127 25cdaf5163f2b78a5584b9e0119a5127a07b1eae

Inter pokonał Bolognę 2-1 czym przerwał serię 8 meczów bez zwycięstwa. Gole w tym meczu zdobywali Eder i Yann Karamoh, a dla gości Rodrigo Palacio.

Luciano Spalletti zaskoczył wszystkich jedną zmianą w podstawowym składzie i tym razem na prawym skrzydle zamiast Antonio Candrevy oglądaliśmy Yanna Karamoha. Mecz rozpoczął się znakomicie dla gospodarzy. Kibice zgromadzeni na stadionie nie zdążyli jeszcze dobrze zagrzać swoich krzesełek a już mogli cieszyć się z prowadzenia. W 2. minucie Bardzo dobrą akcję przeprowadzoną przez Karamoha i Marcelo Brozovicia zakończył Eder. Kilka minut później Brozović mógł podwyższyć prowadzenie, jednak po dokładnym dośrodkowaniu Joao Cancelo i strzale głową piłka przeleciała obok bramki. Dalsze minuty wyglądały już znacznie spokojniej i obie ekipy grały znacznie ostrożniej. W 25. minucie jednak podanie w pole karne otrzymał Rodrigo Palacio, którego nie upilnował Joao Miranda i były zawodnik Interu doprowadził do remisu. Do końca pierwszej połowy gra toczyła się w dość wolnym tempie i nie było dane oglądać nam kolejnych sytuacji bramkowych. Do przerwy widniał wynik 1:1.

Druga część spotkania była już lepsza w wykonaniu Nerazzurrich. Zdecydowanie przejęli oni inicjatywę dążąc do ponownego objęcia prowadzenia. Doskonałe sytuacje marnowali między innymi Danilo D'Ambrosio i Milan Skriniar. Bardzo aktywni byli Rafinha oraz Karamoh, którzy to w 63. minucie przeprowadzili akcję, którą fantastycznym strzałem zza pola karnego zakończył 19-letni skrzydłowy, czym zdobył swojego pierwszego gola w barwach Interu. 5 minut później gospodarzom zadanie ułatwił Ibrahima Mbaye, który to po ostrym wejściu w Rafinhę otrzymał drugą żółtą kartkę, dzięki czemu Inter grał z przewagą 1 zawodnika. Dalsza część meczu to kontrola wydarzeń boiskowych przez podopiecznych Luciano Spallettiego, którzy od czasu do czasu zagrażali bramce Antonio Mirante. Bologna bezskutecznie starała się przeprowadzać groźne akcje, a jeszcze trudniejsze stało się to w 90. minucie, kiedy to po brutalnym wejściu w nogę Lisandro Lopeza czerwoną kartkę otrzymał Adam Masina. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Interu 2-1.

 

INTER 2:1 BOLOGNA

Strzelcy: Eder, Palacio, Karamoh

Żółte kartki: D'Ambrosio, Palacio, Mbaye

Czerwone kartki: Mbaye, Masina

INTER (4-3-3): Handanovic; D'Ambrosio, Skriniar, Miranda (Lisandro Lopez, 46'), Cancelo; Vecino, Borja Valero, Brozovic (Rafinha, 58'); Karamoh (Gaglairdini, 73'), Eder, Perisic.
Zmiany niewykorzystane: Padelli, Berni, Ranocchia, Santon, Dalbert, Candreva, Pinamonti.
Trener: Spalletti.


BOLOGNA (4-3-3): Mirante; Mbaye, Gonzalez, De Maio, Masina; Poli (Torosidis 72'), Pulgar, Dzemaili; Orsolini (Falletti, 66'), Palacio, Di Francesco (Avenatti, 81').
Zmiany niewykorzystane: Santurro, Helander, Romagnoli, Krafth, Crisetig, Nagy, Donsah, Krejci, Destro.
Trener: Donadoni.


Sędzia: Valeri.

