Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Rozmowy o kibicach Interu...
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Bodzek »

Reg pisze: Inter "najczystsza dziewica Serie A" Mediolan ;)
I po co to napisałeś? O co Ci chodzi? Głupio Ci, bo to Juventus kupował mecze. To właśnie powód konfliktu. Jakieś bezpodstawne, głupie teksty. Weź się zastanów nad sobą. Chyba, że chcesz być następnym debilem, który nie umie podjąć normalnej dyskusji.
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: pct »

Krwawy_eM pisze: To samo pytanie można zadać kibicom J. zatytułowane: "Skąd w Was tyle nienawiści do Interu?" To działa w obie strony nikt nie jest święty... i tyle.
Dokladnie tym stwierdzeniem mozna podsumowac caly temat. Obecnie internet jest tak latwo dostepny, ze osob ktore beda sobie chcialy wejsc na jakas stronke i naflugac na konkretny klub zawsze bedzie tlum. Niewazne czy beda kibicowac Interowi, Juve, Anconie czy Treviso. Ludzi chcacych w taki sposob wyladowac swoje frustracje ubywac napewno nie bedzie.

Z drugiej strony jednak nie da sie ukryc, ze jakas niechec do Juve, Milanu jest i to jest calkowicie zrozumiale. Mnie najbardziej rzuca sie w oczy to, ze kibice Milanu czy Juve potrafia byc tak strasznie zadufani w sobie i przekonani o swietosci i niemal boskosci swoich klubow, ze az sie chce smiac. Polecam wejsc na forum na pilkanozna.pl, przejzec tematy Juventusu, Milanu czy Serie A a zrozumiecie o co mi chodzi :)
Reg
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2007, 10:09
Lokalizacja: Ściśle tajne

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Reg »

Najgorszą konsekwencją Calciopoli dla Juve nie była degradacja czy exodus najlepszych piłkarzy, lecz paskudna plama na honorze i reputacji klubu, która prędko nie zniknie. Teraz każdy może Juventus nazywać mafią, może mówić, że wszystkie mistrzostwa dostali w prezencie od sędziów. A najśmieszniejsze jest, że każda wpadka sędziego, na której Juve wyszło czy wyjdzie korzystnie będzie natychmiast interpretowane jako spisek i rezultat kupowania meczów. Ludzie litości. Juventus został już wystarczająco srogo ukarany. Choć wiem, że niektórzy z Was byliby usatysfakcjnowani dopiero kiedy, Juve by karnie rozwiązano i oddano wszystkiego zdobyte przezeń Scudetto Interowi... Serie B to było piekło i Wy raczej nigdy tego nie zrozumiecie, bo to nie Wasz klub stał na krawędzi upadku z powodu machlojek gangsterów z zarządu.
Strasznie się oburzcie, gdy kibice Juve szydzą sobie mówiąc o podsłuchiwaniu Vieriego czy o przyjaźni Morattiego z szefem Telecomu. Zarzucacie im dawanie wiary teoriom spiskowym i wyciąganie śmiesznych wniosków na podstawie wątpliwych poszlak a posłuchajcie czasem siebie.
Czemu nienawidzę juventusu? Proste. Bo UKRADLI Interowi przynajmniej 3 mistrzostwa, są ulubieńcami sędziów i zawsze łagodnie są traktowani przez Lega Calcio. I tutaj mały paradoks: przyjaźnię się z 2 kibicami juventusu, ale mamy jedną zasadę - o piłce nie rozmawiamy.
Posiadasz wystarczające dowody by stawiać takie tezy? Ciekawe... Poza tym jaką masz pewność, że gdyby Juve nie sprzyjali sędziowie, Inter zdobyłby te trzy Scudetta?
I po co to napisałeś? O co Ci chodzi? Głupio Ci, bo to Juventus kupował mecze. To właśnie powód konfliktu. Jakieś bezpodstawne, głupie teksty. Weź się zastanów nad sobą. Chyba, że chcesz być następnym debilem, który nie umie podjąć normalnej dyskusji.
Ironia. Znasz to słowo?
Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Orzeu »

może mówić, że wszystkie mistrzostwa dostali w prezencie od sędziów
a co nie ma podstaw, aby tak mówić ?
Posiadasz wystarczające dowody by stawiać takie tezy? Ciekawe... Poza tym jaką masz pewność, że gdyby Juve nie sprzyjali sędziowie, Inter zdobyłby te trzy Scudetta?
obejrzyj sobie tą znaną pewnie każdemu sytuację i powtórz to zdanie jeszcze raz
http://youtube.com/watch?v=n-XwKI1G8lk

że niby nie ma dowodów ?
Obrazek
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Ocheck »

