Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Rozmowy o kibicach Interu...
Messie
Posty: 2501
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Messie »

wiele osob sie myli:P mam lat 20 juz:), tlyko i wylacznie kibic Interu i to tak juz od 98roku odkad pilka sie interesuje:P. a to ze mam taki nick:P przypadek:P, kiedys pracowalem nawet na intermediolan.pl ale to moze jakies 2-3 lata w tyl, a teraz jestem raczej od spraw organizacyjnych fan klubu Interu FANATICI DALLA POLONIA i teraz wlasnie organizuje z chlopakami nieoficjalny wylotu na mecz Inter-Lazio 11 listopada, ostatnio sprzedawalem szale Interu, i w 100% liczy sie tylko INTER!!

moze niezauwazylem z tym

FORZA INTER !!!! FANATICI DALLA POLONIA!!!
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
general
Posty: 2
Rejestracja: 1 lis 2007, 20:14
Lokalizacja: warszawa

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: general »

Globus pisze:
Pamiętacie że w tym sezonie podczas towarzyskiego meczu Juve- Inter na naszym czacie siedziało dużo Juventinich i wspólnie oglądaliśmy mecz i rozmawialismy kulturalnie bez wyzwisk? Niech to da do myślenia buraczanej napince z gimnazjum
a jednak sa tu jeszcze normalni ludzie :)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Ljarro »

a jednak sa tu jeszcze normalni ludzie
raczej "tam"
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Ulis »

Hmmm ktoś tu na forum ma to w podpisie, cytat Javiera:
Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Juventusu, ani Milanu.
Poprostu mam to w krwi i dna.. Dziwne, ale tak jest. Urodzony Interista :D
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Syjon »

Nienawidze Jude za wszystko. Na sam widok koszulki bierze mnie furja. Sprzedawczyki, kapusie itd. Mozna by bylo wymieniac w nieskonczonosc.
Obrazek
Obrazek
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: MarcoPolo »

Nic do nich szczerze nie miałem do momentu aż masowo zaczęli nas obrażać i wmawiać głupoty sami są sobie winni
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
ewe-kwidzyn
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2008, 00:45

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: ewe-kwidzyn »

Za sam fakt ,że istnieją!!!!!!!!Jak dla mnie Juve to zawsze byli "fuksiarze " którzy przeważnie muszą wydziadować,wymeczyć (pamietam sezon w LM gdzie faze grupową przeszli wygrywając wszystko po jeden zero) zwycięstwo ,nie dobrze mi sie robi jak widze ich gre !!!!Tyle w temacie!!!!!!
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: ferii »

nie tyle nienawidze Juventusu co ich kibiców którzy gadają takie głupoty że się płakać chce !!! :D :D

kolesie kompletnie z innego świata a ta ich wiedza o piłce mnie powala...... !!!! :D :D :D 
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
ksiazewi
Posty: 66
Rejestracja: 26 sie 2006, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: ksiazewi »

ferii pisze: nie tyle nienawidze Juventusu co ich kibiców którzy gadają takie głupoty że się płakać chce !!! :D :D

kolesie kompletnie z innego świata a ta ich wiedza o piłce mnie powala...... !!!! :D :D :D   
Mam dokładnie takie samo zdanie. Sprzedałbym im kilka liści bo nie denerwują gówniarze!!!
"Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: miniu86 »

Jako kibic Interu mam obowiązek wypowiedzieć się na ten temat. Odkąd pamiętam bardziej nie lubiłem Juve od Milanu. Przed Calciopoli moja antypatia osiągała najwyższy z możliwych poziomów, gdyż na niebie i ziemi były zwiastuny, że coś w Serie A jest nie tak. Nic nie sprawia mi większej radości jak widok wygrywającego Interu w meczu z nimi. Mam szacunek, dla tego zespołu jednak gdzieś w środku zawsze będę ich nie lubił. Taka natura Interisty.W pewnym momencie nie znosiłem ich za wszystko, za piłkarzy którzy tam grali, za koszulki, styl gry, za farta, trenera, stadion itd. itp. Teraz jak już wiem, że nie kombinują i są na równi z wszystkimi innymi zespołami Serie A, to ich po prostu nie lubię, ale bez nienawiści. Na pewno nie robię szamba na forach z udziałem ich kibiców. Gimnazjum dawno skończyłem;) 
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
zzz_v1