G2g 336
dodał: Chuchu, źródło: inter.it, data: 11.02.2018, 14:03
Komentarze (46)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
536 5f57b0780960ee182fb60bca3dc5a65afecf5243
pasencjusz88 12.02.2018, 11:44
davi23 podpisuję się pod tym co napisałeś, niestety ale u nas jest problem ze stawianiem na młodych zawodników od zawsze tematu Barbosy nie poruszam bo mógłbym książkę o tym napisać
Avatar
lrogas83 12.02.2018, 10:21
Potrzebowali tego jak cholera !! ! Wreszcie! A wszystko dzięki temu, że Spaletti dał szansę Karamoah, któy powinien już grać od stycznie przynajmniej !! !
Avatar
SETE 12.02.2018, 10:09
Teraz wyobrazmy sobie duet Pastore-Rafinha...eh
733 9547f7b5f65ce432ca4539bd32bcbb8cdbf31346
brk91 12.02.2018, 09:29
Ostatnie 15 minut + doliczone 9, to był jakiś koszmar, nie do zaakceptowania. Brawo Handa, D'Ambrosio, Skriniar, Cancelo, Karamoh, Eder i Rafinha. Gagliardini dalej w innym świecie, przerwa niewiele mu dała. Lopez wydawał mi się mega zesrany, ale widzę niezłe noty zgarnął. Środek pomocy nadal wielka lipa, brak słów co tam się dzieje. W końcu przełamanie, ciśnienie trochę zejdzie...
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 12.02.2018, 08:36
Karamoh wygrał nam mecz, taka prawda, udział w obu bramkach, szarpał, jak na 19 lat to jest mega.
Wiecie co, coś się wydaje, że z Barbosą byłoby to samo, gdyby zaczął grać...

Problemem u nas jest brak stawiania na po pierwsze młodych zawodników, a po drugie na nowo przybyłych, to gadanie o poznaniu Serie A itd, bzdura, można poczekac 1,2 max mecze aby kogoś poznać z zespołem i potrenować, ale nie połowe sezonu, Barbosa był już mentalnie skończony jak Pioli wchodził za FdB, to i Spal nie uwierzył w umiejętności i talent młodego.

Dziad Spal budzi się teraz? Karamoh super mecz, dajcie mu pograć i za 2 lata mamy drugiego O.Dembele za czasu gry w Borussi, a nie Barcelonie. Mam nadzieje, że Rafinha będzie przykładem zawodnika ściąganego do składu odrazu, bo nie ma co czekać i gość pokazuje jak głodny gry jest
666 113b8e4dafcdbbcc66d4960be405822bc43d86be
slipknot767 11.02.2018, 23:22
Brozovic dobitnie pokazał dzisiaj, że ani nie jest ofensywny (zero kreatywności i wykończenia) ani defensywny (zero odbioru i walki). Vecino jest drewniany, ale przynajmniej nie odpuszcza. A ten pajac miał asystę, a cały stadion go wygwizdał. Ewidentnie widać, że ma w dupie granie dla Interu. Za taką grę, a szczególnie za to zachowanie jak schodził powinien już nie podnieść się z ławki
190 e5e66d87f067247107489d75fa05f8aa66ef214f
ryzykfizyknoc 11.02.2018, 21:50
oczy bolą jak oglądam te mecze... dziwię się że ktoś chce kupić Brozo a jeszcze bardziej dziwie się że nie chcą go sprzedać...
680 e50963ed8263c0be3a2bb8eaca1f6bb40685f28c
szmalo 11.02.2018, 20:56
Mecz w pierwszej połowie identyczny jak nasze poprzednie zremisowane. Wolne akcje, zero polotu, gra bardzo niedokładna, proste błędy. W drugiej połowie po wejściu Rafinhi zaczęliśmy grać w piłkę. Aczkolwiek w końcówce meczu pozwoliliśmy Bolonii na groźne akcje (grali w 10!). Szkoda, ze nie sciagnelismy De Vrija w zimie, bo Miranda nie od dziś miewa takie kiksy. W dłuższej perspektywie chcąc grać o poważne cele musimy ściągnąć klasowego stopera. Dzisiejsza gra tego parodysty z Chorwacji Brozovica (mimo asysty) to kolejny żart z nas kibiców. D'Ambrosio dorównał mu poziomem, ta jego gra na lewej obronie to żenada (czemu nie gra Dalbert do cholery?!). On jednego celnego dośrodkowania nie potrafi wykonać, nie mówiąc już o jakimś rajdzie.... Coraz bardziej nie podobają mi się Vecino i Borja, grają w tym samym jednostajnym tempie niestety, Vecino ma bardzo dużo niecelnych zagrań, a Borja gra tylko do tyłu albo wszeż boiska. Perisicowi też przydałby się kubeł zimnej wody w postaci jakiegoś młokosa, tylko problemem jest, że na lewą stronę go nie mamy. Bohaterem meczu młodziutki Karamoh, pokazał, że mu się chce, mógł zakończyć mecz z dorobkiem dwóch goli ale nie wykorzystał b.dobrej sytuacji od Rafinhii. No i Rafinha, bardzo dobrze rozgrywa piłki, każde podanie dodające dynamiki akcjom, nie to co topór Vecino i człapak Borja. Forza
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 11.02.2018, 20:41
Jeszcze żeby Dalbertowi udało się wskoczyć na lewą ;)
Avatar
Piotrekfci 11.02.2018, 19:47
Co do Gagliardiniego to jak na razie idzie na mistrza porażki roku. Jeżeli w zeszłym sezonie za brak szans gry i wyśmiewanie barbosa zebrał ta nagrodę tak gaga w tym sezonie powinien zebrać ze 3 statuetki ! Tylko wszedł i nasza gra przestała istnieć. Chłop jest jak kula u nogi. Nie dość ze nie pomaga to jeszcze daje przeciwnikom szanse na zdobycie gola. Dziś chyba ze dwie. Masakra co ten Chłop gra. Zupełnie się zatracil ! Ludzie którzy są na wypożyczeniu i tak naprawdę mogliby sobie u nas bimbac są najlepszymi obecnie zawodnikami. DRAMAT !!
Avatar
Rafał 1976 11.02.2018, 19:25
Spal budzimy się i w następnym meczu Rafinha od pierwszej minuty tak samo Karamoh !! !
801 1f9a59b597c2586f98575e182fa62dba24f5fb46
broda4991 11.02.2018, 19:23
Trzeba było (upier-dolić ) tyle punktów żeby Spall sie puknał w ten głupi łeb i zaczął myśleć. Może schowa swoje ego taktyczne do kieszeni i zacznie myśleć o Interze. Forza Inter i obyśmy w sobotę nie musieli oglądać Candrevy przez 90 minut.
768 21b0920cda0657d2df68fc466cbb75debd079b7c
maestro177 11.02.2018, 19:07
Najbardziej niesamowite jest to, że mamy 3 miejsce.
Avatar
SETE 11.02.2018, 18:50
Po 24 meczach tego sezonu ja wiem tyle, ze:
- Spaletti jest trenerem dobrym ale nie wybitnym..kiedy ktos z kibicow juve napisal chyba w listopadzie, ze niedlugo zobaczycie jego ograniczenia i to wlasnie widac , generalnie lepszego i tak nie znajdziemy na ten moment
- Brozovic, Candreva, Santon, Rano, Dambrosio , Perisic - gdy tylko wpadnie oferta SPZREDAC bez zalu ..tych graczy zastapimy bez zadnych problemow
- jest tylko 3 zawodnikow w Interze, ktorzy potrafia wygrac pojedynek 1 na 1 ..sa to Karamoh, Rafinha i Cancelo...kolejnym takim gosciem mial byc Pastore :/
- graczy ktorych warto zatrzymac za wszelka cene to; Handanowic, Skrinar, Icardi...ta 3 + Rafinha gdy nabierze rytmu to moglby byc kregoslup nowego InterU

