Informacje z klubu

OFICJALNIE - Inter wykupił Politano i Salcedo (19)

Autor:
Źródło: en.inter.it
4 miesiące temu
2897
19
Matteo Politano

Inter poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o skorzystaniu z opcji wykupu Eddie Salcedo oraz Matteo Politano.

Według raportów Inter zapłacił 20 milionów euro za wykup Politano oraz 8 milionów euro za wykup Salcedo.

Zobacz też

Piero Giacomelli

Obsada sędziowska na Sassuolo (0)

17.10
13:02
Romelu Lukaku

Sky - Lukaku na pewno zagra z Juventusem (14)

03.10
19:54

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.06.2019 o 11:51 przez Czarson
+1
Czarson
Politano nie musiałby być tak często zmieniany gdyby ciężar prowadzenia gry nie spoczywał tylko na jego barkach w większości meczów.
20.06.2019 o 10:51 przez AveCaesar
AveCaesar
Ale przecież On ma kondycję i zapieprza równo tylko brak mu warunków fizycznych i to już nigdy się nie zmieni. Polecam zobaczyć np nasze mecze z Tottenhamem i przyjrzeć się jak biedny Mateo ma prze :cenzor: z ich obrońcami. Dodatkowo jeszcze z lepszymi musi asekurować DD cały czas bo Danilo w każdej chwili może być zjedzony jednym zwodem przez przeciwnika. Tak samo jak w ataku nie ma wsparcia na skrzydle gdyż jedyne co umie nasz magik prawej obrony to próbować wymusić wolnego rzucając się na murawę przy szukaniu jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikiem.
20.06.2019 o 10:33 przez danielWu
danielWu
Dorzucę jeszcze. Cały ten pierd olnik z Icardim, Perisicem, Spalem też jest mega. Patrząc tylko na ostanie 20 lat, jednym tchem można wymienić przynajmniej 30 piłkarz z lepszymi umiejętnościami i też ciężkimi charakterami a jakoś się dogadywali :)
20.06.2019 o 10:17 przez danielWu
danielWu
danielInter godin potwierdzony na 100 %? Conte jeszcze nic nie zrobił, a chyba wiesz kim jest i z kad, nie liczę przygody z Chelsea i już jest mega. Nie umniejszam Godinowi umiejętności, ale zaproponowanie wolnemu pilkarzowi wyższego kontraktu niz inni nie jest mega osiągnięciem. Mieliśmy już Vidicia :D
20.06.2019 o 09:45 przez danielWu
danielWu
Seba też bardzo cieszę się z Politano, ale to nie Messi i Italia a nie Hiszpania.
20.06.2019 o 09:36 przez Seba.
Seba.
Politano ze względu na braki kondycyjne powinien grać jako wolny elektron. Coś na wzór Messiego w Barcelonie. Byłby zwolniony z gry defensywnej i przy swojej dynamice, szybkości i balansie wyczyniałby cuda. Wracanie pod własne pole karne jednak go trochę wykańcza. Wracając jednak do ustawienia, to czy Politano nie będzie jedynie rezerwowym, który będzie wchodził dopiero, gdy Conte przestawi 3-5-2 na 3-4-3?
20.06.2019 o 09:41 przez SETE
+1
SETE
We Włoszech taki wolny elektron raczej nie przejdzie. Przy ustawieniu Conte Politano czeka zapewne ławka rezerwowych
20.06.2019 o 09:08 przez Dyl87
+1
Dyl87
Extra informacja jak narazie nasz najlepszy ruch na rynku .
20.06.2019 o 08:26 przez danielWu
-1
danielWu
Wszystko spoko, ale te transfery były pewne już przynajmniej w marcu. Dalej będę forsowal teorie spiskowa. Co wydarzyło się pozytywnego dla klubu /co Marotta zadziałał na plus od chwili przybycia?
20.06.2019 o 09:48 przez danielinter
-1
danielinter
A co ty zlota malpe na lancuchu chciales ? Samo przyjscie Conte i Godina jest mega a to dopiero początek
20.06.2019 o 14:03 przez Towarzysz
Towarzysz
Jeżeli w ogóle ta teoria miałaby być prawdziwa, to akurat o wyniki bym się nie bał. Wyobrażacie sobie skandal, w którym dyrektor i trener działają na szkodę klubu? Przecież oni będą rozliczani normalnie jak każdy trener i dyrektor, jeżeli będzie coś nie tak, to zostaną zwolnieni. To, co może być spiskiem, to zniszczenie tożsamości Interu przez kojarzenie naszych nowych sukcesów i wielkich czasów z ludźmi z Juventusu. Ale pożyjemy, zobaczymy, "może" się okazać że Panowie są profesjonalistami.
20.06.2019 o 03:07 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Niech ten Politano ogarnie kondycję teraz, bo bieganie na oparach w 65 minucie to jednak lipa jest. Salceson dobrze rokuje i jest MŁODY, a Pieterofci I tak sapie, że sprzedamy mlodych xddd
20.06.2019 o 00:56 przez Mateo9000
-1
Mateo9000
Mam nadzieję że to dobry zwiastun przed mercato, oby było tylko lepiej jeśli chodzi o zakupy, bo w sprzedaż szrotów jakoś nie wierzę.
19.06.2019 o 23:00 przez Gajdzik
Gajdzik
No i pięknie ;)
19.06.2019 o 22:59 przez Piotrekfci
-6
Piotrekfci
Hm czyli że teraz trzeba zdobyć nie 45 a 63 banki!? Pewnie opchaja wszystkich młodych zostawiając wiecznie żywych Valero, candreve i inne legendy...
19.06.2019 o 23:20 przez Kondzik
+3
Kondzik
Piotruś weź pochłoń trochę wiedzy na temat chociaż transferów i ich terminów bo trochę wstyd...
20.06.2019 o 01:34 przez wegorz
+5
wegorz
Ja bym zaczął jednak od matematyki...
20.06.2019 o 15:03 przez timon
timon
W klasach 1-3 dodawania w jego szkole chyba nie ucza ;) ale to jeszcze dziecko, wiec moze z czasem ogarnie ;)
19.06.2019 o 21:50 przez jaszczomb
jaszczomb
No i elegancko, teraz czekamy na kolejne oficjalki.

