782 1af5664d93cef41fdfe34b6c0205773ef8c3216e

Inter po fatalnej pierwszej i nieco tylko lepszej drugiej połowie, zremisował bezbramkowo z Napoli. W obecności ponad 60 tys. widzów obie drużyny zagrały bardzo słaby mecz prowadzony w raczej wolnym tempie. 

Rozpoczęcie spotkania opóźniło się z powodu wielu gestów i symboli świadczących o pamięci zgromadzonych o zaskakującej śmierci Davide Astoriego. Po pierwszym gwizdku arbitra atmosfera na boisku nadal przypominała jednak pełną zadumy stypę niż spotkanie mianowane hitem tej kolejki Serie A. 

Wystarczy wspomnieć tylko, że statystyka strzelecka po pierwszych 3 kwadransach to jeden celny strzał Napoli i po jednym niecelnym dla obu drużyn. W barwach ekipy z mediolanu raz po raz grę do przodu próbował szarpnąć Rafinha, nie miał jednak wsparcia wśród pozostałych graczach ofensywnych Interu.  Mediolańczycy po osiągnięciu bilansu posiadania piłki na poziomie 60-40 w pierwszym kwadransie gry, później pozwolili Napoli wyrównać statystyki i wymienić w tym czasie dwa razy więcej podań niż Nerazzurri.

Druga połowa od początku nieco bardziej przyjazna dla oka zewnętrznego obserwatora. Zachowania graczy Interu cięzko jednak nazwać staraniem się o zmianę wyniku. Impuls długo nie nadchodził także z ławki trenerskiej gdzie Luciano Spalletti dopiero po godzinie gry wymienił Rafinhę na Edera. Najlepszą sytuację na przychylenie szali zwycięstwa w tym spotkaniu, zmarnował w sposób spektakularny Lorenzo Insignie, który w sytuacji sam na sam z Samirem Handanović zdecydował się na ostatecznie nieudaną próbę lobowania bramkarza Interu. 

0:0, mimo gry z drużyną walczącą o tytuł mistrzowski, wydaje się być wynikiem niekorzystnym dla obu drużyn ze wskazaniem na Napoli, które bardzo utrudniło sobie tym remisem swoją drogę do Scudetto. Inter traci kolejne punkty istotne dla gry w Lidze Mistrzów i chociaż miał do tego prawo w meczu z Neapolem to jego bardzo nieodświętna gra w mecz tuż po klubowych urodzinach, ani trochę nie nastraja pozytywnie przed kolejnymi pojedynkami. Cieszyć może dziś jedynie nieco lepsza postawa, słabo ostatnio dysponowanych, Joao Mirandy i Roberto Gagliardiniego. 

Inter 0:0 Napoli 

INTER: 1 Handanovic; 7 Cancelo, 37 Skriniar, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio; 77 Brozovic, 5 Gagliardini; 87 Candreva, 8 Rafinha, 44 Perisic; 9 Icardi.
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 46 Berni, 2 Lisandro, 11 Vecino, 13 Ranocchia, 17 Karamoh, 20 B. Valero, 21 Santon, 23 Eder, 29 Dalbert.
Trener Luciano Spalletti
NAPOLI: 25 Reina; 23 Hysaj, 26 Koulibaly, 33 Albiol, 6 Mario Rui; 5 Allan, 8 Jorginho, 17 Hamsik; 7 Callejon, 14 Mertens, 24 Insigne.
Ławka rezerwowych: 1 Rafael, 22 Sepe, 11 Maggio, 19 Milic, 20 Zielinski, 27 Machach, 30 Rog, 37 Ounas, 42 Diawara, 62 Tonelli, 99 Milik.
Trener: Maurizio Sarri

