Jesteś nowy...przedstaw się

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Wlodi
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2011, 15:16

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Wlodi »

Cześć,
Mam na imię Włodek , 26 lat. Kibicuje od przegranego finałowego dwumeczu z Schalke w pucharze UEFA. Potem przyszedł R9 i tak jakoś poleciało. Mieszkam i pracuję w Warszawię. Tutaj też chodzę na meczyki do barów. Niestety nie widać nas kibiców FCIM zbytnio. Zróbmy coś z tym. W wolnych chwilach imprezuję i gram na Playaku w PESA ;). Pozdro
KoRNeL
Posty: 81
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:31
Lokalizacja: Parczew

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: KoRNeL »

master_snake pisze:
KoRNeL pisze: Witam

Jestem Damian i mam 20 lat
A nie Kornel?
A no nie Mistrzu Wężu ;D Kornel to ksywka pochodząca od nazwiska tylko
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Serpente »

Witamy ; ))) Mam nadzieję że będziecie czynnie udzielać się na forum ;D
Obrazek
blazej98
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2010, 13:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: blazej98 »

A ja Błażej jestem... miło mi Was poznać  , pochodze z Bydgoszczy (Kujawsko-pomorskie).
Inter moim życiem Inter moją dumą Inter moją pasją
GInter
Posty: 1
Rejestracja: 2 gru 2011, 10:21

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: GInter »

Witam :)
Mam na imię Grzegorz, jestem z Krakowa, i mam 17 lat. Z Interem jestem od, hmm.. żeby nie skłamać powiem, że od 10 roku życia. Kocham ten klub.:)  bardzo często zaglądam na strone fcinter.pl :) (mój poprzedni nick - grysik_11, nie udzielałem się na nim zbytnio, ale postanowiłem to zmienić). W wolnych chwilach grywam w fife, fm, (oczywiście Interem :P , lub Wisłą) oraz rzecz jasna w normalną piłkę nożną.

Pozdrawiam!    :flaga33:
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Kaamilos1908 »

Kamil 24 lata... Z Interem od najmłodszych lat... Czesto zaglądam ale wcześniej nie było czasu pisać... Teraz mam więcej czasu i częściej bywam przy kompie więc chętnie się poudzielam... Witam wszystkich Internistów i Pozdrawiam!
*Fc Internazionale 1908*
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: pewny »

pewny jestem ;)

Nerazzurri nieprzerwanie w sercu od 1997 roku, także Inter ponad wszystko!!
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Komo
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2011, 02:17

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Komo »

Czesc wszystkim :D. Nazywam sie Grzesiek. Mam 20 lat i pochodze z Kedzierzyna-Kozla. Od najmlodszych lat kibicuje Nerazzurri.
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. :szal:
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: slawkomir11 »

Siemka wszystkim jestem Sławek mam 13 lat pochodze z Podrzewia niedaleko Pniew (wielkopolskie).
devast
Posty: 13
Rejestracja: 4 sty 2012, 14:44
Kontakt:

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: devast »

Siemanko witam wszystkich, mam na imię Bartek 21 lat jestem  z woj. Świętokrzyskiego.Interowi kibicuje od 6 lat  :inter: Chętnie dołączę się do dyskusji
exical12
Posty: 22
Rejestracja: 20 gru 2011, 17:12
Lokalizacja: Stalowa Wola

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: exical12 »

Witam

Mam na imię Michał pochodzę z woj. Podkarpackiego.

Nerrazuri po raz pierwszy od komuni (dzięki mojemu wujkowi) założony strój Interu i tak jakoś leci raz lepiej raz gorzej ale ZAWSZE INTER !!
Bartoszkiewicz
Posty: 75
Rejestracja: 6 maja 2011, 07:59
Lokalizacja: Lipsko/Kielce

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Bartoszkiewicz »

Mam na imię Bartek ( Bartosz ) mam 16 lat , pochodzę z powiatu radomskiego ( woj mazowieckie )
Jeden klub , jedno życie . INTER .
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Gunnar »

Bartoszkiewicz pisze: Mam na imię Bartek ( Bartosz ) mam 16 lat , pochodzę z powiatu radomskiego ( woj mazowieckie )
Powiat radomski, a dokładniej ? :) Bo ja z samego Radomia.
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szycha »

