Ulubiony film

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ulubiony film

Post autor: ForzaeDi »

pooglądałem i również polecam tym którzy jeszcze nie obejrzeli "Nietykalni-Intouchables"
czy znacie podobne filmy do tego wyżej ?

z ostatnio obejrzanych od siebie zaproponuje: "Trick", "80 milionów", "Gliniarze z Brooklynu", "W ciemności"
nie polecam "Kac Wawa" - dużo brakuje do amerykańskiej produkcji
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: ricardo »

Ja ostatnią oglądałem "21 Jump Street", świetna komedia warta obejrzenia.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Re: Ulubiony film

Post autor: Pablusso »

Forza_eDi pisze:pooglądałem i również polecam tym którzy jeszcze nie obejrzeli "Nietykalni-Intouchables"
czy znacie podobne filmy do tego wyżej ?
Jesli podobala Ci sie 1 to idz do kina na 2. Wlasnie wrocilem i jest przekozacka. Przerysowana (ale w tym filmie o to przeciez chodzi) ale dawno sie tak nie usmialem. I fragmenty z Arnim... :)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: Blablarzynca »

Pablusso pisze:
Forza_eDi pisze:pooglądałem i również polecam tym którzy jeszcze nie obejrzeli "Nietykalni-Intouchables"
czy znacie podobne filmy do tego wyżej ?
Jesli podobala Ci sie 1 to idz do kina na 2. Wlasnie wrocilem i jest przekozacka. Przerysowana (ale w tym filmie o to przeciez chodzi) ale dawno sie tak nie usmialem. I fragmenty z Arnim... :)
Chyba pomyliłeś Niezniszczalnych z Nietykalnymi :D
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Re: Ulubiony film

Post autor: Pablusso »

Blablarzynca pisze:
Pablusso pisze:
Forza_eDi pisze:pooglądałem i również polecam tym którzy jeszcze nie obejrzeli "Nietykalni-Intouchables"
czy znacie podobne filmy do tego wyżej ?
Jesli podobala Ci sie 1 to idz do kina na 2. Wlasnie wrocilem i jest przekozacka. Przerysowana (ale w tym filmie o to przeciez chodzi) ale dawno sie tak nie usmialem. I fragmenty z Arnim... :)
Chyba pomyliłeś Niezniszczalnych z Nietykalnymi :D
HAHA, faktycznie! :) Zle przeczytalem i poszlo a na fali entuzjazmu po dzisiejszym seansie polecialem z grubej...;] Tak czy siak... POLECAM! :D
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: Kujon »

ric@rdo pisze:Ja ostatnią oglądałem "21 Jump Street", świetna komedia warta obejrzenia.
Potwierdzam, bardzo przyjemny film :)

Do tego jeszcze dorzucę Prawnika z Lincolna oraz Idy Marcowe, 2 bardzo dobre filmy.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Ulubiony film

Post autor: berniol21 »

Polecam "Niezłomny"
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Ulubiony film

Post autor: magneto86 »

A ja polecam "21st Jump Street" i "Spadaj tato"
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Re: Ulubiony film

Post autor: Dominho »

Obejrzałem tak polecany tu "21st Jump Street" i...
czy tylko mi ten gościu w tej scenie kogoś przypomina?? :D
http://zapodaj.net/0eb38e2e302de.bmp.html
Co do filmu - też polecam, bo bardzo dobry :)
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
emsi
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2012, 15:15

Re: Ulubiony film

Post autor: emsi »

obejrzalem "60 sekund" , "Forrest Gump " , " Fast Five " cala seria TYCH FILMOW POLECAM !
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Ulubiony film

Post autor: berniol21 »

Ostatnio ogladalem 'Hooligans 2' wysmienity film, ale wczesniej trzeba obejrzec pierwsza czesc.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: Blablarzynca »

berniol21 pisze:Polecam "Niezłomny"
W głównej roli sobowtór Cristiano Ronaldo.
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Re: Ulubiony film

Post autor: Kermitt »

berniol21 pisze:Ostatnio ogladalem 'Hooligans 2' wysmienity film, ale wczesniej trzeba obejrzec pierwsza czesc.
Właśnie nastawiam się już od dłuższego czasu na ten film, ale boje się że popsuje on moje świetne wrażenie po GSH. Tamten film był epicki i wydaje mi się że takich dzieł nie powinno się już ruszać, bo można tylko je pogorszyć. Ale może w końcu się przełamie i wypożyczę sobie dwójkę ;)
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Re: Ulubiony film

Post autor: Dominho »

Jedynka zdecydowanie, zdecydowanie lepsza. Ale dwójkę też warto obejrzeć :)
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ulubiony film

Post autor: Kusy »

Niezniszczalni 2, warto wybrać się do kina:)
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: Mora »

Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad pójściem do kina na "Jesteś Bogiem", to zachęcam :) Film naprawdę świetnie zrobiony, porządna gra aktorów, kilka zabawnych scen, dobry klimat, świetna oprawa muzyczna, ten film ma w sobie to "coś". Polecam nie tylko fanom hip hopu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Ulubiony film

Post autor: Zzzz »

A mi właśnie po wyjściu z kina brakowało tego "czegoś", mogliby się bardziej postarać.
Wiadomo że dla fanów hiphopu i Pfk film będzie ciekawy i mimo wszystko warto go obejrzeć ale szkoda że ma mało wspólnego z prawdą http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,1145 ... &startsz=x
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: Chuchu »

No właśnie ostatnio próbuję dojść, czy dla mnie, osoby którą środowisko hip hopu mało interesuje, ten film będzie równie ciekawy. Generalnie o istnieniu takiego kogoś jak Magik dowiedziałem się dopiero niedawno, a nazwę Paktofonika tylko kojarzę, nie miałem nawet pojęcia jaki gatunek grają. Więc pytanie moje - nie pożałuję wydanych pieniędzy?

