapitan znów nie zaangażował się w mecz a szkoda... nie krytykuję go za to ze nie strzelił w trzech dogodnych sytuacjach tylko za brak gry bez piłki i danie alternatywy do rozegrania. Każda piłka do niego poza polem karnym to strata. Kiedyś już pisałem że fajne ma statystyki ale wkur... mnie jego brak chęci gry poza polem karnym....
698 7657112044c8492553b3704ed90c06e97f168f48
Lovato 05.11.2017, 16:57
Nie jestem takim minimalistą jak większość tutaj i nie ciesze się z 1 punktu na swoim terenie z arcytrudnym Torino. Dla mnie ten mecz to była strata 2 punktów bo wiem że Inter potrafi grać lepiej niż w dzisiejszym meczu. Natomiast wasze komentarze brzmią jakby to Torino byłoby faworytem przed meczem a jeden punkt to sukces z którego należy się cieszyć. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale konkurencja w tabeli jest tak mocna że jeden czy dwa odpuszczone mecze w sezonie potrafią zadecydować o tym kto złapie się do pierwszej czwórki. Po latach takiej posuchy widać że kibice strasznie obniżyli swoje wymagania więc i po piłkarzach będzie ciężko oczekiwać ambitniejszej postawy.
534 0959c11d6da6b0920c2da7e4df122f9342ecd8a9
jurrone2 05.11.2017, 16:55
Candreva - wciąż te same, nudne i do bólu czytelne wrzutki, Perisić - śmieszą mnie te jego bezproduktywne młynki nad piłką, Vecino - mistrz niecelnych podań, Dalbert i Cancelo - po co ich sprowadzono ? Valero - stara się być generałem, ale to nie jest zawodnik na lata, Eder - krasnolud z tendencją do wystrzałów w kosmos, Icardi - nie pasuje mi jako twarz Interu, ale nie będę się czepiał, Gagliardini i Brozović - 2x Schelotto , Skriniar - chyba tylko środkowym obrońcom się w Interze udaje, Spalletti - zna Seria A, potrafi się ślizgać jak Mancini ale drugim Mou bym go nie nazwał. Nie ma obecnie w tym klubie elementu (poza herbem i barwami), który by mi się autentycznie podobał. Mimo relatywnie dobrych wyników oglądanie meczów Interu jakoś nie cieszy...
529 0e5cb81b0de37b252c9aa92bdc387f36008c7e3c
kibol123 05.11.2017, 16:44
Hahaha pewnie Inter jest tak cienki, że nic tylko pożreć wysrać i zaorać xD To po co jesteś jak się zapewne nazywasz kibicem Interu skoro to takie 0 takie nic to nikt cie siłą nie trzyma ja tam staram się dostrzec dobre strony bo wiem, że nie jest to drużyna idealna a jak dzisiaj ty widziałeś niechęć do gry do walki to serio masz chyba coś z oczami albo głową. W Turynie mają zawsze celność podań na 99% biegają cały mecz nawet Bufon w miejscu sb zapier... :D i są wgl ekstra kto ci każe ten Inter oglądać ?
698 7657112044c8492553b3704ed90c06e97f168f48
Lovato 05.11.2017, 16:34
kibol123 nie wiem oglądałeś mecz i czy w ogóle oglądałeś jakieś mecze Interu ostatnio, bo to że piłkarze Interu nie potrafią dokładnie podać, trafić w piłkę i nie chce im się biegać to nie szczęście Torino. Mario nie dostaje żadnych szans i jest to jak najbardziej zrozumiałe, jest w takiej formie że nie potrafi wyprowadzić kontrataku 2 na 1 a po za tym nic nie daje drużynie z przodu.
529 0e5cb81b0de37b252c9aa92bdc387f36008c7e3c
kibol123 05.11.2017, 16:31
