Tu wspominamy zmarłych

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Zzzz »

Zmarł Krzysztof Surlit
Obrazek
W niedzielę zmarł Krzysztof Surlit, były piłkarz i trener Widzewa. 52-letni Surlit brał udział w pokazowym meczu olbojów w Szczecinie. Już na początku spotkania źle się poczuł i poprosił o zmianę. Została wezwana karetka, która miała go odwieźć do szpitala. Niestety, zanim dotarła na miejsce, Surlit zmarł. Prawdopodobnie przyczyną śmierci był zawał serca.

Jeszcze w sobotę Krzysztof Surlit z trybun obserwował mecz Widzewa z Cracovią i cieszył się ze zwycięstwa łódzkiego zespołu.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2007, 21:08 przez Zzzz, łącznie zmieniany 1 raz.
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Kielben »

W nocy z soboty na niedzielę w Częstochowie - na trasie szybkiego ruchu Katowice-Warszawa - doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pod kołami samochodu zginął piłkarz KS Włodar-Domex Częstochowa, Michał Kobus.
może i nie znany piłkarz , ale zawsze człowiek i osoba która poswiecila swoje zycie piłce
Niech spoczywa w spokoju
[*][*][*]
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Globus »

W wieku 62 lat zmarł Reinhard Hess, jeden z najwybitniejszych trenerów w skokach narciarskich, twórca sukcesów Martina Schmitta i Svena Hannawalda - poinformował serwis skijumping.pl, powołując się na internetową stronę dziennika "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Niemiec od prawie dwóch lat zmagał się z rakiem trzustki.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Lamatico »

Globus pisze: W wieku 62 lat zmarł Reinhard Hess, jeden z najwybitniejszych trenerów w skokach narciarskich, twórca sukcesów Martina Schmitta i Svena Hannawalda - poinformował serwis skijumping.pl, powołując się na internetową stronę dziennika "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Niemiec od prawie dwóch lat zmagał się z rakiem trzustki.
Jego sukcesy z Martinem Shmittem  i walka z Adamem Małyszem rozpoczęły moje zainteresowanie skokami. Emocjonujące konkursy, które razem z ojcem ogladałem.... to były czasy. Potem nastała era Hannavalda. Miło wspomina się tamten okres czasu.

Niech spoczywa w pokoju wielka postać dla skoków narciarskich.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Lamatico »

Kapitan Montherweel Phil O'Donnell nie żyje.

Zawodnik w 78 minucie schodził z boiska i zasłabł... został odwieziony do szpitala, lecz jego życie nie udało się uratować.

W ostatnim czasie mamy doczynienia z wieloma tego typu tragediami ... dlaczego ? Za duże obciążenia treningowe ? Powinny być poczynione jakieś kroki by temu zapobiegać.
________________________________________________________________________________
Dodam jeszcze: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 98191.html

Dziś w oddalonej o 10 km miejscowości od mojego miejsca zamieszkania miała miejsce tragedia. Ta dziewczyna, o której jest mowa w powyższym linku to siostra mojej dobrej koleżanki. Znałem ją osobiście ... że też takie rzeczy mają jeszcze miejsce na tym świecie ... Tragedia!!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Woo-cash »

Również słyszałem o tym wypadku tego piłkarza. Szamotulski bronił barw drużyny przeciwnej. Szkoda piłkarza ale takie wypadki są nieuniknione ale w ostatnim czasie jest ich więcej. W sumie to się nie dziwię bo obecnie piłkarze dzień w dzień trenują, grają mecz, chodzą na siłownie. Takie typowe roboty i co niektórzy co maja jakieś problemy zdrowotne po prostu nie wytrzymują takiego wysiłku fizycznego i stąd biorą się takie przykre wypadki.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Zzzz »

W wieku 78 lat zmarł w sobotę w Łodzi Leszek Jezierski - piłkarz, reprezentant Polski, trener czołowych klubów ekstraklasy. Przyczyną zgonu był atak serca.

Karierę piłkarską Jezierski rozpoczynał w Lubliniance. Później grał w Legii Warszawa, a w 1953 roku przeniósł się do Łódzkiego Klubu Sportowego. Razem z ŁKS zdobył Puchar i mistrzostwo Polski. Reprezentował również barwy Startu Łódź, Włókniarza Łódź i Stomilu Poznań. W reprezentacji Polski zadebiutował 8 sierpnia 1954, w meczu przeciwko Bułgarii. W drużynie narodowej rozegrał sześć spotkań.

