Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: eKubaL »

My Search Funds jest firmą Get Paid To Search, która płaci nam za korzystanie z wyszukiwarki www. Na jej stronę natrafiłem wczoraj i postanowiłem ją sprawdzić, czego zwykle nie robię. Poniżej zamieszczam krótki opis firmy, może ktoś skorzysta.

My Search Funds jest partnerem wyszukiwarki Yahoo!, która płaci My Search Funds za generowaniu ruchu w wyszukiwarce oraz odwiedzanie stron reklamujących się w niej.
W My Search Funds zarabiamy w funtach. Jest to dla nas o tyle korzystne, że jeden funt to obecnie 4,2581 złotych. Wczoraj za samo wyszukiwanie przy użyciu Yahoo na moje konto wpłynęło około 3zł. Miesięcznie daje to około 100zł za samo korzystanie z wyszukiwarki.
Wypłaty pieniędzy w My Search Funds realizowane są na dwa sposoby przelewem bankowym lub poprzez PayPal.
Jednego dnia możemy maksymalnie wyszukać do 100 stron, przy większej liczbie na nasze konto nie będą trafiały punkty.

Co do wypłacalności firmy, to narazie nie mogę więcej powiedzieć, bo dopiero zaczynam. Jednak poszukałem troche w google i mam przykładowy dowód zapłaty: http://www.zarabianie.mariox22.net/gfx_ ... unds_2.png. Myślę, że rejestrując sie nic nie tracę, a może uda się zarobić parę złotych.

Wyszukiwarka My Search Funds współpracuje z Internet Explorerem oraz Firefoxem. W prosty sposób uda się ją również połączyć z Operą.

Bardzo mocną stroną firmy jest 3 poziomowy system poleconych. Osoby, które zachęcicie do współpracy z firmą pracują nie tylko dla siebie, ale również dla Was!. Wyszukując 50 razy dziennie zarabiamy 22.50 funtów na miesiąc. Jeśli jednak będziemy mieli 5 poleconych, z których każdy będzie miał 5 poleconych, a każdy z tych 25 będzie miał kolejnych pięciu poleconych to nasz miesięczny przychód rośnie do 132.19funtów. Zachęcic 5 osób do tego programu to nie jest chyba jakiś wielki problem. A co dopiero gdy będziemy mieli np. 30 poleconych?
Po rejestracji logujemy się na swoje konto i tam mamy link do instalacji wyszukiwarki w przeglądarce. W Operze robi się to ręcznie. Następnie każde wyszukanie przy użyciu nowej wyszukiwarki zwiększa nasz licznik wyszukań, którego stan możemy oglądać klikając na zakładke: Earnings summary. Gdyby ktoś miał jakieś problemy to mogę wszystko wyjaśnić.
Link do rejestracji: http://www.myhpf.co.uk/apply001.asp?Friend=120550
Dla osób które zarejestrują się z mojego linka mam niespodziankę.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2008, 19:23 przez eKubaL, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: MiRas. »

Jak zobaczyłem ten temat na stronie głównej, już chciałem banować... ;P ale widze, ze Kubuś coś sensownego wyczarował, więc godne przeczytania to jest ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: Darek »

A ja jak zobaczyłem to myślałem że nie zdążę go przeczytać bo Mirek go już prędzej usunie a tu niespodzianka bo to post od Admina :P
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: eKubaL »

kochany pisze: A ja jak zobaczyłem to myślałem że nie zdążę go przeczytać bo Mirek go już prędzej usunie a tu niespodzianka bo to post od Admina :P
A niby czemu? Że ktoś poleca pewien sposób na zarobienie kasy na zlot?
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: Darek »

Chodziło mi o to że jak zobaczyłem taki temat ze strony głównej to od razu pomyślałem że to spam jakiś i chciałem to przeczytać zanim któryś Admin to usunie. Ale to na szczęście nie był spam  :P :-D
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: MiRas. »

Zobaczymy czy to wypali, póki co wygląda dobrze ;) Można wyciągnąć z 200 zł na miech w najlepszym wypadku, chyba, ze funt pójdzie do góry to będzie jeszcze lepiej...  ;)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2008, 21:19 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: eKubaL »

Krwawy_eM pisze: Zobaczymy czy to wypali, póki co wygląda dobrze ;) Można wyciągnąć z 200 zł na miech w najlepszym wypadku, chyba, ze funt pójdzie do góry to będzie jeszcze lepiej...  ;)
Myśle, że to 200 jest do wyciągnięcia. Szczególnie z bonusem który posiadamy i postaram się przygotować nowy na przyszły tydzień. Jak narazie widzę, że 20 osób się skusiło i zarejestrowało.

