Julio Cesar: "Widzieliście prawdziwy Inter"

Julio Cesar: Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze i od dawna mieliśmy to pragnienie. Wszyscy oczekują od nas maksimum, ale nie zawsze jest to łatwe. Jednak to co zobaczyliśmy dzisiaj to prawdziwy Inter. Jestem zadowolony. Pierwsze słowa Ranieriego w szatni były mile i bardzo nas poruszyly. On zna nasze możliwości i chce wygrać Scudetto. Przykłada się do tego co robi. Jesteśmy zadowoleni, że jest posród nas.

 

Lucio: Zespół zagrał z głową. Wierzymy, że teraz możemy iść w dobrym kierunku. Na boisko wyszliśmy z nadzieją, by osiągnąć więcej niż w poprzednich spotkaniach. Cały zespół zagrał dobrze i jesteśmy zadowoleni. Mój gol? Ważne, że pomógł nam w tym trudnym okresie. Coutinho? To dobry zawodnik. Posiada wiele wspaniałych cech jak szybkość, drybling. On musi mieć zaufanie, potem to pokazuje na boisku.


Pazzini: Wygrana zawsze pomaga, daje pewien impuls. W Lidze Mistrzów również, dlatego chcemy wrócić na właściwy tor w tych rozgrywkach. Gasperini? Robił swoje, to wszystko. Zawsze jest przykro gdy następuje zmiana trenera, ale teraz mamy nowego i koncentrujemy się na tym by wrócić z nim na zwycięską ścieżkę.

 

Milito: Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, ale nikt bardziej ode mnie, bo mój gol pomógł nam wygrać. Czuję się szczęśliwszy, gdy moje bramki warte są 3 punkty. Mieliśmy wspaniałe relacje z Gasperinim i było nam przykro, gdy został zwolniony. Wiele rzeczy zostało powiedzianych i napisanych, ale nie są one prawdziwe. Rywalizacja z Pazzinim? Jak dla mnie mogę grać obok niego, ale to pytanie raczej do trenera. Nie wiodlo mi się dobrze w poprzednim sezonie i jeśli nie jesteś w dobrej formie psychicznej odbija to się na grze. Teraz czuję się wspaniale. Czuję się wspaniale z powodu ostatnich spotkań w moim wykonaniu. Dzisiejsze spotkanie bardzo nam pomoże przed spotkaniem w Lidze Mistrzów.

 

Zanetti: Dzisiejszego wieczoru widzeliśmy pełną koncentrację. Nie pozwoliliśmy na wiele Bologni. Mieli kilka okazji ze stałych fragmentów gry. Jesteśmy na właściwym torze i musimy się podnieść w ciągu kilku najbliższych spotkań. Ostatnio odnosiliśmy złe wyniki, ale wszyscy wiemy jak dobry jest nasz zespół. Karny? Tagliavento powiedział mi, że widział Lucio jak trzymał Portanovę i dlatego podyktował jedenastkę. Ranieri? Przyszedł tu by spróbować odmienić ten zespół. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu by pracować razem, ale mamy dobry początek. Dzisiejszy mecz był ważny w kontekście wtorkowego spotkania z CSKA. To zwycięstwo daje nam zastrzyk pewności siebie. Podejdziemy do tego spotkania z innym nastawieniem.

 

Ranieri: Ważne było dobrze skończyć ten mecz. Chłopcy potrzebowali więcej zaufania. Powiedziałem im, że ma znaczenia czy zagrali dobrze, czy źle. Ważne jest to, by walczyć o każdą piłkę i to przyniesie skutek. To właśnie zrobiliśmy. Chłopcy byli głodni zwycięstwa i było to widać. Widziałem w nich dobrego ducha. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Marco Di Vaio miał okazję, ale wspaniałą postawą wykazał się Julio Cesar. Forlan i Pazzini wykonali świetnie swoją pracę, tak samo jak Coutinho. Reszta zespołu była stanowcza w swoich poczynaniach. W drugiej połowie nas bardziej zaatakowali. Musiałem spowodować, by zespół spróbował grać inaczej. Czy Pazzini może grać z Milito? Powtarzam, że mogą grać razem, ale nie mam pojęcia jak to będzie wyglądalo w przyszlości. Rzut karny został podyktowany po świetnie przeprowadzonej akcji tych dwóch zawodników. Jak widać, mogą grać razem.

Dodał: Filip© || Data: 24.09.2011 22:11
Źródło: inter.it || Komentarze: 16
Ocena newsa:
54%
46%

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
#16 Autor: Krzaku [25.09.2011 17:59]
ProfilProfilProfil
Milito " Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, ale nikt bardziej ode mnie, bo mój gol pomógł nam wygrać." rozwala mnie on, jest sie czym podniecac bramki albo z karnego albo pilka sie odbija od niego a jak dostanie pilke sam na sam to nie ma co nawet myslec o bramce....
#15 Autor: luuki [25.09.2011 16:18]
ProfilProfilProfil
Ranieri = Coutinho !! FORZA
#14 Autor: SlimShady [25.09.2011 12:28]
ProfilProfilProfil
Wczoraj był normalny Inter, a nie to co było za Gapseriniego że nikt nie wiedział jak grać i panował chaos. Tu było normalne ustawienie i nasi grali normalnie. Ranieri to normalny trenerem a nie jakiś kombinator co gra taktyką 3-4-3 która jest niewypałem.
#13 Autor: fatdrummer [25.09.2011 10:10]
ProfilProfilProfil
F.C. Internazionale Milano w drodze po Scudetto ! <forza>
#12 Autor: Oscarr24 [25.09.2011 09:26]
ProfilProfilProfil
tu ma lepszy sklad niz mial w juve i asr..jesli wszyscy beda zdrowi, wcale nie musi to podobnie wygladac jak poprzednio..co nie zmienia faktu ze powinien byc tylko do konca sezonu al pewnie MM go zostawi jak sobie poradzi w tym ;(
#11 Autor: mati1908 [25.09.2011 08:55]
ProfilProfilProfil
alez ja sie pisze pod tym kibicem juve. Dla mnie Ranieri powinien byc do konca tego sezonu,zeby go nie zmarnowac do konca,a w lecie powinien Moratti szukac kogos własciwego na to stanowisko kim był np Mourinho
#10 Autor: Kamil_on. [24.09.2011 23:56]
ProfilProfilProfil

