788 008dce12b1ada88a079441ca61b484de89caf0cf

Inter Mediolan w słabym stylu przegrał ligowe spotkanie z Udinese aż 1:3.

Początek spotkania należał wyraźnie do Interu. W 4. minucie wynik otworzyć mógł Vecino strzałem głową, jednak próba Urugwajczyka była minimalnie niecelna. Udinese wyraźnie nie miało pomysłu na grę. Po dziesięciu minutach posiadanie piłki wynosiło 70 do 30 na korzyść gospodarzy. W 14. Minucie wydarzyło się coś, na co w żadnym wypadku się nie zapowiadało. Widmer odebrał piłkę tuż przed polem karnym Interu, dośrodkował po ziemi wzdłuż bramki, tam do piłki dopadł Lasagna i było 1:0 dla Udinese. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Zaledwie dwie minuty później Mauro Icardi przejął doskonałe podanie w polu karnym i silnym strzałem przy prawym słupku umieścił piłkę w bramce. W 20. Minucie strzałem z powietrza ze skraju pola karnego bramkarza gości chciał zaskoczyć Candreva. Niestety piłka po próbie Włocha minimalnie minęła bramkę i grę wznowił bramkarz. W 33. Minucie ładną indywidualną akcją popisał się Valero, który ładnym zwodem minął obrońców jednak Hiszpan nie przyłożył się do strzału i bramkarz bez większych problemów złapał piłkę. W 36. i 37. minucie strzałami z powietrza sprzed pola karnego próbowali zmienić wynik kolejno Candreva i Brozović. Niestety obie próby były minimalnie niecelne i na tablicy wyników nadal widniał wynik 1:1. W 40. Minucie indywidualnym rajdem zakończonym strzałem popisał się Perisić, jednak w tej sytuacji bramkarz gości sparował piłkę do boku i gra toczyła się dalej. W 44. Minucie do wrzutki z rzutu rożnego doszedł Miranda jednak piłka po strzale obrońcy Interu nie leciała nawet w światło bramki. Minutę później na strzał z około 25 metrów zdecydował się Candreva. Tym razem również świetną interwencją popisał się bramkarz Udine Bizzarri.

Od początku drugiej połowy do ataku ruszyli goście. Chwilę po rozpoczęciu gry Lasagna znalazł się z piłką w polu karnym i gdyby nie świetna interwencja Handanovicia mielibyśmy 2:1 dla Udinese. W 54. minucie na boisku w miejsce Brozovicia wszedł Gagliardini. W 57. Minucie mieliśmy przerwę w grze, ponieważ potrzebna było wideo weryfikacja. Sędzia po skorzystaniu z VARu przyznał rzut karny dla Udinese po zagraniu ręką w polu karnym. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł De Paul i silnym strzałem w środek pokonał brakarza gospodarzy. W 69. Minucie Karamoh zameldował się na boisku zmieniając Santona. W 77. Minucie było już po meczu. Barak strzelił trzecią w tym spotkaniu bramkę dla Udinese przez co goście pewnie zmierzali po trzy punkty. Do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego odnotowania. Inter 1:3 Udinese.

Inter 1:3 Udinese

Bramki: 16' Icardi ; 14' Lasagna, 61' De Paul (rzut karny), 77' Barak

Żółte kartki: Vecino ; Adnan, Nuytinck, Fofana, Widmer

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 21 Santon; 11 Vecino, 20 B. Valero; 87 Candreva, 77 Brozovic, 44 Perisic; 9 Icardi.

Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 46 Berni, 5 Gagliardini, 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 17 Karamoh, 23 Eder, 29 Dalbert, 55 Nagatomo, 99 Pinamonti.
Trener: Luciano Spalletti

UDINESE: 1 Bizzarri; 19 Larsen, 5 Danilo, 17 Nuytinck; 27 Widmer, 72 Barak, 6 Fofana, 14 Jankto, 53 Adnan; 10 De Paul, 15 Lasagna.
Ławka rezerwowych: 22 Scuffet, 7 Matos, 9 Bajic, 13 Ingelsson, 18 Perica, 20 Maxi Lopez, 23 Hallfredsson, 55 Bochniewicz, 85 Behrami, 96 Ewandro, 97 Pezzella, 99 Balic.
Trener: Massimo Oddo

