Jose Mourinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

Jeśli Jose odszedłby od nas to z radością powitałbym u nas Waltera Zengę na stanowisku trenera :) Jest to prawdziwy Interista z krwi i kości i w swoją pracę wkładałby całe serce. Jak przychodził do nas Mancio to też był mało doświadczony a wspomnienia z jego kadencji mamy znakomite ;)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Chuchu pisze: Jeśli Jose odszedłby od nas to z radością powitałbym u nas Waltera Zengę na stanowisku trenera :) Jest to prawdziwy Interista z krwi i kości i w swoją pracę wkładałby całe serce. Jak przychodził do nas Mancio to też był mało doświadczony a wspomnienia z jego kadencji mamy znakomite ;)
Co Wy macie z tym Zengą? To przeciętny trener, Inter to za wysokie progi dla niego. Co z tego, że jest Interistą z krwi i kości. Ja też nim jestem, to co mogę zostać trenerem? Palermo Zengi znajdujące się na 11 miejscu wyprzedzają beniaminkowie, a stosunek bramek Różowi mają na -1
Ostatnio zmieniony 15 lis 2009, 15:22 przez Nen, łącznie zmieniany 1 raz.
God protect me
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: MiRas. »

Również nie wiem dlaczego ludzie chcą Zengę... jest Interistą... no tak, ale Interistą jest również Valentino Rossi, Paola i Chiara czy Paolo Cozza... na stanowisku trenera Interu chcę mieć profesjonalistę, który wie co robi, a nie kibica... z całym szacunkiem dla Waltera Zengi, ale to nie jest osoba, która mogłaby prowadzić tak wielki team jakim jest Inter.

Przeglądając karierę trenerską Zengi:

New England Revolution 
Brery
Naţional Bukareszt
Steaua Bukareszt
Crvena Zvezda Belgrad
Gaziantepspor
Al Ain FC
Dinamo Bukareszt
Catania Calcio
Palermo

Nie można napisać, że ustawia się po niego kolejka wielkich zespołów. Chyba, że dla kogoś utrzymanie Catanii w Serie A jest tak miarodajnym sukcesem, że człowiek może prowadzić drużynę, która ma aspirację o wielkie tytuły... a taką podobno jest Inter.

Doceniam fakt, że Zenga pochlebnie wypowiada się o Interze i o tym, ze jego marzeniem jest praca dla Interu, to się ceni w ceni w człowieku, ale to za mało by móc prowadzić Inter.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2009, 16:21 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

Mancini też jakimś wybitnym trenerem nigdy nie był ale z nim Inter potrafił wygrywać, miał charakter i grając obrońcami w pomocy, Stankovicem na rozegraniu byliśmy jedną z najsilniejszych ekip w Europie. Mourinho potrafi przygotować zespół genialnie pod względem taktycznym do meczu ale robi to zdecydowanie za rzadko. Poza tym za Mancio Inter przynajmniej fazę grupową w Lidze Mistrzów z paluszkiem w nosie przechodził a teraz? :roll:
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Jose Mourinho

Post autor: adriano:) »

Teraz trafiliśmy do grupy śmierci i jak każdy widzi nawet wielka Barcelona nie może sobie poradzić, więc to nie jest żaden argument. A co do Zengi to bardzo go cenie, jednak to nie jest odpowiednia osoba na stanowisko trenera Interu.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Seba »

Za Manciniego także odpadaliśmy w 1/8 (nawet z takimi potęgami jak Villarreal czy Valencia) więc czemu niby wtedy Inter był jedną z najlepszych ekip Europy, a teraz nie jest ? W sezonie gdy zdobyliśmy Scudetto także drżeliśmy o awans przegrywając dwa pierwsze mecze grupowe. Po drugie skoro zawsze odpadamy w 1/8, to co za różnica czy przechodzimy faze grupową z łatwością czy z trudem ? W tym roku grupę mamy na prawde trudną, a póki co jesteśmy liderami więc nie wiem skąd te narzekanie. Narzekać mogliśmy rok temu gdzie faktycznie się ośmieszyliśmy lub narzekać będziemy mogli gdy nie awansujemy. Co do Zengi, to jeszcze musi sie chłop sporo uczyc. Jakoś nie robi furory w Palermo, a składu nie ma wcale takiego słabego.
Obrazek
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Dejwid »