Nawiązując do twojej ostatniej wypowiedzi nasuwa mi sie kilka wniosków :

1) Ciężko Ci zrozumieć że Inter nie chciał tego Scudetta, a zostało ono przydzielone pod naciskiem Uefa - Inter przyjął je tylko ze względu na to aby uniknąć wykulczenia Italii z rozgrywek klubowych w Europie. Co do faktu tego że powinno przyznać się trofea odebrane Juve  - Interowi to odpowiadam....wsadz je sobie w buty. Zostaliście ukarani za kradzieże - pewnie ich nie było? Filmik zamieszczony przez Orzeu wyrazie to pokazuje.....Mam wrażenie czytajac twoje wypowiedzi że strasznie Cię to boli że Inter przyjął Scudetto. Zapytaj kogokolwiek z kibiców Interu czy cieszy się z tego tytułu.....

2) Prostu przykład - ktoś popelnia przestepstwo ponosi kare - wychodzi z więzienia - przylega do niego pewna etykieta i w wypadku kolejnych podobnych przestepstw lub nadużyć jest w kręgu podejrzanych - tak też jest w tej chwili z Juve...więc nie dziw sie temu. Jestescie na cenzurowanym z wlasnej winy.......Serie B bylo piekłem? Cóż za grzechy i głupotę się płaci. Co do rozwiazania Juve to smieszna teoria chyba już dość wymuszona, na potrzeby ukazania tego jak to my nienawidzimy Juve......

3) Oburzamy się gdy się mówi o tym że Inter jest zamieszany w to czy w tamto?...a Wy się nie oburzaliście...tylko jest wielka różnica. Wy byliście winni bo winny zostały wam udowodnione.....nam NIC nie udowodniono. Mysle że strasznie was boli myśl o czystości Interu a brudzie Juve...........owszem każdy ma coś na sumieniu ale twierdzenie że byly wątpiliwe poszlaki na temat waszej winy sam się ośmieszasz - wiesz jak sa niepewności to prawo dziala na korzyść oskarżonego...a tu Amba fatima i Juventusu nima w Serie A - za niewinność no tak wszyscy skazani są niewinni:P

4) Co do dominacji Juve w Europie w drugiej polowie lat 90 to sie osmieszyłeś po raz kolejny. Hmm stwierdzenie Juve prawie wyeliminował Man Utd - hehe prawie robi wielka różnicę.....Kiedyś nie zaprzecze podobnie jak Krwawy lubiłem Juventus...ale poźniej pojawił się internet i to się zmieniło - ogolny dostęp do informacji zmienił moje zdanie na temat Starej Damy......

5) Chcecie by was szanowano - szanujcie innych..................was to też się pieknie tyczy


A teraz coś na dalszy wątek - Inter w zeszłym sezonie pobił wszelkie rekordy grał jak natchniony, wygrywał mecz za meczem - może nie grał efektownie ale efektywnie, a buractwo z kręgów Juventusu twierdziło żę tak jest tylko dlatego że Juve nie ma w Serie A... probowaliście zakompleksić Inter - jednak się nie dało.....Nowy sezon  - jest  Juve, Milan bez minusa - i kto przewodzi tabeli kto gra dalej konsekwentny futbol hmmm Inter - a jak gra Milan? Juve ok nie jest zle ale nie macie zgrania i....obrony.... masz tu kolejny powód dla którego nie darzymy was sympatia....podważacie wszystko co osiąga Inter - osmieszacie nasze osiągnięcia z zeszłego sezonu z Serie A - twierdząc że to przez to że nie było Juve. Ośmieszacie tym siebie......No tak ale znów sie pojawi że w CL dalismy dupy - no odpadliśmy po remisach to tak jak wy prawie wyeliminowaliście Man Utd w 99 roku......
Ostatnio zmieniony 27 paź 2007, 16:19 przez Ocheck, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
Ras
Posty: 138
Rejestracja: 19 cze 2004, 13:22
Lokalizacja: Zielona Góra / Poznań

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Ras »

