forma, morale...

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Orzeu »

stwierdziłem że przydałby się taki temat:
Bedziemy tu mówić o aktualnej formie zawodników, o atmosferze w drużynie, fochach naszych gwiazdeczek, powołaniach do repry itd. itp.

na początek przytocze wypowiedź naszego klubowego staruszka, Siniszy Mihajlovicia, który jak się okazało wg mnie jest bardzo dobrym "duchem" druzyny i próbuje jeszcze zmotywować niektórych zawodników. wykrzesać z nich wieksze zaangażowanie, wiarę w możliwości druzyny...

Mihajlovic:
Nasze gwiazdy muszą się obudzić. W przeciwnym razie trudno będzie powalczyć o scudetto. Jeśli w możliwość zdobycia mistrzostwa wierzy pięciu czy sześciu zawodników, to wiadomo...."
źródło: pilka.pl

ta wypowiedź myślę że w pewnym stopniu odzwierciedla sytuacje w drużynie: kilku wierzy w sukces, wierzy w zespół, a reszta przegrała kilka meczy i sobie olewa i nie gra z pełnym zaangażowaniem.

co sądzicie o sytuacji w drużynie ??
Obrazek
RainMan
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:50
Lokalizacja: Z Ziemi

forma, morale...

Post autor: RainMan »

ja sie z tym zgadzam w 100% musza nasze gwiazdy przejżeć na oczy i grać na najwyższych obrotach. Ja jestem ciekaw czemu tak mało goli strzela Adriano. jest wrecz fatalnie z jego skutecznoscia tak samo jak z obą. Moze za mała konlurenja?? Muszą zmienic mentalność bo nic z tego nie bedzie musza uwierzyc w 100% we własne mozliwości a Siha pokazuje właściową droge.


pzdr
Obrazek
Przemek

forma, morale...

Post autor: Przemek »

Ja nie rozumiem tych ''chorych atmosfer'' w druzynach.To nie sa przeciez dzieciaki zeby sie foszyc.To jest ich pasja, aprzedewszytkim zawód i są niezle opłacani wiec nie rozumiem tych chorych akcji?? soda do głowy im uderzyła??? :?
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

forma, morale...

Post autor: Lolek »

Jak teraz przegramy z Parma w lidze to zarzadowi Interu powinny morale zjesc na dno i zwolnic Mancini'ego. I macie postarac sie w zimowym Mercato. Nie oszczedzac bibuly tylko kupc Evre, i jakiegos dobrego napastnika
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

forma, morale...

Post autor: Szycha »

NO DOBRY TEMAT :!: :!: :!: I PISZE TU DO WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ COŚ DO TEGO KOLESIA : JULIO RICARDO CRUZ - EL JARDINERO (EL JOKERRO) CZY TO SIĘ KOMUŚ PODOBA CZY NIE JEST OBECNIE WSRÓD NAPASTNIKÓW W NAJLEPSZEJ FORMIE :!: :!: :!: sorry za duzo literki, ale niektorzy naprawde w niego nie wierza..... :|
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

forma, morale...

Post autor: Szymon »

to trzeba przyznac jedyny napastnik Interu w formie to Cruz. Ostatnio zawsze możemy na niego liczyć
Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Orzeu »

fakt Michu - Julio to obecnie chyba jedyny prawdziwy napadzior w naszej kadrze bo :
Oba się przewraca przed bramką w momencie gdy ma oddać strzał, Adi to wiadomo gwiazdeczka i nie musi się starać, a teraz właśnie wyjechał do Brazylii i wróci gdzieś za miecha, bo powie że się spóźnił na samolot, no a Recoba po prostu nie potrafi utzrymać formy.

nasz atak na nastepny sezon widziałbym tak: CRUZ - CHOUTOS
Obrazek
Anonymous

forma, morale...