Sędzia: Mariani

G2g 336
dodał: Adriano_forever, źródło: inter.it, data: 16.12.2017, 14:54
Komentarze (37)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
156 ed6875783ea655374327fbfca69f6d85d438c4e8
Wojtala 18.12.2017, 13:34
Widzę niektórym sodówka do głowy uderzyła i to mocno. Powtórzę jeszcze raz Inter w tym sezonie nie walczy od 1 miejsce ani nawet o 2 :) nasz cel to wywalczenia minimum 4 miejsca dającego awans do LM. Generalnie będziemy się bić o 4 miejsce z Lazio bo Roma nas i tak przeskoczy. Trzeba z nimi wygrać ten ostani mecz w tym roku, nawet kosztem odpadnięcia z Pucharu.
Avatar
grzybek010 18.12.2017, 00:44
Dobrze, że Lazio też zawiodło i dalej mamy chociaż nad nimi te 7 punktów przewagi. Musimy przynajmniej zremisować bezpośredni mecz.
Avatar
Rafał 1976 17.12.2017, 19:40
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię na dobre i na źle w moim sercu na zawsze Inter Mediolan !! !!
543 1c32699af52445487182ed69ab48971ab5e3d25e
WirtuozTaktyki 17.12.2017, 19:28
Jakby wam ktoś powiedział rok temu, że po 17 kolejkach będziemy mieli 40 punktów, jedną porażkę na kącie i do tego korzystne wyniki z wszystkim bezpośrednimi rywalami o top 4 na wyjazdach to byście robili z radości pod siebie.
568 5024ad470beea18f337f235d465187bdbf85e1da
Jacenty 17.12.2017, 18:47
Mecz z Lazio będzie o 6 punktów, bez dwóch zdań. Mecze ze średniakami i słabeuszami to jedno, ale jeśli nie pokonamy kolejny raz Romy i co najmniej raz nie zwyciężymy z Lazio, to będzie cholernie ciężko utrzymać się w 4-ce.
Avatar
Kfjat 17.12.2017, 18:46
Miało byc za obecny sezon...
Avatar
Kfjat 17.12.2017, 18:44
Byłem, widziałem, wróciłem. To trzeba miec wyjatkowe szczescie zeby pojechac na Meazza po raz pierwszy od 20 lat i zobaczyc pierwsza w sezonie porazke. Nie wiem jak to wygladalo w tv ale z drugiego pierscienia na prostej wygladalo to slabo. Mnostwo strat, beznadziejny mimo asysty Candreva i jeszcze gorszy Santon. Na miejscu Icardiego to bym niezle sie wkurwil bo w I polowie chyba raz dotknal pilke i zamienil na gola. Valero - jak dla mnie jeden z najlepszych pilkarzy tej ekipy w tym sezonie - II połowa bardzo słaba. Atmosfera extra - mimo nieco ponad 52 tysiecy (tak ie info wyswietlono w II polowie) acz dwa pierscienie wypelnione niby po brzegi. Kibicow z Udine max 100-150. Klimat fajny, czapeczka Mikolaja w barwach gratis do biletu na pamiatke :) ) Oprawy brak. Kilka wzajemnych bluzg. Na koniec mimo porazki brawa od calego stadionu. Oczywiscie nie za gre w tym meczu ale sam poklaskalem mimo mocnego w :cenzor: za to obecny stadion. Zobaczymy co dalej. Jak ktos bedzie sie wybieral to bilety spokojnie do nabycia w dniu meczu w oficjalnym fan shopie. Niepotrzebnie przeplacilem kupujac ticket jeszcze w Polsce na event365. Ale co tam, raz kiedys mozna :) )
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 17.12.2017, 18:27
Od wczoraj cały czas siedzi w głowie analiza tego meczu, ja wiem i zgadzam się, że to i tak mega sezon od lat, ale do wczoraj mieliśmy mega pozycje, apetyty większe jak zakładaliśmy i nawet grając słabe mecze wyciągaliśmy wynik, zawsze jakiś tam remis lepszy i trzymaliśmy się bez przegranej.

Niestety wczoraj daliśmy dupy, sorry ale muszę tak stwierdzić, po pierwszej bo u siebie, po drugie to Udinese, które dostawało w łeb 9 razy i to nawet ze skabiakami, a po trzecie, że wyszliśmy na II poł. i nie tyle że nie strzeliliśmy ale jak straciliśmy. Jestem wku na Perisicia, z Chievo fenomen a wczoraj nic, Candreve ratuje tylko dobra asysta. Do Santona nie mam pretensji, nawet z 1:2 można było wyjść na 2:2 i jakoś to uratować nawet remisem. Mam straszny niedosyt i żal za ten mecz, już lepiej przegrać w Fiorentinie jak u siebie z Udinese.