Pozostaje walczyc na maxa o kazdy punkt bo zarowno my jak i Lazio i Roma bedziemy sie bic o miejsca 3-4 i nie raz ta trojka jeszcze punkty potraci , a w wakacje madre mercato
119 3d3ddb4b38c0707b31a24094b82ef1b7d381ff5d
ANIOL 11.02.2018, 18:41
Spaletti ty qrwa betonowy capie...
402 a8a1613501e3f4e5ac830432e65d7cb7520580fe
doug 11.02.2018, 18:34
Teraz! Idziemy na mistrza!
Avatar
Piotrekfci 11.02.2018, 18:29
Jak tu się nie wqurwiac na ta amatorszczyzne !! ?? Grając w 11 na 10 bronimy sie jak ostatnie szmaty, cioty i tak chyba należałoby określić grę paru gwiazdek które tak jak hrabia candreva w kolejnym meczu powinny oglądać mecz z wysokich trybun !! Trzeba było 8 straconych kolejek aby w końcu niejako z przypadku trafił do 1 składu Karamoh który zobil więcej dobrego niż candreva przez ostatnie 3 miesiące !! Kolejnym Rafinia. Cud, miód, malina. Dodając do tego Cancelo - genialny gość i juz wiemy ze w kolejnym meczu brozovic robi wypierd. Jeszcze tylko zamienić Perisica którego Lubie i nigdy nie zyczylbym źle ale tym razem liczę ze ma kontuzje na parę meczy i po prostu da nam od siebie odpocząć ! Panowie z eleven chyba maja race snując tezę ze tylko kontuzjami Spala broni się przed nie wystawianiem kompletnego bez formy gwiazdora candreve i Perisica. Przecież to są qrwa jakieś jaja a raczej faktyczny ich brak. U mourinho tacy goście byliby zrównani z ziemią tak jak pogba
Avatar
lukas13 11.02.2018, 18:26
Rebelde-nic dodać nic ująć----AMEN
557 b88ab42d34c0e2d6720e6a2ec3b17432bb132008
Rebelde 11.02.2018, 18:21
Ten mecz pokazał że, kryzys to tylko i wyłącznie wina Spallettiego. Miedzy palce można sobie wsadzić bajki, jaka to kadra wąska i nie ma kompletnie opcji do rotacji. Spal przez pół sezonu, trzymał na ławce Cancelo i Karamoha. I tylko przez czystą desperacje, postawił najpierw na Portugalczyka a teraz na Francuza. I nagle okazało się że obaj potrafią grać! NIEMOŻLIWE . I niech nikt nie wciska kitu, o tym że nie grali bo musieli "pojąć Serie A" , bo siedząc na cały mecz na ławie na pewno ligi się nie nauczysz. Szkoda że betonowy Spal, wpadł na pomysł wystawienie Karamoha, dopiero po 8 ( !! !) bardzo słabych meczach Candrevy . Ciekawe ile potrzeba czasu, żeby wpadł na podobny pomysł jeśli chodzi o dwóch beznadziejnych Chorwatów.
Wiem, że nie ma co się podniecać Francuzem po jednym meczu, ale ten 19 latek w 90min. zrobił więcej zamieszania w szeregach przeciwnika niż Perisic i Candreva razem wzięci w ostatnich 8 meczach.
Avatar
Adi03 11.02.2018, 18:05
w końcu przełamanie i oby tak dalej,oby Icar wrócił ze swoją skutecznością bo w całkiem dobrej drugiej połowie przydał by się jego instynkt .. A gdzie podziali się krytycy Rafinhi ??
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
058 b76f5b320198a1b59dd140b138494de8af959a33
Inter - Torino
26.08.2018, godz. 20:30
Serie A 2018/19 2. kolejka

