Chodzicie na polskie stadiony?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Messie
Posty: 2501
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Chodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Messie »

Wiadomo wiekszość z nas to kibice Interu,m ale mam pytanie chodzą tu niektórzy może na polską lige??np na pierwszą lige

ja osobiscie chodze na stadion Piasta Gliwice:P:P i niby polska liga, ale czasem sa dorbe jaja jak berety:P:P:), ale fakt faktem co do San Siro i tej atmosfery tam to  polskie stadiony się chowają:P:P
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, 12:37 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Scpn »

Urodziłem się po to, by kochać... Motor 8) . Powiem tyle - ostatni domowy mecz Motoru jaki ominalem, to mecz ze Stalową Wolą jesienią 2004 roku :). Gorzej z wyjazdami, bo zaliczyłem az jeden i to na zgode, ale w tej rundzie zamierzam sie poprawic :).
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Jaro »

No ja regularnie chodze na mecze Odry Wodzisław, mam 5 km do stadiony i to na I lige to takiej okazji nie mozna przepuscic! Na wyjazdy nie jezdze, bylem tylko 1 jednym w Łodzi na barazu!
Do boju MKS!
FORZA INTER!
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: FuLa »

Ja regularnie od paru lat chodze na mecze Górnika ZAbrze.z wyjazdami jest ciężko. Widzałem tych wszystkich''wielkich" reprezentantów polski i jestem załamany bo to co oni pokazuja to jest dramat.

a tak pozatym szkoda że niektórzy ludzie a raczej idioci i debile którzy uważają że są kibicamy chodza na nasze stadiony by urzadząć burdy. :? nie moge wyjść z podziwu jak oglądam mecze ligi niemieckiej czy holenderskiej kiedy kibice oby drużyn stoja razem piją piwo i nikt na ma zamiaru sie bić niestety w polsce jeszzcze długo tego nie doczekamy

:P
Messie
Posty: 2501
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Messie »

to mzoe chllopaki kiedyś się gdzieś spotkamy:P:P na stadionie:P:P ja osobsicie chodze pare lat na Piasta, tlykor az byłem w Łodzi na Łksie na wyjeździe ale jeszcze się porpawie:P:P pzoa tym na Mediolan czas też ruszyć:P:P:P
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Zajczak
Posty: 47
Rejestracja: 9 lut 2006, 07:56
Lokalizacja: Mysłowice

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Zajczak »

ja jestem urodzonym kibicem GKS Katowice, na meczach bywam raz częściej raz rzadziej w zależności od różnych czynników (praca, studia, rodzina), w tym sezonie (po degradacji mojej drużyny do 4 ligi) bałem się o to jak będą wyglądały mecze na Bukowej, ku mojemu miłemu zaskoczeniu jest jeszcze lepiej niż na 1 lidze !!! Najlepszy mecz tej rundy to zdecydowanie GKS Katowice - GKS Tychy, ten 4-to ligowy pojedynek oglądało ponad 10 000 ludzi co jest fenomenem bo nawet w 1 lidze tyle ludzi na prawie żaden stadion nie przychodzi, na spotkaniu była atmosfera prawdziwego święta, niezła Ultraska, dobra gra piłkarzy no i duuuużo ludzi połączone z dobrym dopingiem. Liga Polska nie jest zła ale do zachodniej Europy brakuje nam bardzo duzo (stadiony, poziom piłkarski, łapówki, korupcja itp robią swoje).
Obrazek
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: bobogol »

no wlasnie! na pierwszej lidze nie ma klimatu - 4 to jest to! GieKSa Pany! ja jestem z witosa [7 najniebezpieczniejsze miasto w polsce] wiec namecze musze chodzic jak nie chce popasc w nielaske 'kolegow' :)
Obrazek
Messie
Posty: 2501
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Messie »

za to szacuneczek dla kibiców Gieksy za to ze sie nie odwrocili od druzyny anwet po tym jak spadliscie do 4 ligi
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Anonymous

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Anonymous »

bobogol pisze:ja jestem z witosa [7 najniebezpieczniejsze miasto w polsce] wiec namecze musze chodzic jak nie chce popasc w nielaske 'kolegow' :)
Tak odstepujac delikatnie od tematu... jak to stwierdzili ze to 7 najniebezpieczniejsze miasto w Polsce? Liczba napadow czy co :P a tak ogolniej jak chodzisz na mecze zeby podlizac sie kumplom to dzieki...
Suhy
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:22
Lokalizacja: Lodz

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Suhy »

Ja chodze od poczatku lat dziewiedziesiatych na Widzew i opuscilem przez te wszytkie lata moze z 20 meczy. Co do wyjazdow to okolo 10 sie uzbieralo.