Gunnar pisze:
Bartoszkiewicz pisze: Mam na imię Bartek ( Bartosz ) mam 16 lat , pochodzę z powiatu radomskiego ( woj mazowieckie )
Powiat radomski, a dokładniej ? :) Bo ja z samego Radomia.
Gunnar a w mieście komu kibicujesz Radomiak czy Broń ? sorka za off topa
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Gunnar »

Mówiąc szczerze nie interesuje się lokalną piłką, ale bliżej mi do Radomiaka bo na kilku meczach byłem.
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szycha »

Pytałem bo miałem okazję być teraz na jesiennych Derbach. pozdrawiam
mati_inter90
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2011, 08:04

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: mati_inter90 »

Witam ;) mam na imię Mateusz..  Mieszkam w Ostrzeszowie (wielkopolska). Mam 22 lata.. Kibicuje Interowi od 15 lat.. Wchodzę na stronkę od kilku dobrych lat.. Jestem otwarty na wszelkie zjazdy kibiców. I mam zamiar wkońcu spełnić marzenie i jechać na mecz do Mediolanu.  Pozdro
pirooo
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2010, 19:18

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: pirooo »

Cześć jestem Marcin. Mieszkam w Moszczenicy, jest to miejscowość jakieś 40 km od Łodzi. Interowi kibicuję już szmat czasu a miłością zaraził mnie mój brat. Mam 19 lat. Grałem w piłkę również w miejscowym klubie, Włókniarz Moszczenica, obecnie IV liga. Karierę zawiesiłem w II klasie licem ze względu na nadmiar nauki, no ale trochę w piłkę się pograło i bardzo chciałbym wrócić do czasów kiedy to się grało w klubie jeszcze w juniorach. Moja pozycja to lewa obrona. To chyba wszystko
rsbolewski
Posty: 112
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:10
Lokalizacja: Poznań

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: rsbolewski »

Cześć jestem Marcin. Mieszkam w Moszczenicy, jest to miejscowość jakieś 40 km od Łodzi. Interowi kibicuję już szmat czasu a miłością zaraził mnie mój brat. Mam 19 lat. Grałem w piłkę również w miejscowym klubie, Włókniarz Moszczenica, obecnie IV liga. Karierę zawiesiłem w II klasie licem ze względu na nadmiar nauki, no ale trochę w piłkę się pograło i bardzo chciałbym wrócić do czasów kiedy to się grało w klubie jeszcze w juniorach. Moja pozycja to lewa obrona. To chyba wszystko.
Zapraszamy w takim razie to trzcianki :D
pirooo
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2010, 19:18

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: pirooo »

a na jakiej zasadzie skład jest wybierany ? już sprawdzona kadra czy znalazłoby się miejsce dla początkujących ?
tomiko1985
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwie 2010, 20:12

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: tomiko1985 »

Cześć, jestem Michał. Mieszkam w Wwa. Jestem kibicem Interu od '97, mega zajawka na kibicowanie. Pierwszy raz zamierzam lecieć na San Siro na mecz LM z OM 13 marca. Czy ktoś z Was planuje też lecieć? Będę w Mediolanie pierwszy raz, przydałaby się pomoc w ogarnianiu biletów, noclegów, itp. Jakby co piszcie na priv. Piona!
DJCJPJ
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2012, 18:41

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: DJCJPJ »

Witam, mam na imię Damian i jestem z Lublina. Na stronie zarejestrowałem się niedawno, lecz już od dłuższego czasu śledzę tutejsze wiadomości. Pozdrawiam
Can7ona
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:48
Lokalizacja: Lublin

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Can7ona »

Cześć. Krzysiek lat 20. Mieszkam w Romaszkach studiuję w Lublinie. Inter się zaczął(wstyd sie rpzyznac:)) od championship manegera 01-02 w którego tłukłem chodząc do podstawówki i grając Interem tak mi pozostało:) Serie A i Inter tak dokładnie sledzę od 2004 roku. Pozdrawiam:)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: magneto86 »

Witam wszystkich :) Darek, 26 lat. Kibic Interu od 1997 roku czyli w zasadzie od początku jak zacząłem interesować się piłką. Mieszkam i pracuje w Sosnowcu. Poza piłką interesuje się też siatkówką i sportami walki. W miarę możliwości postaram się aktywnie uczestniczyć w życiu forum oraz mam nadzieje, że spełnię swoje marzenie jakim jest wyjazd na San Siro i to w niedalekiej przyszłości :)

Pozdrawiam !
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: mediolan »

