Koniec marzeń o Europie, Inter przegrywa z Sampdorią (27)

Źródło: inf. własna
około 9 lat temu
431
27

Inter przegrał dziś wyjazdowe spotkanie z Sampdorią 0-1. Bramkę na wagę trzech oczek dla gospodarzy zdobył Eder.

Pierwsze minuty spotkania przebiegły pod znakiem wzajemnego szacunku ze strony obydwu zespołów. Do pierwszej groźnej sytuacji w pierwszej części gry doszło dopiero w 12. minucie spotkania. Wtedy to efektownym zwodem i minięciem obrońcy rywala popisał się Luis Muriel. Zawodnik gospodarzy wpadł w pole karne Interu, jednak piłka po jego mocnym strzale minęła bramkę Samira Handanovicia. Odpowiedź Interu przyszła już trzy minuty później, do piłki w polu karnym Sampdorii wyskoczył Icardi, jednak jego strzał z główki przeleciał nad poprzeczką bramki Viviano. W 23. minucie spotkania swojego szczęścia po raz pierwszy tego wieczora spróbował również Eder, jednak on podobnie, jak i Muriel nie potrafił pokonać bramkarza Interu. W 36. minucie w centrum uwagi kibiców po raz kolejny znalazł się Luis Muriel, jednak i tym razem strzał gracza Sampdorii nie zagroził bramce Interu. Ostatnim akcentem pierwszej połowy meczu była nieskuteczna próba Mauro Icardiego, który strzałem z krawędzi pola karnego próbował pokonać golkipera gospodarzy. Niestety próba ta zakończyła się niepowodzeniem i do przerwy na tablicy wyników widnieje bezbramkowy remis.

Druga połowa spotkania mogła się rozpocząć w wyśmienity sposób dla zespołu Roberto Manciniego. W 47. minucie spotkania ze skraju pola karnego rywala pięknym strzałem popisał się Icardi, jednak piłka trafiła tylko w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Viviano. Już trzy minuty później mocnym strzałem w kierunku bramki Sampdorii popisał się również Guarin, jednak jego strzał został sparowany przez golkipera gospodarzy. Po kilku sytuacjach stworzonych przez Inter do głosu doszli następnie gracze gospodarzy. W 65. minucie piłkę po krótkim rozegraniu rzutu wolnego uderzył Eder i dokładnym strzałem pokonał Samira Handanovicia. W 74. minucie bliski podwyższenia rezultatu był Obiang, jednak jego strzał został zablokowany przez jednego z graczy Interu. Do końca spotkania Inter starał się wyrównać rezultat, jednak strzały zarówno Podolskiego, jak i wprowadzonego do gry Palacio nie zdołały zmusić Viviano do kapitulacji. Sampdoria pokonała dziś Inter 1-0 i najprawdopodobniej bezpowrotnie przekreśliła szansę Interu na grę w jakichkolwiek rozgrywkach europejskich w trakcie następnego sezonu.

Sampdoria (0)1 - 0(0) Inter

Bramki: Eder 65'

Żółte kartki: Soriano 17', Romagnoli 20', Eder 8'; Shaqiri 22', Vidic 31', Juan 44', D'Ambrosio 64', Icardi 68', Medel 69'

SAMPDORIA: 2 Viviano, 29 De Silvestri, 26 Silvestre, 5 Romagnoli, 19 Regini, 30 Acquah, 17 Palombo, 21 Soriano, 23 Eder, 99 Eto'o, 24 Muriel
Rezerwowi: 33 Romero, 88 Frison, 3 Mesbah, 6 Duncan, 8 Correa, 9 Okaka, 14 Obiang, 18 Bergessio, 25 Coda, 27 Djordjevic, 32 Marchionni, 77 Wszolek.
Trener: Sinisa Mihajlovic

