As Roma - wasze opinie

Rozmowy o kibicach Interu...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

As Roma - wasze opinie

Post autor: Ljarro »

Oto szalik Romy, slaba jakosc bo robione telefonem :P
Obrazek
Squal

As Roma - wasze opinie

Post autor: Squal »

No i Roma opykała milan !! :smile: i mamy drugie miejsce :szal:
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

As Roma - wasze opinie

Post autor: martinboss »

Roma uwielbiam ten klub... napewno nie tak bardzo jak Inter, ale Roma jest mi bardzo bliska sercu... Wszystko przez to, ze jak byłem mały to otrzymałem oryginalną koszulke Romy... :D
Roma miała fatalny dołek, teraz ostatnio rekordowa liczba meczy bez porażki, Spalletti zapanował nad grupką najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy we włoszech i stworzył całkiem groźny zespół i chwała mu za to :wink:
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Bobson_ASR
Posty: 9
Rejestracja: 2 wrz 2006, 09:33
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Bobson_ASR »

To znowu ja odżyłem...
Ale nie pamiętam hasła do poprzedniego logowania i jestem, tu...

Zapowiada się ciekwy sezon...
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: elvis »

a ja nie lubie romy. z italli lubie 2 kluby 1 bardziej 2 troche mniej. Inter i Lazio.
Obrazek
szymek
Posty: 8
Rejestracja: 3 sie 2006, 11:01

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: szymek »

as roma może być ale ac mlan to po prostu zwykłe cipy i kórwy :ave: :inter: :szal: :love: :-x
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Interista17 »

Ja tam Romy nienawidze !! Przecież my tifosi Interu mamy przyjaźń z Rzymskim Lazio ! || TI AMO INTER !! FORZRA LAZIO !!
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: elvis »

jutro derby Rzymu.

Mam nadzieje ze Lazio pokarze tym merdasom gdzie ich miejsce w szyku

Forza Inter                      Forza Lazio
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Jarek_FCI »

Ja tam lubie i Lazio i Rome, choć Rome troche więcej. Z włoskich klubów to najbardziej po Interze lubie Parme.
Muad
Posty: 13
Rejestracja: 26 sty 2006, 00:56
Lokalizacja: ex improviso!

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Muad »

ja też wole Lazio... nawet tak koleżanke z klasy przezwałem bo błękitny szalik nosi :P
a co do Romy - wrogości do nich nie czuję, ale jak to powiedział jeden z komentatorów bodajże na Star Sports:
'Everything Roma could do, Inter could do better...' 8)
As we kill them all so God will know his own
The innocents died for the Pope on his throne
Catholic greed and its paranoid zeal
Curse of the grail and the blood of the cross

Templar believers with blood on their hands
Joined in the chorus to kill on demand
Burned at the stake for their soul's liberty
To stand with the cathars, to die and be free
Kingston
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2007, 17:50
Lokalizacja: CENTRUM_POLSKI_PL
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Kingston »

INTER&ROMA! to moje zdanie
Obrazek[br] Ostrzeżenie za napisanie posta, który nie wnosi niczego do dyskusji(czyt. nabijanie postów).
Ostatnio zmieniony 18 sty 2007, 17:47 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Forza INTER
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Woo-cash »

Kingston pisze: INTER&ROMA! to moje zdanie

No to za duzo nie miales do powiedzenia... A wracajac do teamtu to uwazam ze mimo wzmocnien jakich dokonala a byc moze dokona bo okienko jeszcze trwa i tak nie bedzie w stanie zagrozic Interowi w drodze po kolejny tytul mistrzowski... Cenie Rome bo oczywiscie bardziej lubie ten klub niz Milan i Juventus...
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Imrahil »

Eee,to juz wole Milan czy Lazio niz Rome ;-) Jeszcze pare sezonow temu dostawalismy tegie lanie od Romanistow,i tak sie sklada ze to byly jedyne mecze jakie ogladalem na canal+ Fakt,ze teraz role sie odwrocily,to Roma robiac 1-2 dobre transfery moze niezle nam nasmrodzic.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Bart »

No co Ty dajesz. Roma zawsze nam leżała i nie przypominam sobie, żebyśmy kiedykolwiek przegrali z nią np. 2 razy z rzędu. Pamiętam za to wygraną z nimi w ich mistrzowskim sezonie, 5-4 na Olimpico, czy chociażby 3-1 w 2002 po kapitalnym meczu Recoby. Albo też 2-1 po pięknym golu Baggio. Tylko to 4-1 jakoś nie pasuje, ale Juve dostało wtedy więcej. ;)
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Orzeu »

5-4 na Olimpico... kurde co to był na mecz... a u nas grali jeszcze tacy zawodnicy jak Roni, Baggio czy Bergomi
Obrazek
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Ibanez »

Roma lepsza niz Milan i Juve (oczywiscie). Teraz graja nawet dobrze i zycze im drugiego miejsca;];]
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: Syjon »

bobson-wilk pisze: Elo.Jestem kibicem Romy.Interesuje mnie jakie są uczucia Was kibiców Interu do mojej drużyny
Jestescie hipokrytami. Krytykujecie nas na kazdym kroku, a sami nie jestescie idealni. Nie lubie was. A po wypowiedziach waszych pilkarzy traktuje was na rowni z kibicami jude.
Obrazek
Obrazek
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: MarcoPolo »

Zdecydowanie w Rzymie wolę Lazio
Gdy Laziali wygrali z Wami derby bardzo się cieszyłem
nie lubię Was ,ale szanuję ,Szkoda ,że Wasi piłkarze mówią głupoty zamiast udowadniac na boisku kto rządzi .Jesteście zbyt pewni siebie i to Was gubi .Jedyny gracz na poziomie to Totti ,który z resztą też powoli się stacza
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: kcpwwa »

Syjon pisze:
bobson-wilk pisze: Elo.Jestem kibicem Romy.Interesuje mnie jakie są uczucia Was kibiców Interu do mojej drużyny
Jestescie hipokrytami. Krytykujecie nas na kazdym kroku, a sami nie jestescie idealni. Nie lubie was. A po wypowiedziach waszych pilkarzy traktuje was na rowni z kibicami jude.
Mysle,ze bobsona-wilka nie interesuje za bardzo co masz do powiedzenia,bo jego pytanie padlo ponad trzy lata temu.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: As Roma - wasze opinie

Post autor: miniu86 »

Roma obecnie nie była by tą drużyną gdyby nie Spaletti. To trener przez duże "T". Roma w mojej opinii to na dzień dzisiejszy drużyna nieco sfrustrowana. Spowodowane jest to tym, że np przez ostatnie 3 lata kończyła sezon na 2 miejscu. Niby czasami uda jej się wydrzeć nam jakiś Puchar Włoch jednak to nie to samo. Ich frustracje często widać po wypowiedziach piłkarzy takich jak np De Rossi czy Mexes(jak po ostatnim sezonie). Na pewno Roma ma aspiracje dołączyć do "wielkiej trójki" we Włoszech jednak raczej im się to nie uda. Inter, Milan i Juve są na swój sposób Hegemonami włoskiej piłki i raczej tak już zostanie.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
ODPOWIEDZ