Giuseppe Marotta

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Awatar użytkownika
miniu86

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: miniu86 » 20 lut 2019, 09:16

Dobry agent w takiej sytuacji dążyłby do jak najszybszego powrotu Icardiego do gry, ponieważ każdy kolejny dzień takiego focha, powoduje straty zarówno wizerunkowe jak i później finansowe. Piłkarz jest na przegranej pozycji, a kolejne plotki, prawdziwe czy nie, powodują eskalację konfliktu na linii piłkarz - zarząd, kibice. Teraz to nawet jakby Marotta ogłupiał i chciał mu oddać opaskę to tego zrobić już nie może. Emocjonalne i zupełnie nieprofesjonalne podejście Icardiego i Wandy zwiększają jedynie groteskowość tej sytuacji. Jest środa, ciekawe ile jeszcze.

Awatar użytkownika
bobogol

Post autor: bobogol » 5 mar 2019, 09:51

dopiero teraz zobaczyłem, że jestem wymieniony w pierwszym poście.
otóż w zamykanie mordy jestem średni, nieźle za to szczekam a to pozwala unikać kompromitacji doszczętnych jeśli koniec końców umiesz coś przetrawić.
Jeśli w rocznej lub dluzszej perspektywie wyjdzie nam cokolwiek na dobre z działań Beppe to będę tu pierwszy z przyznaniem racji i że ciężko przychodzą mi zmiany czego jestem świadomy.
Komfort polega na tym, że jeśli miałem rację - a póki co w mojej konspiracyjnej głowie nic nie wskazuje, że jest inaczej - to będę ten temat nosił zalaminowany na szyi jak medal.
Postawa niektorych tutaj przypomina mi jaranie się Monopolem - Na melanżu - nie pamiętając, że to był ku*wa Jędker!!! I nikt Wam pretensji z tego nie robi tylko dyskutuje, proszę zatem po raz kolejny o nie piętnowanie ludzi, którzy nie potrafią zmenić kompletnie poglądów w kwadrans.

Awatar użytkownika
Odet

Post autor: Odet » 5 mar 2019, 10:24

bobogol pisze:
5 mar 2019, 09:51
proszę zatem po raz kolejny o nie piętnowanie ludzi, którzy nie potrafią zmenić kompletnie poglądów w kwadrans.
Będzie pewnie o to ciężko, ale nie ma się co przejmować. Mi też tak robią.

Tymczasem, wygląda na to, że genialny Giuseppe Marotta dokonuje kolejnego w swoim życiu cudu: mianowicie robi z Ranocchii napastnika. Wszak to Żabka wchodzi jako wsparcie Lautaro i wtedy gdy trzeba gonić wynik.
Kibice Interu (w tym timon i inni) zapewne w ekstazie.
Pozdr.

Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

Post autor: Orzeu » 5 mar 2019, 11:03

że genialny Giuseppe Marotta dokonuje kolejnego w swoim życiu cudu: mianowicie robi z Ranocchii napastnika.
o_0 ?

kusy

Post autor: kusy » 5 mar 2019, 12:36

Marotta tylko ładnie się prezentuje w swoich wypowiedziach, dawno takiego burdelu nie było w klubie, ale dla niektórych użytkowników jest on Bogiem i robi porządek, jak na razie robi wielki bałagan. Po sezonie zostanie wszystko zweryfikowane, czy rozwiąże wszystkie problemy.

Awatar użytkownika
Imrahil
Kontakt:

Post autor: Imrahil » 5 mar 2019, 13:58

kusy pisze:
5 mar 2019, 12:36
Marotta tylko ładnie się prezentuje w swoich wypowiedziach, dawno takiego burdelu nie było w klubie, ale dla niektórych użytkowników jest on Bogiem i robi porządek, jak na razie robi wielki bałagan.
Bogiem? Zdecydowanie nie. Nawet nie kaznodzieją. Z pewnością się zgodzę, że od kiedy przyszedł, to ilość szamba wybiła w większej ilości niż przewidują sezonowe standardy w tym klubie. Tylko właśnie o to chodzi, że u nas co roku wybija gówno na powierzchnie. Z każdym rokiem historia się powtarza, ten sam schemat: fajne mercato, wydawanie siana, kadra silniejsza niż rok wcześniej -> dobry początek sezonu, wzrasta nadzieja że to będzie ten przełomowy sezon a wraz z nadejściem zimy wszystko się sypie, bo ktoś znów ma muchy w nosie. Wiadomo, algorytm ten ma wiele zmiennych, ale końcowy efekt zawsze jest ten sam: wielkie rozczarowanie.
kusy pisze:
5 mar 2019, 12:36
Po sezonie zostanie wszystko zweryfikowane, czy rozwiąże wszystkie problemy.
Bardzo małe szanse. Pewnych rzeczy nie da się naprawić w trzy miesiące. Spajanie zespołu, budowanie szacunku, wprowadzenie wizji trenera, dobieranie odpowiednich zawodników, ustalanie zasad i reguł dotyczących wszystkich w klubie, wyrównanie płac i wyznaczanie celów (nie tylko tych sportowych) - to wszystko wymaga czasu.

Awatar użytkownika
Wybraniec

Post autor: Wybraniec » 5 mar 2019, 16:35

KUSY ILE RAZY UŻYJESZ JESZCZE SŁOWA "ZWERYFIKUJE"? CZY TWÓJ BRODZIK INTELEKTUALNY STAĆ NA JAKIŚ SYNONIM?

kusy

Post autor: kusy » 5 mar 2019, 18:20

Wybraniec pisze:
5 mar 2019, 16:35
KUSY ILE RAZY UŻYJESZ JESZCZE SŁOWA "ZWERYFIKUJE"? CZY TWÓJ BRODZIK INTELEKTUALNY STAĆ NA JAKIŚ SYNONIM?
Wyłącz Caps Lock, jeśli nie potrafisz pisz na pw. Będę pisał tyle razy ile będę chciał.

Awatar użytkownika
Wybraniec

Post autor: Wybraniec » 5 mar 2019, 18:40

HEJ MARTA (...) TRZYMAJ SIĘ

ODPOWIEDZ