Mecze towarzyskie Reprezentacji

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

No to nam ładną niespodziankę sprawili. Ja obejrzałem pierwszą połowę i to mi wystarczyło. Liczyłem na łatwe zwycięstwo Polaków a tu niestety łatwo wygrały ale Stany Zjednoczone. Nasi byli cieniami samych siebie. Co raz bardziej się obawiam bo już mecz z Czechami w którym mimo zwycięstwa nasi zbyt wiele nie pokazali. We wczorajszym meczu reprezentacja nic nie pokazała w dodatku jeszcze porażka 0-3. Ja tam się trochę boję tego wyjazdu na EURO żeby nie było kolejnej kompromitacji. Zamiast grać lepiej to kopacze z meczu na mecz grają słabiej. Mam nadzieje że Leo szybko się skapnie i poustawia wszystko tak jak ma być. 
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Ulis »

Za nami mecze z II ligowym szwajcarskim średniakiem, Macedonią i Albanią. Nie oglądałem tylko meczu z Albanią, a żałuje bo grało większość podstawowych zawodników. Niestety nie wiem jak nawet spisał się Roger, które naprawde bardzo chciałem zobaczyć w akcji. Gdyby ktoś opisał jego gre byłoby fajnie :P
Nie oszukujmy się, te ostatnie mecze towarzyskie zdecydowanie nie są takie jakbyśmy oczekiwali, jednak nie osądzam ani piłkarzy ani trenera :) Bo to w sumie tylko treningi. Niemniej jednak czekam na ostatni mecz towarzyski przed Euro, czyli z Danią. Licze na to, że piłkarze pokażą próbke swoich umiejętności. :)
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Corredo »

Reprezentacja Polski jest już po ostatnim sparingu przed Euro 2008. Mecz z Danią zremisowaliśmy 1:1 i możemy ze spokojnym sumieniem jechać do Austrii i Szwajcarii. W meczu widać było lekkie rozluźnienie. Oba zespoły starały się jak najdłużej przetrzymywałac się przy piłce. Co prowadziło do nielicznych ataków obu stron na bramkę przeciwnika. Dania pierwsza objeła prowadzenie w 28 minucie za sprawą Vingaard. Zaś w 36 minucie z jedenastki spudłował Żurawski. Dopiero przed przerwą a dokładnie w 43 minucie gola na 1:1 strzelił Krzynówek. Taki wynik utrzymał się też w drugiej połowie i Polska zremisowała z Danią w ostatnim sparingu przed Euro 2008. Na uwagę zasługuję Roger, który po wejściu na boisko w drugiej połowie chwilami pokazywał, że warto przyjżeć mu się bliżej.
Lucyferek-1990
Posty: 27
Rejestracja: 6 lip 2007, 21:03
Lokalizacja: Węgrów

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Lucyferek-1990 »

a kogo widzicie w bramce? Tomek czy Artur?
LUCEK
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Jeremy »

Lucyferek-1990 pisze: a kogo widzicie w bramce? Tomek czy Artur?
Zdecydowanie Boruc. Dzisiaj bronil swietnie, mial cztery,pięc swietnych interwencji i byl pewnym punktem kadry. Potwierdzil ze jest bramkarzem klasy swiatowej. A Kuszczak? Nie jest tak pewny jak Boruc a zresztą nie ma co teraz eksperymentowac zwlaszcza ze Boruc jest w swietnej formie
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Dzonyy
Posty: 2025
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Dzonyy »

Nie ma co myśleć nawet o Kuszczaku. Boruc jest dużo lepszy , ciągle gra i jego możemy być pewni.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Oj niestety nie oglądałem meczu ale wnioskując z tego co napisaliście to mimo remisu to gra naszej reprezentacji raczej dobrze się prezentowała. Więc już co raz bardziej nie mogę doczekać naszego debiutu na EURO.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Ulis »

Lucyferek-1990 pisze: a kogo widzicie w bramce? Tomek czy Artur?
Ojjj stary... ZDECYDOWANIE Boruc.. Większe ogranie, większe doświadczenie, większe wg. mnie umiejętności - PÓKI CO.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: szuli »

no drugą połowę nasi dość ładnie zagrali, ale widać, że nie mamy super snajpera
Ebi to dobry napadzior, ale potrzeba nam jakiegoś rzeźnika do ataku

i Jaś Rogerski mnie pozytywnie zaskakuje :)
Obrazek

Obrazek
cooba
Posty: 98
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: cooba »