Post autor: Anonymous »

orzeu pisze:nasz atak na nastepny sezon widziałbym tak: CRUZ - CHOUTOS
Heheheheh niezle.... ale niestety masz troche w tym racji... Recoba poprostu rga slabo... Martins jak to dobrze ujoles przewraca sie gdy ma oddac strzal... a Adriano... znow robi szopki z meczami kadry... cos mi sie wydaje ze mu troche odbilo... albo chce zrazic do siebie klub zeby moc odejsc po sezonie (OBY NIE! - chociaz jak nadal bedzie pokazywal taki brak profesionalizmu to w sumie taki zawodnik jest nam niepotrzebny - ale licze ze sie przebudzi...). Zostaje nam tylko Cruz...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

forma, morale...

Post autor: Ljarro »

Recoba poprostu rga slabo
Mimo ze nie jestem fanem Recoby to patrze obiektywnie i widze ze Recoba w tym sezonie gra najlepiej od 4-5 lat.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

forma, morale...

Post autor: EL_CHINO »

orzeu pisze:nasz atak na nastepny sezon widziałbym tak: CRUZ - CHOUTOS
Może to być coś, oglądałem raz skrót meczu towarzyskiego jak grał Choutos i sobie radził rewelacyjnie, tak to wyglądało, ale to był tylko skrót. Zaliczył ładną asystę, co wykorzystał Solari.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

forma, morale...

Post autor: Bart »

Atak Cruz-Choutos to jest dobry w klubie typu Chievo czy Siena. To, że Cruz wybił się w tym sezonie na pierwszoplanową postać jest tylko wynikiem słabej postawy innych napastników, szczególnie Oby i Adriano. Nie dyskredytuję jego poczynań, ale zawodnikiem klasy światowej nigdy nie był i nie będzie.
Anonymous

forma, morale...

Post autor: Anonymous »

Bart pisze:Atak Cruz-Choutos to jest dobry w klubie typu Chievo czy Siena. To, że Cruz wybił się w tym sezonie na pierwszoplanową postać jest tylko wynikiem słabej postawy innych napastników, szczególnie Oby i Adriano. Nie dyskredytuję jego poczynań, ale zawodnikiem klasy światowej nigdy nie był i nie będzie.
Nie wiem jak inni... ale ja o tym ataku Cruz-Choutos napisalem z przymrozeniem oka jakby co...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Orzeu »

ShadY_FCI pisze:Nie wiem jak inni... ale ja o tym ataku Cruz-Choutos napisalem z przymrozeniem oka jakby co...
no przecież to jest wiadome.

EDIT: a tymczasem przytocze wypowiedź Adiego, może nie jest z nim aż tak źle jak sądzę :?:
"... W poniedziałek rozpoczynam ciężkie treningi, by dojść do maksymalnej formy. Dzisiaj mogę ją ocenić najwyżej na 80%."- stwierdził.

"Inter nadal jest moją pasją. Wcale jej nie zatraciłem. Moim zadaniem jest strzelanie bramek i chcę ponownie zacząć trafiać do siatki. Nawet sobie nie wyobrażacie jak ważny jest dla mnie Inter."

"Proszę kibiców teraz i później, by oceniali mnie tylko na podstawie tego, co pokazuję na boisku. Nie przeczę, że kilkakrotnie można było mnie zobaczyć w restauracji czy na dyskotece, ale gwarantuję, że nigdy nie przesadziłem. Jestem młody i potrzebuję także rozrywki, ale przede wszystkim jestem profesjonalistą. Znam swoje możliwości o każdej porze dnia i nocy. Problem jest taki, że kiedy drużyna nie wygrywa, szuka się winnych. Mam nadzieję, że niebawem to nie będzie już konieczne."
Obrazek
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

forma, morale...

Post autor: Nasir »

kazdy lubi czasem sie wybrac na disco. co w tym dziwnego. jak jush wczesniej pisalem, terapia grupowa z psychologiem by nie zaszkodzila
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

forma, morale...

Post autor: Lolek »

EL_CHINO pisze:
orzeu pisze:nasz atak na nastepny sezon widziałbym tak: CRUZ - CHOUTOS
Może to być coś, oglądałem raz skrót meczu towarzyskiego jak grał Choutos i sobie radził rewelacyjnie, tak to wyglądało, ale to był tylko skrót. Zaliczył ładną asystę, co wykorzystał Solari.


