Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Rozmowy o kibicach Interu...
Marti_
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2006, 16:17

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Marti_ »

Drodzy kibice!
Jak pewnie zauważyliście w TVP podczas transmisji meczów, a szczególnie Ligi Mistrzów komentatorzy jak i goście w studiu podniecają się drużyną która jest na topie (w tym roku Barcelona), mówią tylko o niej: jaka to ona świetna i jaki ten Ronaldinho jest niesamowity. Wszyscy w studiu są za Barcelona (przykład meczu Barcelona - Milan, ale nie tylko) nie mówiąc nic o drużynie, która gra z Barcą! Pewnie wielu z was to denerwuje i prosimy o wysłanie, chociaż jednego e-maila na podany adres widzowie@tvp.pl z prośbą o zmianę tego, co się dzieje w polskiej telewizji! Komentator nie może być stronniczy, nie może pokazywać, za jaką drużyną jest, nie może krytykować i obrażać innych drużyn tylko musi, chociaż udawać, że nie ma faworyta!!! Tak, więc do dzieła! Zbombardujmy TVP i może coś z tego wyjdzie! Przesyłajcie adres maila do innych osób z tą samą prośbą!
Z góry dziękuje w imieniu wszystkich kibiców!
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Kalisz »

Wszystko się zgadza...ale i tak wysyłanie jakich kolwiek emaili nic nie da...Bo jakże inaczej w finałowym meczu będzie można coś wspomnieć o Arsenalu :P

Szybko się ludziska obudziliście,juz prawie koniec Ligi mistrzów,a tu taki protest się zapowiada :lol: ...nie ma co :smile:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: FuLa »

to zorganizujcie tez akcję do Canal +.Tam tez jest stronniczość bo cały czas pokazują Wisłe i Legie.To też stronniczyść :mrgreen:
a tak badziej poważnie nie jesteśmy w stanie nic zrobić bo zawsze komuś będzie to posować a komuś nie.Jak wyżej napisałem Canal + pokazuje non stop Wisłe i Legie co jest nie fer w stosunku dla kibićów innych drużyn a pozatym oglądanie co tydzień tego samego jest poprostu nudne.W TVP faworyzjuą drużynę która jest na topie, Obecny Komentator Polsatu M.Borek przez pewien czas podniecał się Realem.do TVP można miec równierz pretensje że cały czas pokazywali mecze LM z udziałem drużyn w których grali polacy mimo to że w tym samym czasie odbywały się ciekawsze mecze.Niewiem ile ta akcje pomoże bo zawsze i tak częśc będzie zadowolona a część będzie narzekać :P
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Lolek »

Pokazuje Wisłe i Legie, bo sa to najlepsze druzyny i maja najwiecej kibicow co daje wieksza ogladalnosc.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Interfun3 »

zgadzam sie zupełnie z tym co mówisz Marti żygać sie chciało gdy słyszałem co komentator którego nazwiska nie będe wymieniał pewnie sami sie domyślicie o kogo chodzi mówi na temat ronaldinho( że jest wspaniały itp.) i chyba jeszcze nie było meczu żeby nie powiedział jak to nasz "wspaniały" Jurek Dudek grał rok temu w finale( oczywiście nie przecze że grał dobrze w drugiej połowie, dogrywce i w karnych ale to już wychodzi bokiem ) Tak samo w meczu Milan- Olympique Lyon kiedy to szewa grał cały mecz bezndziejnie a potem jak w ostatniej minucie strzelił bramke to zaczał mówić jak on jest wspaniały FORZA INTER
-----------------------------------------------
Zawsze i Wszędzie Inter Najlepszy Bedzie
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Lolek »