IMO prawda jest taka, że każde rozgrywki przede wszystkim wygrywa się dobrze zbilansowanym sqadem... W Interze pracowała już cała masa fachowców z wielką renomą na świecie... i co? i nic... bo sqad nie trybił albo po prostu był za słaby, ze nie wspomnę o czymś takim jak szczęście, którego zawsze nam brakowało. Dlatego uważam, że jak przyjdzie np. taki Zenga to tragedii nie będzie i jestem całkowicie pewny, że nasza gra nie zmieni się prawie wcale (tak jak to było przy ostatniej zmianie trenera). Dziwny jest dla mnie argument, że Zenga prowadził słabe kluby... Chyba nie muszę przytaczać przykładów trenerów, którzy nie mieli wcześniej żadnego doświadczenia i jakoś sobie radzą w dużych klubach.
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Jose Mourinho

Post autor: mati01000 »

Mourinho może odejdzie tylko wtedy gdy zdobędziemy LM np. za sezon to wtedy możemy myśleć o zmianie trenera bo w tym sezonie na 100% nie odejdzie !
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Jedrula »

mati01000 pisze: Mourinho może odejdzie tylko wtedy gdy zdobędziemy LM np. za sezon to wtedy możemy myśleć o zmianie trenera bo w tym sezonie na 100% nie odejdzie !
Mam nadzieje, że odejdziesz z tej strony szybciej niż Mourinho z Interu
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
FcInterRLZ
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:47

Odp: Jose Mourinho

Post autor: FcInterRLZ »

Dejwid pisze: IMO prawda jest taka, że każde rozgrywki przede wszystkim wygrywa się dobrze zbilansowanym sqadem... W Interze pracowała już cała masa fachowców z wielką renomą na świecie... i co? i nic... bo sqad nie trybił albo po prostu był za słaby, ze nie wspomnę o czymś takim jak szczęście, którego zawsze nam brakowało. Dlatego uważam, że jak przyjdzie np. taki Zenga to tragedii nie będzie i jestem całkowicie pewny, że nasza gra nie zmieni się prawie wcale (tak jak to było przy ostatniej zmianie trenera). Dziwny jest dla mnie argument, że Zenga prowadził słabe kluby... Chyba nie muszę przytaczać przykładów trenerów, którzy nie mieli wcześniej żadnego doświadczenia i jakoś sobie radzą w dużych klubach.
Oficjalnie Zenga został wyrzucony, jakoś długo tam nie pobył :d
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Co przy potencjale Palermo raczej nie należy stawiać go jako następcy Jose. Co do Szpesjala,mam nadzieję,że udowodni za co bierze najwięszą kasę spośród trenerów w cywilizowanych ligach (więcej zarabia Scolari ale w Uzbekistanie).
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
IlCapitano

Odp: Jose Mourinho

Post autor: IlCapitano »

Blamaż w Barcelonie, gdzie po straconym golu naszym odechciało się biegać pokazał, że wcale z Mołu nie taki mag, za jakiego się uważa. Zresztą, każdy kolejny mecz w LM to pokazuje. Wygrana w Kijowie nie zmienia obrazu Interu w LM - zagubionej, przestraszonej drużyny, która wychodzi na rywala, nawet na własnym stadionie schowana za podwójnymi zasiekami. Czy to jest ta magiczna taktyka, trenerskiego geniusza? Taka Wisła Kraków by przyjechała grać na San Siro, to obawiam się, że doszłoby do niezłej kompromitacji.
Jak można w Serie A gromić każdego, a w LM grać taką padakę? O co tutaj chodzi? Nie taki Moł genialny, jak go malują i coraz częściej mówi się o jego odejściu. Jego zatrudnienie to jest największy błąd Morattiego od czasów zwolnienia Cupera. Przecież otrzymuje on olbrzymie wynagrodzenie, więc nawet jeśli zostanie zwolniony to nadal Moratti będzie mu płacił hajs! Nowy trener również zażyczy sobie zapewne kolosalne wynagrodzenie, no bo dlaczego ma dostawać mniej od Speszala, który nie robił nic szczególnego i wyleciał?
Mancini wykonywał kawał dobrej roboty, wszystko popsuło się po meczu z Liverpoolem i jego deklaracjach, których pewnie do dzisiaj żałuje. Projekt był wykonywany, przeprowadzaliśmy rozsądne transfery, drużyna grała widowiskowo a zarazem skutecznie. No i w LM przynajmniej potrafiliśmy z palcem w dupie wygrać grupę, a dalej odpadaliśmy naprawdę przez pecha(Villarreal, Valencia) czy przez błędy sędziego(Liverpool). Teraz natomiast jest tragedia, druga liga europejska.
Ewentualni następcy? Blanc, Hiddink... Nie mam pojęcia, ale sądzę, że obojętnie kto by to nie był i tak zdziałałby z tą drużyną o wiele więcej w Europie.
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