Jeden skrot nie pokazuje wszystkiego... Co do Cruza sie zgadzam bo to jest jedyny w fromie napastnik i pokazuje ze jest znakomitym snajperem.

Natomiast Choutos moim zdaniem powinien zostac sprzedany. Wogole nie
gra. Jest mlody i tutaj tylko traci czas. Powinien przejsc do np. Xanti albo AEK. Powtarzam jeden skrot nie pokazuje wszystkiego.

CRUZ-ZYCZE CI POWOLANIA NA MS 2006 I STRZELANIA DUZO GOLI.
NALEZY CI SIE
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

forma, morale...

Post autor: Ljarro »

Choutos GRA, jest wypożyczony i z tego co wiem to strzelił nawet kilka bramek
Ostatnio zmieniony 14 lis 2005, 20:11 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Orzeu »

no własnie niewiem - ostatnio jest ich tu pełno (hmmm: lolek, nasir, gismo, cip zanurz....)

Choutos gra, choć mało i nie w pierwszym składzie w Mallorce - moze ma kontuzje, ale wiem że jakieś 2 tyg temu miał 4 występy niepełne w mecZach, w tym w jednym meczu strzelił 2 gole. a jak teraz jest to niewiem.

EDIT: już wiem:
Statistics
League TOTAL
Total matches 6 6
In first eleven 0 0
Complet matchs 0 0
Total goals 2 2
Total minutes 111 111
Total T. Amarillas 0 0
Total T. Rojas 0 0
Jak widać za dobrze to mu nie idzie, choc jest drugim strzelcem zespołu.
Obrazek
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Imrahil »

hehe,widac ze sa tu prawdziwi kibice Interku,gdyz slaba forme glownych napastnikow szukamy w rezerwach ale naszego zespolu mimo ze Choutos gra na wypozyczeniu ;-)
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Orzeu »

wracając do tematu: inter rozbił wczoraj lugano 4-0. wypowiedzi pomeczowe są pełne ambicji, więc byćmoże faktycznie ta przerwa nam pomoże, lecz jeśli skuteczność bedzie taka jak w ostatnich meczach to Mancini chyba długo nie zagrzeje miejsca w naszym klubie.


EDIT 2 for michu głównie:
Michu pisze: Ci, którzy są tu dłużej szykanują w pewien sposób nowe osoby na forum tylko po co :?:
nie o to chodzi - nie że nowe osoby, tylko osoby, które nie potrzebnie piszą mnóstwo jednozdaniowych postów które nic nie wnoszą do tematów i tylko właściwie zaśmiecają forum, a że jeszcze do tego piszą zazwyczaj głupoty, lub info z błędami to już szczegół. Człowiek wchodzi na forum zeby zobaczyć co nowego, a tam np. w temacie najprzystojniejszy piłkarz wypowiedź "mi się nikt nie podoba bo nie jestem gejem". to jest bezsensu, jeśli się chcesz wypowiedzieć, to wnieś coś do tematu, a nie !!!

a poza tym wielu "nowych" piszacych dużo postów nie jest jechanych za to że nabija, bo po prostu ich posty coś wnoszą do forum np. Shady, EL Chino, pkar (choć ten nie pisze dużo), KLSMKR (choć niewiem ile on tu jest, ale posty dobre ;))

SORKI ZA OFF TOPA - chciałem po prostu odp kilku osobom.
wracamy do pierwotnego tematu
Ostatnio zmieniony 14 lis 2005, 20:09 przez Orzeu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

forma, morale...

Post autor: Szycha »

Do drużyny wrócił Dejan Dragon Stanko Stanković 8) Cieszmy się, radujmy i miejmy nadzieje, że będzie grał jak na początku sezonu 8)
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

forma, morale...

Post autor: Lombardinho »

Gdy Adriano się obudzi to cały Inter się obudzi..
Amor Patriae Nostra Lex
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

forma, morale...