Ważne jest aby nie przekraczać dziennie 100 wyszukań, ponieważ wtedy nic nie dostajemy.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: MiRas. »

Nie bede zakladal nowego tematu o zarabianiu przez internet wiec napisze to tutaj. Calkiem przypadkowo zaufana osoba na mojej liscie GG miala opis o zarabianiu przez internet... z nudow wzialem zaklikalem tam i co sie okazalo... jest to zarobek, w zamian za wypelnianie przez internet ankiet od roznych firm. Stawka wynosi ... 10 zl. za pol godziny spedzonej przy wyplenianiu ankiety, wedlug mnie sprobowac nie zaszkodzi, tym bardziej, ze opinie na temat tego programu sa przychylne ;) Wiadomo ankiety nam nie wlatuja drzwiami i oknami do domu ;P Ale gdyby tak bylo z 20 ankiet na miesiac to daje nam 200 zl.. zawsze to cos.., zawsze to 66 piw xD :P 10 zl. za pol godziny to jest wedlug mnie bardzo dobra stawka ;)

Gdyby kogos to interesowalo to:

http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=4889968baaee1
Ostatnio zmieniony 25 lip 2008, 11:17 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: Bart »

Ktoś coś zarobił? :)
Gomez
Posty: 104
Rejestracja: 13 sty 2008, 22:38

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: Gomez »

dołączam się do pytania
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: Pablusso »

A ja mam pytanie do Ciebie Miras, jak to jest z tymi ankietami? po zarejestrowaniu sie same do Ciebie przychodza raz na jakis czas, czy trzeba jakos dzialac zeby takowa dostac?:>
Obrazek
sig by Orzeu
gumi2006
Posty: 21
Rejestracja: 3 gru 2006, 15:18
Lokalizacja: prawie Bydgoszcz

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: gumi2006 »

Pozwolę sobie odpowiedzieć...

Kiedy jeszcze byłem młody, piękny i... biedny(no właśnie i od tego zaczniemy), a jak wszyscy wiemy do idealnego wzorca brakowało mi bycia bogatym, stąd niechybnie do owej cechy postanowiłem dążyć. Imałem się wielu pomysłów(niestety żaden nie przyniósł oczekiwanych rezultatów: choć podkradanie pieniędzy z mamowej portmonetki było całkiem ciekawe :hahaha:). Nadszedł wreszcie Ten dzień! Przeczytałem na forum o tej wspaniałej formie zarabiania(niczym Emo dziecko pomyślałem "je je będę bogaty"). Pierwsze sekundy, minuty, godziny czekałem na ankietę do wypełnienia - bez rezultatu. Parafrazując pewne znane powiedzenie mogę powiedzieć: w dupie byłem gówno zarobiłem.

Nie wiem? Może źle zaznaczyłem płeć podczas rejestracji? Nie wiem naprawdę chłopaki nie wiem? Jestem załamany :cry:
Pitagoras: "Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."

Churchill: "Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację."
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: glinek »

Ja tam się zarejestrowałem jakoś w połowie sierpnia i czekam i czekam i czekam na ankiete i jak narazie się nie doczekałem.
FORZA INTER
milano siamo noi, milanista pezzo di merda
milan milan vaffanculo, ma che bello é stare insieme a te
FORZA WISŁA
Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła, Zwyciężać będzie wciąż.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub
Gomez
Posty: 104
Rejestracja: 13 sty 2008, 22:38

Odp: Zarabianie na korzystaniu z wyszukiwarki

Post autor: Gomez »

Dużo ankiet jest kierowanych do pełnoletnich osób...
ODPOWIEDZ