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: zzz_v1 »

Syjon pisze: Nienawidze Jude za wszystko. Na sam widok koszulki bierze mnie furja. Sprzedawczyki, kapusie itd. Mozna by bylo wymieniac w nieskonczonosc.
Mam nadzieję, że Bozia cię ukarała.
ewe-kwidzyn pisze: Za sam fakt ,że istnieją!!!!!!!!Jak dla mnie Juve to zawsze byli "fuksiarze " którzy przeważnie muszą wydziadować, wymeczyć (pamietam sezon w LM gdzie faze grupową przeszli wygrywając wszystko po jeden zero) zwycięstwo ,nie dobrze mi sie robi jak widze ich gre !!!!Tyle w temacie!!!!!!
Wesoły fanatyk, który pojęcie o przeciwniku ma słabe, a nienawiść przekształca każdy szczegół w największą wadę (choćby fakt, że w tamtym sezonie w LM Juve w meczach dominowało, a zapomniał, że Inter kiedyś był rekordzistą nudnych remisów. Fuksiarze? I kto to mówi :> Na fuksach to można by sporo policytować, bo obie drużyny tym się sławią).
ferii pisze: nie tyle nienawidze Juventusu co ich kibiców którzy gadają takie głupoty że się płakać chce !!! :D :D
kolesie kompletnie z innego świata a ta ich wiedza o piłce mnie powala...... !!!! :D :D :D 
W tej wypowiedzi czuć ironię. Też nie lubię komentarzy na piłka.pl i seriea.pl.
ksiazewi=>>>RicardoQuaresma7 pisze: Mam dokładnie takie samo zdanie. Sprzedałbym im kilka liści bo nie denerwują gówniarze!!!
Tego nawet nie warto komentować. Sam nick daje też dużo pozorów, tak samo jak "bo nie denerwują".


Marcopolo pisze: Nic do nich szczerze nie miałem do momentu aż masowo zaczęli nas obrażać i wmawiać głupoty sami są sobie winni
A zaczęło się to, gdy internet stał się łatwiej dostępny, tylko, że czuć to w obie strony. Ja to nazywam przypływem trolli.

Więcej cytować nie będę, bo 4 strony to trochę dużo i moderatorzy zareagują.

Nienawiść pomiędzy tymi klubami jest dość długa, a że kibice w internecie się tak żrą, to wada tego, że dostęp do sieci mają ludzie zbyt młodzi i taką drogą mamy burdel na popularnych serwisach i przesadne opinie o obu stronach.

Wielu porusza historie - na jej temat też jest wiele teorii, przypuszczeń i opinii.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2008, 19:48 przez zzz_v1, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Jeremy »

Oczywiscie jak wszyscy Interisci nie lubie Juventusu ale nie trzeba az tak bardzo tego wyrazac.Zdarzaly sie momenty ze strasznie ich nienawidzilem ale ten klub trzeba szanowac mimo ostatnio nienajlepszej przeszlosci.Szkoda ze wielu z nas wyzywa i przesadnie psioczy na Juventus bo nie ma sensu robic takiego zamieszania na roznych forach internetowych.
Natomiast wiadomo,jesli mialbym wybierac zwyciestwo nad jakas druzyna to bylby to Juventus albo Milan.
Ale im dalej od calciopoli tym nienawisc coraz bardziej opada co nieznaczy ze zniknie.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
zzz_v1

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: zzz_v1 »

Zlatan8 pisze: Ale im dalej od calciopoli tym nienawisc coraz bardziej opada
Dokładnie.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: eKubaL »

