1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: forzaragazzi »

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 10 sierpnia 2020 r. o godzinie 21:00. Obiektem starcia będzie Merkur-Spiel Arena w Dusseldorfie (stadion spadkowicza Bundesligi - Fortuny).

Sporo będzie zależeć od dyspozycji dnia. Pamiętam jak w zeszłym sezonie rozbili Bayern Monachium na własnym terenie 3 - 1 niemal cały mecz presując i będąc zdecydowaniem lepszym zespołem. W tym sezonie także zresztą ich raz pokonali. W bramce mają niedocenianego Hradeckiego, braci Bender, Taha, Vollanda, szybkiego Baileya i przede wszystkim Kaia Havertza, dla którego, miejmy nadzieję, będzie to ostatnie spotkanie w barwach Aptekarzy.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: IlCapitano »

LE i niemiecka drużyna, rzygać mi się już chce. A w międzyczasie i w LM się Dortmund napatoczył, masakra jakaś.

Musimy wygrać, niebywale liczę na zwycięstwo w całych rozgrywkach. Osiągnąłbym ekstazę wówczas.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Dzyl »

Rywal mocniejszy niż Getafe, mają kilku ciekawych zawodników, ale powinniśmy ich ograć, chodź przewiduję trudną przeprawę niestety. Na plus dla nas, że na pewno zagrają bardziej otwarcie niż Getafe.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Orzeu »

kondycyjnie pewnie nas zajadą, będą biegać więcej i zapewne siądą na nas od pierwszych minut. wazne nie dac sobie strzelic bramki, wtedy jak ochłoniemy to możemy wygrać w podobnym stylu jak z Getafe.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Mora »

Spodziewam się trudniejszego meczu niż z Getafe, zawsze ciężko gra się ze Szwabami. Conte pewnie znowu postawi na Gagliardiniego od początku, a Eriksen będzie się kisić na ławce. Oby wszedł z niej w takim samym stylu, co z Hiszpanami :) Przed Interem ciężka przeprawa, ale liczę na awans, puchar musi być nasz!
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Alfa »

Mora pisze: 10 sie 2020, 12:35 Spodziewam się trudniejszego meczu niż z Getafe, zawsze ciężko gra się ze Szwabami. Conte pewnie znowu postawi na Gagliardiniego od początku, a Eriksen będzie się kisić na ławce. Oby wszedł z niej w takim samym stylu, co z Hiszpanami :) Przed Interem ciężka przeprawa, ale liczę na awans, puchar musi być nasz!
sklad ponoc taki jak na getafe ;)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Dzonyy »

Alfa pisze: 10 sie 2020, 12:58
Mora pisze: 10 sie 2020, 12:35 Spodziewam się trudniejszego meczu niż z Getafe, zawsze ciężko gra się ze Szwabami. Conte pewnie znowu postawi na Gagliardiniego od początku, a Eriksen będzie się kisić na ławce. Oby wszedł z niej w takim samym stylu, co z Hiszpanami :) Przed Interem ciężka przeprawa, ale liczę na awans, puchar musi być nasz!
sklad ponoc taki jak na getafe ;)
I bardzo dobrze. Boski Roberto nas pociągnie do sukcesu.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Dzonyy »

No i jedziemy dalej!!!
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Wirtuoz »

Na gorąco po meczu mogę tylko napisać, że dawno nie widziałem takiego idioty w roli sędziego. Ten poziomka z piździchowa plątał się pod nogami zawodników, dyktował, a potem zawracał karne dwukrotnie, a na deser odgwizdał faul Lukaku, którego nie było. Warto jeszcze dodać, że był bardzo pobłażliwy dla zawodników Bayeru, którzy bezpardonowo wchodzili w nogi zwłaszcza naszego Belgijskiego napastnika.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Imrahil »

Dobry mecz, solidny Konciak, sędzia żenada.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Jaszczu91 »

To był całkiem dobry mecz i dobry Inter. Co chwila stwarzalismy sobie sytuację bramkową. Zabrakło tylko skuteczności. Bayer spokojnie mógł przyjąć czwórkę albo piątaka. Lukaku przestawial tych obrońców jak chciał. Nie było ofensywnej akcji bez niego. W serie a obrońcy już się tego nauczyli ale w Europie znów wygląda to fajnie. Prawie tak jak na początku sezonu w lidze.
Pozytywne wejście Eriksena i w ogóle logiczne i wczesne zmiany Conte.
Jedyny minus to kontuzja Sancheza i mocno obity Lukaku. Ale miejmy nadzieję że to nic groźnego.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: IlCapitano »

Nie przerażał mnie ten Bajer srajer w ogóle, może dlatego, że nie oglądam polsatowych programów futbolowych i nie muszę słuchać ich spustów nad rzekomymi gwiazdorami z podrzędnej bundeskopanki. Awans był pewny, 2:1 to jest najmniejszy wymiar kary.