Poza tym polecam obie części "Młode Strzelby" oraz "Czas Apokalipsy".
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: Chuchu »

"Przeklęta Liga" - film opowiada historię Briana Clougha, na prawdę ciekawą, nie wiem ile w tym jest prawdy a ile wymysłów reżysera, ale jeśli charakter głównego bohatera był w tamtym okresie taki jak przedstawiono w filmie, to jest on uderzająco podobny do Mourinho :) Serdecznie polecam.
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: Mora »

Chuchu pisze:Generalnie o istnieniu takiego kogoś jak Magik dowiedziałem się dopiero niedawno, a nazwę Paktofonika tylko kojarzę, nie miałem nawet pojęcia jaki gatunek grają. Więc pytanie moje - nie pożałuję wydanych pieniędzy?
Wiadomo, że każdy ma inny gust i nie ma filmu/muzyki/samochodu, który podobałby się wszystkim, myślę jednak, że "Jesteś Bogiem" jest na tyle dobrze zrobionym filmem, że nie pożałujesz wydanych pieniędzy :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Platini
Posty: 120
Rejestracja: 20 cze 2008, 09:43

Re: Ulubiony film

Post autor: Platini »

Wychowałem się na muzyce Paktofoniki, Kalibra itd. Szedłem na film z przekonaniem, że zobaczę coś świetnie zrobionego.
Do tego ta cała otoczka 'genialności' filmu którą pokazywano w tv.
Poszedłem i .. film nieźle zrobiony, gość grający Magika bardzo dobry, reszta lekko odstawała.
Zabrakło ogólnie tego 'czegoś' jak już ktoś wspomniał.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Ulubiony film

Post autor: berniol21 »

Film bardzo mi się podobał ,ale skoro był to film o Magiku to mogliby pokazać co się działo wcześniej bo przecież Magik tworzył z Kalibrem kilka lat przed Paktofoniką.
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Re: Ulubiony film

Post autor: InterNH »

Moim zdaniem film Bardzo Dobry i nie ma co się czepiać za bardzo.Już sam początek gdy pokazani są Rah i Fo idący na scenę, a w tle leci "Kooperacja Na Mocy Paktu" sprawił, że pojawiły się u mnie ciary :)Na pewno duży plus dla aktorów zarówno grających chłopaków jak i Gustawa (Jakubik po raz kolejny udowadnia, że jest świetnym aktorem).Cieszy, że w filmie nie gra Małaszyński i jego klika. Na pewno na plus klimat tamtych lat i świetne wkomponowanie muzyki.

Na minus pewne przekłamania, ale są to raczej rzeczy, które na ogólną fabułę nie mają jakiegoś mocnego wpływu.Myślę, że również zbyt pobieżnie potraktowano problemy Magika jak schizofrenią itd

Nie mniej jednak jest to jeden z najlepszych obok "Róży" filmów, które powstały w ostatnich latach.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Ulubiony film

Post autor: magneto86 »

A dla mnie "Jesteś Bogiem" był dość przeciętny, niezła gra aktorska, wiadomo genialna muzyka, ale czegoś tutaj brakowało, taka 6/10 ode mnie :)
Bebe11
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2012, 11:07

Re: Ulubiony film

Post autor: Bebe11 »

Przereklamowany film...zresztą w polskich filmach to norma:)
Aby uwiecznić piękne chwile zdjęcia ślubne oława Sprawdź!
Klinsi64

Re: Ulubiony film

Post autor: Klinsi64 »

Bebe11 pisze:Przereklamowany film...zresztą w polskich filmach to norma:)
mało polskich filmów oglądałeś ;)
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ulubiony film

Post autor: ForzaeDi »

"Róża" i "Jesteś Bogiem" dla mnie filmy genialne, warto pooglądać.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Ulubiony film

Post autor: andyvdm »

Ja wyjatkowo nie o 'Jestes Bogiem', bo primo odrzuca mnie sama tematyka i hip-hop, secundo nie ogladam polskich filmow.


Juz za dwa tygodnie premiera najnowszego filmu jednego z wybitniejszych wspolczesnych rezyserow, mowie o 'Milosci' zrobionej przez Michaela Haneke. Poki co stworzyl takie dziela jak Pianista, Biala Wstazka czy Ukryte. Milosc zbiera poki co piorunujace recenzje wiec nie moge sie doczekac.
Piekarz
Posty: 2018
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Ulubiony film

Post autor: Piekarz »

andyvdm pisze:Juz za dwa tygodnie premiera najnowszego filmu jednego z wybitniejszych wspolczesnych rezyserow, mowie o 'Milosci' zrobionej przez Michaela Haneke. Poki co stworzyl takie dziela jak Pianista, Biala Wstazka czy Ukryte. Milosc zbiera poki co piorunujace recenzje wiec nie moge sie doczekac.
płeć ma znaczenie
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Ulubiony film

Post autor: andyvdm »

Eh, nie da sie edytowac. Oczywiscie chodzilo mi o Pianistke. I tak, plec ma znaczenie. W wielu sytuacjach.
ODPOWIEDZ