Największe sukcesy zanotował jako trener. W 1975 roku awansował z Widzewem Łódź do ekstraklasy. W 1979 doprowadził Ruch Chorzów do mistrzostwa Polski. Pracując w szczecińskiej Pogoni zdobył z nią wicemistrzostwo Polski w 1987. Trzykrotnie wybierano go trenerem roku w plebiscycie "Piłki nożnej".

W trenerskiej karierze prowadził też m.in. ŁKS Łódź, Lecha Poznań i Zawiszę Bydgoszcz.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Ulis »

W wypadku samochodowym w pobliżu Antwerpii zginął napastnik FC Brugge i piłkarskiej reprezentacji Belgii Francois Sterchele.

Prowadząc swoje porsche 26-letni zawodnik stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w drzewo. Jak poinformowała belgijska policja w wypadku nie uczestniczyły inne samochody.

Francois Sterchele grał w FC Brugge pierwszy sezon, w ubiegłym roku podpisał z klubem pięcioletni kontrakt. W sezonie 2007/2008 strzelił w meczach ligowych dla FC Brugge 11 bramek.

Wcześniej występował w zespołach ligi belgijskiej Charleroi i Germinal Beerschot. W reprezentacji kraju rozegrał cztery mecze, zadebiutował w marcu 2007 roku w spotkaniu z Portugalią.



[*][*][*]

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 maja 2008, 11:56 przez Ulis, łącznie zmieniany 1 raz.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Corredo »

Legendarny pomocnik Celtiku Glasgow, Tommy Burns zmarł w czwartek rano w swoim domu po długiej walce z rakiem skóry w wieku 51 lat.

Burns występował na Parkhead przez 15 lat (1974-1989). W tym bogatym w sukcesy okresie rozegrał 352 mecze i zdobył 52 bramki. Osiem razy wystąpił w reprezentacji Szkocji. Pracował także jako pierwszy szkoleniowiec w Celtiku i asystent Bertiego Vogtsa oraz Waltera Smitha, gdy prowadzili narodową drużynę.

Burns zachorował w marcu 2006 roku. Gdy już wydawało się, że wygrał ciężką walkę z tą niebezpieczną chorobą, w marcu tego roku nastąpił jej nawrót. Mimo starannej opieki i kosztownej kuracji, zmarł pozostawiając żonę i czworo dzieci.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Woo-cash »

Znana polska siatkarka Agata Mróz nie żyje. Była reprezentantka Polski w siatkówce Agata Mróz-Olszewska zmarła w wyniku infekcji 14 dni po zabiegu przeszczepu szpiku kostnego.

Agata Mróz była wielokrotną reprezentantką Polski w siatkówce. W 2003 i 2005 roku zdobyła złoty medal mistrzostw Europy. Występowała w BKS Stal Bielsko-Biała, z którym w latach 2003 i 2004 wywalczyła mistrzostwo Polski, a w latach 2004 i 2006 Puchar Polski. Od 2006 r. występowała w zespole Gruppo 2002 Murcia, z którym w 2007 r. zdobyła m.in. mistrzostwo i Puchar Hiszpanii.

Na chorobę szpiku kostnego cierpiała od siedemnastego roku życia. Karierę sportową musiała przerwać w 2007 r. ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Zostawiła męża i dwumiesięczną córeczkę.

Obrazek
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Forza_Calcio
Posty: 47
Rejestracja: 20 wrz 2007, 00:47
Lokalizacja: Pszczyna

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Forza_Calcio »

Kiedy usłyszałem dziś w radiu o śmierci Agaty to łzy staneły mi w oczach. Jeszcze nie tak dawno mówiła "wygram bo mam dla kogo żyć"!! Niestety nie udało się! Pozostanie wielki żal i smutek po dwókrotnej Mistrzyni Europy. Kondolencje dla męża i córeczki.....
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Andy »

Szkoda tak wspaniałej zawodniczki...nie wiem co mam powiedzieć...wczoraj pochowałem kumpla (21 lat !) jak się dowiedziałem o śmierci Agaty to mnie dopiero zamurowało [*].
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Kujon »

Adam Ledwoń nie żyje

Były piłkarz reprezentacji Polski, grający od ośmiu lat w lidze austriackiej Adam Ledwoń nie żyje. 34–letni pomocnik bronił barw m.in. Austrii Wiedeń, Sturmu Graz i Austrii Kärnten. W Polsce zyskał rozgłos jako zawodnik GKS–u Katowice.