INTER: 1 Handanovic, 33 D'Ambrosio, 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus, 13 Guarin, 18 Medel, 77 Brozovic, 91 Shaqiri; 11 Podolski, 9 Icardi
Rezerwowi: 30 Carrizo, 6 Andreolli, 8 Palacio, 10 Kovacic, 14 Campagnaro, 20 Obi, 26 Felipe, 28 Puscas, 29 Camara, 88 Hernanes, 93 Dimarco, 97 Bonazzoli.
Trener: Roberto Mancini

Sędzia: Valeri

Tagi:
udostępnij

120 minut walki i porażka po karnych, Nerazzurri żegnają się z Ligą Mistrzów | Atletico 2:1 (karne 3:2) Inter (197)

13.03
19:57

Kolejny krok w stronę Scudetto wykonany! Inter 2, Empoli 0 [SKRÓT] (12)

01.04
19:53

Komentarze (27)

24.03.2015 o 01:15 przez Meres
Meres
Masakra... z Takimi wynikami to jak będzie TOP 10 to będzie sukces, znów wracają suche lata gdzie będzie się bić o LE a LM to będzie marzenie ale no cóż może Mourinho kiedyś wróci
23.03.2015 o 19:21 przez CNS87
CNS87
A wine za przegrany mecz powinien ponieść trener. Bo skoro w pierwszej polowie zawodnicy nie byli wstanie zagrozic bramce to w drugiej połowie od razu powinien zrobić zmiany a nie pod koniec meczu. Tymbardziej że na ławce byli tacy zawodnicy jak Hernanes, Kovacic , Palacio. Mancicni nigdy nie robi zmian po 45 min tylko czeka nie wiadomo na co.... Jak dla mnie nigdy nie był jakimś super trenerem. Wygrał Serie A z Interem bo miał jeden z najlepszych składów w Europie każy kto siekał dawniej w CM czy FM dokonałby tego samego. W City miał nie ograniczony budzet i w LM niemógł wyjść z grupy. Niewiem co z ta druzyna sie dzieje. Manciniemu niech dadza szanse w przyszłym sezonie i wtedy jak nie pojdzie to "dyscyplinanie go wy... "
23.03.2015 o 19:03 przez CNS87
CNS87
Niedługo powiedzą że nadchodzący sezon będzie przejściowym..... Inter zamiast grać lepiej to stacza się po równi pochyłej.
23.03.2015 o 14:39 przez niproxdk
niproxdk
OH nie moge.
23.03.2015 o 11:34 przez ANIOL
ANIOL
boze widzisz to gowno i nie grzmisz..... szmaciarstwo do potegi !
23.03.2015 o 08:49 przez Stachoo
Stachoo
@Zadenzwasniemaracji co do guarina masz w 100% rację.
@kibol123 ty chyba nie wiesz co mówisz, energia, szybkość, zamieszanie i większość akcji i kontr przechodzi przez niego, a ty gadasz, że gorszy jest od kovy?!
23.03.2015 o 08:41 przez Paliuka
Paliuka
No i niestety przez takie mecze po sezonie z zespołu odejdą najlepsi gracze a super zarząd zastąpi ich jakimiś ogórkami pod hasłem "nowy świetny projekt". Klub się rozsypał jak cała liga.
23.03.2015 o 08:10 przez cuba
cuba
Są do dupy !! ! bo zagrają 10min dobrze jak zawsze i potem panika,owszem mieliśmy sytuacje ale zawsze powtarzać będę że to grupa rozpuszczonych dzieci,kreują się sami dla siebie,ja tam juz mam dość głaskania ich,piszę co myślę,wywaliłbym pół składu !! do końca sezonu powinny być bilety za darmo dla kibiców,te obiecanie że będziemy w pucharach,albo mierzymy w pierwszą 3 hahah,frajerstwo !! !
23.03.2015 o 08:02 przez pazzini1992
pazzini1992
Porażka boli to fakt ! Ale nie przekreślajmy Interu , do miejsca piątego do eliminacji do LE mamy tylko 10 pkt , wydaje się to dużo ale nie zapominajmy że nasi rywale też gubią punkty , niedługo Viola i Napoli będą mieli ciężkie mecze w LE napewno to przeżuci się na formę w lidze .
23.03.2015 o 03:18 przez Zadenzwasniemaracji
Zadenzwasniemaracji