Lecimy z półfinałem i wydarzy się coś niezwykłego, mianowicie wygramy pierwsze trofeum, europejskie zresztą od 10 lat.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Woo-cash »

IlCapitano pisze: 10 sie 2020, 23:10 Lecimy z półfinałem i wydarzy się coś niezwykłego, mianowicie wygramy pierwsze trofeum, europejskie zresztą od 10 lat.
Dej Panie Boże.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: BAGGIO1 »

IlCapitano pisze: 10 sie 2020, 23:10 Awans był pewny, 2:1 to jest najmniejszy wymiar kary.

Lecimy z półfinałem i wydarzy się coś niezwykłego, mianowicie wygramy pierwsze trofeum, europejskie zresztą od 10 lat.
Amen. Proszę zamknąć temat nim się zlecą hieny.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: jaszczomb »

Elegancko, najniższy wymiar kary dla Bayeru. Jeśli zostanie utrzymana intensywność a poprawiona skuteczność to można zacząć myśleć o finale :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Mora »

Ciężka przeprawa, ale z happy endem. MVP meczu Lukaku albo Barella - trudno się zdecydować. Cieszy duża ilość stwarzanych sytuacji, mecz spokojnie powinniśmy skończyć przed przerwą prowadzeniem 3-0, padł gównogol dla Aptekarzy i było nerwowo. W końcu pierwszy półfinał europucharów od 10 lat, tam również będziemy faworytami i spodziewam się awansu do finału. Mamy lepszy skład i jeden dzień więcej na odpoczynek, co może okazać się kluczowe. Przy okazji wpadają nam punkty do rankingu UEFA i sianko, pięknie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Bodzek »

Wirtuoz pisze: 10 sie 2020, 22:57 Na gorąco po meczu mogę tylko napisać, że dawno nie widziałem takiego idioty w roli sędziego. Ten poziomka z piździchowa [...] dyktował, a potem zawracał karne dwukrotnie, a na deser odgwizdał faul Lukaku, którego nie było [...]
Przecież oba karne "odwołane" sprawiedliwie. Ochłoń może lepiej, bo obiektywizmu u Ciebie brak.
Dla takich sytuacji właśnie powstał VAR.

Brawo Inter, dziwiłem się takim obawom przed Bayerem, górowaliśmy nad nimi mocno, oby do finału!
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: maverik »

Dobry mecz, zasłużony awans. Wszyscy spisali się świetnie (Lukaku, Barella, Young) lub dobrze poza Gagliardinim. Skoro nawet Conte miał dość swojego pupilka i Eriksen wszedł w 59 minucie a nie w 88 minucie to już o czymś świadczy. Może to czas na Sensiego skoro Duńczyk od początku meczu go tak razi, mimo iż ten zalicza bardzo dobre wejście za wejściem. Nawet jak się połamie znów to potem będzie miesiąc przerwy zanim ruszy nowy sezon. Co do sędziego to nie wiem skąd te sapy, bo moim zdaniem zachował się dobrze, poza ostatnią akcją gdzie widział faul Lukaku, którego nie było.
Teraz półfinał, a tam drużyna na papierze słabsza od Leverkusen i chyba Getafe również. Głupio byłoby odpaść z Szachtarem czy Bazyleą. Finał musi być nasz. A tam? Chyba bym wolał United, bardziej niż Sevillę.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: forzaragazzi »

Warto zauważyć że Lukaku; po pierwsze poprawił przyjęcie piłki (pamiętacie pierwszą część sezonu?), po drugie lepiej/celniej odgrywa ją do partnerów (Lautaro zazwyczaj). Bardzo dobry występ Younga i bardzo dobra zmiana Eriksena. Brozo także w odpowiednich momentach brał grę na siebie. Mam nadzieję że Alexisowi nie stało się nic poważnego.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Odet »

Dobry mecz.

Więcej nie napiszę, bo boję się bana.

Pozdr.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Alfa »

Bodzek pisze: 11 sie 2020, 00:37
Wirtuoz pisze: 10 sie 2020, 22:57 Na gorąco po meczu mogę tylko napisać, że dawno nie widziałem takiego idioty w roli sędziego. Ten poziomka z piździchowa [...] dyktował, a potem zawracał karne dwukrotnie, a na deser odgwizdał faul Lukaku, którego nie było [...]

Przecież oba karne "odwołane" sprawiedliwie. Ochłoń może lepiej, bo obiektywizmu u Ciebie brak.
Dla takich sytuacji właśnie powstał VAR.

Brawo Inter, dziwiłem się takim obawom przed Bayerem, górowaliśmy nad nimi mocno, oby do finału!
Nie zmienia to faktu że w obu sytuacjach powinien puścić grę i dopiero wrócić do Varu jako potencjalny karny, a on tak perfidnie przerywa grę gry mieliśmy piłkę, daje karnego, potem cofa i piłkę dostaje Bayer...
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Wirtuoz »

Bodzek pisze: 11 sie 2020, 00:37
Wirtuoz pisze: 10 sie 2020, 22:57 Na gorąco po meczu mogę tylko napisać, że dawno nie widziałem takiego idioty w roli sędziego. Ten poziomka z piździchowa [...] dyktował, a potem zawracał karne dwukrotnie, a na deser odgwizdał faul Lukaku, którego nie było [...]
Przecież oba karne "odwołane" sprawiedliwie. Ochłoń może lepiej, bo obiektywizmu u Ciebie brak.
Dla takich sytuacji właśnie powstał VAR.