Zawsze uważałem i będę, dom to twierdza, nie można u siebie przegrywać gdzie tyle ludzi przychodzi.

Mecz z Sassuolo nie będzie łatwy po ich wygranej dzisiaj w Sampie, ale wygrajcie i potem z Lazio też i wybaczam
Avatar
armin22 17.12.2017, 15:11
ale szkoda tych 3 pkt. jeszcze Sassuolo a później już będzie ciężko (Lazio, Fiorentina, Roma) taka fajna 1 połowa i od razu przypomina mi się jak to było kiedyś, albo gramy ładnie i przegrywamy, albo słabo i wygrywamy. Od początku drugiej połowy nie mogliśmy wyjść z piłką z własnej połowy, same niecelne podania. Santon słabo, głównie przy pierwszej bramce, swoją drogą ciekawe dlaczego sędzia nawet nie przejrzał VAR po sytuacji zagrania ręką w meczu z Juve
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 17.12.2017, 13:54
Słowem potrzebny dobry ŚO , klasowi gracze do środka pola oraz ktoś konkretny na zmianę na skrzydła.
Ave Caesar 17.12.2017, 13:41
Jest zadyszka jak z Mancio w sezonie kiedy zdobyliśmy mistrza zimy. Przychodzi w tym samym momencie. Obyśmy lepiej przepracowali zimowe okienko niż wtedy. Transfer L. Torreiry byłby samobójstwem jak wtedy oddanie Guarina za Edera. Potrzebujemy kogoś kto rozkręci grę z przodu , a nie kolejnego ŚP, który będzie grał w głębi pola. Bez Valero jesteśmy 0 w środku. No i nie przypominam sobie żeby kiedyś Perisic z Candrevą byli w dobrej formie w tym samym czasie. Zawsze jak jeden gra to drugi stoi. Trzeba rozruszać naszą grę z przodu bo wystarczy wyłączyć z gry Valero, Perisica, Candreve i nie istniejemy w meczu. Brak ławki oraz luki w pierwszym składzie(boki obrony oraz "10" ;) . Powróciły wszystkie demony z lat poprzednich ale nie jest źle. Ten sezon we Włoszech jest niezwykle ciekawy i każdy jest równie mocny(dobrze, że gramy tylko w lidze jednak ktoś miał genialny plan w tamtym sezonie). Sprzedać Rano, Nagatomo, J.Mario, Brozo. Kupić de Vrija, Pastore, Mkhitariana, Deulofeu i jest pięknie jak na resztę tego sezonu oraz mamy znakomity punkt wyjścia do dalszej budowy składu :D :D :D :D :D :D
Avatar
Husi 17.12.2017, 12:41
hehe porażka z Udinese i nagle wszyscy sa słabi i tragiczni :D beka z was. Patrząc obiektywnie to musiał przyjść taki mecz i bardzo dobrze ze stało się to teraz, blisko zimowego okienka, ponieważ Inter potrzebuje wzmocnień ze względu na kompletny brak rywalizacji na paru pozycjach. Santon wcale nie zagrał az tak tragicznego meczu, czepiliście się go bo chyba oglądaliście rozszerzony skrót a nie mecz…. pierwsza bramka ok, zajebal ale nie tylko on bo asekurowal go B.Valero ktory przy prostym dyblingu przeciwnika sie przewrocil :D ręka to kompletny przypadek. Wg wielu z was nie potrzebujemy wzmocnien w srodku pola, naprawde ?? ten mecz pokazal wszystko, nie mamy nikogo kto operowałby za napastnikiem (10) z kreatywnoscia i uderzeniem. Brozovic jest tragiczny, on ma uderzenie, ale jego straty, niecelne podania, dlugie holowania pilk ktore wynika z braku pomyslu sa zenujące. J.Mario to zawodnik do sprzedania, przez tyle czasu nie pokazal nic oprocz hmm 4 meczow ? dajcie spokoj, oddac za podobne pieniadze jakie w niego utopilismy i cieszyc sie ze ktos wział !
Avatar
grzybek010 17.12.2017, 12:32
Nie ma co robić nie wiadomo jakiej tragedii z tego meczu, ale jednej rzeczy nie rozumiem, mianowicie stawania na Santona. Z piłką przy nodze faktycznie jest lepszy niż Yuto, ale w obronie był niepewny w każdym z meczów w których wystąpił. Przecież z Juve Cuadrado z nim robił co chciał na tej lewej stronie, a to nie jest żaden wybitny zawodnik.
Avatar
panfan 17.12.2017, 11:56
No niestety, zdarza się. Miejmy nadzieję, że to się więcej nie powtórzy ;p
733 9547f7b5f65ce432ca4539bd32bcbb8cdbf31346
brk91 17.12.2017, 11:48
Nie ma co szukać sensazione. Z rańca zrobiłem szybki przegląd nagranych meczy i równie dobrze mogliśmy dostać w piz.dę już we wrześniu z Bologną czy pogubić punkty z takim Hellasem czy Genoą u siebie (w tych meczach fartownie). Przysłowiowy zimny prysznic i jazda do przodu, suma szczęścia się równa, wczoraj zabrakło przez kalectwo w defensywie na LO i takie poprzeczki jak u Skriniara i niemoc w pierwszej połowie. Za tydzień siadamy do el clasico o 13:00 a tuż po nim gramy z Sasą piękna sobota i piłkarskie emocje pozdrawiam