Troche przesadzacie. Przeciez to nie jest jednostronnosc, ze np. Szpaku wielbi Ronaldinho. Jest najlpeszym technikiem i chyba dobrze, ze mowi takie rzeczy. Jednak z tym Jurkiem Dudkiem to macie racje. Po prostu przesadzaja a ja osobiscie nawet nie wzialbym go na mistrzostwa bo mu sie to po prostu nie nalezy. Kowalewski Fabianski czy Kuszczak zapieprzaja ze tak powiem kolo dwoch slupkow i sie trudza aby nie puscic gola a taki Dudek siedzi na lawie i ma Mistrzostwa zapewnione. Tak nie powinno byc... Sory ze troche odszedlem od tematu ale wkurza mnie to. A juz chyba nie wydole jak zagra w podstawie.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: RoB »

A ja korzystając z okazji chciałbym pozdrowić Kazia Górskiego i życzyć mu zdrowia :P
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Nasir »

Najbardziej to mnie wkurza to, ze kolesie z TVP strasznie sie podniecaja Barcelona, a jeszcze kilka lat temu kazdy z nich nie widzial nic innego poza "galaktycznym' Realem :lol: o ich odzwykach na temat Interu to nawet nie wspomne. jednym slowem, to nie maja pojecia o pilce, a biegna po prostu za moda. STOP kibicom sukcesu.

jush widze, jak Szpakowi bedzie cieklo po nogawkach w czasie jego komentarzu finalu LM, jak R10 bedzie wyprawial swoje tance :P
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: EL_CHINO »

Oj ja już napisze, najmniej stronniczego można nazwać Szpakowskiego (no może poza Realem i Manchesterem ;) ) a najbardziej wrednym, nie weim czy można mu dać miano komentatora a tym bardziej dziennikarza, jest Banasikowski. Postaram się coś napisać :evil:
gismo
Posty: 181
Rejestracja: 2 lut 2004, 19:50
Lokalizacja: Chorzów

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: gismo »

zobaczycie jak się zaczną mistrzostwa to ząs będą wspominać w kółko o dawnych sukcesach...
rizzo

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: rizzo »

Istnieje również stronniczość TV gdyż pokazali prawie wszystkie mecze milanu i barcy a ani jednego meczu INTERU!
Helcinhio
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2006, 21:21
Lokalizacja: Mogilno
Kontakt:

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Helcinhio »

A mnie najbardziej wkurzają komentatorzy polsatu a najbardziej to ten redaktorek z przeglądu sportowego kiedy on wypowiadał się na temat gry i transferów interu to musiałem zażyć nervosol by móc dalej oglądać mecz wkurza mnie również borek kiedy podnieca się grą realu ach jak oni pięknie grają galaktikos. A jeśli chodzi o TVP to tam chyba pracują amatorzy kto ich tam zatrudnił? A Szpakowski to niech już lepiej idzie na emeryture :mrgreen: :mrgreen:
Interista 100%
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Szczupac_FCI »

No kilka razy przegieli cały czas w Polsacie wszystko sie kręcilo wkolo Barcelony Kowalczyka i wszyscy jaka Barca .....
MaG
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2004, 20:36

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: MaG »

gismo pisze:zobaczycie jak się zaczną mistrzostwa to ząs będą wspominać w kółko o dawnych sukcesach...
O tak, rzygać mi sie chce jak po raz kolejny widze powtorki z 74 roku. Czy naprawde nie mozemy pokazywać już czegoś innego? Każdy zna to chyba juz na pamięć, a i wspominanie przez 3/4 meczu sukcesów z przeszłości "lekko" mnie denerwuje :roll:
A ta radość i podniecenie Szpakowskiego gdy wymienia 54 raz w tym tygodniu nazwiska naszych złotych orłów :lol:
Simon_FCI
Posty: 25
Rejestracja: 18 kwie 2006, 09:32
Lokalizacja: Tychy

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Simon_FCI »

tego co Szpakowski gada to ja tylko słucham żeby się pośmiać.. :lol: :lol: stronniczość TV mnie wkurza, no ale nic na to nie poradzimy.. :roll:
Istnieje również stronniczość TV gdyż pokazali prawie wszystkie mecze milanu i barcy a ani jednego meczu INTERU!
przegięcie.. :evil:
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Woo-cash »

