Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Hubi »

Mój ulubiony zawodnik Interu to (lista):
:arrow: Adriano
:arrow: Davids
:arrow: Recoba
:arrow: Veron
:arrow: Toldo
:arrow: Vieri (ale już coraz mniej po tym jak chciał opuścić Inter :evil: )
:arrow: Canavaro (pewnie już niedługo)
:arrow: Burdisso
:arrow: Ze maria
:arrow: Michailowich (czyt. Michajlowicz, tylko nie wiem jak się pisze:) )
:arrow: I reszta zaspołu, który kocham! (ofkoz chodzi o INTER!)

Nie wiecie skąd mozna ściągnąć jakieś avarty związane z Interem, żeby miesciły sie na ekranie?
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
bobo32

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: bobo32 »

..."Vieri (ale już coraz mniej po tym jak chciał opuścić Inter)"?? a kto napisal że Vieri chce opuścić Inter?na oficjanlnej stronie wywiad widziales czy na jakims kanale w TV?Vieri nigdy nie mówił że chce/chciał odejść z Interu.mowił tylko że zawsze rozmawia z Morattim czy widzi go jeszce w dalszych planach na następny sezon.a Moratti tez lubi Bobo i nie chce go sprzedawać.pokaż mi taki wywiad z nim że chce/chciał odejść.

A co do ulubionych zawodników Interu to na chwile obecną:
1.Vieri-w dalszym ciągu na pierwszym miejscu chociaż ostatnio nie prezentował juz takiej formy jak kiedyś,ale w tym sezonie myśle że Vieri sie odrodzi.
2.Adriano-nowy ulubieniec,zaraz po Vierim
3.Stanković-jak dla mnie najlepszy i najbardziej pracowity pomocnik Interu ostatnich lat
4.Martins-wiadomo przyszłość Interu
5.Burdisso-szczerze mówiąc go jeszcze nawet na oczy nie widzialem(tylko na zdjęciach) ale z tego co słyszłem niezle gra i na pewno bedzie moim ulubionym obrońcą Interu,bo reszta obrońców po ostatnim sezonie DUŻO straciła w moich oczach


Add by Admin
Widać troche przecholowałeś z tym avatarem na dzień dzisiejszy ostrzeżenie i oczywiście avatar usunięty z miejsca !!
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Kujon »

bobo32 zmień avatar (na mniejszy) bo dostaniesz ostrzeżenie :D

a mój ulubiony zawodnik(a raczej dwóch) w tej chwili to Martins i Adriano :D i bardzo chciałbym żeby to oni w tym sezonie tworzyli atak INTERU...a z reszty to Stanković i Davids, nasze dwie "mrówki" czyli ludzie zapieprzający cały mecz non-stop i prezentujący zawsze wysoki poziom
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Paweł_FCI »

ja lubie wszystkich :)

ale jesli mialbym wskazac tych co lubie bardziej to napewno:

Recoba, Adriano, Stankovic, Zanetti, Cordoba, Matrix, Veron, Davids i Toldo :P nie no ciezko wybrac, ale jesli miałbym wybrać jednego to napewno Recoba.
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Norbas »

Teraz trudno mi wskazac tego jednego ulubieńca , kiedyś to napewno Djorkaeff a póżniej Ronaldo. W tej chwili mam paru pupili ktorych lubie tak samo :

Emre :arrow: Za pamiętne 2 bramy z Lazio i wogóle podoba mi sie jego gra bo jest ładna dla oka

Vieri :arrow: Bo strzelał nadmiar bramek , był najlepszym środkowym napadziorem na świecie i wiele dla nas zrobił

Recoba :arrow: Zawsze wierzyłerm w jego nieprzeciętny talent i jestem pewnien że to będzie jego sezon

Stankovic :arrow: Jeszcze Za czasów Lazio bardzo go lubiłem za wszechstronność i niezwykle dobre wyszkolenie użytkowe



