867 e0134477cbc74f0601bc285a1fdff5b3fbf25491

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

22:57

Dwa dni spóźnienia na treningi zespołu PSG i brak powołania do kadry meczowej dla Javiera Pastore. Sytuacja powoli staje się jasna, argentyński pomocnik pożegna się z PSG. Jak donosi francuski Telefoot, zawodnik chce dołączyć do Interu Mediolan i będzie przekonywał włodarzy klubu, aby przystali na warunki Nerazzurrich.

 

17:44

Według doniesień Premium Sport, transfer Ramiresa do Interu nie dojdzie do skutku. Wszystko przez trenera Jiangsu, Fabio Capello, dla którego Brazylijczyk jest fundamentalną postacią w zespole i nie chce zgodzić się na jego odejście.

 

12:18

Gazzetta dello Sport - Sabatini jest juz w Nanjing. Spalletti przed wyjazdem odbył spotkanie z działaczami i poprosił o 4 wzmocnienia: Ramiresa, trequartistę, vice-Icardiego oraz środkowego obrońcę. 

 

12:14

Roger Martinez bardzo bliski dołączenia do Villarreal za cenę 15 mln euro.

 

11:12

Oficjalnie: Coutinho w Barcelonie za 140 mln funtów. Inter na transferze zawodnika byłego zawodnika Liverpoolu zarobi około 2,4 mln euro. Ponadto transfer Coutinho znacznie zwiększa szanse Interu na pozyskanie G. Deulofleu. 

 

 

10:50

Luciano Spalletti po meczu z Fiorentiną dał upust swojemu rozczarowaniu - trener jest niezadowolony z kierownictwa klubu, ponieważ jego prośby o wzmocnienie zespołu są ignorowane. Z niezadowoleniem trenera zgadzają się Ausilio i Sabatini - zgadzają w takim stopniu, że Sabatini ma w przyszłym tygodniu polecieć do Chin, by nakreślić grupie Suning, że kadra zespołu jest dużo bardziej wąska, niż rywali Interu do walki o Ligę Mistrzów i potrzebne są wzmocnienia. 

Suning co prawda obiecało budżet transferowy na ściągnięcie 3-4 zawodników, ale dopiero latem. Sabatini chce przekonać właścicieli Interu, że wzmocnienie zespołu potrzebne jest na teraz, ponieważ jeśli drużyna nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów to latem te wzmocnienia mogą być bezużyteczne - dlatego też działacz ma poprosić o 20-30 mln euro na transfery już w styczniu oraz wypożyczenie na pół roku z Jiangsu Ramiresa. 

 

 

 

 

G2g 336
dodał: Orzeu, źródło: różne, data: 07.01.2018, 10:52
Komentarze (32)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
SETE 08.01.2018, 10:06
10:06 ......Dyrektor Barcelony G.Amor potwierdzil, ze Gerard Deulofeu nie miesci sie w planach Blaugrany na ten sezon. Czyli jest pewne , ze odejdzie ..pytanie czy do Interu ?
894 5373bb973150f1850e644a79c1ca65b842eeab3b
NOVY 08.01.2018, 00:09
a ja wammowie ze pastore prosi psg o Inter
tylko pytanie czy paryzanie zniza siedo jego poziomu I powuedza. tak.

dramat

fc Internazionale zebraki styczniowego mercatto z pustym pottfelem
dramat :-)
jestesmy niczym hallas verona proszac o odpady z wielkich klubow :-):-):-)
Avatar
Davvid4 07.01.2018, 22:59
Poważne inwestycje w ten klub Chinioli będzie dopiero po kupnie wszystkich udziałów bo co to by był dal nich za Interes zrobić teraz potęgę z klubu i potem odkupowac udziały od Tohira za grube miliony bo automatycznie wartość udziałów by podskoczyla a je ten się upar i nie chce sprzedać bo wie ze jak nam się uda załapać do Ligi Mistrzów to już będą dużo więcej warte jego papierki.
Avatar
rezun 07.01.2018, 20:23
Biabiany ma francuskie obywatelstwo
Avatar
SETE 07.01.2018, 19:58
mamy tylko jedno miejsce dla gracza bez paszportu... Ale może sie okazac tak, ze Sabat poleciał po Ramiresa a wroci z ....Biabianym :) :)
Avatar
rezun 07.01.2018, 19:55
@ksiazewi Ramires tez nie ma europejskiego paszportu wiec skoor sie nim Interesujemy tzn. ze miejsce jednak jest dla gracza bez paszportu
Avatar
SETE 07.01.2018, 19:51
19:45 .................Stoper Lazio Stefan De Vrij czeka na ruch ze strony Interu ! Wyglada na to ze De Vrij pogodzil sie z tym, ze Barca go nie wezmie skoro zainwestowali kilkadziesiąt mln euro w Mine ! jeśli Aus i Sabat to spiepsza to jesteśmy pośmiewiskiem Serie A... Juve na ten moment nie jest De Vrij potrzebny skoro odpalil Benatia a w przyszłym sezonie przyjdzie do nich Caldara, Roma nie stara sie o niego, Napoli i Milan także . Dogadac z nim przyjście w czerwcu w sam raz pod awans do LM :)
705 0725c0760718b4cb8ff2268f8002ee2505a4d438
piotrekninter 07.01.2018, 19:35
,,Fabio Capello, dla którego Brazylijczyk jest fundamentalną postacią w zespole i nie chce zgodzić się na jego odejście.,,