To fakt ze komentatorzy TVP sa tacy a nie inni ale i tak ja uwazam Szpakowskiego za jednego z najlepszych obecnie komentatora mimo jego stonnictwa :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Jarek_FCI »

Master Snake pisze:To fakt ze komentatorzy TVP sa tacy a nie inni ale i tak ja uwazam Szpakowskiego za jednego z najlepszych obecnie komentatora mimo jego stonnictwa :D
:lol:

Przecież Szpakowski, w każdym meczu gada jakieś głupoty. Dla mnie najlepszym komentatorem jest Mateusz Borek.
Zajczak
Posty: 47
Rejestracja: 9 lut 2006, 07:56
Lokalizacja: Mysłowice

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Zajczak »

jarek_fci pisze:
Master Snake pisze:To fakt ze komentatorzy TVP sa tacy a nie inni ale i tak ja uwazam Szpakowskiego za jednego z najlepszych obecnie komentatora mimo jego stonnictwa :D
:lol:

Przecież Szpakowski, w każdym meczu gada jakieś głupoty. Dla mnie najlepszym komentatorem jest Mateusz Borek.
dokładnie zgadzam sie z tobą, Szpakowski i reszta tej "łapanki na szybko" z TVP to jedna wielka porazka, pojęcia o piłce mają tyle co moja kobieta (czyli żadnego), przekrecaja non stop proste nazwiska, są niezwykle stronniczy i w ogóle ich składnie czasem człowieka powalaja a Mateusz Borek jest to faktycznie koleś, który pojęcie o piłce ma, poza tym nie owija w bawełne i nieraz powie faktycznie tak jak jest choć może to być niezbyt przyjemne dla niektórych.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Woo-cash »

Tak jasne Borek i reszta z Polsatu pokazali klase :lol: :lol: :lol: Myslcie sobie co chcecie ale dla mnie Szpakowski pozostanie najlepszym komentatorem :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Ljarro »

Tak jasne Borek i reszta z Polsatu pokazali klase
A co zrobili? Na meczu Polski ? Bo ja musiałem niestety ogladac na jedynce i sluchac pieprzenia Szpakowskiego
Myslcie sobie co chcecie ale dla mnie Szpakowski pozostanie najlepszym komentatorem
Jak dla mnie komentator musi nie przekrecac nazwisk, czasem walnac jakas ciekawostke, statystyke, a Szpakowski nigdy tego nie robil i pewnie juz sie nie nauczy. Z komentatorow na 1 najlepszy jest Jasina bo wyglada na to, ze ma najszerszą wiedze i nie podnieca sie jak pajac Iwański
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Wacik »

Zgadzam sie z wami ,że komentatorzy TVP są stronniczy i podniecają się grą (ostatnio ) Barcelony i przedewszystkim Ronaldihno. Powiem szczerze ,ze myślałem ,że bedze innaczej ppodczas Weltmeistenschaft 2006 ale nie . Poza tym nieżle zdenerwowałem sie gdy usłyszałem (teraz nieco z innej beczki) jak ROMAN KOŁTOŃ komentował gre Adriano . Fakt ,że Adri nie grał jakoś ekstra ale nie był wiele gorszy od Kaki i Ronaldihno (który mimo ,ze nie pokazał nic, był cały czas wychwalany przez komentatorów . Podobnie denerwował mnie Mirosław Trzeciak (jak go słysze to wyciszam telewizor ) który cały czas wytylał błędy jednym piłkazom a wychwalał w niebogłosy drugich (ostatnie mecze brazyli)
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: MiRas. »

Trzeciak to taki frajer, któy nic wielkiego w piłce nie osiagnał, a robi się wielkim znawcą piłkarskim, taktycznym, technicznym itd... a słuchać tego frajera po prostu nie potrafię...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: klusek »

