Telefon na abonament

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Telefon na abonament

Post autor: Piter »

Witam, swoje pytanie kieruję głównie do osób siedzących w tematach telefonii komórkowej, a mianowicie chciałbym wziąć telefon na abonament.

Najważniejszy czynnik to darmowe sms do wszystkich sieci, a reszta to obojętnie + telefon jakiś z wyższej półki, z opłatą do 300 zł +/-. Abonament miesięcznie maks 70 złotych w obojętnie jakiej sieci.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Telefon na abonament

Post autor: Adriano_forever »

Nadal się upieram żebyś wziął na kartę. Bardziej będziesz kontrolował wydatki :)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Telefon na abonament

Post autor: magneto86 »

Jeśli telefon z wyższej półki to albo abo na poziomie min 90 zł na min 2 lata albo olej operatorów i kup na wolnym rynku, ja tak zrobiłem, bo nie było interesującego mnie modelu na korzystnych warunkach w żadnej sieci.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Telefon na abonament

Post autor: Kujon »

Piter9702 pisze:Witam, swoje pytanie kieruję głównie do osób siedzących w tematach telefonii komórkowej, a mianowicie chciałbym wziąć telefon na abonament.

Najważniejszy czynnik to darmowe sms do wszystkich sieci
Play na karte, doładowujesz za 30 zł i masz 30 zł na wydanie i dostajesz 1000sms gratis do wszystkich (albo połączenia i sms do play za friko na miesiąc, ale dla Ciebie 1 opcja), bierzesz sobie za te 3 dyszki jakieś pakiety neta i pakiety minut. A tak weźmiesz abonament za 70 zł na 24 miesiące = 40 zł różnicy = 960 zł + to co chcesz dołożyć i masz konkretną sume wydaną bez sensu na telefon :) No i jak @Adriano_forever wspomniał - kontrolujesz się
Valrin
Posty: 11
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Telefon na abonament

Post autor: Valrin »

T-Mobile:
Oferta Jump M: 70 zl/mc
- Nielimitowane sms/mms i rozmowy do wszystkich
- 1 GB neta
- czas trwania - 2 lata

Po doplacie 300 zl np Samsung Galaxy S4

Jezeli Ci zainteresuje, posprawdzaj sobie pod tym linkiem:
http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... 0019.chtml
Interista since 1997
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Telefon na abonament

Post autor: Piter »

Valrin pisze:T-Mobile:
Oferta Jump M: 70 zl/mc
- Nielimitowane sms/mms i rozmowy do wszystkich
- 1 GB neta
- czas trwania - 2 lata

Po doplacie 300 zl np Samsung Galaxy S4

Jezeli Ci zainteresuje, posprawdzaj sobie pod tym linkiem:
http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... 0019.chtml

O :) A jak wezmę tą ofertę w salonie to rozumiem, że tylko limit neta zejdzie do 500 MB?
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Telefon na abonament

Post autor: hQ »

A ja proponuję kupić sobie telefon ze sklepu czy tam używany z allegro i być w sieci NJUMOBILE. Płacisz max 19 za rozmowy do komórek, 9 za sms, 19 za korzystanie z neta. No i do stacjonarnych max 10 do stacjonarnych (ja nigdy nie korzystam więc płacę 0). Czyli ja miesięcznie płacę z reguły 47zł co jest kwotą całkiem spoko.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Telefon na abonament

Post autor: Orzeu »

Piter9702 pisze:
Valrin pisze:T-Mobile:
Oferta Jump M: 70 zl/mc
- Nielimitowane sms/mms i rozmowy do wszystkich
- 1 GB neta
- czas trwania - 2 lata

Po doplacie 300 zl np Samsung Galaxy S4

Jezeli Ci zainteresuje, posprawdzaj sobie pod tym linkiem:
http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... 0019.chtml

O :) A jak wezmę tą ofertę w salonie to rozumiem, że tylko limit neta zejdzie do 500 MB?
nie kupuj w salonie. Lepiej na infolinię dzwonić - lepsze warunki. Do tego lepiej negocjować.
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Telefon na abonament

Post autor: Mora »

Piter9702 pisze:Witam, swoje pytanie kieruję głównie do osób siedzących w tematach telefonii komórkowej, a mianowicie chciałbym wziąć telefon na abonament.

Najważniejszy czynnik to darmowe sms do wszystkich sieci, a reszta to obojętnie + telefon jakiś z wyższej półki, z opłatą do 300 zł +/-. Abonament miesięcznie maks 70 złotych w obojętnie jakiej sieci.
Ja polecam abonament w Plusie, płacę 39,99zł miesięcznie i mam nieograniczone smsy i rozmowy do wszystkich sieci, szczegółową fakturę dostaję elegancko na maila. Telefonu nie brałem, ponieważ moja Xperia mimo upływu czasu nadal ma się świetnie, Tobie polecam zakup telefonu na allegro, ogromny wybór, spokojnie można znaleźć dobry telefon w przystępnej cenie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Valrin
Posty: 11
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Telefon na abonament

Post autor: Valrin »

Orzeu pisze:
Piter9702 pisze:
Valrin pisze:T-Mobile:
Oferta Jump M: 70 zl/mc
- Nielimitowane sms/mms i rozmowy do wszystkich
- 1 GB neta
- czas trwania - 2 lata

Po doplacie 300 zl np Samsung Galaxy S4

Jezeli Ci zainteresuje, posprawdzaj sobie pod tym linkiem:
http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... 0019.chtml

O :) A jak wezmę tą ofertę w salonie to rozumiem, że tylko limit neta zejdzie do 500 MB?
nie kupuj w salonie. Lepiej na infolinię dzwonić - lepsze warunki. Do tego lepiej negocjować.
Zgadzam się, o wiele korzystniej kupić przez internet albo jak kolega wyżej wspomniał zadzwonić na infolinię.
To co napisałem na temat oferty to są warunki zamówienia przez internet, nie mam pojęcia jak się to ma do salonów. Ja osobiście na 95% właśnie tę ofertę będę brał za jakiś miesiąc, jak tylko mi umowa minie w Play.
Interista since 1997
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Telefon na abonament

Post autor: Orzeu »

70 zł abonament, nielimitowane wszystko i S4 za 300 ziko to fajna oferta.

Owszem możesz wziąć bez telefonu za 40 ziko i kupić S4 za nie wiem 1300 zł, ale jakby to przekalkulować to na abonament wychodzi taniej, bo 30zł x 24 miesiące (różnica między abonamentem 70 w jump a 40 w play) + 300 to wychodzi 1000 zł. To nie dużo jak za S4 i do tego nie płacisz tego od razu.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Telefon na abonament

Post autor: zoniek »

Ja przeniosłem nr z t-mobile na kartę do FM Mobile na abonament. Samego abonamentu mam 40zł (darmowe smsy i minuty do wszystkich sieci), a umowę podpisałem na rok. Za dodatkowe 10zł ma się też darmowe na stacjonarne, a kolejne 10zł do internet chyba 1,5gb. Sprawdź na stronie http://fmgroupmobile.pl
Ja nie brałem telefonu więc opcja z komórką może być (i pewnie będzie) droższa. Nie mam żadnego problemu z zasięgiem, fakturę otrzymuję elektroniczną. Polecam bo na prawdę to niesamowity komfort kiedy możesz dzwonić i pisać ile chcesz.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Telefon na abonament

Post autor: Piter »

Doszedłem do wniosku, że najlepiej wziąć nowy telefon osobno (w moim przypadku coś lepszego na raty) i zwykły abonament bez telefonu za parę groszy miesięcznie.
ODPOWIEDZ