W sumie wszsytkich lubie ale naprzyklad takiego Cruza czy Lamouchiego kompletnie nie trawie .......poprostu zawiodlem sie na ich grze a raczej sprawdzily sie moje oczekiwania :x
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: rr »

Dla mnie ulubionym graczem jest Javier Zanetti, ale coraz bardziej ostatnio się skłaniam ku Adriano. Mam nadzieję, że strzeli ok. 30 brameczek w sezonie, to byłby gites :ave:
Obrazek
Ela

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Ela »

Zdecydowanie Materazzi :!:
A potem Zanetti, Toldo, Cordoba, Recoba i Veron :grin:
Dexster

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Dexster »

Moi ulubieni zawodnicy bo jednego trudno wybrać to:
:arrow: Adriano
:arrow: Martins
:arrow: Davids ;)
Bossiu
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2004, 22:56

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Bossiu »

jasna cholera !! jak mozna lubiec Vieriego ?? ledwo co biega, lichutka technika i do tego zarozumialy buc, ktory mysli ze jest gwiazda bo udalo mu sie zostac krolem strzelcow ;-/ Jedyny zawodnik Interu ktorego niecierpie..... wrrrrrrrrrrrrrrrr W koncu przyszla pora na mlodych wilkow, Vieri niech grzeje lawe ;-p
It is not for us to forecast the future but to shape it !
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Andy »

EEEeeeeee tam możnaby było wymieniać , a wymieniać , ale taką 10 może wymienie :D :
1.Andy
2.Adriano
3.Martins
4.Stankovic
5.Emre
6.Davids
7.Karagounis
8.Zanetti
9.Cordoba
10.Recoba

Kolejność jest przypadkowa ;)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Hubi »

Bossiu pisze:jasna cholera !! jak mozna lubiec Vieriego ?? ledwo co biega, lichutka technika i do tego zarozumialy buc, ktory mysli ze jest gwiazda bo udalo mu sie zostac krolem strzelcow ;-/ Jedyny zawodnik Interu ktorego niecierpie..... wrrrrrrrrrrrrrrrr W koncu przyszla pora na mlodych wilkow, Vieri niech grzeje lawe ;-p
Jego kariera dobiega już końca! Za stary na piłke! Chcociaż Michailowich (czyli Michajlowicz :)) ! Trzeba zamieniać kadre na młodszych!
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
rapen

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: rapen »

Ja nie mam ulubionego zawodnika w Interze ponieważ ja KOCHAM CAŁY INTER!!!!!!!!!! :D :D :D
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Paweł_FCI »

Bossiu pisze:jasna cholera !! jak mozna lubiec Vieriego ?? ledwo co biega, lichutka technika i do tego zarozumialy buc, ktory mysli ze jest gwiazda bo udalo mu sie zostac krolem strzelcow ;-/ Jedyny zawodnik Interu ktorego niecierpie..... wrrrrrrrrrrrrrrrr W koncu przyszla pora na mlodych wilkow, Vieri niech grzeje lawe ;-p
skąd wiesz jaki on jest? z telewizji? nie znasz go osobiście więc nie wypowiadaj się na temat tego czy jest zarozumiały czy nie :/

pozatym pomimo tego co o nim sądzisz powinienes mieć do niego jakiś szacunek w końcu strzelił w Interze bardzo wiele ważnych bramek a kiedy go brakowało w ważnych momentach Inter przegrywał jak wtedy w półfinale LM (choc wtedy to byly 2 remisy,ktore były porażką) . Wcale nie chcę bronić Vieriego ale myślę ,że nie można go przekreślać...
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
Arkir

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Arkir »

=> Adriano
=> J.Zannety
=> Stankowi
=> Cordoba
=> Martins
Ale ja tam llubie wszystkich
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Bart »

Recoba- jeśli jest w formie, to nie ma piłkarza, który strzela ładniejsze bramki, a jego gra jest miła dla oka.