reudno , aby zsrany juventini nam szedł na rękę
Avatar
SETE 07.01.2018, 19:27
Spokojnie ..Sabat jakos przemyci Ramiresa do Milano.. Wroca noca wtedy Capello go nie zauważy
967 31b0998b6e411d5d2c3fd21b0d9cdf70d7af9a20
ojciec&ojciec 07.01.2018, 18:21
rzygać mi się już chcę
Avatar
ksiazewi 07.01.2018, 17:01
rezun - bo chyba trochę tak jest. Martinez nie ma paszportu, więc oczy skierowane na Ramireza. A o tym, że UEFA stawia veto na wypożyczenie pilkarza z Jiangsu, to czytałem już kilka tygodni temu... Ogólnie kilka sezonów temu mówiłem, żeby pieprzyc to całe ffp ze 3 lata temu. Wywalić kasę na prawdziwe wzmocnienia i zakwalifikować się do lm. Wątpię aby nas usunęli. Dostaliśmy jakąś karę pieniężną i zakaz zgłoszenia kilku piłkarzy, ale sam udział napełniłby trochę kasę. Na dzień dzisiejszy bylibyśmy bez długów pewnie bo i sponsorzy by się znaleźli. Od kilku lat kibice są tymczasem karmieni nadziejami/kłamstwami.
Avatar
ksiazewi 07.01.2018, 16:48
danielInter - dlatego nikt nie krytykuje Spala, bo każdy już chyba dawno zrozumiał, że Mancini miał racje.
Avatar
rezun 07.01.2018, 16:42
Pewnie zaraz sie okaze ze ffp zakazuje nam wypozyczania graczy z sunning ;) albo paszportu jakiegos nie mial
Avatar
Van Dall 07.01.2018, 16:29
Roger Martinez podobno WYPOŻYCZONY do Villarealu. Czy naprawdę nie można było wypożyczyć go do nas, żebyśmy mieli jakąkolwiek opcję do rotacji?
Avatar
rezun 07.01.2018, 15:44
Vice Icardi - Roger Martinez z Jiangsu juz chyba oficjalnie w Villareal !! ! Koordynator transferowy Sabatini to ma leb na karku nie ma co
005 2d252581e71c9806f92ae6db4a72ba213fd46988
pluto11 07.01.2018, 15:14
Ktoś im sypnie że 20-25 i go zgarnie
Avatar
SETE 07.01.2018, 14:41
14:40 .....................Dyrektor Sportowy Lazio Igli Tare potwierdzil, ze Stefan De Vrij może opuscic Lazio już w styczniu.
801 1f9a59b597c2586f98575e182fa62dba24f5fb46
broda4991 07.01.2018, 14:25
Widzę władze Interu jak zwykle w formie tydzień czasu mercato prawie a nasi dyrektorzy jadą żebrać o 30 mln na jakikolwiek transfer. ŻENADA.
Avatar
SETE 07.01.2018, 14:12
Dla nas na ten moment kazde z wymienianych nazwisk będzie wzmocnieniem. Ramires to jest doświadczony gracz naprawdę wzmocnienie na już, Pastore mysle ze u nas bylby wiodaca postacia, Deulofeu idealny do rotacji z Perisiciem, De Vrij - marzenie.
Barcelona w sumie poszla nam na reke :) przyszedł do nich Coutinho czyli Deulofeu odejdzie gdzies na 100 % już teraz. Na dniach oglosza transfer stopera Miny z Palmeiras czyli mogą odpuscic De Vrija .
Powiem tak: cudow sie nie spodziewam, ale mysle ze Deulofeu i Ramires do nas trafia. Pastore chyba raczej nie
705 0725c0760718b4cb8ff2268f8002ee2505a4d438
piotrekninter 07.01.2018, 13:57
https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/profil/spieler/80444 na transfermarkt 120 mln euro :P

Vice Icardi, to po co jest Eder, opchnac go ,nawet za 5 mln, po co nam rezerwowy co strzela 3-4 na sezon,a gra dosyc duzo

Super by bylo jakby 3-4 nowych przyszło, bo bez wzmocnień to skończymy na 5tym
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
017 9e55566d91762881c72de9a6e754b4800f0c2fc4
Inter - Roma
21.01.2018, godz. 20:45
Serie A 2017/2018 XXI kolejka

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Klinsi64 21.01.2018, 15:47

    to by musiał A_f obejrzeć

  • Klinsi64 21.01.2018, 15:46

    z daleka strzelał i coś mu sie stało,pachwina może,albo mieśień

  • Rebelde 21.01.2018, 15:44

    Immobile kontuzja? Coś powaznego?

  • FReeFonix 21.01.2018, 15:44

    16