Zaczyna mnie już ten człowiek irytować. W pierwszym sezonie nie wyszły mu transfery więc mogę jeszcze wybaczyć blamaż w Europie bo zdobył mistrzostwo Włoch. No ale przecież teraz mamy świetną defensywę, znakomitych snajperów, w końcu rozgrywającego z najwyższej półki a to właśnie na jego brak zwalano winę za niepowodzenia w Lidze Mistrzów. Za Manciniego graliśmy ze Stankovicem na rozegraniu i obrońcami w pomocy i rozwaliliśmy w pył wszystkich rywali w grupie w sezonie 07/08. Teraz nawet fazy grupowej nie potrafimy przejść bez problemów :roll: Myślę, że z takim składem jak obecnie Mancini zrobiłby z Interu maszynkę do wygrywania :roll:

Ewentualni następcy Jose? Hiddink lub Blanc. Potrzeba nam trenera preferującego ofensywną piłkę, bo kiedy tylko próbujemy zdominować rywala gramy bardzo dobrze ale jak się bronimy to jesteśmy kompletnie pozbawieni stylu :roll:
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Jeżeli już w ogóle myślimy, o następcy to najpierw trzeba Moła opchnąć do jakiegoś Realu Liverpoolu czy innego Manchesteru bo płacić mu odszkodowanie to dla nas samobójstwo.
God protect me
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Nic dodać nic ująć Nen. Mi się zresztą wydaje,że mou trzyam się Interu ze względu na ten olbrzymi hajs. Jego wypowiedzi wyraźnie wskazują,że nadal tęskni za Anglią a calcio i Inter zwyczajnie mu nie leżą. Obok Motty postawa trenera jest największą porażką tego sezonu. Z takim potencjałem grać taką padakę to naprawdę sztuka i czas żebyśmy wszyscy sobie to uświadomili. Słabsze od nas Milan czy Viola wychodzą na mecze z niby silniejszymi i grają mecze jak o wszystko. A u nas pełne gacie, z trudnym rywalem wytrzymujemy kilkanaście mniut i po zawodach. Za Mancio naprawdę było lepiej,wychodziliśmy naewt w tej LM i graliśmy (albo chociaż próbowaliśmy) swoje.A za Mou wychodzimy na mecze z MU czy Barcą po jak najniższy wymiar kary. Lipa panowie Interiści. Znowu...
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Jose Mourinho

Post autor: mati01000 »

Ja bym poczekał z tymi ocenami bo jak odejdzie od nas TSO może następny trener i nie zrobić "maszynki do wygrywania" tylko do przegrywania ! Widać cały czas że potrzebujemy 2 rasowego rozgrywającego coś jest w Wesleyem i nie ma komu grać !!
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Tomek8990 »

Albo mi się wydaje, albo nie wiem co, ale trenera chyba bronią wyniki, prawda? A te jak na razie są dobre. Jak się okazuje na Serie A, nawet taka "padaka" jak nie którzy twierdzą, wystarcza, aby zostawiać rywali w tyle. A przecież nie każdy mecz gramy tak źle, jak to wielu z Was widzi... W LM jesteśmy w grupie śmierci, na drugim miejscu, z wielką szansą na awans... Zamiast gadać o zmianie trenera, powinniśmy pogadać o zmienniku dla Wesa, albo kogoś, kto z nim razem to pociągnie... Wszyscy widzą, jak wygląda gra z Wesem z w składzie, i kogo przez wiele lat brakowało w drużynie... ale widać też, że sam ma ciężko, że jak go nie ma to jest jeszcze ciężej...więc jeśli byłby tu jakiś jeszcze jeden np Fabregas, skonczyły by się tematy o zwolnieniu Mou... 
Forza Inter:)
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Jedrula »

Gdyby grać z Quaresmą/Balotellim, Wesem i Eto'o za plecami Milito wyglądało by to zupełnie inaczej i nie musielibyśmy się martwic o nieobecność jednego z graczy, tak myślę, ale dla Mou to zdecydowanie zbyt ofensywne ustawienie.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Tomek8990 »

Właśnie pokazał z Rubinem, że jednak jest w nim trochę wariata, i ustawił skład bardzo ofensywnie, ale podejrzewam, że to jednorazowy pomysł... W Lidze nie potrzebuje chyba aż takiej ofensywy, choć my kibice oczywiście chcielibyśmy aby Inter tylko atakował i strzelał dużo goli... :) nic nowego nie odkryłem.
Forza Inter:)
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Jose Mourinho

Post autor: mati01000 »

A może Jose powiedział od teraz gramy ofensywną piłke kto wiem co kryje się pod tymi siwo-czarnymi włosami :P :P
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jose Mourinho