Płaczecie jakby Inter pokazał, że jest wart Bóg wie czego i zasłużył na 36pkt najbiedniej (nasza gra mówi, że to co mamy to i tak za dużo więc trochę optymizmu) a spójrzcie na wyniki NApoli czy Juve które są jedynymi poważnymi kandydatami też im dzisiaj idzie pod górkę.
529 0e5cb81b0de37b252c9aa92bdc387f36008c7e3c
kibol123 05.11.2017, 16:27
Szczerze mówiąc nie rozumiem waszych uwag według mnie zagraliśmy bardzo dobry mecz Torino miało po prostu więcej szczęścia, i piłka wyjątkowo nie siedziała Mauro tak to zgnietlibyśmy ich bez problemu. Natomiast mi rzuca sie główny brak tej drużyny, mianowicie pozycja 10 u nas po prostu nie ma w środku pola zawodnika który napędzi akcje i jest do kogo podać tylko musimy wsyzstko przez skrzydła rozgrywać, tracimy dynamikę akcji i wgl. Martwi mnie, że nie zauważa tego nasz trener jak również, tak późne zmiany no i oczywiście wpuszczenie Edera przecież ta jego gra to jest jak woda morska w oczy normalnie nie da się na to patrzeć, zastanawia mnie dlaczego świetny w roli Jokera J.MArio nie dostaje ostatnio szansy wg. mnie zakleiłby dziurę w środku i pomógł wyprowadzić parę ciekawych akcji.
698 7657112044c8492553b3704ed90c06e97f168f48
Lovato 05.11.2017, 16:23
To nie zmęczenie tylko mentalność zespołu ze środka tabeli.
Avatar
Piotrekfci 05.11.2017, 16:14
Jaraja się ze po 12 meczach mamy 30 pkt ów hehe. No tak już dawno nie było takiego wyniku. Jednak patrząc ma to wszystko z boku ile my meczy gramy w tygodniu ?? JEDEN a wydaje mi się jakby nasi grali co dwa trzy dni. Napoli, Lazio czy Judy wyglądają od nas świeżej pod każdym względem. Juz w poprzednim sezonie było widać ze granie na umur w szczególności Icardim Perisicem czy Candreva nic dobrego nie przynosi bo wyglądają na przemęczonych mimo jednego meczu w tygodniu. Wszystko to wolne, przewidywalne. Liczenie na fart tym razem przyniosło porażkę bo żenujące jest cieszyć się z jednego pkt z jakimś Torino i to na własnym stadionie. To nie jest Napoli czy Judy ! Poza tym czemu nie było 3 zmiany ?? Karamoh zagrał jak dotychczas chyba z 15 min w których zdołał wywalczyć nie jako gola i robiąc poploch w szeregach przeciwnika. Czyżby jego przygoda u nas miała zakończyć się jeszcze bardziej żenująco niż przygoda Barbosy który z pewnością już nigdy u nas nie zagra !? Więcej kreatywności i odwagi Panie Spaletti !!
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
027 50740443178f071e3364f16e048b43dfd9501a86
Inter - Atalanta
19.11.2017, godz. 20:45
Serie A 2017/2018 XIII kolejka

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Alfa 18.11.2017, 00:18

    bedziesz cieklym azotem?

  • Alfa 18.11.2017, 00:18

    co piles opisz

  • Nitrogen 18.11.2017, 00:16

    Alez jesyem pijany. Boze chryste panie

  • Alfa 18.11.2017, 00:16

    zobaczyla twoj profil na fejsie i sie przestraszyla

  • Chuchu 18.11.2017, 00:12

    Dzwoni do mnie kobieta że chce mnie zaprosić na rozmowę o pracę, to ustalamy termin i mi mówi, że resztę informacji wyśle na maila. Na maila nic nie wysyła a cały następny dzień nie odbiera telefonu, nosz :cenzor:

  • Ljarro 17.11.2017, 23:38

    no tak, teraz wszystkie dziewczęta tylko zachodzą i papa

  • Alfa 17.11.2017, 23:36

    male orelki sie niedlugo wykluja?

  • Klinsi64 17.11.2017, 23:36

    nie bierz go bo po miesiącu na macierzynski pójdzie