G2g 336 2
dodał: domin98, źródło: inf. własna, data: 11.03.2018, 20:03
Komentarze (37)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
radekksm 13.03.2018, 21:16
Mecz dramat,mam nadzieje ze Spal sie ogarnie i posadzi na ławe gagliardiniego i o nim zapomni......
Avatar
Piotrekfci 13.03.2018, 10:49
Zastanawiam się czy inne kluby tez maja takich kibiców którym najlepiej wychodzi dogryzanie sobie na wzajem czy tylko u nas tak jest. Myślę że jesteśmy w tym mistrzami. :)
543 a5fb4864339a9ee093161eb7f240cb4968c7650f
Klinsi64 12.03.2018, 20:25
więcej wykrzykników,może ktoś potraktuje poważnie to co piszecie
Avatar
lrogas83 12.03.2018, 19:14
Niestety jeśli chodzi o atak , to bez poprawy. Od meczu z juve-11 meczy i tylko 13 punktów, aż 22 straconych punktów !! ! Zgadzam się z tym , że Gagliardini zagrał bardzo dobrze i chyba to był jego najlepszy mecz w sezonie. Cancelo i Skiniar bardzo się starali ale mieli bardzo dużo niedokładnych podań !! ! Nieźle radziliśmy sobie z wysokim pressingiem Napoli ale od pomocy za dużo się nie działo . Rafinha chciał ale bez wsparcia nic nie może. Perisic dno, Brozo słabo !! ! Candreva- jak grał słabo , to chcwalili go za statystyki - teraz nie ma statystyk i nie posłał żadnej dobrej piłki do przodu! Zwróćcie uwagę na statystyke strzelonych bramek u Candrevy ponad 50 bramek na ponad 300 meczy w serie a- a co gra u nas w tym sezonie ?? ? Jego czas się skończył !! ! Mamy ostatnią szansę na pobudkę, w innym przypadku skończymy nie tylko za Romą i Lazio ale także za Milanem
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 12.03.2018, 18:30
Dodam coś, jak Skriniara ktoś nauczy wolnych, a pierdalnięcie ma to będzie kozak. Nie dość, że obrona mega to gość dobrze podaje, strzela - mega zawodnik!
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 12.03.2018, 18:27
Zgadzam się z SETE, to nie był zły mecz, w obronie potrafimy sobie radzić, i jeśli Gagliardini coś zagra to do linii pomocy jesteśmy zabezpieczeni. Problemem jest kwestia rozgrywania akcji a co za tym idzie ataku. Nasz atak przestał istnieć a bramki zaczynają strzelać obrońcy. Zobaczcie mecz z Benevento, zamiast klepać ich 6:0 to my 2:0 i kto strzela i po czym? w meczu Napoli szczęście gości, że Skriniar nie wpakował bo skończyloby się 1:0 po czym? jaki fragment i jaka pozycja na boisku strzela?
Icardi na boisku nie istnieje jeśli nie ma kto do niego grać, a w tym meczu ile dostał piłek?!
234 33ab96b04fdd68f4f2fa46a4dc10f24736f80fcc
el_loco 12.03.2018, 17:25
@Jovetić10 @Ave Caesar Dokładnie tak!
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 12.03.2018, 17:13
@Jovetić10 to wtedy byłoby "cyniczne, wspaniałe Juve " i "ich woli nie da się złamać" lub " Juve wystarczył jeden strzał" hahahahaha
969 4c8cbb514a76c867518f4219b5e8521e13cda1f1
Jovetić10 12.03.2018, 15:15
Eleven było wczoraj żałosne i zachowywali się jakby pierwszy raz oglądali Serie A. Najsmutniejsze jest to, że później kibice wchodzą do Internetu i powtarzają te same bzdury. Przed meczem byłem przekonany, że to będą szachy z góra jedną bramką w meczu i każdy kto zna tę ligę mógł mieć podobne odczucia. Tym bardziej, że Inter zagrał w tym sezonie już kilka podobnych spotkań z mocniejszymi rywalami. Ze strony Interu nie była to taka ogromna tragedia, co nawet potwierdzają noty we włoskich gazetach, w sumie Napoli też nie było w stanie nic zrobić i było bezradne, Inter zagrał bardzo dobrze taktycznie. Typowy klincz, który jeszcze kilka lat temu był w Serie A normalnością, ale co oni tam wiedzą, Napoli i Roma zapoczątkowały ofensywną grę, teraz doszło Lazio i myślą, że odmieniło to całą ligę. Gdyby to Juventus grał w miejsce Interu, to pewnie byłyby zachwyty jak to nie zneutralizowali najładniej grające w Europie Napoli heh, a nie daj boże jakby strzelili jakąś przypadkową bramkę lub bramkę w ostatniej akcji meczu.