Orzeu, moze mu jeszcze trzeba przypomniec ktora to byla kolejka i jaka sytuacja w tabeli, kiedy ten mecz rozgrywano :) I to bylo 10 LAT TEMU! I jakie cyrki sie dzialy. Kto wie jak dlugo i jak czesto Juve oszukiwalo. Zreszta i oni i Milan w swojej historii maja wiele na sumieniu.
Inter to moje zycie, moja milosc i kiedy dawno temu zaczynala sie moja przygoda z tym klubem, juz wtedy rozumialem, ze Juventus to wrog, Milan to wrog. A z biegiem lat, a juz tym bardziej po calciopoli moja niechec do tych druzyn narastala. Swoimi dzalaniami i zachowaniem te kluby same pokazuja, jakie sa, a dodac do tego czeste zalosne zachowania ich kibicow to wychodzi prawdziwy kabaret. Najlepsze, ze cale Wlochy byly swiadkami i widzialy przez wiele lat jak nie rzadko Juventus wygrywal dzieki pomocy sedziow i cale Wlochy ich nienawidzily a teraz mam wrazenie jakby skazane Juve i Milan chcialy wywolac wsrod wszystkich nienawisc do Interu. Zreszta niech i tak bedzie :) Jedno co wiem na pewno to to, ze bycie Interista to powod do dumy. Nie mamy sie czego wstydzic. Czego nie moga powiedziec fani Diabelkow czy Zebr :) Cieszmy sie, ze mamy Morattiego, ktory dobrze reprezentuje interesy klubu :)
Inter zawsze byl wielki, szkoda ze po 89 roku przestano nas szanowac tak, jak na to zaslugujemy. Bo przestalismy wygrywac. Szydzono z Interu ale smieje sie ten kto sie smieje ostatni  8) I to jest wlasnie ten moment, kiedy usmiech widnieje na naszych twarzach xD Wywoluje to frustracje i zal u innych kibicow, czego najlepszymi dowodami sa nerwowy i swiergot  :lol3: Niestety masa naszych kibicow to tez pajace albo dzieci, ktore psuja opinie o nas.
Miedzy tymi 3 klubami nigdy nie bedzie zgody a sportowa rywalizacja jest ok. Jestesmy wrogami na boisku, w siecie futbolu; wazne zeby zachowac rozsadek w relacjach miedzy soba. Zreszta nie jeden Interista ma przyjaciela Juventino czy Milaniste.
A 4 listopada coraz blizej..  :-P

FORZA INTER !!!!  :flaga33:  :love:
Obrazek
Reg
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2007, 10:09
Lokalizacja: Ściśle tajne

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Reg »

Aha, czyli ten jeden błąd sędziowski ma świadczyć o tym, że Juve wszystkie swe mistrzostwa zdobył nieuczciwie... BTW, Udowodniono, że tamten nieszczęsny sędzia został kupiony przez Juventus? Nie? No chyba, że domysły kibiców Interu same w sobie stanowią niezaprzeczalny dowód ;]
Rozumiem, że jak Stara Dama w tym samym sezonie przegrała 0:3 z Fiorentiną to sędzia też był po jej stronie? Albo gdy w 1999/2000 w ostatniej kolejce straciliśmy mistrzostwo? A w sezonie 2003/2004 to już w ogole, sędziowe tak nam pomagali, że przegraliśmy z Interem 1:3 na Delle Alpi i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce ;]
Pomoc sędziowska cudownie znika kiedy Juve przegrywa a równie cudownie wraca gdy wygrywa, zwłaszcza z Interem? Że też wcześniej na to nie wpadłem...
Odkąd interesuję się piłką nożną widziałem masę mniej lub bardziej absurdalnych wpadek sędziowskich, nie wiem więc dlaczego każdy błąd arbitra na korzyść Juve miałbym uważać za dowód spisku mającego za cel kradzież Scudetta Interowi.

Ocheck, Juve nie dominowało w II połowie lat 90'? To znajdz mi proszę drugi zespół, który w tym okresie mógł się pochwalić podobnymi osiągnięciami - trzykrotnym dojściem do finału Ligi Mistrzów, w tym jednym zwycięstwem, półfinałem, 2 mistrzostwami kraju, Superpucharem Europy, Pucharem Interkontynentalnym... Ale no tak, to wszystko zapewne prezenty od sędziów. Już nie mam siły się śmiać.

Po drugie nigdzie nie pisałem, że Inter cieszył się z przyznanego mu przy zielonym stoliku Scudetta, więc nie bardzo rozumiem dlaczego wpychasz w moje usta coś czego nie wypowiedziałem.
Jeśli zaś chodzi o poprzedni sezon nie zaprzeczę, że Inter był poza konkurencją. Nigdy nie pisałem, że aktualna dominacja Internazionale to skutek osłabienia Juve, Milanu, punktów karnych etc, etc. tylko zwyczajnie posiadania najsilniejszej kadry we Włoszech, być może także w Europie. Choć wzorem niektórych kibiców Interu powinienem snuć teorie spiskowe, że skoro Inter wygrywa z każdym we Włoszech a dostaje baty w LM, to mamy do czynienia z ewidentą kradzieżą Scudetta ;]
Zabrzmi to dla Was jak herezja, ale lubię i mimo wszystko szanuję Inter (choć z roku na rok coraz mniej... cóż, i mi udziela się po trochu ta atmosfera głuchej nienawiści) Bardzo podobało mi się Internazionale z Bergomim, Djorkaeffem i Roberto Baggio, trochę mniej z Vierim czy Di Biagio, nawet dzisiejszy latynoski Inter jakoś ujdzie ;] Ale gdy widzę, jak mój ukochany Juventus się tu bezpodstawnie oskarża i obraża, trudno pozostać mi spokojnym. Żeby była jasność - gdy zakładałem ten temat moim celem nie było wywołanie kolejnej bezsensownej kłótni między kibicami Interu a Juventusu.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2007, 22:24 przez Reg, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: klusek »