Ventola- tak jak Recoba, jest prawdziwym Interistą, zawsze walczył o pierwszy skład, lecz nie zawsze mu sie udawało. Zasługuje na miejsce w drużynie.

Karagounis- mimo, że jest rezerwowym, to nawet nie ma co go porównywać do 'drewna' typu Helveg, czy Lamouchi. Jest graczem kreatywnym, zawsze walczy do upadłego, no i w końcu jest mistrzem Europy.

Javier Zanetti- chyba nie trzeba się rozpisywać. Interista i kapitan z krwi i kości. Bez niego Inter traci połowę wartości.
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Nester »

:arrow: Adriano :arrow: kiedy wszedl i strzelil bramke Realowi z wolnego wiedzialem juz ze to bedzie moj nowy idol
:arrow:Stankovic :arrow: jeden z najlepszych pomocniko na swiecie.Wspanialy strzal z dystansu itd.....
:arrow: J.Zanetti :arrow: za caloksztalt.Nie ma takiego drugiego jak on
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Ljarro »

Vieri - za to kim był i jest
Adriano - za to kim jest i mam nadzieje będzie
Kily

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Kily »

1. Christian Vieri - za ponad 100 goli w barwach Interu. Za gola w - jak dotąd - ostatnim zwycięskim dla Interu Derby Mediolanu (Inter - Milan 1:0, marzec 2002, Vieri 78'). Za to, że kocha Inter i jego kibiców. Za to, że był królem strzelców podczas występów w Interze. Za to, że nie skusił się na przejścia do Realu. ZA WSZYSTKO!

2. Javier Zanetti - za 9 lat gry w Interze na najwyższym światowym poziomie. Za miłość do Interu i jego kibiców. ZA WSZYSTKO!

3. Adriano - to nasza największa nadzieja na przyszłość. Już teraz jest znakomitym napastnikiem i jestem pewnym, że to będzie drugi Vieri i zrobi dla Interu co najmniej tyle co Bobo. Mam nadzieję, że będzie z nim tak jak z Vierim, a nie tak jak z Ronaldo, że znudzi mu się gra w Interze i zdecyduje się na odejście do Realu czy innej gromady wypalonych gwiazd.

4. Dejan Stankovic - bez niego zapewne nie gralibyśmy teraz w Lidze Mistrzów. Jest teraz najlepszym pomocnikiem (i chyba w ogóle piłkarzem) Interu i jednym z najlepszych pomocników świata. Lubie go również za to, że wybrał Inter, a nie Juventus.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Szycha »

1. Vieri- Kocham go wprost za wszystkie jego brakmi jest ich juz chyba 106 w barwach Interqu. Za to, że jest z nami na dobre i na złe. Lubie go strasznie też za to iż jest silny psychicznie i myślę , że jeszcze pokaże na co go stać.
2. Cordoba - co tu dużo mówić. Nasz drugi Zanetti.J zawsze równa forma w sezonie. Za to walkę o górne piłki ze swoim wzrostem. I ZA TO, ŻE POWIEDZIAŁ NIE REALOWI.
3. Emre- za ambicje walke, za to agresywność w środku pola i za Lazio 3-3 hehehehee..... ;)
Boro_FCI

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Boro_FCI »

jako wielki kibic Interu musi napewno być nim JAVIER ZANETTI- nie musze pisać dlaczego

po za nim to najbardziej z najbardziej lubianych przeze mnie pilkarzy Interku to ; Akinwunmi - ten chłopak jest swietny i chce zeby miał miejsce w I składzie !!Amen

no jeszcze bardziej od innych lubianych to luubie Adriano(bo jest najbardziej dobrym piłkarzem of world :] ) i Cordobe , bo jest fajny hee
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: scozzi »

1. Recoba

2. J.Zanetti, Cannavaro, Toldo, Materazzi, Emre, Van der Meyde, Karagounis, Stanković, Vieri, Adriano, Martins, Ventola, Cruza tez lubie ale patrz: punkt 1 :)
Obrazek
.
Obrazek
Forte

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Forte »

Christian Vieri - może to już nie zawodnik najwyższej klasy, ale za to co zrobił dla Interu i ogólnie całej światowej piłki trzeba mieć olbrzymi szacunek do Niego.