MiRas pisze:a słuchać tego frajera po prostu nie potrafię...
A mi sie jego komentarz nawet podoba. Fachowy, rzeczowy, bez przejezyczen i dukania, co w polskiej telewizji jest nader rzadkie. Z drugiej strony, jak tu go nie chwalic, skoro konkurencja ze strony innych ex-pilkarzy-komentatorow jest, delikatnie mowiac, marna (Mielcarski!).
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: RoB »

Więcej szacunku dla przyszłego selekcjonera kadry :twisted:

Ja tak jeszcze nie uświadczyłem jego komentarzu ani żadnego innego „fachowca” z TVP a z tych z PSE to tylko Kołtoń mnie strasznie yyyyy irytuje :wink:
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Maciek(superofca) »

Mnie sie akurat wydaje, ze w tym roku na Polsacie widzialem 5, lub 6 meczy Interu. 2 z SerieA i 3(na Villareal nie zdazylem:() LM, na pewno widizialem mecz z Treviso, 2 z Ajaxem, 1 z Villareal, Rangersów nie jestem pewien czy to nie byla powtorka, no i 2 mecz z SerieA chyba z Empoli(moge się mylic).
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Woo-cash »

Maciek(superofca) pisze:Mnie sie akurat wydaje, ze w tym roku na Polsacie widzialem 5, lub 6 meczy Interu. 2 z SerieA i 3(na Villareal nie zdazylem:() LM, na pewno widizialem mecz z Treviso, 2 z Ajaxem, 1 z Villareal, Rangersów nie jestem pewien czy to nie byla powtorka, no i 2 mecz z SerieA chyba z Empoli(moge się mylic).
A co to ma do stronniczosci komentatorow to ja nie wiem :?
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: RoB »

A tam, czepiasz się :mrgreen:
Arek77

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Arek77 »

Dla mnie najlepsi są panowie z C+, ale canal ma małą oglądalność, przez zaporowe ceny.... co do panów z bardziej dostępnych telewizji to ja na pierwszym miejscu stawiam Macieja Iwańskiego i po odejściu Szpakowskiego on jest sterowany na komentatora numer 1 w TVP, widać to po tym, że dostaje najważniejsze mecze, zaraz po tych jakie komentuje Szpakowski. Znowu Polsat mnie wkurza bo mają tam taki luz, a to jest nie potrzebne, np kiedy na meczu Hiszpanów z Tunezją Bożydar Iwanow rozmawiał sobie z Romkiem Kołtoniem o tym jak ślicznie Mati Borek gra na skrzypcach... Jeszcze co do gości w studiu i przy komentatorze... w Tvp są jak się nie myle na mundialu tylko Mielcarski i Trzeciak... wole Trzeciaka, a w studiu oczywiście pan Jacek Gmoch normalnie mój idol.. jego analizy taktyczne i Ci jego koszykarze, albo tekst o jakimś zawodniku co zgrał klatą:"Bo on jest bardzo taki yyyy piersiasty i on to cycem zgrał" albo jak skosili Beckchama " I tu widzimy jak ten biedny chłopaszek wylatuje w powietrze".

Jeszcze dwa teksty jakie zauważyłem to Sven ORANGE Ericsson - Szpakowskiego i rozmowa Trzeciaka z Iwańskim:

"I on w tej chwili spalił kolege" -Trzeciak
"Dobrze, że niedosłownie" - Iwański
Pawlak_AG
Posty: 54
Rejestracja: 5 lip 2006, 18:48
Lokalizacja: Gdynia

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Pawlak_AG »

W temacie mowa o komentatorach z TVP, a przecież to co wyczynia Borek komentując mecze Realu w Polsacie to się w głowie nie mieści -80-

Bardzo typa lubię, ale słuchać go się nie da jak gra jego ukochany Real Madryt -.-

Nie wspomnę już o stronniczości prezenterów Magazynu Orange Extraklasy...
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Stronniczość komentatorów TVP1 / TVP2

Post autor: Imrahil »

Jedno jest pewne,mozna latwo uzyskac etat w tvp :lol:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
ODPOWIEDZ