#9 Kibicuję Juventusowi ładnych kilka lat (a przy okazji interesuję się czymś więcej niż tylko swoją drużyną). Swoją opinię oparłem o pracę Ranieriego w Juve i Romie. Na początku wszystko układało się świetnie, ale z biegiem czasu obie te drużyny łapały dołek, z którego Ranieri nie był wstanie ich wydostać. Jeżeli historia zatoczy koło, to z Interem będzie podobnie - będą zwycięstwa do pewnego czasu, gra będzie nudna, toporna i schematyczna. Pozostaje wam tylko wiara, że będzie inaczej. Nie krytykuję tutaj Interu ani Ranieriego, ale ostrzegam przed pochopnymi ocenami, które zgubiły już niejednego kibica - zarówno Romy, jak i Juventusu. A co do określenia "znawca" - każdy kto odwiedził wikipedię i poczytał o Ranierim wie, że nie jest to trener z wysokiej półki, a na pewno nie jest to szkoleniowiec, który swoimi osiągnięciami zasłużył na prowadzenie Interu (bądź co bądź jesteście Najlepszą Klubową Drużyną Świata). Pozdrawiam.
#9 Autor: Drago194 [24.09.2011 23:16]
ProfilProfilProfil
#7 No proszę "znawca" Ranieriego, książkę o nim napisałeś czy jesteś Nostradamusem że wszystko o nim wiesz oraz co z nim będzie??
#8 Autor: Clud [24.09.2011 23:14]
ProfilProfilProfil
jak tak ma wygladac prawdziwy Inter wg Cesara to spoko...ale przy takiej grze w tym sezonie nie ma co liczyc na cokolwiek

#7 Autor: Kamil_on. [24.09.2011 22:58]
ProfilProfilProfil
#3 Gwarantuję - Ranieri niezależnie od tego czy wygrywa, czy przegrywa zawsze stoi przy linii bocznej z założonymi rękoma i ogląda sobie "meczyk". "Myślę że z Ranierim możemy zajść bardzo wysoko" - Ranieri to trener, który potrafi podnieść drużynę w trudnej sytuacji, ale brak mu jaj - jeżeli wszystko pójdzie po myśli Ranieriego, to piłkarze Interu będą mieli problemy z mentalnością w dalszej części sezonu. Pozdrawiam i radzę nie popadać w huraoptymizm.
#6 Autor: piotrekninter [24.09.2011 22:49]
ProfilProfilProfil
#3 ja tam nie widzialem ze Gasp krzyczy,bardziej lęk w oczach:(
#5 Autor: piotrekninter [24.09.2011 22:48]
ProfilProfilProfil
no licze ze to zalazek prawdziwego Interu,bo z lepszym zespolem byloby krucho
zagralismy z glowa, ale Lucio gola strzeliles barkiem:)
faulowal chyba Samuel nie Lucio
#4 Autor: Vancore [24.09.2011 22:48]
ProfilProfilProfil
Niech chwala Coutinho, chlopak musi nabrac pewnosci i sie ogrywac, choc nie ukrywam ze wg. mnie zagral dramatycznie.
#3 Autor: Drago194 [24.09.2011 22:26]
ProfilProfilProfil
W końcu było widać dobrze grający Inter, jeszcze tylko Ranieri poćwiczy odbiór i asekurację odbioru i można śmiało mierzyć wysoko, na plus należy też doliczyć że poradził sobie w tym meczu bez Maicona i Sneijdera, po za tym można było zauważyć że Claudio przyłożył się i odpowiednio przygotował zespół do gry co było widać w jego postawie: cały czas spokojny i opanowany a nie drący się na piłkarzy Gasper, jakby dopiero w trakcie meczu tłumaczył im jak mają grać. Myślę że z Ranierim możemy zajść bardzo wysoko, trzeba tylko dać mu czas i pewną dawkę zaufania, a efekty przyjdą same bo co jak co ale Claudio można spokojnie nazwać trenerem z wyższej półki w końcu to jego Roma najbardziej w ostatnich latach deptała nam po piętach. <forza>
#2 Autor: Maras [24.09.2011 22:23]
ProfilProfilProfil
27 września może być ciężko ale wygramy.Ranieri jest w czasie oswajania się z drużyną.Dobry dzisiejszy mecz i oby tak dalej<forza>
#1 Autor: kusy [24.09.2011 22:18]
ProfilProfilProfil
dobrze nasi grali w tym spotkaniu, były momenty słabsze ale wiadomo nie można grac dobrze przez 90 min. Ranieri wykonał dobrą robotę.

Inter Mediolan | Manchester United | Borussia Dortmund | Chelsea Londyn | mecze na zywoPszów | angielski Rydułtowy | Katalog stron | PSG | Manchester City