PS. Asysta Candrevy ogień totalny.
Avatar
Speaker 17.12.2017, 09:56
Apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Przed sezonem wyniki jakie wykrecilismy teraz przyjelibysmy z niedowierzaniem., a dziś pierwsza porażka w 17. kolejce boli. Capitano racja. Powiem wam, że o ile cały czas zmartwieniem była obrona, o tyle teraz smutno się patrzy na ofensywę. O ile nasze trio jest w formie, wspomagane przez Borje i ofensywne wejścia Skriniara :) oraz Vecino do spółki z D'Ambrosio, o tyle alternatyw brak. Nie dawno była mowa że ten skład jest kompletny, ale to mrzonki. Ofensywa wymaga solidnych konkurencyjnych wzmocnień, jeśli chcemy pograć o scudetto, czyli dobrze by się było doskrzydlić, paradoksalnie
642 a22b0272d87b1aa1ea304c941b2dc8ffe3c4a61d
boniunio 16.12.2017, 19:21
Trochę boli ta porażka bo bardziej spodziewałem się tej pierwszej przegranej z Napoli czy juventusem niż z takim Udinese no ale niestety wkońcu kiedyś przegrać musieli. Głowa do góry Panowie i jedziemy dalej
davi23 16.12.2017, 19:00
Przegrana zawsze boli, szczególnie taka gdzie wydawaliśmy się po I poł. lepsi, staram się być spokojny, to jak narazie pierwsza. Boli ale może i dobrze, jest czas na wyciagnięcie wnioskow i ruszenie głową, że tak jednym składem nie da się tak cały sezon, w wielu meczach gralismy dobrze a w wieku dopisało nam szczeście, tak bywa, 1 przegrana na 17 to w sumie nic strasznego, inni mają więcej. Nadal mamy dostęp do pierwszej 4-ki w tabeli, przegrać dzisiaj czy przegrać z Napoli albo Juve jeden pies, walczymy dalej i jeszcze 21 starć o pkt - walka do końca
247 77a731052b08c72130877ab35d3965167256f791
IlCapitano 16.12.2017, 18:21
Tak bywa, jedną porażkę po 17 kolejkach przed sezonem brałbym w ciemno. Szkoda tylko, że u siebie i z takimi ogórami. Jedziemy dalej, z Sassuolo musowo wygrana.
814 0eb0516a2678784409e2b9b958ff4ea9dff770c6
sypek1977 16.12.2017, 18:18
Musza kupic pastore by gral za icardim ja bym dal jeszcze vidala do pomocy naszym pomocnikom ale skad na to kasy bo my jestesmy bardzo biedni bo srodek nasz wyglada w tych 3 ostatnich meczach bardzo mizernie powiedzialbym TRAGICZNIE ALE CIESZMY Z TEGO CO MAMY

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.

• Klinsi64 18.07.2018, 20:13

Panie Jasina dobry komentarz jak na tak długa nieobecność Interu w Europie (y)

• Alfa 18.07.2018, 20:13

panie komentatorze prosimy nie czytac Inter Mediolan a po prostu Inter lub FC Inter

Milan Skriniar

Milan Skriniar, największe odkrycie oraz najlepszy zawodnik Interu Mediolan w sezonie 2017/18 wg czytelników fcinter.pl. Transferowy strzał w 10-tkę.