Reg pisze: Odkąd interesuję się piłką nożną widziałem masę mniej lub bardziej absurdalnych wpadek sędziowskich, nie wiem więc dlaczego każdy błąd arbitra na korzyść Juve miałbym uważać za dowód spisku mającego za cel kradzież Scudetta Interowi.
A ja nie widzę powodu, by nie przyglądać się pomyłkom na korzyść klubu, któremu udowodniono wykraczające poza uczciwość kontakty z sędziami.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: RoB »

Jeśli zaś chodzi o poprzedni sezon nie zaprzeczę, że Inter był poza konkurencją. Nigdy nie pisałem, że aktualna dominacja Internazionale to skutek osłabienia Juve, Milanu, punktów karnych etc, etc. tylko zwyczajnie posiadania najsilniejszej kadry we Włoszech, być może także w Europie.
Rzecz w tym, że ty nie jesteś rzecznikiem polskich kibiców Juventusu i twojego zdanie na ten temat raczej nie możemy traktować jako jedynego. W przygniatającej większości wśród twoich kolegów po szalu panuje opinia, że Inter wygrał ligę tylko dzięki waszej degradacji, minusowych punktów Milanu, kradzieży Ibry i przede wszystkim ( :lol:) Vieiry. Zrozum, że to, że ty jesteś w miarę normalny (powiedzmy) nie spowoduje, że nagle pokochamy turyński klub, cokolwiek byś miłego na temat Interu nie napisał.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: MiRas. »

didi121 | 27.10.2007 | 22:35:55
Inter i Napoli maczały w tym palce!!

didi121 | 27.10.2007 | 22:38:19
no wlasnie bo biedny interek przegrywa
Tiago21 | 27.10.2007 | 22:41:33
ten mecz to kurwa śmiech na sali sędzia kurwa jedna inter przekupił Napoli żeby kupiło sędziego a sędzia kuta sie zgodził
typkens | 27.10.2007 | 22:25:41
mam nadzieje, że sędzia nie dojdzie dziś cało do domu :(
Powiedz sam kolego czy te bezmózgie pajace z inteligencją kraba piszące na JuvePoland, że to Inter przekupił sędziego, czy, że to, iż kolo ma nadzieje, że sędziemu się coś stanie... jest mądre? Wiedziałem wielu debili, czytałem komentarze prze najróżniejszych wynalazków mieniących się pod szyldem dzieci Neo... ale to co zaprezentowałem wyżej (a to tylko namiastka) to jest żal.pl po prostu... frustracja? Kompleks Interu? Nie wiem jak to określić... debilizm?! Przecież tych ludzi powinno się leczyć, oni są niebezpieczni, skoro jeden mecz i porażka wytrąca ich z takiej równowagi i nie ma usprawiedliwienia, że to emocje, bo każdy zdrowy człowiek potrafi nad nimi panować... a skoro ktoś tego nie umie zrobić przed klawiaturą to hm... kaftanik?
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Reg
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2007, 10:09
Lokalizacja: Ściśle tajne

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Reg »

Jak Rob roztropnie spostrzegł nie jestem rzecznikiem polskich kibiców Juventusu, nie mówiąc już o takich hardcorowych dzieciach neostrady. Wymagasz ode mnie komentarzy w sprawie paru debilnych komentarzy - rozumiem, że powinien teraz napisać:  "och tak, my kibice Juve jesteśmy, bez wyjątku, głupi i mamy kompleks Interu"?
Co do samego meczu, kto widział ten wie, że oba karne były z dupy wzięte. Jakoś to przeboleję, choć zapewne dla wielu z Was to moment triumfu i sprawiedliwości dziejowej ;]
A całe zamieszanie pokazuję, że ukaranie winnych Calciopoli wcale nie rozwiązało problemu żenującego sędziowania w Italii, a sam proces był bardziej medialnym show robionym na szybko niż próbą rzetelnego i fachowego rozprawienia się z sędziowskimi machlojkami.
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Bart »

Staram się ich rozumieć z psychologicznego punktu widzenia. Przez tyle lat dominują w Serie A, są rozpieszczani, a tu nagle z tygodnia na tydzień stają się zerem. Problem w tym, że nie kazdy potrafi to przyjąć z klasą.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: klusek »

Reg pisze: A całe zamieszanie pokazuję, że ukaranie winnych Calciopoli wcale nie rozwiązało problemu żenującego sędziowania w Italii, a sam proces był bardziej medialnym show robionym na szybko niż próbą rzetelnego i fachowego rozprawienia się z sędziowskimi machlojkami.
Celem procesu nie było rozwiązanie problemu słabego sędziowania, bo tego nie da się zrobić orzeczeniem sądu.
Celem procesu było wyeliminowanie chorych układów we włoskiej piłce stworzonych przez Moggiego.