Ostatnio na forum
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Czarson 20.08.2018, 14:33

    ilicic

  • Alfa 20.08.2018, 14:27

    eriksen, isco

  • Alfa 20.08.2018, 14:27

    hames rodrigec

  • Piekarz 20.08.2018, 14:27

    powinniśmy grać tak: Handanović; D'Ambrosio, Skriniar, De Vrij, Dalbercik; Brozović, Nainggolan; Karamorah, Joao Mario, Gabriel Barbarossa; Lautaro/Icardi

  • Endru 20.08.2018, 14:26

    Papu Gomez

  • KoBa 20.08.2018, 14:25

    Hakan Czalalala

  • Piekarz 20.08.2018, 14:25

    aha

  • Endru 20.08.2018, 14:25

    Alen Halilovic

  • Piekarz 20.08.2018, 14:25

    nie znam

  • Piekarz 20.08.2018, 14:24

    prawda jest taka że prawdziwych trequartistów już nie ma

  • Tabela ligowa
  • Tabela strzelców
Miejsce Drużyna Mecze Punkty
1 Empoli 1 3
2 Juventus 1 3
3 Napoli 1 3
4 Roma 1 3
5 Sassuolo 1 3
6 SPAL 1 3
7 Udinese 1 1
8 FC Parma 1 1
9 Milan 0 0
10 Fiorentina 0 0
11 Sampdoria 0 0
12 Atalanta 0 0
13 Genoa 0 0
14 Frosinone 0 0
15 Chievo 1 0
16 Lazio 1 0
17 Inter 1 0
18 Torino 1 0
19 Bologna 1 0
20 Cagliari 1 0
Zawodnik Miejsce Bramki
1 Mauro Icardi 29
2 Ciro Immobile 29
3 Paulo Dybala 22
4 Fabio Quagliarella 19
5 Dries Mertens 18
6 Gonzalo Higuain 16
7 Edin Dzeko 16
8 Giovanni Simeone 14
Sponsor naszego bonusu Sportbonusowy
Promocje noclegów
Booking.com
Bohater tygodnia
138 71c46c5bf26ab18f1c4a304e6f73712b4e93571a

Milan Skriniar

Milan Skriniar, największe odkrycie oraz najlepszy zawodnik Interu Mediolan w sezonie 2017/18 wg czytelników fcinter.pl. Transferowy strzał w 10-tkę.

Kalendarz wydarzeń

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17492

Liczba newsów: 31382