Ps Jaro, jak byles w Łodzi na barazu, to pewnie falgowisko Ci sie podoablo co? Atmosfera na Widzewie, tez jest jedna z lepszych w kraju.
Obrazek
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Nasir »

ja mialem karnet na wszystkie mecze Korony u siebie w rundzie jesiennej na ten sezon. tylko na jednym meczu nie bylem( z Odra Wodzislaw). teraz wlasnie zbieram hajs na runde wiosenna. bedzie co ogladac, bo korona gra u siebie z Legia, Lechem, Wisla Krakow. na wyjezdzie bylem raz jak grali jeszcze w drugiej lidze z Cracovia( 1:1 ). fajny jest doping. skaczemy, spiewamy, ogolnie zajebiscie.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: RoB »

Ja chodzę czasami na Stadion Dziesięciolecia :lol2:
Anonymous

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Anonymous »

Heh a ja chodze na stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie... tj. Ekstraliga żużlowa. Na wyjadzy nie jezdze, ale jestem na wiekszosci meczow w Lesznie. Ogolnie na stadionie panuje dobra atmosfera, czesto sa ciekawe oprawy, na mecze przychodzi sporo ludzi bo z reguly po ok. 10 tys. a bywa nawet po 12-15 na niektorych meczach co jest wynikiem nie najgorszym biorac pod uwage ze Leszno ma tylko 68tys mieszkancow. Wiec badz co badz ale mamy lepszych kibicow niz Juve :P

ps. w zeszlym tygodniu skonczyli oswietlenie montowac u nas na stadionie, a za pare dni bedzie proba generalna calego oswietlenia.
Tutek
Posty: 41
Rejestracja: 13 kwie 2004, 19:51
Lokalizacja: Wrocław

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Tutek »

ShadY_FCI pisze:Heh a ja chodze na stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie... tj. Ekstraliga żużlowa.
Pamietam, zawsze mecze Unii z Atlasem wzbudzały wiele emocji, szczególnie wśród działaczy(dochodziło nawet do rękoczynów :smile: ), teraz trochę się spokojniej zrobiło.

W rundzie jesiennej kilka razy byłem na II-ligowym Śląsku. Jeśli chodzi o kibicowanie, to w przeciągu kilku lat zrobiło się naprawdę w miarę bezpiecznie(pewnie niektórzy słyszeli o wielkiej bitwie kilka lat temu we Wrocku, zginął jeden człowiek). Ludzie zaczynają przychodzić na mecze całymi rodzinami, kibice również nie odwrócili się od zespołu, gdy ten spadł do III ligi.

PS. We Wrocku własnie ruszyła budowa stadionu na 50 tyś. :o
Obrazek
INTER PER SEMPRE
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: EL_CHINO »

ShadY_FCI pisze: tak ogolniej jak chodzisz na mecze zeby podlizac sie kumplom to dzieki...
Nie zauważyłeś, że kolegów napisał w cudzysłowiu? Może chodzi o to, że może dostać 'wpierdziel' od jego 'kolegów'.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: bobogol »

Nie zauważyłeś, że kolegów napisał w cudzysłowiu? Może chodzi o to, że może dostać 'wpierdziel' od jego 'kolegów'.
widze ze tylko Chino tutaj czai klimacik na śląsku... po 1. na meczach jest super klimat, rodzinna atmosfera 2. na witosie wszyscy chodzą wiec ja tez bo juz bardzij miec przesrane nie chce niz mam za sprawa chdzenia do prywatnej szkoly 3. mozna tam ciekawe rzeczy zalatwic 3. na gks chodze od dawna... wiec Shady nie ma tu zadnego lizusustwa [czy jak to sie tam pisze]
Tak odstepujac delikatnie od tematu... jak to stwierdzili ze to 7 najniebezpieczniejsze miasto w Polsce? Liczba napadow czy co
swojego czasu wyczytalem to w gazecie wyborczej, mowili tez o tym na tvnie w pod napieciem i uwadze :D
Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Lolek »