Typowy Inter. Sytuacje są, ale bramek nie ma. A jak ktoś mówi, że ma odejśc Guarin to szczerze śmiecham do monitoru. Pogódzćcie się z tym, że to on nam zapewnił w TYM ROKU punkty. Bez niego Inter nic by nie ugrał. Fakt, że on błyszczy w poszczególnych meczach, ale on chociaż błyszczy, co się przekłada na resztę zespołu. Jeśli on nie gra, to nie ma całego zespołu, a przynajmnej nie w tym roku. Jeśli Inter nic nie ugra w przyszłym sezonie, żeby dać impuls kolejnym rozgrywkom to pozostaniemy nadal kibicami śedniaka Serie A. Forza Inter.
22.03.2015 o 23:57 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Mówiłem, że Mancini nic tu nie pomoże. 75% składu do wymiany i trener z zagranicy z jajami. Tylko to może nam pomóc. Pamiętam, że Mancini niczym mnie nie przekonywał jak nas kiedyś prowadził. Zawsze w LM odpadaliśmy w 1/8 chociaż skład w porównaniu z dzisiejszymi kukłami był mocarny. W lidze lecieliśmy właśnie na wysokiej klasy zawodnikach a dzisiaj w tym Interze niema chyba takiego żadnego. Przyszły sezon bez pucharów może i dobrze nam zrobi tylko trzeba przewietrzyć skład (Guarin i Hernanes muszą odejść bo się nie sprawdzają; dorzucił bym gratis komukolwiek naszego kapitanka ale wiem, że zostanie tylko dlatego, że jest Włochem).
22.03.2015 o 23:15 przez wrobel1908
wrobel1908
koniec sezonu dla Interu to przykre ale niestety tek jest .Nie mamy ani piłkarzy ani trenera na coś więcej jak 7-8 miejsce w lidze
wrobel1908
22.03.2015 o 23:09 przez Snake86
Snake86
Piłkarze nie są problemem, chociaż kadra ma dziury w niekompletnej obronie (głównie słabe boki) i w ataku. Moim zdaniem Mancio zrobił mały postęp z tą drużyną ale nie widzę, żeby dalej miało być jeszcze lepiej... Zatrudnienie go nic specjalnie nie zmieniło. Do tego to jak zestawia skład... Przykleił się ostatnio do grupy zawodników i uparcie ich wystawia nawet wtedy, gdy nic nie wnoszą do gry.
22.03.2015 o 22:59 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Niestety doczekaliśmy takich czasów że w barwach Interu biegają FRAJERZY !! Nikt z obecnego składu nie jest godzien noszenia tych barw !! Może i dobrze że nie zagramy w przyszłym roku w Europie bo po co ?? z tym składem !!
22.03.2015 o 22:56 przez Gajdzik
70% posiadania piłki, klika ciekawych akcji a skuteczność równa ZERO !!
Sampa jeden piękny strzał z wolnego i 3 pkt. załatwione...
P.S. A Mancio i te jego zmiany ostatnio, to jedno wielkie nieporozumienie :/
4 porażki, 2 remisy - piękny miesiąc!
22.03.2015 o 22:51 przez DamianFx
DamianFx
Tak to jest jak w składzie ma się bandę amatorów i przereklamowanego trenera.
22.03.2015 o 22:49 przez Handan95
Handan95
Jak już widzę te piłki kopane na chaos do przodu,bez pomysłu to mnie skręca po prostu.A jak próbujemy pójść do przodu to nie mamy pomysłu na wbicie piłki,albo skuteczności....no masakra jakaś po prostu .
22.03.2015 o 22:46 przez kibol123
kibol123
A i jeszcze macie swojego geniusza Shaqiriego który moim zdaniem jest wiele słabszy od Kovacica gra jak jakiś bezmozg gorzej niż guarin zamiast strzelać czy podawać to on rozbija się o obrońców w paradryblingu i te jego wrzutki...
22.03.2015 o 22:44 przez Pjerun
Pjerun
Frustracja. Jedyne słowa jakie mi się nasuwa.
Frustracja, ponieważ bylismy zdecydowanie lepszym zespołem i stworzyliśmy bardzo dobre sytuacje.
Jedyne zagrożenie Sampdorii to były kontrataki, które w większości były inicjatywą Guarina i jego błędnych decyzji.