Francesco Toldo - ileż On już meczów wyratował.

Adriano - wielka przyszłość Interu

Emre - nie wiem czemu, poprostu go lubie :grin:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Szycha »

A zapomniałem o Samuraju. Podobnie jak u Emre ,Karaga cenie i bardzo lubię za wole walki, ambicje, nieustępliwość. Jeszcze bardziej polubiłem go po Euro z wiadomych przyczynów. GRAŁ PO PROSTU ŚWIETNIE JAK PRZYSTAŁO NA DEFENSYWNEGO POMOCNIKA :!:
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Peter »

Ja oczywiscie lubie Vieriego bo to wspanialy pilkarz chociaz czasami wydaje sie rozkapryszony. Lubie tez Adriano, Martinsa, Recobe, Stanko, Emre, Davidsa, Toldo, Matrix, Cordobe, J.Zanettiego i innych.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Orzeu »

Ja najbardziej lubię: w ataku Martinsa i Adriano.
z pomocy to Emre, Davidsa i Stanko :D
z obrońców to Cordobę (ta skoczność :grin: )
z bramkarzy :D to... (tu był cieżki wybór) ...FRANCESCO TOLDO
Obrazek
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: Winiar »

Ja najbardziej lubie tak:
:arrow: Javier Zanetti- po prostu symbol INTERU
:arrow: Adriano- wq. mnie piłkarz kompletny.
:arrow: Stankovic- świetny pomocnik i w ogóle jakoś tak go lubie :)
:arrow: Emre- za początki w Interze. Czekam az odzyska wysoką forme
:arrow: Davids- za to, ze jest wielkim walczakiem
:arrow: Cordoba- niby mały człowiek, ale wielki piłkarz :D
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: The Cyc »

Javier Zanetti - 9 sezonów na najwyższym poziomie, gwiazda i symbol Interu ostatnich lat
Christian Vieri - ponad 100 bramek, jak był w formie to strzelał 10 goli w kilku meczach
Ivan Cordoba - wysoka forma i wielka waleczność w kazdym meczu
Emre Belozoglu - przyszła mega gwiazda piłki nożnej
Adriano i Stankovic - najlepsi zawodnicy poprzedniego sezonu!!!!!!!!!!
Giovanni Pasquale - za to że chce zakończyć karierę w Interze Mediolan!!
Recoba, Martins, Veron, Andy, Davids, Matrix, Cambiasso, Burdisso.........................................no i cała reszta
Forza Inter!!
JAVIER ZANETTI

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: JAVIER ZANETTI »

OCZYWIŚCIE JAVIER ZANETTI!!!!!!!!!!!!
A także: Stanković, Karagounis, Kily, Materrazzi, Veron
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: MiRas. »

Moim ulubieńcem jest bezsprzecznie Dejan Stanković, uwielbiałem go kiedy grał w Lazio. Po prostu piłkarz doskonały...

Kolejni to:

:arrow: Adriano
:arrow: Edgar Davids
:arrow: Ivan Ramiro Cordoba
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Wasz ulubiony zawodnik Interu to...

Post autor: PioFCI »

Powiem Wam, ze tego pilkarza jeszcze przed przyjsciem do Interu zabardzo nie lubialem...nie podobala mi sie Jego gra, ale przekonal mnie do siebie w 100%..chodzi o Dejana Stankovica...to jest moj ulubiony player....na 2 miejscu plasuje sie Javier Zanetti a na III Adriano z Martinsem :D
Inter na zawsze !!!
ODPOWIEDZ