Post autor: EL_CHINO »

No nie wiem, czy jeden zawodnik poprawi swoją grą sytuację całej drużyny i jej atmosfere, sądzę, że to zależy od wszystkich piłkarzy oraz działaczy INTERu.
Ricko

forma, morale...

Post autor: Ricko »

Ja na meczu z Parmą nie widziałem żadnej woli walki w Interze, agresji, sportowej złości. Pierwszą połowę meczu piłkarze przespali. Brak presingu, wracanie się pod własne pole karne czekając jakby przeciwnik sam oddał piłkę. Podczas ataku, brak ruchu wśród zawodników, wszyscy stoją na wyznaczonym miejscu i czekają na cud. Nie wiem, gdzie tu jest problem u trenera czy u piłkarzy, chyba po obu stronach. wynik 2-0 to był tylko dzięki błędom obrońców, bo nic tu wypracowane nie było.

Niby wszyscy chcą to scudetto, wierzą w wielki powrót i happy end, ale chyba pracować im się zbytnio nie chce... :|
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Orzeu »

no własnie - ale ja juz niewiem w czym tkwi problem ?! :? przecież piłkarze w "A" klasie niezarabiający żadnych pieniędzy za grę w piłę wypruwają sobie żyły w meczach, a tacy piłkarze Interu, to nie dość że dostają kasę za grę piłkę, nie muszą harować codziennie po 8h, to jeszcze nie walczą jak należy - chłopaki, Co jest ??
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

forma, morale...

Post autor: Szycha »

Nie mówimy tu o wszystkich, ale niektórzy mogli by się bardziej sprężyć :|
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Orzeu »

LUIS FIGO -
"Muszę się poprawić razem z drużyną - kolegami.Muszę się bardziej postarać, ponieważ nie jestem szczęśliwy z czegoś co zrobiłem dotychczas.Chcę dać z siebie więcej i spróbuję zrobić co w mojej mocy"
kurde coraz bardziej mi się Luis podobasz. Niby na niego wszyscy jadą że gwiazdor, a jednak ambicję ma dużą i pokazuje to na boisku, w przeciwności do innych...
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Andy »

Faktycznie to co robi w tym momencie Figo dla Interu - nic tylko bić :brawo: , jeszcze nie widziałem, żeby inny piłkarz tak się poświęcał :P , a co do trenerów : Le Guen już ma propozycje i to nie od Manchesteru czy Milanu ... Glasgow Rangers bądź też Lokomotiv Moskwa - także jeżeli będziemy chcieli widzieć tego trenera u nas to już musielibyśmy się ostro wziąć w garść 8)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

forma, morale...

Post autor: Szycha »

Myślę, że trzeba po tych prawie 20 spotkaniach w sezonie powiedzieć iż nasza obrona prezentuje się lepiej niż w zeszłym sezonie. W liczbie straconych bramek ustępujmy tylko Juve 8) Tylko troszke śmiesznie, że Samuel siedzi na ławie chodź z 2 strony środek Matrix - Cordoba gra już ze sobą jakiś czas i można powiedzieć , że im to wychodzi na + :!:
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

forma, morale...

Post autor: Orzeu »

no właśnie brak Samuela jest wg mnie bardzo dziwny, bo na pewno nie po to wydawaliśmy tyle hajsu żeby tera siedział na ławie. ja bym proponował środek obrony Matrix - Samuel, a Ivana przesunąć na lewą stronę, bo myślę że tam by sobie nieźle poradził - aha i jeszcze jedno: Nicolass Burdisso powinien częsciej grać !!
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

forma, morale...

Post autor: Szycha »

No właśnie Samuel troszke kosztował, a jak grał to można powiedzieć, że solidnie 8) :wink: Cordoba grał na lewej, ale dawno myślę, że on musi grać w środku bo to już jego pozycja zaklepana. Jak grał na skrzydle obrony np. w meczu z Romą to grał słabo ;( Mancio ma po prostu trudny wybór albo Samuel albo Matrix zostawmy to jemu do oceny ....
ODPOWIEDZ