788 008dce12b1ada88a079441ca61b484de89caf0cf

Po raz kolejny Inter będzie miał swojego przedstawiciela w finale Mistrzostw Świata! Tym razem będzie ich dwóch - Ivan Perisic i Marcelo Brozovic. Chorwacja w dniu dzisiejszym ograła 2-1 Anglię i  w niedzielę zagra o mistrzowski tytuł przeciwko Francji.

Spotkanie lepiej rozpoczęli Anglicy. Już w 4. minucie meczu wyniki otworzył Kieran Trippier, który zdobył bramkę po fenomenalnym uderzeniu z rzutu wolnego. Chorwaci długo nie potrafili złapać odpowiedniego rytmu, a dobrze ustawieni na swojej połowie Wyspiarze za każdym razem rozbijali próby ataków przeciwnika. Impuls do zmiany sposobu gry dał zawodnikom z Bałkanów Ivan Perisic, który w akrobatyczny sposób w 68. minucie pokonał Jordana Pickforda. Niewiele później zawodnik Interu mógł zdobyć drugie trafienie, ale piłka po typowej dla niego akcji odbiła się od słupka. 90 minut gry nie przyniosło rozstrzygnięcia, więc konieczna była dogrywka. W 109. minucie gola na wagę awansu zdobył Mario Mandzukic, wykorzystując przy tym dobre zgranie piłki głową przez Perisicia, który tym samym zapracował sobie na miano MVP spotkania. Całe spotkanie rozegrał również drugi z Nerazzurrich - Marcelo Brozovic. Ustawiony przed linią obrony 26-latek był zawodnikiem, przez którego przechodziła większość akcji Chorwatów, dużo biegał i również zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