Siemka :) tak jak ktosby chcial wiedziec o mnie pare slow :P Przemek 16 ... w tym roku 17 lat Interowi kibicuje od 9 roku zycia hmmm jak to sie zaczelo? dzieki tacie :P kupil mi koszulke Interu 32 Vieri  :szal: i tak juz zostalo  :P mieszkam w Porąbce taka wioska mala hmmm jakby wam to o wiemm chyba kazdy slyszal juz o Goralach nie? TSP Podbeskidzie mieszkam 20 km od Bielska Bialej swoja droga niezle moi Górale sobie radza :-D konto mam od juz chyba paru lat sam nie wiem ale jakos zaczalem udzielac sie od zeszlego roku  :-) takze w tym trudnym okresie dla Interu nic tylko powiedziec Dumni Po Zwyciestwie Wierni Po Porazce :love:
Obrazek Obrazek
Carson077
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2012, 16:47

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Carson077 »

Mariusz kibicuje Interowi od 8 lat.
Fan dobrego rocka :D
Gra w kapeli ;]
Sciana
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2012, 12:27

Odp: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Sciana »

Witam. Nazywam się Kamil. Mam już za sobą 19 wiosen, a Interowi kibicuje od 4 lat. Mieszkam w Przemyślu. Moimi zainteresowaniami są gry komputerowe oraz filmy.
strzalkowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:20
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: strzalkowy »

Witam , nazywam się Łukasz , 88 rocznik. Moja przygoda , życiowa się okazuje zaczęła się po zakupieniu koszulki Ronaldo 10 w 97 roku , i kilku jeszcze gadżetów związanych z Il Fenomeno i Interem. Kolekcjonuję koszulki Interu, wiele oddałem w młodości kuzynom, czego teraz bardzo żałuję ...;/ Djorkaeff 6 , Ronaldo 10 itd itd... ale nadal posiadam kilkanaście...:D co do strony fcinter.pl to mój chleb powszedni, rano popołudniu i przed snem czytam artykuły , śledzę mecze , na forum się nie udzielam i na sb też spontanicznie, jestem lurkerem ale myślę że zacznę się udzielać. Mieszkam w okolicach Stegny nad morzem, całkiem niedawno mieszkałem w Elblągu gdzie służę w wojsku 5 lat, niespełna 3 lata temu miałem poważny wypadek samochodowy , połamałem kręgosłup i oba uda w 6 miejscach, dlatego nie mogłem jechać na mecz Interu niestety , ponieważ byłem na L4 i poprostu nie mogłem..;/ ale teraz nadrobię to;D mam żonę którą też zarażam miłością do Interu:D bardzo kocham Inter , moje serce jest Czarno Niebieskie i jestem z tego dumny . pozdrawiam wszystkich kibiców i cieszę się że należę do tak wspaniałem i wyjątkowej grupy jaką są kibice Interu !
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Tkrauze »

Cieszymy się z każdego nowego Interisty ! :)
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: AlwaysRemember »

strzalkowy pisze:Witam , nazywam się Łukasz , 88 rocznik. Moja przygoda , życiowa się okazuje zaczęła się po zakupieniu koszulki Ronaldo 10 w 97 roku , i kilku jeszcze gadżetów związanych z Il Fenomeno i Interem. Kolekcjonuję koszulki Interu, wiele oddałem w młodości kuzynom, czego teraz bardzo żałuję ...;/ Djorkaeff 6 , Ronaldo 10 itd itd... ale nadal posiadam kilkanaście...:D co do strony fcinter.pl to mój chleb powszedni, rano popołudniu i przed snem czytam artykuły , śledzę mecze , na forum się nie udzielam i na sb też spontanicznie, jestem lurkerem ale myślę że zacznę się udzielać. Mieszkam w okolicach Stegny nad morzem, całkiem niedawno mieszkałem w Elblągu gdzie służę w wojsku 5 lat, niespełna 3 lata temu miałem poważny wypadek samochodowy , połamałem kręgosłup i oba uda w 6 miejscach, dlatego nie mogłem jechać na mecz Interu niestety , ponieważ byłem na L4 i poprostu nie mogłem..;/ ale teraz nadrobię to;D mam żonę którą też zarażam miłością do Interu:D bardzo kocham Inter , moje serce jest Czarno Niebieskie i jestem z tego dumny . pozdrawiam wszystkich kibiców i cieszę się że należę do tak wspaniałem i wyjątkowej grupy jaką są kibice Interu !
Gościu... :hold: Interista prawdziwy.;) Witamy.:)
ODPOWIEDZ