Mecze towarzyskie Reprezentacji

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Nen »

Macie prawo nie chcieć w reprezentacji Obraniaka ale nie krytykujcie go za to, że nie wie nic o Polsce bo o Polsce nie wie nic 80% społeczeństwa. A w to, że nie wie jak się nazywa nasz selekcjoner to nie wierzę, to na pewno prasa dorobiła bo to nie trzeba Polske znać tylko się trochę na piłce znać żeby wiedzieć kim jest Benhaker.

Moje stanowisko jest neutralne jeżeli chce grać dla Polski a nie ma prawnych przeciwwskazań z nadaniem obywatelstwa to czemu nie. Jestem przeciwnikiem nadawania przyspieszonych obywatelstw, ale prawo do STARANIA sie o obywatelstwo ma każdy człowiek.

Jeżeli ktoś naprawdę jest patriota, to niech nie wyjeżdża za granice do pracy, kasuje bilety i nie wyrzuca śmieci itp. a nie wyzywa innych...
God protect me
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Shady »

Nen pisze: bo to nie trzeba Polske znać tylko się trochę na piłce znać żeby wiedzieć kim jest Benhaker.
Kaczyński nie wie :P
Jestem przeciwnikiem nadawania przyspieszonych obywatelstw, ale prawo do STARANIA sie o obywatelstwo ma każdy człowiek.
Nikt nie ma mu za złe tego, że stara się o polskie obywatelstwo.
Jeżeli ktoś naprawdę jest patriota, to niech nie wyjeżdża za granice do pracy, kasuje bilety i nie wyrzuca śmieci itp. a nie wyzywa innych...
Nigdy nie byłem za granicą w pracy, choć nie do końca wiem co to ma wspólnego z patriotyzmem.
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kropasz »

Ja nie mam nic przeciwko Obraniakowi w reprezentacji i ja w tym momencie kończę dyskusję na ten temat, bo żadna ze stron drugiej nie przekona do swoich racji. Tacy piłkarze to zawsze temat kontrowersyjny.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Nen »

Shady pisze:
Nen pisze: bo to nie trzeba Polske znać tylko się trochę na piłce znać żeby wiedzieć kim jest Benhaker.
Kaczyński nie wie :P
Kaczyński to się akurat na piłce nie zna jak na mało czym :P
Shady pisze: Nigdy nie byłem za granicą w pracy, choć nie do końca wiem co to ma wspólnego z patriotyzmem.
Wyjazd za granice wiąże się z tym, że gospodarka naszego kraju traci pracowników często bardzo dobrze wykwalifikowanych. Jeżeli ktoś kocha Polskę to powinien dla niej pracować a nie jechać za kasą za granicę. Wiadomo, że to absurd ale ludzie sami sobie nie zdają sprawy jak na każdym kroku w zwykłym codziennym dniu wypinają się na ojczyznę, ale w murzyna rzucają kamieniem.

Mówię ogólnie nie kieruje tych słów do nikogo z tu obecnych :P
Ostatnio zmieniony 16 cze 2009, 18:32 przez Nen, łącznie zmieniany 1 raz.
God protect me
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Shady »

Nen pisze: Wyjazd za granice wiąże się z tym, że gospodarka naszego kraju traci pracowników często bardzo dobrze wykwalifikowanych. Jeżeli ktoś kocha Polskę to powinien dla niej pracować a nie jechać za kasą za granicę. Wiadomo, że to absurd ale ludzie sami sobie nie zdają sprawy jak na każdym kroku w zwykłym codziennym dniu wypinają się na ojczyznę, ale w murzyna rzucają kamieniem.
W takim razie skoro z Obraniaka taki "polak" to zapraszamy go do pracy/gry w polskiej lidze piłkarskiej :P To tak z przymrużeniem oka :)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2009, 18:43 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Minister »

Oczywiście że nikt żadnej z zainteresowanych stron nie przekona i chyba nawet nikt nie ma zamiaru tego robić.Ja bardziej staram się dać do myślenia innym na ten temat.Owszem są dobre strony ,,transferów'' do kary ale są też złe i dla mnie te drugie znacznie przeważają.Bo ja będę dumny z reprezentacji nawet jak będą grali na poziomie Wysp Owczych(nie ubliżając oczywiście im) jeżeli tylko będzie to kadra z prawdziwego zdarzenia a nie łapanka kogo popadnie i na siłe namawianie czy zachecanie do gry dla nas.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Minister »

http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Przed ... caid=183fb

No i pięknie.Wynalazki rządzą!!!Lepiej te szuje z PZPN-u zajęłyby się syfem jaki panuje w Ekstraklasie a nie zaśmiecaniem reprezentacji.!!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
pabloos6
Posty: 204
Rejestracja: 16 lut 2009, 01:54
Lokalizacja: Wielki Śląsk
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: pabloos6 »