Pewne jest Panowie jedno - ten mecz pokazał, że najlepszego bramkarza w grupie B mamy MY.
Co do napastnika - zgadzam się - potrzeba Nam rasowego snajpera, takiego jakim kiedyś był Oli.
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

cooba pisze: potrzeba Nam rasowego snajpera, takiego jakim kiedyś był Oli.
To może znowu nam kogoś "przerobią" na Polaka. Tylko kochany PZPN'ie prosimy teraz o jakiegoś rasowego napastnika obecna narodowość nieważna byle był rasowy :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: szuli »

i najlepiej w ciapki :P:P
nieno - JOKE

mówiąc rasowy snajper - chodziło mi o kogoś pokroju Franka łowcy bramka co by potrafił strzelić z obrębu pola karnego, a nie tylko Krzynów wali z 400 metrów :P
ktoś kto potrafi się zachować w polu karnym przy asyscie 2 obrońców by nam bardzo dopomógł, gdyż nikt u nas żaden napastnik nie wygrywa pojedynku 2v1, taki Van NisterlooY by nam się przydał :D
Obrazek

Obrazek
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Mora »

Polska przegrała w meczu towarzyskim z Ukrainą 0-1.Wszyscy skupiają swą uwagę na IO w Pekinie ,a tymczasem reprezentacja Polski tuż przed rozpoczęciem eliminacji do MŚ gra totalny piach.Kilku podstawowych zawodników nie wystąpiło w tym meczu, ale to żadne tłumaczenie, w starciu z przeciętną Ukrainą mieliśmy 2-3 sytuacje bramkowe w całym meczu.To bardzo niepokojący sygnał.Po raz niewiadomo który najlepszym piłkarzem repry jest bramkarz :roll: Obrońcy grają całkiem nieźle ,choć Kokoszka kilka razy się ośmieszył.Kowalczyk nowym Roberto Carlosem niestety nie zostanie.Ba, cholernie daleko mu do Władysława Żmudy ,czy nawet do Żewłakowa...W pomocy graliśmy bez pomysłu, więc nic dziwnego ,że napastnicy nie mieli z czego strzelić.Zmiany Leo niewiele dały...Majewski się starał ,pokazał kilka zagrań ,ale reszta zawodników za nim nie nadążała...Ciężko o optymizm przed meczem ze Słowenią.Dobrze ,że gramy u siebie i rywal jest jeszcze słabszy od Ukrainy :P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Matrix23 »

oglądałem sama końcówke meczu i nie żałuje, że nie oglądałem całego. W jednej z ostatnich akcji Ukrainy Kokoszka zamast zaatakować zawodnika z piłka, uciekał od niego :lol3: Roger i Majewski sami mecu nie wygrają...
Metal thrashing mad
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Jaszczu91 »

Ja nie ogladalem wogòle meczu naszych i sie cieszę ze nie musiałem na nich patrzeć. Bardziej ciekawie bylo po meczu.
Trzej nasi reprezentanci skoczyli sobie na piwko i juz musimy sie z mini pożegnać. Nowa o Borucu Majewskim i Dudce.

Ładny mecz zagrali Austriacy z Włochami. Mozna powiewiec ze strzelili 4 gole a bylo 2:2 :-)
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Jeremy »

Co do tych co pili to jeden z nich Majewski mowil ze nie kupuje alkoholu bo mu nie sluzy.Przeczytalem to w ostatnim numerze Pilki Noznej Plus...Co za zbieg okolicznosci :D
Ale moze nie kupil,moze kupili go dziennikarze bo gdzies przeczytalem ze libacja odbywala sie wlasnie z nimi.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Ulis »

'Skoczyli na piwko' - dobre sobie ;] nikt nie mógł się do nich dodzwonić...