Ja chodze czasem na mecze druzyny z mojej miejscowosci: MKS TRZEBINIA-SIERSZA. Graja w czwartej lidze (krakowskiej).
Zdecydowanie lepiej jest z juniorami bo graja w lidze z Wisla, Cracovia.
Ja narazie ciupie w trampkarzach starszych i gram w lidze okregowej, wiec mam nadzieje ze Juniorzy w tym roku nie spadna do nizszej ligi :smile:
Ja mieszkam gdzies tak okolo 40 km od krakowa zreszta od katowic tez i moglbym jezdzic na lepsze mecze, ale to jeszcze nie ten wiek.
Szkoda ze Kielc nie ma blizej bo to moja ulubiona druzyna z Polskiej Ligi.
Messie
Posty: 2501
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Messie »

na śląsku są dorbe ekipy :P:Pi dobre klimaty na stadionach:)) tylko szkoda że śląskie drużyny grają ostatnio kiche;/;/ spadek za spadkiem,kto tam został w 1 lidze? Odra, Górnik? a kiedyś to na 16 zespołów to 8 z somego Ślonska:)
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: bobogol »

pamietam rok remu bylem w wisle i wpadlismy z kolegami na cudowny pomysl pojscia na mecz.... obiekt ladny bo tam jest centrum pzpn'u . grala KS WISŁA USTRONIANKA kontra TRÓJWIEŚ ISTEBNA :P wyniku nie znam bo tylko pierwsza polowe wytrzymalismy na tym mrozie....

najfajniejsi byli gorale zbierajacy na bog wie cos - za datek dostawales kielona miodóweczki :D wsparliśmy ich bardzo.... :D

dowod ze chuliganstwo na stadionach jest - dostalbym wpiernicz za bluze iron maiden przy wyjsciu. na okregowce..... koniec swiata :P
Obrazek
Messie
Posty: 2501
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Messie »

no stadiony:P rządzą sie swoimi prawami:P:P wlasnie np potem są takie akcje jak z tą bluzą:P:P:P bo subkultury" metale i punki" nie sa lubiani przez niektóych ans tadionie:P:P zwłąszczaz przez tych z poglądami nazistowskimi:P:P itd:P ale dużo by gadać:P
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: PioFCI »

O widze, ze GieKSa rzadzi :o I tak ma byc 8) UPADLISMY PO TO ABY WSTAC !! Jezdze na mecze, akurat z jedna z bylych lepszych ekip hool's GKS, choc ze mnie taki huligan jak z Ibrahimovica super snajper :lol: ...Teraz troche poszli w cien, juz sie nie piora, ale poprostu dla tego klimatu warto jezdzic na Bukowa :smile:
Inter na zawsze !!!
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Syjon »

Widzę, że dużo tu kiboli GieKSy 8) . Bardzo dobrze. Ja nawet chyba nie musze pisać jaki stadion jest moją świątynią :wink:. W tej rundzie wiosennej będę chciał zaliczyć wszystkie mecze u siebie jak i na wyjeździe.
Obrazek
Obrazek
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: martinboss »

Ja regularnie jeżdze na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego rozgrywane u siebie, na wyjazdy nie jeżdze bo niestety czas mi na to nie pozwala... Atmosfera na Galerze jest znakomita, chyba nie musze mówić, gdzie sa najlepsi kibice :wink:
Pozdro dla wszystkich tych którzy jeżdzą na mecze... (nawet dla kibiców Widzewa, jeżeli są tu tacy :P )
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Anonymous

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Anonymous »

martinboss pisze: chyba nie musze mówić, gdzie sa najlepsi kibice :wink:
yyyy... w Poznaniu? :P
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: martinboss »

ShadY_FCI pisze:yyyy... w Poznaniu? :P
yyy.... nieeee :smile:
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

martinboss pisze:yyy.... nieeee :smile:
Heh to o tych kibicach z Poznania to bylo z przymrozeniem oka... tak naprawde w/g mnie nie mozna jednoznacznie wskazac najlepszych kibicow w Polsce... kazdy kibic... czy to Warszawiak, czy kibic z Poznania, Krakowa, Łodzi czy Szczecina (itp itd) powie Ci ze najlepsi kibice sa wlasnie w jego miescie...
Tomek_1989
Posty: 4
Rejestracja: 5 mar 2006, 21:34
Lokalizacja: z Białegostoku

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Tomek_1989 »

Ja chodze na mecze Jagi w Białym :smile:
(...)Dolarowcy, przemytnicy to sędziowie ze stolicy!(...)
michal_kanzas
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2006, 21:48

CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: michal_kanzas »

ja chodze na mecze Widzewa już od 2 lat i narazie opuściłem dwa mecze . Atmosfera jest super niektórzy nawet tutaj z forum moga to potwierdzic . Forza INTER & WIDZEW !!
Głowica
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2006, 15:42
Lokalizacja: Gdynia

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Głowica »

Od małego chodze na Arke wiec co tu wiecej pisac:P Arka :piwko: Inter
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Bart »

Ja jedynie sympatyzuję z Arką, jak i z wszystkimi zespołami z Trójmiasta. Na Arce byłem 3 razy tylko, niespecjalnie mnie tam ciągnie.
ODPOWIEDZ