Zlatan8 pisze: Oczywiscie jak wszyscy Interisci nie lubie Juventusu ale nie trzeba az tak bardzo tego wyrazac.Zdarzaly sie momenty ze strasznie ich nienawidzilem ale ten klub trzeba szanowac mimo ostatnio nienajlepszej przeszlosci.Szkoda ze wielu z nas wyzywa i przesadnie psioczy na Juventus bo nie ma sensu robic takiego zamieszania na roznych forach internetowych.
Natomiast wiadomo,jesli mialbym wybierac zwyciestwo nad jakas druzyna to bylby to Juventus albo Milan.
Ale im dalej od calciopoli tym nienawisc coraz bardziej opada co nieznaczy ze zniknie.
Dobrze gada, masz u mnie dużego plusa. Najlepiej rywala traktować w sposób taki w jaki sami byśmy chcieli być traktowani. Oczywiście niechęć do Juventusu to w pewien sposób część życia Interisty, ale wszystko w pewnych granicach.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Dzonyy
Posty: 2025
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Dzonyy »

Temat o ulubionej drużynie Bodzia a ja nie widzę żadnego jego posta czy tam postu nie wiem jak to napisać :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: MiRas. »

tak sobie teraz przeczytałem i niektórzy niedorośli by korzystać z tego forum...
Syjon pisze: Nienawidze Jude za wszystko. Na sam widok koszulki bierze mnie furja. Sprzedawczyki, kapusie itd. Mozna by bylo wymieniac w nieskonczonosc.
ewe-kwidzyn pisze: Za sam fakt ,że istnieją!!!!!!!!Jak dla mnie Juve to zawsze byli "fuksiarze " którzy przeważnie muszą wydziadować,wymeczyć (pamietam sezon w LM gdzie faze grupową przeszli wygrywając wszystko po jeden zero) zwycięstwo ,nie dobrze mi sie robi jak widze ich gre !!!!Tyle w temacie!!!!!!
Pierwszy cytat zostawię bez komentarze, drugi natomiast skomentuje tak, ze argumentów w nim jakichkolwiek brak.

Rozumiem niechęć do innej drużyny, ale naprawdę, fanatycznej nienawiści nie czaję, tym bardziej, że jesteśmy TU w Polsce, a tutaj kibice Juventusu, bo tylko o to się rozchodzi, oprócz trollowania na seriea.pl i pilka.pl [a Interiści niestety też to robią!] nie wykazują innych objawów i jeśli tak mocno puszczają Wam nerwy tylko i wyłącznie po przeczytaniu tekstu pisanego na podstawie komentarzy, to wybaczcie, ale nie mamy o czym rozmawiać, problemy emocjalne się leczy. Oczywiście kieruję to nie do wszystkich, a tylko takich, których krew zalewa po przeczytaniu byle jakiej pierdoły od kibiców innych drużyn, bo widzę, że z równowagi takie osoby wyprowadzić łatwo i żeby nie było, ze krytykuję tylko "nasze" gniazdko, ale to samo tyczy się kibiców Juventusu, Milanu, Fiorentiny, Napoli czy nawet Pro Patrii jeśli tacy tutaj gdzieś są :P
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Dzonyy
Posty: 2025
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Dzonyy »

Czasem sama nazwa działa na człowieka jak czerwona płachta na byka :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
zzz_v1

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: zzz_v1 »

Krwawy_eM. pisze: problemy emocjalne się leczy.
Powiedz to Stalinowi.
Dzonyy pisze: Czasem sama nazwa działa na człowieka jak czerwona płachta na byka :)
Nom, a Inter ma takie wewnętrzne "fuj" :)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Ljarro »

Ale zzz, nie czujesz sie glupio zakladajac koszulke klubu zamieszanego we wszystkie afery wloskiej pilki ostatnich 30 lat? W dodatku w dwoch z nich im sie upiekło.
ewe-kwidzyn
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2008, 00:45

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: ewe-kwidzyn »