Avatar
SETE 12.03.2018, 14:50
Moim zdaniem nie bylo tak zle jak niektorzy tutaj pisza. Napoli jest druga sila w Serie A a my jestesmy w kryzysie. Mecz na remis i brawa naleza sie dla obrony i defensywnych pomocnikow, ktorzy nie dali rozwinac skrzydel asom spod Wezuwiusza. No niestety nasz ofensywny tercet nie istnieje , a sam Rafinha gry do przodu nie pociagnie..po prostu sie k...a nie da.
Z remisu jestem zadowolony, ale ..mega :cenzor: solidnego Dambrosio , ktory nic nie daje na plus tej druzynie, mega :cenzor: owych od grudnia Candrevy i jeszcze bardziej ch...ego Perisica i pozal sie Boze podajacago za plecy w aut przy wyjsciu z kontry Edera naprawde, naprawde nie chce juz ogladac .
234 33ab96b04fdd68f4f2fa46a4dc10f24736f80fcc
el_loco 12.03.2018, 14:19
p.s. Oczywiście nie mówię o wszystkich komentatorach eleven.
234 33ab96b04fdd68f4f2fa46a4dc10f24736f80fcc
el_loco 12.03.2018, 14:17
"Kiepski mecz, remis lepszy dla Interu niż dla Napoli"
Błagam nie cytujciee prezentujących najniższy możliwy poziom fachu komentatorów eleven!
Dobrymi to oni mogą być gazeciażami ale na komentowaniu meczu totalnie się znają. Zamiast komentować mecz w sposób niezależny nieustannie opowiadają jakieś "historyjki" nawet w sytuacjach pod bramkowych. Najgorszy jest Świecicki i jego odrzucający styl bycia z manierami niczym "szlachta" czyt. pajac!
Pozdrawiam
Avatar
Piotrekfci 12.03.2018, 12:07
Jeżeli na koniec sezonu Milan nas przegoni mając w połowie sezonu taka stratę do nas to kibice nic innego nie powinni zrobić jak tylko piekło na ziemi tym amatorom.
642 a22b0272d87b1aa1ea304c941b2dc8ffe3c4a61d
boniunio 12.03.2018, 11:33
@Est statystyki : Inter 3/1 Napoli 11/2 dlatego napisałem że całe szczęście że Napoli miało rozregulowane celowniki bo miało bardziej klarowne sytuacje niż my
543 a5fb4864339a9ee093161eb7f240cb4968c7650f
Klinsi64 12.03.2018, 11:31
pieprzycie jak komentatorzy eleven o nudnym meczu,tyle tylko że im chodziło o show i mieliby w dupie np 3-0 dla Napoli dla nas ten punkt jest cenny
832 c5561a93f61cc4cea8ae1fdd759b898083ea8fbf
Est 12.03.2018, 10:34
@boniunio - Napoli też oddało tylko jeden celny strzał na bramkę Handanovicia ;-) Dla mnie ten mecz wyglądał tak, jakby żadna z drużyn nie chciała strzelić gola.
557 b88ab42d34c0e2d6720e6a2ec3b17432bb132008
Rebelde 12.03.2018, 10:27
Ja nie oglądałem meczu i to chyba to była słuszna decyzja. Trzeba trochę odpocząć psychicznie od tego bagna,
Avatar
Piotrekfci 12.03.2018, 10:20
Nie oglądałem meczu ale widząc statystki z jednym qurewskim strzałem przez cały mecz to wierzę że był on fascynujący !! Betonowa taktyka rządzi - 4-2-3-1 z candreva - perisicem i nie zmienia się qurwa NIC !
642 a22b0272d87b1aa1ea304c941b2dc8ffe3c4a61d
boniunio 12.03.2018, 10:05
Moje oczy nadal krwawią po tym spotkaniu, to chyba był ostatni mecz jaki oglądałem na żywo resztę będę śledził w relacji live na flashscore bo tego antyfootbolu oglądać się nie da !! Zero pomysłu na grę , zero gry kombinacyjnej , kompletne ZERO !! Całe szczęście że Napoli miało rozregulowane celowniki bo mogło być 0-3 spokojnie a nie mogę z tych komentarzy że mogliśmy to spotkanie wygrać ... z 1 " jednym " " one " strzałem na bramkę :)
190 e5e66d87f067247107489d75fa05f8aa66ef214f
ryzykfizyknoc 12.03.2018, 08:30
Cancelo na lewej stronie to porażka...
Mecze Interu
011 c0353bea7b8716fcfb249a8356c3c849ed8e30dd
-:-
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
Lazio - Inter
20.05.2018, godz. 20:45
Serie A 2017/2018 XXXVIII kolejka

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • VVujek 20.05.2018, 12:11

    Inter!