Brawo Inter, dziwiłem się takim obawom przed Bayerem, górowaliśmy nad nimi mocno, oby do finału!
Przecież ja nie neguję samej decyzji sędziego, tylko zwracam uwagę na zamieszanie i czas jaki poświęcał na podjęcie decyzji.
Moim zdaniem sędzia postępował chaotycznie.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Bodzek »

Alfa pisze: 11 sie 2020, 09:41
Bodzek pisze: 11 sie 2020, 00:37
Wirtuoz pisze: 10 sie 2020, 22:57 Na gorąco po meczu mogę tylko napisać, że dawno nie widziałem takiego idioty w roli sędziego. Ten poziomka z piździchowa [...] dyktował, a potem zawracał karne dwukrotnie, a na deser odgwizdał faul Lukaku, którego nie było [...]

Przecież oba karne "odwołane" sprawiedliwie. Ochłoń może lepiej, bo obiektywizmu u Ciebie brak.
Dla takich sytuacji właśnie powstał VAR.

Brawo Inter, dziwiłem się takim obawom przed Bayerem, górowaliśmy nad nimi mocno, oby do finału!
Nie zmienia to faktu że w obu sytuacjach powinien puścić grę i dopiero wrócić do Varu jako potencjalny karny, a on tak perfidnie przerywa grę gry mieliśmy piłkę, daje karnego, potem cofa i piłkę dostaje Bayer...
W pierwszej sytuacji się zgodzę, bo piłka była nasza i utraciliśmy potencjalną korzyść, w drugiej natomiast była ręka, więc piłka dla Bayeru. Gdyby nie ręka to byłby faul i karny dla nas.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Jaszczu91 »

Bodzek pisze: 11 sie 2020, 10:26
Alfa pisze: 11 sie 2020, 09:41
Bodzek pisze: 11 sie 2020, 00:37
Wirtuoz pisze: 10 sie 2020, 22:57 Na gorąco po meczu mogę tylko napisać, że dawno nie widziałem takiego idioty w roli sędziego. Ten poziomka z piździchowa [...] dyktował, a potem zawracał karne dwukrotnie, a na deser odgwizdał faul Lukaku, którego nie było [...]

Przecież oba karne "odwołane" sprawiedliwie. Ochłoń może lepiej, bo obiektywizmu u Ciebie brak.
Dla takich sytuacji właśnie powstał VAR.

Brawo Inter, dziwiłem się takim obawom przed Bayerem, górowaliśmy nad nimi mocno, oby do finału!
Nie zmienia to faktu że w obu sytuacjach powinien puścić grę i dopiero wrócić do Varu jako potencjalny karny, a on tak perfidnie przerywa grę gry mieliśmy piłkę, daje karnego, potem cofa i piłkę dostaje Bayer...
W pierwszej sytuacji się zgodzę, bo piłka była nasza i utraciliśmy potencjalną korzyść, w drugiej natomiast była ręka, więc piłka dla Bayeru. Gdyby nie ręka to byłby faul i karny dla nas.
Co do sędziego to można wspomnieć o sytuacji z bramką Lukaku. Jak dla mnie Lukaku wygrał czysto walkę fizyczną z obrońcą i nie dopatrzyłem się tam ewidentnego przewinienia.
Co do karnych to pierwszy absolutnie sie nie należał ale już anulowanie drugiego dyskusyjne. Głupi jest przepis, że każde zagranie ręką w ofensywie to gwizdek z automatu. Barella leżący i podpierający się na murawie dostaje piłką po ręce, ale na rozwój akcji nie ma to już żadnego znaczenia. Eriksen faulowany jest w tej samej sekundzie więc...
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Bart »

Zawsze byliśmy w formie w sierpniu, tylko teraz zamiast Trofeo TIM mamy LE. Piękna sprawa, wystarczyło usunąć marzec z kalendarza i już jest progres. Szkoda tylko lutego, bo powalczylibyśmy o scudetto. ;)

Znakomita forma Lukaku i Barelli, martwią tylko te bramki tracone z niczego. Wydaje się że są spore szanse na końcowy sukces, ale po tylu latach upokorzeń, nie uwierzę póki nie zobaczę.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1/4 finału LE: Inter - Bayer Leverkusen

Post autor: Orzeu »

Brawo Inter! Będę bardzo rozczarowany jeśli nie uda nam się dojść do finału, a tam czeka na nas meczycho z emocjami jakich dawno kibice Interu nie widzieli.

Co do samego spotkania: Godin, Barella, Eriksen, Lukaku, YOung - świetne spotkanie.
ODPOWIEDZ