Powiem tak panie krwawy, przyznaje ci  racje,może i brak argumentów ,szczerze nie bede ukrywać nie umiem konkretnie powiedzieć za co,ot tak nie lubie i już,samo wyszło bo o fanatycznej nienawiści też raczej nie mówie(taką w sporcie mam tylko jedną i to tu w Polsce) .
Anti hm...wydaje ci sie ,że pojecie o przeciwniku ten wesoły fanatyk a raczej fanatyczka ma słabe,choć też przyznaje ci troche racji .Wiem ,ze Inter też kiedyś był mistrzem nudnych remisów ,ale swoje zawsze będzie wyglądało inaczej ;))
zzz_v1

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: zzz_v1 »

Ljarro pisze: Ale zzz, nie czujesz sie glupio zakladajac koszulke klubu zamieszanego we wszystkie afery wloskiej pilki ostatnich 30 lat? W dodatku w dwoch z nich im sie upiekło.
Haha! Zabawny jesteś. Też znam kilka kawałów np.: Przychodzi baba do lekarza z grabiami w dupie...

Zanim następnym razem to napiszesz lub coś podobnego to lepiej ugryź się w język. Ja nie wystawiam świadectw, które z prawdą mają tyle wspólnego co piernik z wiatrakiem. Choćby na przykład nie oskarżałem Interu o powiązania z Calciopoli i z aferą dopingową i, że Inter coś knocił w ostatnim sezonie itp, itd. Juventus był wiele razy o różne bzdety oskarżany - sam pamiętam jak krzyżowcy i krzykacze robili mini święte wojny w mediach - a potem okazywało się, że np.: dopingu żadnego nie było itp itd. Tyle dobrze dla was, że przez te durnoty Juventus od ponad 10 lat był stale pod lupą i tylko dwa lata Moggi sobie poszalał z sędziami.

Powinno ci być wstyd, bo takim gadaniem dobrego przykładu innym forumowiczom jako Admin nie dajesz.

Dorośnij emocjonalnie!


Jeszcze coś - historia Juve mimo tych kilku afer (Calciopoli, systematyczne oskarżenia o doping, pamiętne uniknięcie spadku w latach 20 (dzięki Agnelli!) i mecz z Interem 9:1) jest wielka, porządna i przykładna historią i ja jestem z tym klubem ponad 10 lat i mam za sobą chwile szczęśliwe, dumy nad poczynaniami piłkarzy i trenerów, były też gorycze porażek i żale, ale one mnie nie zniechęciły. Wręcz przeciwnie - umocniły moją miłość do klubu. To są piłkarze, mecze, prezydenci, trenerzy, a nie Moggi (z nim zresztą też były szczęśliwe chwile) i kilku innych świrów. NIE NIE CZUJĘ SIĘ GŁUPIO, JESTEM DUMNY Z TEGO POWODU, ŻE JESTEM ZWIĄZANY Z TĄ WIELKĄ PIĘKNĄ HISTORIĄ! To samo możesz usłyszeć o innych fanów Juve i nikogo w taki sposób nie zniechęcisz do dalszego życia z Juve.

I mimo chwilowej odrazy - pozdrawiam z szacunkiem.
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2008, 23:19 przez zzz_v1, łącznie zmieniany 1 raz.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Raffal »

Jak dla mnie ten temat jest wogóle głupi i tyle

Ja tam do Juve nie mam nic poza tym ze jest największym rywalem Interu i tylko z tego powodu życzę im źle :P ale i tak wole ich od Milanu
Temat głupi i nie powinien sie pojawić na profesjonalnej stronie(wśród normalnych ludzi) Tyle odemnie(choć rozumiem ze nie jest usunięty ze względu na osobę zakładająca) :)
(Temat uogólniający i nie na miejscu)
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2008, 00:00 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Gaszka »

Anti Q :> (tymczasowy) pisze:

Jeszcze coś - historia Juve mimo tych kilku afer (Calciopoli, systematyczne oskarżenia o doping, pamiętne uniknięcie spadku w latach 20 (dzięki Agnelli!) i mecz z Interem 9:1) jest wielka, porządna i przykładna historią i ja jestem z tym klubem ponad 10 lat i mam za sobą chwile szczęśliwe, dumy nad poczynaniami piłkarzy i trenerów, były też gorycze porażek i żale, ale one mnie nie zniechęciły.
"18-letni Mazzola zadebiutował w barwach Interu 10 czerwca 1960 roku w dotkliwie przegranym 9:1 spotkaniu z Juventusem. Porażka była tak wysoka ze względu na protest prezydenta naszej drużyny - Angelo Morattiego, który nakazał trenerowi wystawić skład złożony tylko z graczy Primavery, gdyż protestował przeciwko konieczności powtórzenia meczu z ekipą "Starej Damy", który pierwotnie został zakończony walkowerem na korzyść Nerazzurrich."