Dziwne, że ludzie porównują jakieś błędy sędziego do zakupu Maserattiego dla Pairetto.
Reg
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2007, 10:09
Lokalizacja: Ściśle tajne

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Reg »

W takim razie co to za sprawiedliwy proces? Skoro w miejsce jednego układu wyrastają następne a problem istnieje nadal? Chwilami mam wrażenie, że niektórym deklarującym takie przywiązanie do uczciwości w futbolu wcale nie chodzi o sprawiedliwość, lecz jedynie o udupienie znienawidzonego rywala...
Ale ok. Dyplomatycznie jestem gotowy przyjąć, że sędzia miał kiepski dzień i dlatego popełnił dwa tragikomiczne błędy. Ale podobne "wpadki" mieli sędziowie na meczach Juve w wiadomych sezonach i Stara Dama zapłaciła za to degradacją. To taka jeno refleksja, nie traktujcie jej ze śmiertelną powagą ;]
Ostatnio zmieniony 27 paź 2007, 23:43 przez Reg, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: klusek »

Reg pisze: W takim razie co to za sprawiedliwy proces? Skoro w miejsce jednego układu wyrastają następne a problem istnieje nadal? Chwilami mam wrażenie, że niektórym deklarującym takie przywiązanie do uczciwości w futbolu wcale nie chodzi o sprawiedliwość, lecz jedynie o udupienie znienawidzonego rywala...
Co ma piernik do wiatraka? Znajdź dowody albo poszlaki wskazujące na to, że błędy sędziego w meczu Juve z Napoli to wynik jakiegoś układu albo korupcji i będziesz mógł pisać o niesprawiedliwym procesie.
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Wasiel InterFC »

Ja nie tyle co nienawidze Juve, jednak czerpię niesamowitą satysfakcje z ich niepowodzeń. Mam kolege, który do tej pory wierzy, ze Calciopoli zostało wywołane przez Inter. Interiści mają inne poglądy na ten temat, jak też sąd i miliony bezstronnych kibiców. Skoro fani Juve nas atakują my im odpowiadamy. To proste, ale nie powinno być w tym nienawiści. A już zupełnie nie rozumie by kibole we Włoszech chcieli sie przez ten konflikt sztyletować. Piłka nożna powinna nieść radość, a nie śmierc(taka małą dygresja).
Inter per sempre. Inter eterno amore.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: MiRas. »

Nie wymagam od Ciebie byś napisał "My kibice Juve sratu tatu..." ale byś zrozumiał, że my kibice Inteur nie mamy nawet w najmniejszym stopniu powodu, by Was szanować[wybacz, że wrzucam wszystkich do jednego wora, ale tylko Juventuskowskie jednostki zasługują na szacunek].

W jednym meczu sędzia Was skrzywdził... w jedziecie textami, jakby za przeproszeniem Wam ktoś matki powybijał.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Globus »

Nadszedł mój czas na wypowiedź w tym temacie :) Muszę przyznać szczerze że nie uważałem Juve za wroga i nie czułem do nich jakiej kolwiek nienawiści, owszem nie życzyłem im zwyciestw w lidze ale jezeli juz wygrywali nie wywoływało to u mnie żadnych emocji, co innego  Milan bo to zespół którego od zawsze nie lubiłem i tak pozostało do dziś! Tak jak napisano wczesniej w tym temacie przepychanki słowne zaczęły się po aferze calciopoli, co najciekawsze nikt nie jedzie złodzieja tylko każdy obraża i klnie na sprawiedliwego co jest dla mnie całkowicie nie zrozumiałe i śmieszne no ale taki ten świat zaskakujący :D Moje poglądy raczej się nie zmieniły ale marzy mi się około 5-6 miejsce Juve w tym sezonie ( ten sezon ma być sprawiedliwy) bo prawdopodobnie trolle dalej będą twierdzić że to wszystko przez calciopoli i za 5 lat gdy ujże Starą Dame na np. 6 miejscu w Serie A to gówniarstwo dalej będzie przekonane że to się tak ciągnie od afery :D pisze troche pijany ale mam nadzieje że w miare mnie rozumiecie :D pozdro i FORZA INTER