WSTYD, naprawde wstyd. Wielkie zaskoczenie, gdy usłyszałem że w tym zacnym gronie był Artur Boruc...
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Już za chwilę kolejne sprawdzian przed naszą reprezentacją. Tym razem naszym rywalem będzie Walia. Mam nadzieję że nasi piłkarze jakoś się zaprezentują. I nie będę musiał po 30 minutach przełączać na wydarzenia na Polsacie :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Magister
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2009, 02:43

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Magister »

Polska wygrała z Walią 1:0, nie było to jakieś porywające widowisko, choć mecz wygrany cieszy. Gol Rogera no,no. Widać, że jest Brazylijczykiem
Daro
Posty: 106
Rejestracja: 28 sie 2008, 20:24
Lokalizacja: Sędziszów Młp

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Daro »

Mecz słaby ale brama Rogera piękna gola zadedykował Beenhakkerowi podbiegł do trenera i go uściskał a wszystko to by wyrazić ze jest z nim solidarny sam nie mam nic przeciwko by wolnym czasie Beenhakker pomógł  Feyenoordowi to jego wolny czas i może z nim robić co chce.Widać było na meczu  co kibice myślą o PZPN ja też to samo myślę .... ich.....
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: GULI »

takze uwazam ze ten cały PZPN to jedna wielka mafia ale smuci mnie fakt ze nie potrafimy juz strzelic bramki tylko musi to robic obcokrajowiec...bo nie łudźmy sie co z Rogera za Polak(nie zebym był jakims rasista oczywiście) dla mnie zagrali bardzo słabo i z takim składem i gra mozemy sobie pomazyc o MŚ 2010...
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Shady »

Magister pisze: Polska wygrała z Walią 1:0
Nie Polska, tylko Brazylia.
Co do tematu PZPNu. To temat rzeka i nie ma sensu go w ogóle zaczynać.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Globus »

Powiem szczerze, że z taką grą jak dzisiaj szczytem Naszych marzeń w kolejnych meczach będzie pokonanie Słowacji u siebie  :neutral:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Mecz nudny jak flaki z olejem. Jarałem się tym meczem bo myślałem że zagranica pokaże coś więcej a tu lipa. Niestety ale nie dotrwałem do końca pierwszej połowy bo znużył mnie sen.

Za każdym razem się będziecie czepiać tego Rogera? Został Polakiem i nic tego nie zmieni. A Ci którzy tego nie potrafią zrozumieć to rasiści albo zazdrośniki jakieś.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 22:05 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: GULI »

hehe zaraz tam rasiści...widze master_snake ze sie z lekka uwziąłes

to ze czytam Dmowskiego i moze mam lekkie poglady nacjonalistyczne to inna sprawa:)jednak daaaaaleko tu do rasizmu...
fajnie ze strzelił i zrobił to w typowo brazylijskim stylu :-D
Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 15:05 przez GULI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Oj co się czepiacie kazdy czlowiek na ziemi i tak pochodzi od Adama i Ewy tak więc Roger to daleki krewny Polski:P
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Nen »

W tej chwili dyskusje na temat obywatelstwa Rogera są bez sensu. Zresztą Rogerowi do piłkarskiej "Brazylii" brakuje sporo.
God protect me
sopel19888
Posty: 251
Rejestracja: 9 sty 2008, 10:48
Lokalizacja: Wielkopolska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: sopel19888 »

Co jak co ale dobrze miec takiego zawodnika w kadrze... wszedł wczoraj i zaczelo sie cos dziac... i do teggo bude wcisnał ktora jak by strzelil Ronaldinho to gazety by huczały przez tydzien
I.F.C na zawsze!!! :)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Shady »

master_snake pisze: A Ci którzy tego nie potrafią zrozumieć to rasiści albo zazdrośniki jakieś.
W takim razie, żeby podchodzić pod Twoją tezę zostanę rasistą :] Bo na pewno mu niczego nie zazdroszczę.
Nen pisze: Zresztą Rogerowi do piłkarskiej "Brazylii" brakuje sporo.
Do bycia Polakiem także.
sopel19888 pisze: Co jak co ale dobrze miec takiego zawodnika w kadrze...
Jakby to ode mnie zależało to nawet kosztem wyników repry bym go wyp... znaczy się wyrzucił z kadry :)

Nie no w sumie nie ma sensu dalej ciągnąć tego wątku, w innym temacie było już dosyć na jego temat napisane, tak więc z mojej strony eot.
sopel19888
Posty: 251
Rejestracja: 9 sty 2008, 10:48
Lokalizacja: Wielkopolska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: sopel19888 »

jestes mu przeciwny bo gra w Legi? bo skad taka niechec do niego? bo jezeli sugerujesz ze Roger zagrał słabo to co mi powiesz o Murawskim czy Lewandowskim?
I.F.C na zawsze!!! :)
ODPOWIEDZ