Post autor: dodo_IM »

Do stylu Interu pod wodzą Mourinho powinni już wszyscy przywyknąć. Gramy bez polotu ale wygrywamy. Jose zawsze chce wygrywać, a ładna gra nie ma dla niego najmniejszego znaczenia, bo on jest rozliczany tylko za wyniki, więc lamenty, że gramy brzydko można na prawdę sobie darować, bo to się za Portugalczyka nie zmieni. Mecz z Lazio był brzydki ale pewnie wygrany, Lazio nie miało ani jednej stuprocentowej sytuacji do strzelenia gola. Inter strzelił, a potem kontrolował grę, bo takie były zalecenia Jose. Ja też wolę aby Inter wygrywał niż grał ładnie i liczę, że Mourinho pozostanie u nas jak najdłużej.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Jose Mourinho

Post autor: mati01000 »

mówi że pozostanie do 2012 więc tak będzie :D
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Kamikaze »

Mourinho, sotto Natale parole dal cuore: "Posso dirlo, amo l'Inter"

''moge powiedziec, kocham Inter ''  !!!   Mouurinho ;]
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Kamikaze pisze: Mourinho, sotto Natale parole dal cuore: "Posso dirlo, amo l'Inter"

''moge powiedziec, kocham Inter ''  !!!   Mouurinho ;]
A teraz mówi: "Wierzę, że wrócę tam jeszcze. Na pewno jednak nie opuszczę klubu w połowie sezonu. Do końca sezonu zostanę z Interem"
Gość nie czuje calcio i ewidentnie chce wrócić do Anglii, to wg mnie ostatni sezon Mou jako trenera Interu.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Gaszka »

W The Sun. Do 24 godzin będzie to zapewne zdementowane przez inter.it.
// >> www.FcInter.pl << //
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

No właśnie, odejście Jose wydaje się być coraz bardziej prawdopodobne. Moratti chyba powinien zacząć już negocjować z Hiddinkiem lub Blanc'iem. Ja byłbym bardziej za Francuzem, bo ma on ofensywną wizję gry (a już kilka razy pisałem, że kiedy tylko Inter zagra bardziej odważnie z przodu to jest świetną drużyną) no i za nim powędrowałby pewnie jego pupilek, Gourcuff ;)
iss84
Posty: 56
Rejestracja: 8 maja 2007, 22:55
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: iss84 »

Wiedziałem ze jak Jose wpadnie na chwilkę na wyspy to tabloidy zaraz cos wysmaruja normalka :wink: Tak jak Zlatan mowil ze jedynym klubem którego oferty nie odrzuci jest Barca, tak samo Mourinho pozegnal by sie znami przed wygasnieciem kontraktu jedynie w przypadku mozliwosci prowadzenia MU, bo do Chelsea to na razie na bank nie ma szans. Wiec pytanie nie brzmi kiedy nas Jose opusci a raczej ile jeszcze bedzie pracowal Ferguson.
Obrazek
Obrazek
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Jose Mourinho

Post autor: kachol »

iss84 - masz całkowitą rację, apropo sytuacji z Fergusonem... a znając jego przejście na emeryturę, to może być to po tym sezonie (nie wierze), ale równie dobrze za 10 lat...

Poza tym nie rozumiem spekulacji żeby zwalniać Jose? Wyniki są za nim, drużyna jest za nim - na jakiej podstawie go zwolnić... Zresztą czego wy więcej chcecie, gramy dalej w LM, liderujemy w lidze, gramy w pucharze... Ciężko się do czegoś przyczepić, ale wiem: styl;-)
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Kachol nikt tu nie mówi o zwalnianiu Mou. Gość po prostu nie lubi Włoch (sam tak mówił) i widać,że aż przebiera nogami aby znowu być w Anglii. Nie widać tego?
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jose Mourinho

Post autor: dodo_IM »

W końcu Mourinho pokazał dlaczego go sprowadzono do Mediolanu. Potrafi świetnie przygotować zespół pod jeden mecz i tak się stało w niedawnych derbach. Drużyna była świetnie przygotowania taktycznie i bardzo zmotywowana co było widać po samym Jose. Gdyby nie czerwona dla Sneijdera to bylibyśmy świadkami pogromu. W poprzednim sezonie podobnie drużyna zagrała z Juventusem na Giuseppe Meazza. Mourinho przybył by osiągnąć coś w LM. Aby tego dokonać trzeba posiadać właśnie tą umiejętność. Myślę, że teraz Portugalczyk ma na tyle silny skład, że jesteśmy w stanie zajść daleko w tej Lidze Mistrzów. Trener jest do tego idealny.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
ODPOWIEDZ