PS. Pamiętacie że w tym sezonie podczas towarzyskiego meczu Juve- Inter na naszym czacie siedziało dużo Juventinich i wspólnie oglądaliśmy mecz i rozmawialismy kulturalnie bez wyzwisk? Niech to da do myślenia buraczanej napince z gimnazjum
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: MiRas. »

:offtopic: Globus o 9 rano już pijany... RESPECT! :P Jesteś moim guru, zaraz po nerwowym.. a propos tego ostatniego nie wiecie może czy nie spłodził jakiegoś nowego arcyMISZCZOWSKIEGo txt? ;> xD


Edit... właśnie zobaczyłem, że mój kochany nerwowy zrezygnował ze stanowiska.. ma ktoś żyletki? Idę się pociąć :( TRAGEDY! :(
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, 11:17 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Globus »

Krwawy_eM pisze: :offtopic: Globus o 9 rano już pijany... RESPECT! :P
Cały tydzień się zapierdala jak dziki osioł to tylko w niedziele można sobie popiwkować  :piwko:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Messie
Posty: 2501
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Messie »

widze Reg ze kazda porazka waszego juve obojetnie z kim (np Napoli) strasznie was boli i pierwsze co robicie to zwalacie wine na przekupionego sedziego lub ze cos Inter z tym zrobil, jestescie poprostu smieszni naprawde!!
niew iem czy to jest taka wasza mentalnosc czy glupota;/ ehh... brak slow na was. FORZA INTER !
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Reg
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2007, 10:09
Lokalizacja: Ściśle tajne

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Reg »

Dlaczego zwracasz sie do mnie w liczbie mnogiej?
Wkurzają mnie takie teksty, tymbardziej, że nie przypominam sobie bym przyczynę każdej porażki Juve zwykł widzieć w działalności jakiegoś "układu" (kaczyzm się kłania ;])
Tyle, że akurat w przypadku tego meczu wątpliwości są uzasadnione - może nim zaczniesz wyrokować obejrzyj powtórki http://eurogoal.pl/news.php?readmore=1009
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, 15:28 przez Reg, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Kobra
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, 19:37

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Kobra »

Mysle ze powinienem sie dolaczyc do dyskusji, poniewaz kierunek w ktory temat zmierza jest -hmmm- nieco inny niz zamierzony.

@ Krwawy_eM  - my (mam na mysli kibicow Juventusu, ktorzy pragna w miare spokojny sposob przeprowadzic dyskusję np mnie i Rega) nic nie mozemy poradzic na zachowanie dzieci NEO, ktore najprawdopodobniej u Was rowniez w podobny sposob wyrabiaja sobie marke, to znaczy odbierac bardzo osobiscie wszelkie niepowodzenia swojej druzyny. Ale sa to dzieci lub "mlodziez" ktora najprawdopodobniej jeszcze dziesieciokrotnie zmienia swoj "ukochany klub".

@ Messie - nie zauwazylem, by Reg - bo tylko On sie do tej pory udzielal w tym temacie - obrazil Ciebie lub grupe fanow Interu, wiec nie musisz prowokowac. Wlasnie dlatego niektorzy z kibicow Juve nie szanuja - badz bardziej dosadnie - nienawidza Interu i jego kibicow. Bo tacy jak Ty uogólniaja grupe calkiem roznych osob do jednego - kibic Juventusu - i dlatego w nasza strone leca wyzwiska itp. Oczywiscie w druga strone to tez dziala, nie probuje bronic tych, ktorzy chca pokazac innym jacy to oni mocni nie sa (chyba tylko w - przepraszam za stwierdzenie - gebie).

@ ALL - nie macie podstaw, by stwierdzac, ze Juventus WSZYSTKIE mistrzostwa zdobyl tylko przy pomocy sedziow. W koncu w latach 80' to Milan brylowal w kupowaniu ("Totonero" czy jakos tak). A tworca samej Calciopoli byl Moggi, ktory nie dzialal w latach 20' XX wieku... Opanujcie sie... Co do meczu z Napoli. Sedzia mogl miec zly dzien, racja. Ale mogl tez bac sie NIE podyktowac tych "karnych", bo czesc srodowiska pilkarskiego by go od razu uwazala za kupionego...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: klusek »

Kobra pisze: @ ALL - nie macie podstaw, by stwierdzac, ze Juventus WSZYSTKIE mistrzostwa zdobyl tylko przy pomocy sedziow.
Ale czy ktoś tu pisze o wszystkich mistrzostwach? Chodzi o to, że powinniście przestać użalać się nad rzekomo niesprawiedliwym procesem, bo i tak mieliście szczęście, że takie podsłuchy nie zostały założone w latach 90, a afera EPO się przedawniła.
Kobra
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, 19:37

