Adriano

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Adriano

Post autor: sinisza »

hmmm, nadeszla pora przemyslen...

Ostatnio bardzo podoba mi sie gra Martinsa.. zreszta zawsze mi sie podobala. Smiem twierdzic ,ze dla mnie to on jest najlepszym napastnikiem. Adriano to Adriano- wiadomo....

I ten karny niedawno.... wedlug mnie Adriano za duzo kombinuje sam... przez co duzo tez traci.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 15:48 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Adriano , zawodzi ?

Post autor: mati »

ostatnio trudno sie z tym nie zgodzić... czasami to wygląda tak jakby Adriano miał bardzo małe zaufanie do innych graczy i żadziej im podaje... co nie zmiania faktu, że powinien grac w pierwszej 11, może dać mu ze 2 mecze odpoczynku... sam nie wiem co sie z nim stało... ta skuteczność z początku sezonu powoli staje sie historią... :roll: :| no cóż trzeba byc dobrej myśli ;)
Dexster

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Dexster »

Ja tam narazie się nie przejumje, przecież nie będzie grał na 100 % przez cały sezony. Myśle że odpoczynek dobrze mu zrobi charował jak wół. A forma przyjdzie z czasem.
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Norbas »

Eeeeeeeeeeee tam gadanie :) . Adriano to jest fenomen tak samo jak Ronaldo , Ronaldinho czy Henry i tacy gracze zawsze grają trochę pod siebie bo są pewni swych umiejętności a kibice to kochają. Czasem nie wychodz ale jak wyjdzie to niektóre akcje zachodzą w pamięci na długo ( naprzykład ta kiwka Adriano w meczu z Valencia jak poscil pietka miedzy nogami obroncy , co prawda nie strzelil wtedy gola ale od razu zaczeto to pokazywac w Reklamach Ligi Mistrzów i o to chodzi ). To że przez dwa mecze nie udało mu się strzelic bramki nic nie znaczy , w nastepnym meczu strzeli ze 3 i się wyrówna, dla mnie on póki bedzie gral bedzie naklepszym napastnikiem Interu. Martins robi postępy ale dam głowe że nie bedzie gwiazdą Miedzynarodową on bedzie mial zwyżki i spadki formy bo nie ma warunków by być światowej klasy napastnikiem. W nasteonym sezonie postawiłbym na atak Adriano Martins sie sie zobaczy.
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Karol1908 »

Dla mnie nie ma tamatu. co tu porównywać że Adriano nie strzelił w 2 ostatnich meczach żadnej bramki i przestrzelił karnego. On już jest od roku w Interze i nawet po tych jego średnich występach nie przyszło do głowy że zawodzi....
Kily

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Kily »

Nie wiem po co ten temat... Oczywistym jest, że bez przerwy zawodnik nie może błyszczeć. To fakt, że Adriano w ostatnich dwóch meczach zagrał bardzo słabo, ale na 100% za jakiś czas wróci do formy sprzed kilku tygodni, bo zwyczajnie jest wielkim piłkarzem. Tym bardziej to normalne, że on ma dopiero 22 lata i przez prawie wszystkie mecze grał po 90 minut. Ja dałbym mu jeszcze trochę odpocząć i postawił narazie na tych którzy są w świetnej formie, czyli na Bobo i Obę.
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Paweł_FCI »

krew się gotuje, zostawcie Adriano, jestem przekonany że jeśli zagra z Regginą to trafi do siatki, zobaczycie
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
Boro_FCI

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Boro_FCI »

Jestem tego zdania co Paweł.nie mozemy patrzec na to w ten sposob , nie strzelil dwa mecze z rzedu i jest koniec formy..bez przesady.Kazdy zawodnik w sezonie ma taki okres.