  Z góry powiem, że nie jestem miłośnikiem naszych "działaczy" PZPN ani również importowania różnej maści przypadkowych grajków, których z Polską łączą  roczne występy na naszych klepiskach. Ale tutaj akurat popieram takie działanie, tzn stworzenie listy  takich piłkarzy i stałe  jej aktualizowanie,  którzy mają polskie korzenie (wiem, że zaraz może  zrodzić się dyskusja co to znaczy polskie korzenie i jak głęboko one  sięgają). Ogólnie mówiąc uważam, że ktoś kto urodził się za granicą Polski nie może być skreślony ze względu na miejsce tegoż urodzenie dla reprezentacji. Często są to chłopaki, mówiący w języku polskim i   utożsamiające się z Polską, a jeśli nawet do końca tak nie jest, to trzeba  im pomóc we wskrzeszeniu ducha polskości. Mówię to również z perspektywy pobytu za granicą i kontaktu z takimi osobami, w których serce naprawdę jest podzielone.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2009, 20:41 przez pabloos6, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Minister »

Co to znaczy wskrzeszenie ducha polskości?Albo jesteś Polakiem i masz ducha polskiego albo niemcem i masz wiadomo jakiego!!

Z tym jmiejscem urodzenia to oczywiście się zgodzę,ponieważ wielu młodych chłopaków któzy czują się Polakami poprostu się urodziło za granicą i tam mieszkają ale ich serducho bije dla Polski.Podkreślam Polski nie chęci wybicia sie i pokazania swojego talentu Menagerom i innym klubom!!Nie można traktowac reprezentacji jak dobrą kartę przetargową!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
pabloos6
Posty: 204
Rejestracja: 16 lut 2009, 01:54
Lokalizacja: Wielki Śląsk
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: pabloos6 »

Forza_Michal pisze: Co to znaczy wskrzeszenie ducha polskości?Albo jesteś Polakiem i masz ducha polskiego albo niemcem i masz wiadomo jakiego!!
No właśnie nie zawsze jest to  takie proste  do określenia. Dotyczy to dzieci z małżeństw dwu narodowych lub obojgu rodziców jednej narodowości ale dzieci  wychowanych w innym kraju, innej tradycji i kulturze. Dla Ciebie jest sprawa przesądzona albo jesteś Polakiem albo Niemcem, ja wiem, że często jest to proces szukania swoich korzeni. Choć wiem, że często jest tak, że taka osoba czuje się jednej narodowości ale gra w takiej a nie innej reprezentacji gdyż jedynie tam ma szansę się  załapać (np Obraniak czy Boenisch) czy wybrać  taką reprezentację do której może się załapać i jednocześnie  coś wielkiego osiągnąć  (np.Owen Hargreaves wolał Anglię niż Kanadę  czy Podolski - Niemcy czy Polska)
Ostatnio zmieniony 22 cze 2009, 20:18 przez pabloos6, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: groch »

Juz jutro Grecja-Polska... Nie wiem czego się spodziewac po tym meczu ale nie mogę się doczekać Obraniaka... Z tego co widze na Youtube ładne bramki strzela ale na youtube nawet Vieira sie dobrze prezetuje. Zobaczymy jak zagra:)
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Bubuk
Posty: 114
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:12
Lokalizacja: Ruda Śląska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Bubuk »

Bądzmy optymistyczni i wierzmy w zwycięstwo Polaków. Niewiem jak, ale musimy WYGRAĆ! POOOLSKA!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Bubuk pisze: Niewiem jak, ale musimy WYGRAĆ! POOOLSKA!
nie musimy :-) to tylko mecz towarzyski, wygrywac trzeba będzie we wrześniu i październiku podczas eliminacji do mundialu. W sumie to mecz ten obejrzę głównie ze względu na Obraniaka, ciekawe jak zaprezentuje się w kadrowym debiucie
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Bubuk
Posty: 114
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:12
Lokalizacja: Ruda Śląska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Bubuk »

Każdy mecz jest ważny, i każdy powinno się wygrywać ;) Dlatego ja wieRzę, że ObRaniak zaliczy dobRy debiut i Polacy wygRają ;) Ale i tak FORZA INTER!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Minister »

Właśnie w Faktach wypowiedał się Obraniak.Wypowiedział 3 słowa,,pozdrawiam kibiców Polski''.Gdy usłyszłem pierwsze słowo myślałem,że poleci po całości i powie,,pozdrawiam wszystkich Polaków''-całe szczęście,że tak nie zrobił po spadłbym z krzesła :D Swoją drogą bardzo ciekawi mnie jego występ i mniejmy nadzieję,że zostawi dla nas serducho!Na dłużej nie jak Roger Perejro!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Nie rozumiem o co Ci Michał chodziło z tym ,,Na dłużej nie jak Roger"? mógłbyś wyjaśnic
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Minister »