Shoutbox

kusy 20.10.2019 10:46

Maurito przepraszamy i czekamyyyy

kusy 20.10.2019 10:45

Piątek

kusy 20.10.2019 10:45

To jak piątrk

kusy 20.10.2019 10:45

Tyle kasy zapłacic za drewno, jezuuu,

Piter 20.10.2019 10:45

kusy co dziś na obiadek?

Piter 20.10.2019 10:44

zrozumcie

kusy 20.10.2019 10:44

No właśnie widzę

Piter 20.10.2019 10:44

trener tylko mu powie JAK MA SIĘ PORUSZAĆ

kusy 20.10.2019 10:44

Lukaku, on potrafo, on się odnajdzie itd, pokaże Wam, że Icar nic nie znaczy

Piter 20.10.2019 10:44

no a mopsiarz napisał że napastnik może przyjść tydzień przed rozpoczęciem sezonu bo nie potrzebuje okresu przygotowawczego z drużyną xd

bitels10 20.10.2019 10:43

ja szkalowałem Icara i jestem

kusy 20.10.2019 10:43

Lukaku Wasz Bóg, grający plecami

Piter 20.10.2019 10:43

no nie każdy akurat

kusy 20.10.2019 10:43

Icardi każdy szkalowal, gdzie oni są, co szkalowali i kochali Lukaku i mna pomiatali?

Piter 20.10.2019 10:42

tak, to właśnie napisałem

bitels10 20.10.2019 10:41

Vujka nazywasz mopsiarzem?

Piter 20.10.2019 10:40

Lukaku stał stię twoją obsesją jak Icardi jest obsesją mopsiarza, gdzie w wakacje dzień w dzień pieprzył o nim, jak i również o minusach od ciebie

Piter 20.10.2019 10:39

w ostatnich dniach jesteś bardzo krytyczny, podchodzi to pod agresję

Piter 20.10.2019 10:39

nie przekonujesz mnie kusy w ogóle

kusy 20.10.2019 10:38

Przypominam ETO !! !

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 października

  • FT

    Lazio

    3 - 3

    Atalanta

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 20 października

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    Inter

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Lecce

Poniedziałek, 21 października

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    22

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    8

    17

  • 4

    Napoli

    Napoli

    8

    16

  • 5

    Lazio

    Lazio

    8

    12

  • 6

    Roma

    Roma

    7

    12

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    9

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Luis Muriel

    5

  • 4

    Andrea Belotti

    5

  • 5

    Domenico Berardi

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28757

Liczba newsów: 34967