Wszystko o pięściarstwie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Awatar użytkownika
Dzonyy

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy » 28 maja 2019, 11:51

https://www.youtube.com/watch?v=PwHqYHWkvls

Jugołin Dałn odniósł się do afery końskiej

Ciekawe co powie olimpijczyk po takiej ostrej zaczepce.

Wybraniec

Post autor: Wybraniec » 5 cze 2019, 14:15

- Wyobrażacie sobie to? Ktoś jest zbudowany jak Adonis, wygląda jak rzeźba kamienna a leje go grubas, który pożarł wszystkie Snickersy w Kalifornii? Co za wstyd! Ja na jego miejscu już bym się nigdy nie pokazał publicznie! - oświadczył Fury, który 15 czerwca w Las Vegas zmierzy się z notowanym na drugiej pozycji rankingu WBO wagi ciężkiej Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Wilder i Fury mocno będą beke kręcić z tego dzosuy, coś mi się zdaje, że anglik się mentalnie już nie podniesie. W sumie to myślę nawet, że gość może po prostu nie jest do końca zweryfikowany. Stary Powietkin go robił, prawie przegrał ze starym Kliczką. Z Takamem fatalne Cardio.

Wilder i Fury go robią przed czasem ale to już ustaliliśmy pół roku temu.

Awatar użytkownika
Mora
Kontakt:

Post autor: Mora » 5 cze 2019, 17:25

Obecna waga ciężka to jakiś żart. Evander, Lennox i Mike tworzyli prawdziwą wagę ciężką, a ich walki oglądało się z przyjemnością.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...

kusy

Post autor: kusy » 6 cze 2019, 12:02

Tyson Fury awansował na 1. miejsce w rankingu bokserów wagi ciężkiej cenionego magazynu "The Ring".

Awatar użytkownika
IlCapitano

Post autor: IlCapitano » 6 cze 2019, 14:51

Ekscytuje mnie ten ranking, zgadzam się z nim całkowicie, bo mogę. Każde dziecko wie, że Tyson Fury jest najlepszy, a tuż za nim jest Pan Bomber z Alabamy. Ten cały Joshua nic już kompletnie nie znaczy, nasz Adaś też by mu nastukał leciutko. Tylko by na Łemblej boksował, a tu myk i pasy u Ruiza, rewanż w Meksyku i co teraz czujesz Hearn?

Awatar użytkownika
Dzonyy

Post autor: Dzonyy » 6 cze 2019, 15:10

IlCapitano pisze:
6 cze 2019, 14:51
Ekscytuje mnie ten ranking, zgadzam się z nim całkowicie, bo mogę. Każde dziecko wie, że Tyson Fury jest najlepszy, a tuż za nim jest Pan Bomber z Alabamy. Ten cały Joshua nic już kompletnie nie znaczy, nasz Adaś też by mu nastukał leciutko. Tylko by na Łemblej boksował, a tu myk i pasy u Ruiza, rewanż w Meksyku i co teraz czujesz Hearn?
Hearn wyciagnie tyle hajsu z szuflady, ze Ruiz wpław na Łembłej popłynie.

Awatar użytkownika
sampam

Post autor: sampam » 6 cze 2019, 16:16

Szkoda, ze Ortiz nie zawalczy z Fury`m:/

kusy

Post autor: kusy » 6 cze 2019, 16:21

Główka zrób to 15 czerwca, kurs fajny, nie zawiedz mnie, bo walczysz w moje urodziny 🎂.

Awatar użytkownika
IlCapitano

Post autor: IlCapitano » 10 cze 2019, 10:58

W sobotę na TVP Sport od 22 gala w Rydze, najpierw Dorticos - Tabiti a po nich Briedis z Głowackim. Potem od 3 w nocy gala w Las Vegas i Fury ze Schwarzem na Polsat Sport.

kusy

Post autor: kusy » 10 cze 2019, 11:36

IlCapitano pisze:
10 cze 2019, 10:58
W sobotę na TVP Sport od 22 gala w Rydze, najpierw Dorticos - Tabiti a po nich Briedis z Głowackim. Potem od 3 w nocy gala w Las Vegas i Fury ze Schwarzem na Polsat Sport.
Tak więc nic nie planuje na sobotę, wolę w domowym zaciszu obejrzeć spektakl bokserski 🥊

Wybraniec

Post autor: Wybraniec » 10 cze 2019, 13:24

Dorticos zdaje się już opierdala na treningach, ale Tabiti to placek i raczej ogarnie.

Breidis stylowo będzie koszmarem dla Główki i specjalnie nie widzę go w tej walce.

Fury raczej nadal na etapie zrzucania rdzy, ale teraz pewnie pójdzie po nokaut.

Wybraniec

Post autor: Wybraniec » 16 cze 2019, 10:20

Skandaliczny przebieg walki Głowackiego z Breidisem. Jak żyje to nie widziałem jeszcze tak fatalnej postawy sędziego. Jeśli ta walka nie zostanie unieważniona albo Breidis nie dostanie dyskwalifikacji to chyba pora skończyć z tym sportem.

Dorticos jak mówiłem już się na treningach opierdala, ale ma petardę w ręce i jak uderzy to zabije.

Fury kozackie uniki w drugiej rundzie i calkiem przyjemny nokaut.

ODPOWIEDZ