Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Rozmowy o kibicach Interu...
Arek77

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Arek77 »

jaki etat? :lol:
keanu
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2006, 16:32
Lokalizacja: Żyrardów

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: keanu »

Zgadzam się z twórcą tematu . Barcelona to jeszcze nic , bo jak oglądałem ostatnie mistrzostwa świata w Niemczech to dopeiro było . Nie zapomnę komentarzy M.Trzeciaka np.na temat Ronaldo i Adriano "Jacy oni są piękni !" .Lubię tych piłkarzy i cenię ich umiejętności , ale to lekka przesada .
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Interfun3 »

pomyślcie co szpakowski będzie przeźywał podczas meczu man.utd z celtkickiem( trzech polaków w skałdach tych drużyn)
strach sie bać
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: scozzi »

mnie z koleji naprawde irytowało wychwalanie klose. on nawet wywracał się fenomenalnie o_O
Obrazek
.
Obrazek
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Kowal »

No niestety mamy takich komentatorów a nie innych,są stronniczy i tyle.Czasem od tych ich tekstów to można się pośmiać do bólu,lub zdegustować się bardzo szybko.Najbardziej stronniczy to chyba jest właśnie szpaku :-D.Powiem jednak,że najbardziej bezsensowny komentarz do zawodnika jaki słyszałem to padł z ust pana G.Milko,było to podczas meczy z jude w zeszłum sezonie(u nas),ten sznowny pan określił wówczas grającego w jude zlatana tu cytuje "ten zawodnik to by nawet potrafił usmażyć jajecznice lewą nogą" (byliśmy wtedy z kumplami na tym meczu w pubie i wszyscy tak kulaliśmy z tego tekstu,że szok :-D :-D :-D)
Obrazek
kulekulek
Posty: 65
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:27
Lokalizacja: Bielkowo (ok. Koszalina)

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: kulekulek »

Szpakowski jest juz troche za stary na komentatora, a mimo to dają muy ciągle najlepsze mecze. Na MŚ popełniał tyle błędów, że nie nadążałem liczyć. Ciągle się z niego śmialiśmy ze starym :). Np. na mezu Argentyna-Niemcy bodajże cały mecz mówił na Burdisso  "Budrisso", albo na meczu Włoch powiedział, że na stadionie jest czterdziestu włochów i osiem (chyba) tysięcy australijczyków. Do tego nie mówi żadnych ciekawostek i chyba potrzebne mu są okulary bo BARDZO często mylił się kto był przy piłce, aż mnie przez to skręcało. Moim ulubionym komentatorem na TVP jest Jasina (chyba Tomasz) często przed meczem rozmawia z jakimiś znanymi osobami (trenerzy, piłkkarze, "stare gwiazdy") i później przekazuje nam informacje od nich. Widać, że przygotowuje sie dobrze do każdego meczu poniewarz zna dużo ciekawostek na temat grających druzyn. No i do tego popełnia bardzo mało błędów (naliczyłem 2 podczas MŚ). Z polsatu lubie Borka, ale tylko gdy jest bez Kołtonia bo wtedy zaczynają gadać nie na temat. Tak więc u mnie na 1 miejscu jest Jasina na 2 Borek, a na ostatnim stary pan Szpakowski
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Nasir »

a co wczoraj wyprawial? zamiast Maikon mowil Majson...buhahaha moze to byl Mike Tyson...
"dwoch roslych obroncow, Materazzi i Cordoba zmierzaja w pole karne..."
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Woo-cash »

Nasir pisze:"dwoch roslych obroncow, Materazzi i Cordoba zmierzaja w pole karne..."
To poprostu bylo MEGA !! Ale co sie dziwic Szpakowi stary juz chlop z niego i pewnie juz niedowidzi. A na lekcje jezykow obcych w podstawowce pewnie chodzil na wagary :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: RoB »

Szpaq wczoraj nieźle czadu dawał. Takie błędy jak „Moratti prezydent Interu” nawet mnie nie dziwiły bo nie tacy „znawcy” się na tym wywalali. (hmm po śmierci GF coś tak było pisane, że Massiom ma wrócić na fotel prezydenta ale chyba do tego nie doszło ?)

Rośli Cordoba i Materazzi chyba najbardziej mnie rozwalili. Dobre też było: „Maicon – Argentyńczyk sprowadzony do Inter z Monaco” po chwili na Maicona – Brazylijczyk. Chwile później srebrny medalista MŚ (czyli co ? Francuz). (Nie wiem jak z tą wymową jego nazwiska bo Borek też je wymawia – Maison)

Ciągłe mylenie Figo i Stankovica też mnie nie ruszało. A ten syna Ibty to już chyba urodził się kilka dni temu a nie zeszłej nocy. Ciągłe powtarzanie bełkotu pismaków o zwolnieniu Manciniego i jakiś 3 meczach ostatniej szansy.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Szycha »

Szpaku sam ustala rynek transferowy : " Grosso miał rewelacyjny zeszły sezon w Interze " , " Crespo w zeszłym roku grał w Milanie".
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Woo-cash »

a co do tego Majsona to ciort tam wie. Przypomnialo mi sie kiedys jak gral Lyon i tam gral niejaki Cacapa to Szpaku nazywal go Sasapa :lol: Czyli jakby spojrzec prawdzie w oczy to mamy Roberto Sarlosa :D :D :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: klusek »