Tym 9:1 akurat bym się nie szczycił. :wink:
// >> www.FcInter.pl << //
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Ulis »

uuuuu, to Rafał z nokautował zzz ;D hehe. Ty historie Gaszka powinieneś zdawać na maturze, historie Interu oczywiście :-P
Krwawy_eM. pisze:
a tutaj kibice Juventusu, bo tylko o to się rozchodzi, oprócz trollowania na seriea.pl i pilka.pl [a Interiści niestety też to robią!] nie wykazują innych objawów i jeśli tak mocno puszczają Wam nerwy tylko i wyłącznie po przeczytaniu tekstu pisanego na podstawie komentarzy,
Ja to z takiego zachowania to tylko się śmieje, i szczerze przyznam, że często przy piwku czytam sobie na piłka.pl komentarze do niektórych newsów tylko dla tego aby troche się pośmiać. Niestety tak jak napisałeś Miras, w tym 'śmiesznym' gronie kibiców są również Interiści ;/. My niestety nie mamy wpływu na wszystkich tifosich kibicujących Interowi. No, ale jak to się mówi 'jeden lubi jak mu syry walą, a drugi jak ma pas startowy na majtach' ;) Pozdro :)
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Ljarro »

Zanim następnym razem to napiszesz lub coś podobnego to lepiej ugryź się w język. Ja nie wystawiam świadectw, które z prawdą mają tyle wspólnego co piernik z wiatrakiem. Choćby na przykład nie oskarżałem Interu o powiązania z Calciopoli i z aferą dopingową i, że Inter coś knocił w ostatnim sezonie itp, itd. Juventus był wiele razy o różne bzdety oskarżany - sam pamiętam jak krzyżowcy i krzykacze robili mini święte wojny w mediach - a potem okazywało się, że np.: dopingu żadnego nie było itp itd. Tyle dobrze dla was, że przez te durnoty Juventus od ponad 10 lat był stale pod lupą i tylko dwa lata Moggi sobie poszalał z sędziami.
Powinno ci być wstyd, bo takim gadaniem dobrego przykładu innym forumowiczom jako Admin nie dajesz.
Dorośnij emocjonalnie!
Oj chyba trafilem na czuly punkt, bo maks. wyrazów i pouczeń, zero treści. Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś i wtedy sprecyzuj co chciałeś przekazać. To, ze Juventus byl zamieszany i w totonero i szprycowal swoich pilkarzy jest faktem. W jednym przypadku dziwnym trafem sie upiekło, w drugim mielismy do czynienia z taka sama sytuacja jak na Igrzyskach z Chinczykami. Teraz byc moze sie czegos wykryc nie da, ale za pare lat wszystko wyjdzie na wierzch.
Jeszcze coś - historia Juve mimo tych kilku afer (Calciopoli, systematyczne oskarżenia o doping, pamiętne uniknięcie spadku w latach 20 (dzięki Agnelli!) i mecz z Interem 9:1) jest wielka, porządna i przykładna historią i ja jestem z tym klubem ponad 10 lat i mam za sobą chwile szczęśliwe, dumy nad poczynaniami piłkarzy i trenerów, były też gorycze porażek i żale, ale one mnie nie zniechęciły. Wręcz przeciwnie - umocniły moją miłość do klubu. To są piłkarze, mecze, prezydenci, trenerzy, a nie Moggi (z nim zresztą też były szczęśliwe chwile) i kilku innych świrów. NIE NIE CZUJĘ SIĘ GŁUPIO, JESTEM DUMNY Z TEGO POWODU, ŻE JESTEM ZWIĄZANY Z TĄ WIELKĄ PIĘKNĄ HISTORIĄ! To samo możesz usłyszeć o innych fanów Juve i nikogo w taki sposób nie zniechęcisz do dalszego życia z Juve.
I mimo chwilowej odrazy - pozdrawiam z szacunkiem.
Jest takie powiedzenie: pluj kurwie w oczy a ona powie że deszcz pada i wychodzi na to, ze idealnie do Ciebie pasuje. Nikogo do niczego nie zamierzam zniechecac, to nie moja sprawa z czym i kim chcesz zeby Cie identyfikowano, probuje sie dowiedziec czym sie kierujesz. Dotychczas wydawało mi sie, ze po kolejnym przekrecie w mozgu kazdego ich kibica pojawi sie cien zwatpienia, ale jak widze, wszystkie to napawa duma i "umacnia milosc", a nad tym mozna tylko zaplakac.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2008, 10:18 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: BoDzIo »