18–krotny reprezentant Polski powiesił się w środę w swoim austriackim domu w Klagenfurcie

(*)
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: ElPolako »

[*] [*] [*]
Obrazek
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Ulis »

ehhh... dlaczego ludzie nie szanują życia...?

[*]
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Woo-cash »

Szkoda Go bo był dobrym piłkarzem. Ale żeby od razu samobójstwo?
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Jaszczu91 »

Na pewno to co sie stalo to wielka tragedia!  Nie wiem jaka byla jego sytuacja rodzinna ale i tak to co zrobił bylo nieodpowiedzialne, zważywszy na okoliczności. Jak taki Jacek Bąk ma teraz zagrac mecz? Wiem ze to sa mocne słowa ale còz... Najlepsza w tej sytuacji jest minuta ciszy...
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Woo-cash »

Jaszczu91 pisze: Najlepsza w tej sytuacji jest minuta ciszy...
Ciekawe? W dodatku gramy z Austriakami gdzie Ledwoń spędził 8 lat.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Ulis »

Dzień wcześniej zadzwonił do kolegi i powiedział mu, że 'żona odeszła - ja się wieszam'..  Tak też zrobił... ;/ Również jestem ciekaw czy owa minuta ciszy będzie..
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Mora »

Dzisiaj mija rok od śmierci Gabriele Sandriego - kibica Lazio ,którego zamordował włoski policjant ,oddając strzał ostrzegawczy w górę na wysokości głowy Sandriego.Policjant po roku przyznał się do popełnionego błędu.Gabriele miał 26 lat.

[']
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: ForzaeDi »

Dzisiaj zmarł Ludwik Sobolewski, twórca potęgi łódzkiego Widzewa ...
Sobolewski zmarł we wtorek o 4 rano ...
Pogrzeb odbędzie się w piątek 14 listopada na cmentarzu Zarzew w Łodzi ...
Miał 83 lata ...

[']
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Globus »

http://pl.youtube.com/watch?v=ibS6H2nWz ... annel_page

Nie wiedziałem gdzie to wkleić więc wybrałem ten temat! Filmik pokazujący jak mordowali Nas obecni kochani sojusznicy z Ukrainy
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Filip© »

Słuchałem kiedyś na Jedynce, o tym. Co UPA robiła z Polakami to jest coś strasznego. Wypowiadała się kobieta, jak na jej oczach Ukraińcy obdarli, obdarli ze skóry jej ojca...  :-(
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: kcpwwa »

nie wytrzymalem do konca,do 6 minuty starczylo mi,zeby na caly wieczor wpasc w podly nastroj. dobrze jednak,ze pamiec o takich zdarzeniach w jakis sposob mimo wszystko jest pielegnowana i rozpowszechniana.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Nen »

Masakra. Jednym słowem dzicz. Ukraina to wciąż dzicz. ZSSR zrobiło z tego państwa swojego wściekłego psa na inne kraje. Ludzie często jada po Niemcach, Rosji (oczywiście słusznie) jednak mało kto pamięta o naszych "braciach" za wschodnia granicą. Dobrze, że filmik dodany przez Globusa o tym przypomina. Najstraszniejsze jest to, że w tamtym państwie nie wiele się od tamtej pory zmieniło. Wciąż nas nienawidzą tak jakbyśmy to my byli winni ich biedzie. Boję się, że na Euro 2012 mogą tam być jakieś jajca i nie mam na myśli wrogości do Polaków ale ogólnie agresji Ukrainy.
God protect me
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Woo-cash »

"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Daro
Posty: 106
Rejestracja: 28 sie 2008, 20:24
Lokalizacja: Sędziszów Młp

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Daro »

Kamila Skolimowska  [*] Taka młoda 26 lat lekkoatletka zasłabła podczas treningu. Wcześniej skarżyła się na złe samopoczucie. Mimo reanimacji i transportu do szpitala nie udało się jej uratować...
:(
Ostatnio zmieniony 19 lut 2009, 00:28 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
kolus
Posty: 248
Rejestracja: 3 sty 2009, 17:07
Lokalizacja: Lublin

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: kolus »

tez sie wlasnie o tym dowiedzialem, wielka szkoda ze zmarla. miejmy nadzieje ze byla chora a nie ze oszukiwala... chociaz teraz to nei ma znaczenia :(
Haj
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Toruń

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Haj »

ehh [*] Kamila..
Jesteśmy Hardkorami!
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Mora »

Sławomir Rutka nie żyje.Popełnił samobójstwo we własnym domu.Miał 33 lata.

[']
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