Mimo ostatnich wyników z wielkimi nadziejami czekam na przyszły sezon, bo widać, że zespół gra dobrze.
Brakuje szczęścia, skuteczności i czasami koncetracji. Jeśli nie braknie tego w przyszłym sezonie i zrobimy porządne transfery to będziemy walczyć o TOP3 moim zdaniem.

Mam zamiar oglądać wszystkie mecze Interu, bo gra naszego klubu wcale nie wygląda tak jak wskazywałyby na to wyniki. Jeszcze nadejdą takie mecze, o któych będzie się pamiętać latami, a których dużo osób tutaj nie zobaczy, bo są krótko mówiąc ciotami. Idzcie kibicowac Barcelonie.
22.03.2015 o 22:43 przez Odet
Odet
Koniec marzeń o Europie - nasi piłkarze i trener powiedzą pewnie co innego
po tym jak Mancio posadził na ławce Hernanesa powiedziałem sobie, że nie zobaczę tego meczu.
Pękłem i włączyłem w 58min, żałuję.
Pozdr.
22.03.2015 o 22:43 przez kibol123
kibol123
Haha Mancini ma zaczadzony umysł podejmuje decyzje jak głupi i głupszy wgl nie ma jaj i nie myśli logicznie. Daje tyle czasu nieudacznikowi statyscie Podosljiemu AZ zał pomyśleć jak mógłby wykorzystać ten czas Puscas który jest naszym pilkarzem nie Arsenalu brak zmian jak Smuda szkoda gadać znowu przegrywa mecz na własne życzenie wstyd mi za Inter chyba tylko mi bo te lamusy pewnie nawet się nie przejęli.
22.03.2015 o 22:20 przez cukier17
cukier17
zal to ogladac
z meczu na mecz coraz gorzej,, wstyd
22.03.2015 o 22:17 przez Nadia G
Nadia G
Ja oglądam :) Inter gra naprawdę nieźle biorąc pod uwagę fakt, że grają w 9 (ciężko nazwać przebywanie na boisku Brozovicia i Podolskiego graniem).

broda4991 26.04.2024 15:33

Psg chce zastspic mbappe thuramem i chce zaoferować 55mln. Ja bym go za mniej niż 80 nie puscil.

Dariusz2299 26.04.2024 14:06

W sumie racja. Dzięki. Ja się wybieram co prawda na Lazio i wypatruję momentu kiedy będzie można bilety już kupić.

Orzeu 26.04.2024 14:04

tylko będzie komplet publiczności i feta

Orzeu 26.04.2024 14:03

no ale to nie jest zwykły mecz z Torino

Dariusz2299 26.04.2024 14:01

Hmm, myślałem, że na mecze z Juve czy Milanem takie coś może być, ale z Torino?

Orzeu 26.04.2024 14:00

być może otwarta sprzedaż ruszy dopiero

Dariusz2299 26.04.2024 13:49

Cześć, podpowie ktoś czemu na stroni Inter.it bilety na mecz z Torino są tylko z kartą?

martins2000 26.04.2024 13:38