Juventus? Paradoks piłkarski, mówią o kimś złodzieje a sami kradli.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Bart »

Jedyne co do nich czuję to pogarda. Bardziej nie przepadam za Milanem, który jednak wydaje się "normalniejszym" klubem i rywalizacja jest bardziej zdrowa. Juventini mają w większości swój świat.
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Pinturicchio »

Ljarro pisze: Ale zzz, nie czujesz sie glupio zakladajac koszulke klubu zamieszanego we wszystkie afery wloskiej pilki ostatnich 30 lat? W dodatku w dwoch z nich im sie upiekło.
Co Twój post znaczy????To już nie można kibicować Juventusowi????Ja czuję się świetnie jak ją wkładam;)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Ljarro »

Gracjan Roztocki pisze:
Ljarro pisze: Ale zzz, nie czujesz sie glupio zakladajac koszulke klubu zamieszanego we wszystkie afery wloskiej pilki ostatnich 30 lat? W dodatku w dwoch z nich im sie upiekło.
Co Twój post znaczy????To już nie można kibicować Juventusowi????Ja czuję się świetnie jak ją wkładam;)
Nie chodzi o sam Juventus, do Milanistów napisałbym to samo. Tez robili syf wszedzie gdzie mogli.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Dlaczego nienawidzicie Juventusu?

Post autor: Seba »

Pozostawmy na chwile historie i spójrzmy na teraźniejszość. Wiadomo, że drużyna mogła popełnić kiedyś jakiś błędy itp. Cóż zdarza sie. Jednak chodzi także o ich zachowanie. Do druzyny przyszedł Iaquinta i od razu zaczyna gadać o jakiejś zemście. Pozniej przychodzi Sissoko i publicznie oświadcza iż koledzy z drużyny powiedzieli mu kto jest ich wrogiem i zaczeli wpajać w niego nienawiść do Nerazzurrich. Do tego wiele głupich wypowiedzi zarządu Juve oraz aktualna wypowiedź Legro na bardzo wysokim poziomie. Takim zachowaniem na pewno nie zyskają sobie sympatii wśród kibicow Interu. Wracając jednak do calciopoli, to Juventus sam wpakował sie w to bagno i nikt inny nie jest winny. Co ma Inter do tego ? bo dostał scudetto ? Oni wcale nie chcieli tego mistrzostwa, ale skoro Fifa nakazała je przyznać, bo inaczej jedna ekipa włoska straciłaby miejsce w europejskich pucharach, to je przyjeli. Czy to jest takie trudne do zrozumienia ? Z honorem to Juve i wiekszosc ich kibicow nie ma wiele wspolnego.

Mam tez pytanie. Czy Juventus nie jest czasem pierwszą drużyną, która napisała petycje do władz klubu odnośnie krzywdzenia ich przez sędziów ?? :roll: No ale jak później arbitrzy zaczeli im sprzyjać, a w końcówce sezonu nawet pomylono sie bodajże na ich korzyść w pięciu spotkaniach pod rząd (4 bramki ze spalonych i chyba niesluszny karny), to nic nie mówili...
Obrazek
Zablokowany