FORZA ADI !!
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Kujon »

Ludzie spokojnie :D ja wiem, że pierwszy raz mu się zdarza nie strzrelić bramki w dwóch meczach pod rząd, ale to może przez zmęczenie....prawie pół roku gra non-stop, więc niech sobie odpocznie troszkę :-)
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Winiar »

No fakt naszemu Adiemu przyda się odpoczynek :) Jest po prostu świetny. Jedyne co złego mogę powiedzieć to, że nie strzelił jush 2 karnych w sezonie, a nie, ze nie strzelił bramki w 2 ostyatnich meczach :wink: Ale od karnych mamy Vieriego :D L'imperatore odpocznie i znowu będzie strzelał jak na początku sezonu :D
Marcin_

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Marcin_ »

Przecież nie może ciągle strzelać bramki, to nie jest robot. Każdy zawodnik czy ten słabszy czy ten lepszy ma znizke formy. Myśle, że w najbliższym meczu zdobędzie gola, życze Mu tego.
Przemek

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Przemek »

Nie ma co się zastanawiac w takim momencie.Przeciez nie kazdy jest w stanie strzelac bramki co mecz.Zacząłbym się martwić gdyby nie strzelil żadnej bramki przez okres w przyblizeniu do 'nieużetności'' Vieriego ..
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Szycha »

Dla mnie Adriano to samolubny geniusz ;) I co trzeba dodać często mu ten egoizm wychodzi na dobre :wink: A czasami nie .... Spoko wyjdzie z tego...
Napewno ... FORZA ADRIANO :!: :D
Cinek - Rychu

Adriano , zawodzi ?

Post autor: Cinek - Rychu »

Adriano poprostu jest już zmęczony. Trzeba Mu dać odpocząć bo przecież nie można grać bez przerwy na 100% to jest nie możliwe. Potrzebuje odpoczynku i wszystko wróci do normy
vitjan
Posty: 141
Rejestracja: 14 sie 2004, 14:29
Lokalizacja: Bytom

ADRIANO

Post autor: vitjan »

Adriano to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, a Moratii nic z tym nie robi. jedzie do Paryża aby pogadać z prezesem Realu odnośnie transferu. no kuźwa wkurza mnie ten gościu! sprzedał już dwóch świetnych piłkarzy do Madrytu - Carlosa i Ronaldo. teraz niech sprzeda Adiego - najlepiej za grosze- i po sprawie. mamy dobrych piłkarzy i ich sprzedajemy. to jest chore co robi Moratii! to co Adriano wyprawia z piłka wzbudza zachwyt do piłki, a on tak po prostu jedzie sie spotkac w sprawie transferu. jeśli dojdzie do sprzedaży Adriano to Moratti nie źle sobie w papierach narobi. on już nie jest lubiany przez kibiców a jak sprzeda Adriano to ja na jego miejscu bałbym sie wychodzić z domu. Licze i mam nadzieje ze Adi zostanie z nami w Interze
FORZA INTER
Ostatnio zmieniony 10 paź 2006, 19:33 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Solo Inter!
Boro_FCI

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Boro_FCI »

Nie ma co sie tym przejmować , radze ci zebys tez dal na luz.
Takie tam pogadanki.Nie wierze zeby mogl odejsc.
pozdro
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Ljarro »

Jak byśmy chcieli przejmować sie kazdą taką plotką, to byśmy już byli maniakalnymi schizofrenikami. Mysle ze nikt nie jest tak głupi zeby sprzedac swojego najlepszego gracza, nawet Moratti...inna sprawa ze nie do konca wiadomo czego chce pilkarz. Na oficjalnej stronie była wypowiedz, ze nigdzie nie odejdzie, na portalach plotkarskich ze chce odejsc. Ja wierze w to co powiedzial na inter.it czyli ze nie chce nigdzie odchodzic.[/code]
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Bart »

A pamiętacie jak Adriano niby deklarował, ze chce przejść do Milanu? Jak dla mnie to takie pogłoski to jedna wielka bzdura, chyba Adriano ma więcej oleju w głowie niż Ronaldo.
Dexster

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Dexster »

No nie wiem czy to taka plota jak nie zaczniemy wygrywać to Adrioano może rzeczywiście grać w klubie który wygrywa i zdobywa trofea. Jeśli Moratti go sprzeda ide się wieszać !!!
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: PioFCI »