O to,że Roger w pierwszych meczach walczył za 3 aż miło było patrzeć a teraz odpier** pańszczyznę.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Czy ja wiem z Irlandia i Walią gole strzelał z Irlandia Płn asysta myśle, że aż tak z nim zle nie jest no ale być może nabrał poprostu Polskości wszyscy jak to mówisz ostatnio w RPA nasi rodowici Polacy kadrowicze odpier.. pańszczyzne nie tyczy sie to tylko Rogera
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Minister »

Ale nie mówiłem  o  ostatnich wyczynach naszej reprezentacji w RPA bo o tym trzeba zapomnieć.Mówię o pierwszych meczach Rogera gdzie zachwycał wolą walki żeby za parę tygodni już sobie niektóre sytuacje odpuścić,zabrać nogę i myśleć-,,jakoś to będzie''.

Owszem od wszystkich naszych kopaczy oczekuję walki ale Rogera mam szczególnie na oku :)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Shady »

Forza_Michal pisze: ale Rogera mam szczególnie na oku :)
Bo co? Bo jest czarny?! Rasista...

:P
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kamikaze »

Rasizm nawet na fcinter.pl..:P Licze na dobry wystep w wykonaniu Obraniaka :D
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Baszczu »

No również czekam na ten mecz z niecierpliwością. Na pięknym, przebudowanym stadionie w Bydgoszczy przyjdzie nam skrzyżować rękawice z Mistrzem Europy A.D. 2004. Gdy w Bydgoszczy w 2004 Polska grała towarzysko z Irlandią (0:0) swoją piękną karierę reprezentacyjną na moich oczach zaczynał Artur Boruc. Teraz czas by tą samą metodą ruszyła przygoda z orłem na piersi Ludwika Obraniaka ;)

:offtopic: Kamikaze masz błąd w sigu :P
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: groch »

Baszczu idziesz na mecz? Gdzie masz bilet? Jaka trybuna?
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Chuchu »

No ciekawe jestem co pokaże ten cały Obraniak. Wykreowany w Polsce na megagwiazdę, we Francji uważany jest po prostu za niezłego zawodnika. Liczę, że zobaczę go od pierwszej minuty.
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: GULI »

nikt nie napisał jeszcze jak pieknie zagrała wczoraj nasza reprezentacja...podobno najlepiej od 50 lat :D...Wstyd,blamaz, kompromitacja takie słowa sie cisna na usta.. i nie wazne ze byli to mistrzowie Europy...taki wynik to katastrofa...Ach Ci grajkowie Smudy to juz chyba nie wiem 9 albo 10 mecz i jak narazie kiepsko to wyglada...
Obrazek
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: WTF »

Rozumiem mogli przegrać z Mistrzami Europy ale nie tyle i nie w takim stylu :!: Chłopaki wyszli przestraszeni na maxa i jak tylko piłka zbliżała się do naszego pola karnego to poziom paniki osiągał 100%. Szkoda mi Kuszczaka, że musiał grac w takim meczu bo przy większości bramek nie miał szans, a informacja o tym, że puścił 6 pójdzie w świat. Na temat stylu i jakości gry nic nie napisze bo to nie ma sensu...

Ostatnie zgrupowanie miało być takim "małym" Euro 2012, 3 mecze mniej więcej w okresie w jakim będzie euro i z częstotliwością podobną do tej jaka będzie za 2 lata. Wnioski są proste, jeśli przyjmiemy, że nasza grupa to Finlandia, Serbia i Hiszpania ( podobna może być na euro) to mamy wspaniały bilans naszych orłów: 2remisy po 0:0 i porażka 6:0, co nam daje 2 pkt i 0 strzelonych goli. Z taką postawą to z grupy nie wyjdziemy i skończy się tak jak to zazwyczaj ma miejsce: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz pożegnalny. Jeśli ma tak nie być to Smuda musi jeszcze dużo pracy włożyć w tą reprezentacje. Dobrze, że do euro jeszcze 2 lata.   
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Borowa »