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Kobra »

Orzeu pisze:
może mówić, że wszystkie mistrzostwa dostali w prezencie od sędziów
a co nie ma podstaw, aby tak mówić ?
Jesli mnie wzrok nie zawodzi, to pada tu slowo wszystkie...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: klusek »

Kobra pisze: Jesli mnie wzrok nie zawodzi, to pada tu slowo wszystkie...
Przeczytaj sobie, w jakim kontekście pada tam to słowo...
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Mka »

Nie wiem w jakim celu prowadzona jest ta dyskusja,przecież oczywiste jest że kibice Juve mają swoje zdanie,My swoje.My nie przepadamy za nimi-oni za nami.I to się chyba nigdy nie zmieni,więcej luzu chłopaki. ;)
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: MiRas. »

@ Krwawy_eM  - my (mam na mysli kibicow Juventusu, ktorzy pragna w miare spokojny sposob przeprowadzic dyskusję np mnie i Rega) nic nie mozemy poradzic na zachowanie dzieci NEO, ktore najprawdopodobniej u Was rowniez w podobny sposob wyrabiaja sobie marke, to znaczy odbierac bardzo osobiscie wszelkie niepowodzenia swojej druzyny. Ale sa to dzieci lub "mlodziez" ktora najprawdopodobniej jeszcze dziesieciokrotnie zmienia swoj "ukochany klub".
Oczywiście, ze takie bachory są u nas i u Was, nie kwestionuję tego...czasami się zastanawiam czy Internet nie powinien być dostępny od 16 roku życia  ;) Wydaje mi się, że moda na zmiany klubów już dawno przeszło, chociaż oczywiście mogę się mylić... oczywiście w stadium 9 - 10 latków to jest na porządku dziennym, ale my jako ci podobno bardziej dojrzali itd. tego nie robimy... za to ludzie z naszego przedziału wiekowego ( mam na myśli +18) nie potrafią panować nad emocjami, opanowanie jest im obce i później mamy to, co mamy... a wszystko dlatego bo każdy jest mądry za kompem... na żywo takie sytuacje skończyłyby się albo wyrazami agresji, albo... spotkaniem przy piwku;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Messie
Posty: 2501
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Messie »

Kobra pisze: Mysle ze powinienem sie dolaczyc do dyskusji, poniewaz kierunek w ktory temat zmierza jest -hmmm- nieco inny niz zamierzony.

@ Krwawy_eM  - my (mam na mysli kibicow Juventusu, ktorzy pragna w miare spokojny sposob przeprowadzic dyskusję np mnie i Rega) nic nie mozemy poradzic na zachowanie dzieci NEO, ktore najprawdopodobniej u Was rowniez w podobny sposob wyrabiaja sobie marke, to znaczy odbierac bardzo osobiscie wszelkie niepowodzenia swojej druzyny. Ale sa to dzieci lub "mlodziez" ktora najprawdopodobniej jeszcze dziesieciokrotnie zmienia swoj "ukochany klub".

@ Messie - nie zauwazylem, by Reg - bo tylko On sie do tej pory udzielal w tym temacie - obrazil Ciebie lub grupe fanow Interu, wiec nie musisz prowokowac. Wlasnie dlatego niektorzy z kibicow Juve nie szanuja - badz bardziej dosadnie - nienawidza Interu i jego kibicow. Bo tacy jak Ty uogólniaja grupe calkiem roznych osob do jednego - kibic Juventusu - i dlatego w nasza strone leca wyzwiska itp. Oczywiscie w druga strone to tez dziala, nie probuje bronic tych, ktorzy chca pokazac innym jacy to oni mocni nie sa (chyba tylko w - przepraszam za stwierdzenie - gebie).

@ ALL - nie macie podstaw, by stwierdzac, ze Juventus WSZYSTKIE mistrzostwa zdobyl tylko przy pomocy sedziow. W koncu w latach 80' to Milan brylowal w kupowaniu ("Totonero" czy jakos tak). A tworca samej Calciopoli byl Moggi, ktory nie dzialal w latach 20' XX wieku... Opanujcie sie... Co do meczu z Napoli. Sedzia mogl miec zly dzien, racja. Ale mogl tez bac sie NIE podyktowac tych "karnych", bo czesc srodowiska pilkarskiego by go od razu uwazala za kupionego...
moze zle sie wyracilem jesli chodzi mi o Reg, nie probuje nikogo prowokowac, mowie o ogóle ze znajdzie sie pare palantow czy to od nas czy od was ktorzy maja takiego typu teksty ze:  "to wasza wina itd,"