RoB pisze: Nie wiem jak z tą wymową jego nazwiska bo Borek też je wymawia – Maison
Wydaje mi sie, ze tak jest poprawnie. W koncu Brazylijczyk z Romy to tez [mansini], a nie [manczini] albo [mankini]. Tylko akcent chyba powinien byc inny.
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Paolo_ »

Master Snake pisze: tam gral niejaki Cacapa to Szpaku nazywal go Sasapa :lol:
A jak miał wołać Kakapa :-D Sasapa tak się prawidłowo wyczytuje jego nazwisko :-P To samo Maicon się czyta Maison. Także to akurat błąd nie był. Ale z rosłym Cordobą to dowalił :-D
Obrazek
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Nasir »

"to jush nie ten sam Grosso co na mundialu, a zeszly sezon w Interze mial wspanialy.."
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Lamatico »

Z komentatorów w TVP najbardziej lubię Macoeja Iwańskiego. Jakoś najlepiej mi się mecz ogląda jak on komentuje. A tak wogule to lubię duet Borek/Kołtoń są najlepsi!
Szymonaki
Posty: 8
Rejestracja: 29 mar 2006, 18:46
Lokalizacja: Przemyśl

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Szymonaki »

Co do stroniczności to ostro się wkurzyłem po derbach...
Włączyłem sport w "Boskiej" TVP 1 i co...
...i powiedzieli tylko, że wygraliśmy 3-4, ale bramek nie pokazali natomiast pokazali bramki z meczów, Cagliari 1 - 0 Sampdoria i z jeszcze jednego meczu też z SERIE A...żenada!!! :mad:
Wierni po przegranej Dumni po zwycięstwie.FORZA INTER!
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Slepy »

Bo moze nie mieli kupionych praw do tych bramek?
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Mka »

Też mnie to wkurzyło że powiedzieli o wyniku,ale bramek już nie pokazali.No ale może faktycznie nie mają praw kupionych.

Co do Szpakowskiego,to chyba czas odejść na emeryture,jedynym plusem oglądania spotkać z jego komentarzem jest to,że można się nieźle pośmiać :smile:

Ja najbardziej lubię duet Borek-Kołtoń,naprawde fajnie się ogląda mecze,jak oni komentują.
Szkoda że Polsat Sport nie pokazuje LM :/

Pozdro
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Bart »

Sprawa jest prosta. W wiadomościach pokazują skróty tego, co jest na Polsat Sport- czyli Cagliari, Catania, Lazio, Torino.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Szycha »

A w dzisiejszym programie Serie A w C + sport nie zobaczymy bramek z meczów Cagliari - Sampa i Catania-Torino. Tak mi się wydaje...  :-P
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Lamatico »

o lol wczoraj Gmoch był dobry "sztoper" mówił a nie stoper
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Szycha »

Z fajnym akcentem wypowiadał Szpaku nazwisko Luizao  :-D On jest poprostu niesamowity  :-P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Ljarro »

Luisał
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: jankos »

Hehe, no tak Szpakowski, to jest gość tragiczny - on chyba ogląda mecze tylko wtedy gdy mu za to płacą - takie odnoszę wrażenie. Myli zawodników nazwiska, kluby itd. Można się pośmiać z tego, ale czasami to staje się to mocno irytująco-wkurwiające, vide mecz Polska - Portugalia i te jego "Jakubowski" :lol2:


Zdecydowanie wolę parę Borek - Kołtoń - znają się na piłce i człowiek nie uśnie przed TV...


...a poza tym, to niestety żadko kiedy pokazują skróty z meczów Interu.
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Jarek_FCI »

Mnie Kołtoń denerwuje swoim yyyyyyy. W prawie każdym zdaniu to u niego występuje.
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: jankos »

Jarek_FCI pisze: Mnie Kołtoń denerwuje swoim yyyyyyy. W prawie każdym zdaniu to u niego występuje.
Ale mądrze gada - w przeciwieństwie do niejakiego Dariusza Sz.
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: elvis »

ja najbardziej lubie Jacka Gmocha. Gada tak zabawnie + przesmieszne przekrecanie nazwisk, że czekam z utesknieniem na przerwe czasem nawet bardziej niz zawodnicy na boisku
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: EL_CHINO »

Nikt się nie równa z komentatorami typu Rafał Nachorny (oczywiście Canal+), a drugiego niestety nie pamiętam, im wpadki się rzadko zdarzają , ale jak już się zdarzą to potrafią się z siebie śmiać często ich gadki można usłyszeć w programie Łapu-Capu. Zazwyczaj komentują Lige Angielską.
Właśnie dowiedzieliśmy się, że nasz Grzesiu Rasiak strzelił drugą bramkę dla swojej drużyny bez pomocy Chucka Norrisa
Mistrz.. :P
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: jankos »

EL_CHINO pisze: Nikt się nie równa z komentatorami typu Rafał Nachorny (oczywiście Canal+), a drugiego niestety nie pamiętam, im wpadki się rzadko zdarzają , ale jak już się zdarzą to potrafią się z siebie śmiać często ich gadki można usłyszeć w programie Łapu-Capu. Zazwyczaj komentują Lige Angielską.
Właśnie dowiedzieliśmy się, że nasz Grzesiu Rasiak strzelił drugą bramkę dla swojej drużyny bez pomocy Chucka Norrisa

Mistrz .. :P


:lol2:

Dobra też jest ta dwójka prowadząca Ligę+. Można się pośmiać...
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Interfun3 »

jankos pisze: Dobra też jest ta dwójka prowadząca Ligę+. Można się pośmiać...
nom oni są nieźli zawsze z bratem oglądamy :D
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
ODPOWIEDZ