Najzabawniejsze jest to, że większość dziennikarzy sportowych wydaje się być zaskoczona takim wynikiem... Ale to jest właśnie miejsce, w którym obecnie się znajdujemy. Z roku na rok jest coraz gorzej. Jeszcze niedawno potrafiliśmy wznieść się na wyżyny i zagrać jak równy z równym z Portugalią. Na chwilę obecną tkwimy w głębokiej, ciemnej d.... Nie dość, że Ci piłkarze nie mają umiejętności to wczoraj po pierwszej bramce najzwyczajniej odechciało im się grać (gol na 2-0 to istne kuriozum w wykonaniu obrony). 6-0 boli, bo wynik pójdzie w świat i znów będziemy pośmiewiskiem. Jesteśmy stosunkowo dużym państwem, a prezentujemy poziom Armenii lub Macedonii. Taki choćby Lewandowski robi u nas w lidze karierę, a jak tylko przyjdzie mu zagrać z trudniejszym rywalem - po prostu nie istnieje na boisku. Lepiej dla niego byłoby nie ruszać się z naszej rodzimej Ekstraklasy. Lepiej także byłoby nie grać z państwami pokroju Hiszpanii, bo wbrew powszechnej opinii takie spotkania niczego nas nie uczą skoro nasi zawodnicy nie potrafią wymienić trzech podań między sobą.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: hbk »

Chiny sa stosunkowo wielkim panstwem i mimo inwestycji, tez maja poziom Macedonii:P Dosc jednak zartow, nie rozumiem dlaczego ludzie powtarzali, iz mozemy w tym meczu cos ugrac. Przeciez nie pokazalismy nic wielkiego w dwoch poprzednich meczach. Chociaz bardziej mnie dziwia komentatorzy mowiacy (juz po meczu), ze Hiszpanie zagrali na powaznie (taa z reguly graja na zarty),a z Koreanczykami spacerowali tylko. Po pierwsze nie porownujmy naszej reprezentacji do Korei, po drugie oni(Korea) jakos jeszcze umieli sie bronic. Wydaje mi sie, ze Smuda na sile chcial pokazac, iz mozna probowac grac w miare otwarta pilke (oczywiscie jak na mozliwosci naszej reprezentacji) nawet z Hiszpania. To blad, bo sa mecze w ktorych trzeba grac wybitnie defensywni i sa mecze w ktorych trzeba grac ofensywnie (swoja droga pokazal to nasz Jose). Z pustego i Salomon nie naleje, zobaczymy co pozniej pokaze Smuda i jego druzyna. Na razie odkrylismy dlaczego PZPN wolal spotkania z Wyspami Owczymi. Jak zwykle kibicowanie naszej reprezentacji jest trudne, ale kiedys kibicowanie Interowi tez do najlatwiejszych nie nalezalo:P
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: GULI »

WTF pisze: Jeśli ma tak nie być to Smuda musi jeszcze dużo pracy włożyć w tą reprezentacje. Dobrze, że do euro jeszcze 2 lata.    
Praca to raz ale ja bym zwrócił uwage na cos zupełnie innego.wiekszosc naszych piłkarzy to dorobkiewicze graja dla kasy.Tzn w klubach oczywiscie moga to robic ale gra dla reprezentacji powinna byc zaszczytem dla kazdego piłkarza gdzie gryzie sie trawe broniac narodowych barw...Gra w reprezentacji powinna byc gra za darmo!!!powtórze bez wynagrodzenia które odrazu po powołaniu sie teraz "nalezy" bo tak mysli wiekszosc piłkarzy...ewentualne premie powinny byc wypłacane po osiagnieciu jakiegos celu/sukcesu np zakwalifikowanie sie do MS-premia,wyjście z grupy na Euro -premia itp a nie odrazu kasa..
cyt "Nawet przyjazd na zgrupowanie kadry polskim piłkarzom wybitnie się opłaca. Nie muszą wygrywać - wystarczy stawić się na wezwanie selekcjonera i już tysiąc dolarów wpada do kieszeni! Bywa, że sponsor kadry dorzuci do tego najnowszy model telefonu i już piłkarz jest zadowolony."

i tu według mnie tkwi cały problem.. w reprezentacji powinni grac ludzie którzy kochaja piłke kochaja kraj i dla niego graja w pierwszej kolejności a nie dla pieniedzy!
Obrazek
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: snuffy »

Nasi za to mieli ładniejsze tatuaże :] O meczu szkoda pisać bo każdy widział lub zna wynik. Ciekawe komentarze na forach sie pojawiły, że naszym to nawet Mou by nie pomogł :)Guli poruszył sedno sprawy... Płaci się miernotą dużą kasę i taka to wygląda. Przykład z życia ( żródło pewne ) Ireneusz K. (zaczynał w GKS Katowice, póżniej min. Krisbut Myszków Amica ostatnio Arka nie mylić z Laurent Koscielnym;)  ( pewnie większośc tego piłkarza nie kojarz bo jest to nawet na Polską ligę osoba przeciętna ) kasę jaką zarobił 90% polaków na oczy nie widziało przy podpisaniu kontraktu z Amica dostał ( tak pod stołem za samo podpisanie kontarktu ) kwotę z pięcioma zerami.... kolejny przykłąd z Ruchu z tego roku koleś dostaje 40 tyś. zaległej pensji i bezczelnie do kamer mówi , że nie wyżywi za to rodziny :]
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
ODPOWIEDZ