Poza tym nie napisalem ze chodzi mi o to forum...i nie zaprzeczaj ze wasi sa bez winy bo i na waszych forach znalesc mozna takich kibicow, tak samo jak na naszym czy tez milanu czy innych klubow, wystarczy powchodzic troche po forach i poczytac. Zawsze zmajdzie sie kilku dziwakow. A co do machlojek itd jakich kolwiek,kiedykolwiek i obojetnie ktorego klubu w swiecie, to nie wina kibicow a dzialaczy, na ktore my kibice(bez wzgledu na klub) nie mamy wpływu. i niestety tylko my kibice przez to potem cierpimy.

a fakt faktem 2 karne z kapelusza wyjete w meczu z napoli...
Ostatnio zmieniony 29 paź 2007, 12:43 przez Messie, łącznie zmieniany 1 raz.
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Kobra
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, 19:37

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Kobra »

Messie pisze:
Kobra pisze: Mysle ze powinienem sie dolaczyc do dyskusji, poniewaz kierunek w ktory temat zmierza jest -hmmm- nieco inny niz zamierzony.

@ Krwawy_eM  - my (mam na mysli kibicow Juventusu, ktorzy pragna w miare spokojny sposob przeprowadzic dyskusję np mnie i Rega) nic nie mozemy poradzic na zachowanie dzieci NEO, ktore najprawdopodobniej u Was rowniez w podobny sposob wyrabiaja sobie marke, to znaczy odbierac bardzo osobiscie wszelkie niepowodzenia swojej druzyny. Ale sa to dzieci lub "mlodziez" ktora najprawdopodobniej jeszcze dziesieciokrotnie zmienia swoj "ukochany klub".

@ Messie - nie zauwazylem, by Reg - bo tylko On sie do tej pory udzielal w tym temacie - obrazil Ciebie lub grupe fanow Interu, wiec nie musisz prowokowac. Wlasnie dlatego niektorzy z kibicow Juve nie szanuja - badz bardziej dosadnie - nienawidza Interu i jego kibicow. Bo tacy jak Ty uogólniaja grupe calkiem roznych osob do jednego - kibic Juventusu - i dlatego w nasza strone leca wyzwiska itp. Oczywiscie w druga strone to tez dziala, nie probuje bronic tych, ktorzy chca pokazac innym jacy to oni mocni nie sa (chyba tylko w - przepraszam za stwierdzenie - gebie).

@ ALL - nie macie podstaw, by stwierdzac, ze Juventus WSZYSTKIE mistrzostwa zdobyl tylko przy pomocy sedziow. W koncu w latach 80' to Milan brylowal w kupowaniu ("Totonero" czy jakos tak). A tworca samej Calciopoli byl Moggi, ktory nie dzialal w latach 20' XX wieku... Opanujcie sie... Co do meczu z Napoli. Sedzia mogl miec zly dzien, racja. Ale mogl tez bac sie NIE podyktowac tych "karnych", bo czesc srodowiska pilkarskiego by go od razu uwazala za kupionego...
moze zle sie wyracilem jesli chodzi mi o Reg, nie probuje nikogo prowokowac, mowie o ogóle ze znajdzie sie pare palantow czy to od nas czy od was ktorzy maja takiego typu teksty ze:  "to wasza wina itd,"

Poza tym nie napisalem ze chodzi mi o to forum...i nie zaprzeczaj ze wasi sa bez winy bo i na waszych forach znalesc mozna takich kibicow, tak samo jak na naszym czy tez milanu czy innych klubow, wystarczy powchodzic troche po forach i poczytac. Zawsze zmajdzie sie kilku dziwakow. A co do machlojek itd jakich kolwiek,kiedykolwiek i obojetnie ktorego klubu w swiecie, to nie wina kibicow a dzialaczy, na ktore my kibice(bez wzgledu na klub) nie mamy wpływu. i niestety tylko my kibice przez to potem cierpimy.

a fakt faktem 2 karne z kapelusza wyjete w meczu z napoli...



Nie wiem rowniez czemu sedzia nie zaliczyl tego gola Trezegueta "ze spalonego" skoro jak dla mnie to byl rykoszet... Tak na marginesie :P

@ Krwawy_eM - ja mam 16 lat... tu nei chodzi o przedzial wiekowy. Tu chodzi o to jak szybko ludzie dojrzewaja do tego typu dyskusji...

@ Messie - przeciez napisalem, ze w druga strone tez to dziala wiec nie wiem czego sie czepiasz ;>

Co do twojego nicku, jesli moge. Gdybym mial powiedziec czyim kibicem jestes (czyt. jakiego klubu) i ile masz lat sugerujac sie nickiem to bym powiedzial ze masz 13-14 lat, kibic Barcelony :) - mam nadzieje ze sie nie obrazisz :)
Zablokowany