G2g 336
dodał: domin98, źródło: inf. własna, data: 11.07.2018, 23:08
Komentarze (16)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
841 6a717e67d0df67ab4d90052bc54123bcb1240cce
Towarzysz 12.07.2018, 14:01
Perisić nie jest wart 100 mln, bo piłka nożna to coś więcej niż mecze na boisku. Może gdyby miał 22 lata i był przystojnym hiszpanem, to ktoś by tyle za niego dał, a tak, przy dobrych wiatrach jakiś angielski klub mógłby dać 70 mln.
041 31c990bd453fd72b18f506d9eb2eb3cc5a1ad65c
Ibra1908 12.07.2018, 13:18
"zakochani w Icardim że nawet jak nie gra dobrze to jest dobrze" a w drugą stronę można napisać "niechęć do Icardiego, nawet jak gra dobrze, to jest źle" to jest ewidentne niechęć do Icardiego, nie poparta żadnymi argumentami (jak Maradona) Można mieć swoje zdanie, ale przecież ty po każdym meczu narzekasz na Icardiego. Kiedyś stwierdziłeś, że jest ujowy i będziesz teraz bronić tego zdania, za wszelką cenę, nawet jak strzeli 40 bramek w sezonie, to i tak będzie beee... Perisic I Brozo na MŚ grają bardzo dobrze, zresztą jak cała ich Repra, ale w Interze mieli swoje wzloty i upadki, tak samo jak Icardi, ale w optymalnej formie potrafią zrobić różnice i to jest Fakt, a nie miłość lub jej brak !!
Avatar
cuba 12.07.2018, 12:53
Towarzysz ... nie zejde do poziomu obrażania więc omijam Twój poziom odpowiedzi bo wyrażam opinię i SWOJE zdanie,nikogo nie obrażając,wartość teraz piłkarza jak np Perisic po mistrzostwach nie będzie 100? nawet nie pytam ,Timon co do powodów to ...no jak często mówię każdy ma swoje zdanie ale trudniej byłoby mi dostać takiego pomocnika jak Perisic z lewą nogą i .. jest bardziej kreatywny do tego dodam ż to jest BIZNES a nie tylko bo kibicom sie coś nie widzi,ile razy już to przerabiał Inter .. jeszcze pamiętam i oglądałem mecze z np Zamorano,Recoby .. nie obrażam,to moje zdanie
Towarzysz 12.07.2018, 12:04
cuba, przepraszam za określenie, ale coś takiego mógłby powiedzieć ktoś, kto zna się na piłce tyle co Grażynka z monopolowego, która obejrzy sobie mecz Polaków raz na cztery lata. Icardi jest napastnikiem i ma zadania napastnika, jeśli wiesz co to znaczy, to powinieneś rozumieć, że Icardi jest w swoim fachu jednym z najlepszych na świecie, poza tym, jest królem strzelców Serie A. Pewnie i tak jesteś trollem, ale tak tylko dopowiem, że nikt nie da za Perisića 100 mln. W meczu z Anglią co najwyżej udowodnił swoją wartość, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien być zaskoczony.
767 16987d53f134fc57e0c52a27872885a82269fa19
timon 12.07.2018, 11:02
cuba wolałbyś zostawić Perisicia kosztem Icardiego? Mógłbyś podać powody?
Avatar
cuba 12.07.2018, 10:02
100mln euro za Perisica to tak na dzień dobry o czym pisałem już przed 1/2 finału ,wolałbym sprzedać Icardiego ale tu są tak zakochani w Icardim że nawet jak nie gra dobrze to jest dobrze :)
805 11a66515ce7e5e9e06bc9d927971319f1ee59c2b
Gajdzik 12.07.2018, 08:15
Brawo Chorwacja, pokazali wczoraj charakter!
Brozo bardzo dobry mecz i świetna piła do Mandžukića (nie było bramki, ale zagranie genialne), Perišić po strzeleniu bramki odpalił i chodził jak "dzik" do końca meczu. Gol, asysta, słupek i tak jak podkreślił *danielInter gdyby Kramarić podał miałby pewną drugą bramę. Trzymam mocno kciuki w finale !! :)
247 77a731052b08c72130877ab35d3965167256f791
IlCapitano 11.07.2018, 23:41
Brawo nasi!
Avatar
danielinter 11.07.2018, 23:39
36 letnia tradycja podtrzymana pilkarz Interu musi byc w finale MŚ! Perisic dzis jak w pierwszej czesci sezonu kapitalny gol , asysta , slupek i gdyby oczy mial Kramaric to mialby dublet.Brozo tez robi postepy i w zyciu bym tego nie przewidzial , ale jest duzo lepszy niz Kovacic.
Avatar
Rafał 1976 11.07.2018, 23:36
Perisic,Brozovic grali jak by byli z innej planety a Mandzukic jest klasa sama sobie chociaż gra dla Jude to wielki szacun dala niego i całej Chorwacji.Mam wielkie nadzieje że Chorwacja zdobędzie Mistrza Świata !! !
048 bce73b51982dbfacb5cff8cf33cf2b241189c4c6
ciechan 11.07.2018, 23:32
Perisic mvp, dalej do wyróżnienia brozo, vida, lovren. Kapitalna drużyna. Liczylem na nich i mnie nie zawiedli :)
969 4c8cbb514a76c867518f4219b5e8521e13cda1f1
Jovetić10 11.07.2018, 23:29
Generalnie to w półfinałach wystąpiła jedna drużyna ze Starego Kontynentu, na szczęście awansowała do finału i trzeba trzymać za nią kciuki do końca.
087 508a60f9be4e6a25c2d60e3a9493b80b313faf1a
Loon 11.07.2018, 23:24
Oster - tak samo możesz pierdzieć, że Argentyna to reprezentacja Hiszpanii i Włoch, a nawet Polaków
Avatar
oster 11.07.2018, 23:20
wkradł się błąd bo Chorwacja zagra w fi nale z reprezentacją Afryki , rodowitych francuzów to tam za bardzo nie widać więc tej reprezentacji Francją to nazwać nie można, dziwne że fifa zezwala na grę takiego tworu w turniejach
Avatar
Pjerun 11.07.2018, 23:18
Perisic dopiero po strzelonym golu odpadlił. Brozovic cały mecz kapitalnie, mam nadzieję, ze nikt go nam nie wykupi.
Towarzysz 11.07.2018, 23:16
Pochwalić trzeba Brozovicia, z meczu na mecz na mistrzostwach się rozkręcał, a dzisiaj zagrał jak prawdziwy profesor. Rozgrywał, przejmował, zagrywał genialne długie piłki, szkoda paru strzałów, ale pomimo ich, liczę, że to będzie zapowiedź jego bardzo dobrego sezonu.

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.

Milan Skriniar

Milan Skriniar, największe odkrycie oraz najlepszy zawodnik Interu Mediolan w sezonie 2017/18 wg czytelników fcinter.pl. Transferowy strzał w 10-tkę.