Dla mnie tez to wyglada na plotke...Adriano kocha Inter i jestem pewien, ze to nie sa jego slowa, co na bank jeszcze w tym tygodniu
potwierdzi :grin: Niestety z Interem nigdy nic nie zdobedzie a chec wygrywania nie jest w stanie przetrwac nawet najwieksza milosc...wiec Real,Milan, Chelsea czeka, ale czuje ze za 2-3 lata dopiero
Inter na zawsze !!!
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: mati »

Pio_FCI pisze:Dla mnie tez to wyglada na plotke...Adriano kocha Inter i jestem pewien, ze to nie sa jego slowa, co na bank jeszcze w tym tygodniu
potwierdzi :grin: Niestety z Interem nigdy nic nie zdobedzie a chec wygrywania nie jest w stanie przetrwac nawet najwieksza milosc...wiec Real,Milan, Chelsea czeka, ale czuje ze za 2-3 lata dopiero
Jak ma odchodzić niech zrobi to teraz :x zawsze myślałem, ze Inter jest większym klubem od Ajaxu... ale lata bez zwycięstw zrównały nas z Ajaxem... szkoda, tylko, że nie jesteśmy na tym samym poziomie jeżeli chodzi o szkolenie młodzieży :/ Gdyby przynajmniej Moratti sprzedał Adriano za ok. 70 mln Euro a pewnie sprzeda za 20-15 ... i nic nam z tych pieniędzy... bo nie kupimy nikogo na zastępce...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Orzeu »

Pio_FCI pisze:Niestety z Interem nigdy nic nie zdobedzie a chec wygrywania nie jest w stanie przetrwac nawet najwieksza milosc...
widzę że cholernie wierzysz swój najukochańszy klub. I jak tu wygrywać mając takich kibiców...

a swoją drogą myślę, że Adi z nami zostanie, nawet jakby Real oferował Samuela, Carlosa, Solariego i Ronaldo + 75 mln euro to i tak wtedy na drodze stanie NAJWIĘKSZY CZŁOWIEK I FAN INTERU NA ŚWIECIE - MASSIMO MORATTI!!!
Obrazek
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Winiar »

Ja w to nie wierze :) Jeśli jush to na pewno nie Real !! Chyba za Moratti zapomniał o reszcie kasy za Ronaldo :wink: Przecież sprzedawać piłkarza do klubu który ma dług wobec nas to bzdura :) więc musze chyba zmartwić fanów realu jesli tacy w ogole są :P :D
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: PioFCI »

orzeu pisze:
Pio_FCI pisze:Niestety z Interem nigdy nic nie zdobedzie a chec wygrywania nie jest w stanie przetrwac nawet najwieksza milosc...
widzę że cholernie wierzysz swój najukochańszy klub. I jak tu wygrywać mając takich kibiców...

a swoją drogą myślę, że Adi z nami zostanie, nawet jakby Real oferował Samuela, Carlosa, Solariego i Ronaldo + 75 mln euro to i tak wtedy na drodze stanie NAJWIĘKSZY CZŁOWIEK I FAN INTERU NA ŚWIECIE - MASSIMO MORATTI!!!
Oj orzeu...sorry, ale naprawde wierze w Inter z calego serca i nigdy nie zwatpie...do konca zycia bede za Interem...ale zycia kibica Interu jest poprostu przejebane...ok kilku lat zrabane weekendy , przez kogo ? przez Inter...nieudane coroczne Mercato...tez jestem przygnebiony.przez kogo? przez Morattiego i spolke..niestety Inter zabardzo wszedl w moje zycie...Nie zjem w niedziele obiadu dopoki nie zobacze jakim skladem gramy...zawsze kiedy Inter gra siedze przed monitorem...jak Inter zawodzi oczywiscie jestem normalnie wkurwiony i automatycznie niestety zawsze cos tam odpyskuje w domu i duzo na tym trace. Najgorsze jest to, ze Inter jest we mnie...do konca zycia bede kochal ten klub, ale wiem ze i Wy czasami juz watpicie, nie mowcie ze nie!!...bo jak tu nie watpic? kiedy kumpel z klasy huj milanista chwali sie co to nie milan, nawet z nim nie pogadam, bo wiem ze nie mam argumentow zeby bronic Inter...nie wiem jak Wy, ale chcialbym wreszcie poczuc to uczucie, jak to jest byc kibicem najlepszego klubu w Europie,INTERU!! wystarczy we Wloszech...ja nie znam tego uczucia...pozostaje chyba tylko dalej wierzyc i czekac...
PS:Wiem, ze wypisuje brednie, ale musialem gdzies to napisac...Pozdrawiam FORZA INTER !!! :roll:

EDIT: Ciekawe czy podobnie mysli Adriano... :roll:
Inter na zawsze !!!
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: mati »

adriano moze myśli inaczej, ale ja np. myśle tak samo :wink: przykro to stwierdzić, ale chyba w najbliższych kilku(nastu) latach nic nie zdobędziemy... jesteśmy daaleko w tyle za taki klubami jak jude czy milan... pod każdym względem: finansowym, sportowym, organizacyjnym, szkoleniem młodzieży i przede wszystkim najważniejsze nigdy nie będziemy tak soba rzadzić jak te kluby... taki Giallani to by wyśmiał Real i przekonał Adriano do zostania w klubie... a Moratti sie będzie z Perezem spotykał... wstyd... :/
Lucas

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Lucas »

ja tam nie sram żarem bo i tak nie wierze w te ploty
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Ljarro »

Z drugiej strony co taki Adriano w wywiadzie dla Hiszpańskiej telewizji miał powiedzieć?? Że nie lubi Realu i żeby uważa Pereza za debila ?? Może być tez błąd w tłumaczeniu z hiszpańskiego na włoski...albo przypadkowy albo zamierzony :)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2005, 22:28 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Szycha »

Na takie ploty jest jedna odpowiedź. No comments :!: Wkurzają mnie te media. Po mału jest szum jak niegdyś z Vierim ( Chelsea). Teraz za pewne codziennie bedą nowe wspaniałe informacje na temat przejścia Imperatora do srealu :wink: Adi jest nasz TAK JAK OBA :!: Mam nadzieje, że Moratti naprawdę odmówił Romanowi w sprawie Martinsa i powtórzy to samo srealowi jeśli chodzi o Adriano. ONI MUSZĄ ZOSTAĆ 8)
Boro_FCI

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Boro_FCI »

si....
muszą i C**j 8)
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

ADRIANO chce do Realu?! co Wy na to?

Post autor: Bart »

mati pisze:jesteśmy daaleko w tyle za taki klubami jak jude czy milan... pod każdym względem: finansowym, sportowym, organizacyjnym, szkoleniem młodzieży
No nie przesadzajmy... Inter jest naprawdę dobrze zorganizowanym klubem cała Europa nam tego zazdrości (oprócz kilku klubów). Od Milanu i Juve wcale pod tymi względami nie odstajemy. A jeśli chodzi o szkolenie młodzieży, to jesteśmy od Milanu i Juve o wiele lepsi. W końcu nasza Primavera lała ostatnio Milan jak chciała (tylko ostatnie derby nie wyszły :wink:), zdobyła mistrzostwo 2002, grała w finale tych rozgrywek w 2003 i 2004. Milan i Juve mogą o tym pomarzyć. Problem jest w tym, że tych talentów nie potrafiono wykorzystać w dorosłej piłce. Ale cóż, tak bywa. A jeśli chodzi o poziom sportowy... raz na wozie raz pod wozem. Trzy lata temu Milan przy nas był średniakiem, teraz jest odwrotnie, ale kto powiedział, że nie zbudujemy wreszcie silnej drużyny. A sukcesy? Przyjdą, nawet jeśli w to powątpiewacie. Według mnie taki Puchar Włoch jest w tym sezonie na wyciągnięcie ręki. To byłby świetny początek ery Internazionale :wink: A nawet jeśli przegralibyśmy w finale z Milanem, to jeśli Rossoneri wygraliby scudetto, to mielibyśmy szansę na rewanż w Superpucharze. A przysły sezon będzie należał do nas, w co nie wątpię. Tak więc Interiści, głowa do góry, nie ma żadnej klątwy, sukcesy to kwestia czasu. 8)
ODPOWIEDZ