9 kolejka SerieA Bologna-Inter

ODPOWIEDZ
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: yoda79 »

Za niecałe dwie godziny mecz Interu a tematu brak.
Gramy z beznadziejną Bologną, wiem, szacunek dla przeciwnika itp.,ale ten mecz trzeba wygrać. Chyba tylko na Gilardino i Diamante trzeba szczególnie uważac.
Szok,że mamy szansę na LM, więc tym bardziej takie mecze trzeba wygrywać.
Nasz sklad pewnie bez szoku, raczej na boisku w pierwszym składzie nie zobaczymy dwóch piłkarzy Porto, czyli będzie:
Handa, Ranocchia, Samuel, Jesus, Il Capitano, Gargano, Cuchu, Yuto, Palacio, Milito, Antek.
Liczę na wygraną, nawet po samobóju.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Omen »

No i co tu dużo mówić skład na ten moment optymalny.Mam nadzieję,że uporamy się z Bolonią chociaż nie wolno ich lekceważyć w żadnym wypadku...zwłaszcza kiedy przypomnę sobie nasz ostatni mecz z nimi...Jeśli chcemy się bić o najwyższe cele w tym sezonie musimy takie spotkania właśnie wygrywać.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Chuchu »

Patrząc na skład Bolonii to myślę, że zwycięstwo jest obowiązkowe, no chyba że się zamurują bo jak wiemy atakiem pozycyjnym Inter grać nie potrafi. Może się niektórzy zdziwią, ale liczę dziś na Nagatomo. W obronie jest jaki jest, ale w meczach z ogórami potrafi dużo zamętu siać na skrzydle. Generalnie mam nadzieję na kolejne zwycięstwo bez straty gola.
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Mora »

Trzeba przyznać, że Inter rozegrał dziś dobre spotkanie, śmiem twierdzić, że jedno z najlepszych w tym sezonie. W zasadzie cały zespół zagrał na wysokim poziomie: Handanović wybronił kilka groźnych piłek, środkowi obrońcy również niemal bezbłędnie (plus bramka Rano i kilka rajdów Jesusa), poprawny występ Nagatomo, Mudingay nieźle rozbijał akcje Bolonii, podobała mi się gra Garagano, Cambiasso...Argentyńczyk jest w bardzo wysokiej formie: strzela, asystuje, odbiera, rozgrywa - człowiek orkiestra, jeden z ojców dzisiejszego zwycięstwa. Piękna asysta Palacio przy golu na 3:1, wreszcie strzelił Milito (oby nie był to jednorazowy wystrzał), nie zawiódł Cassano.

Inter notuje kolejne zwycięstwo z rzędu i na chwilę obecną jest wiceliderem (Napoli gra o 20:45). Punkty straciło Lazio, wiec nie ma co się oglądać za siebie.

Heh przypomniał mi się rewanż Valencia-Inter jak pokazywali przepychanki za linią boczną i Cordobę w jednej z głównych ról :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Zdecydowanie najlepszy mecz ligowy Interu. To co wyprawia Cambiasso w ostatnich spotkaniach nie mieści mi się w głowie. Dzisiaj można go uznać piłkarzem meczu. Wydaje mi się że jest w życiowej formie. Tutaj należy skierować pochwały pod adresem Stramy, bo potrafił dotrzeć do piłkarza i wzbudzić w nim ambicje.
Bardzo dobrze poczyna sobie też cała formacja obronna. Wykrystalizowala się trójka Rano-Samuel-Juan i radzą sobie coraz lepiej. Po tym jak zobaczyłem skład pomocy pomyslałem że przede mną kolejne męczarnie. Okazało się jednak że na pozór defensywna druga linia dała radę. Wydaje się, Strama wreszcie odnalazł swój Inter. I wygląda to całkiem dobrze. Aż się boję myśleć co będzie jak Sneijder wyzdrowieje.
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: MarcoPolo »

Bardzo mi się dziś podobał Cambiasso, rozgrywanie, odbiory/przechwyty, niekonwencjonalne podania z piętki, kolejna asysta plus to wszystko okraszone bramką...
Inter zagrał dobrze jako drużyna,d widać, że są coraz bardziej zgrani, a miejsce w tabeli nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.Jeśli się chce wygrywać mistrzostwa to trzeba właśnie w takich spotkaniach pokazywać się z jak najlepszej strony.Bologna dość przeciętnie, miałem wrażenie, że nie mają pomysłu na grę przy tak dobrej defensywnie Interu..Diamanti czy Gilardinio dla mnie bardzo przeciętnie jak na siebie, myślałem, że po bramce będą walczyc na całego, ale gol na 1:3 podciął im skrzydła totalnie...
Handanovic - Świetna interwencja przy strzale Gilardinio i raczej cały mecz bez większej historii, przy bramce był bez szans.Mocny punkt defensywy.
Samuel - Z 2-3 razy popisał się świetnym odbiorem, czy umiejętnymi przepchaniami, które zamiast karnego dla Bologny dawały ''granie dalej'' : D
Rannochia - Ładna bramka, spokojnie w defensywie.
Juan - 2 rajdy, czy strzały których by się Messi nie powstydził, świetnie w obronie, jeden z lepszych graczy meczu.
Zanetti - Jak zwykle, solidnie i pewnie. Rajdy czy wrzutki już tak nie powalają, ale to nadal najwyższa marka mam nadzieje ze zostanie na kolejny rok...
Nagatomo - nie podobal mi się dziś, zagrał jak zawsze czyli przeciętnie...chyba z 10 rajdów jeźdźca bez głowy, z których większośc konczyla się stratą, albo wywalczeniem autu...powinien ustępować miejsca w 11 Pereirze...
Gargano - Aktywny, były momenty przestojów czy strat, albo za późnych interwencji, ale też kilka akcji w których świetnie rozegrał np przy bramce na 2:0 wspaniale uwolnił Palacio...
Mudingayi - Dość agresywnie w pierwszej połowie, potem się uspokoil i stał troche niewidoczny, ale co miał robić to robił.
Cambiasso - zdecydownie zawodnik meczu, wspaniałe podania, wrzutki, bramka, asysta, mnóstwo przechwytów, kierownie linią pomocy, wsparcie młodszych - życiowa forma Estebana !
Milito - Dośc niemrawo, był bardzo dobrze kryty, a mimo to zdobył bramkę i popisał się 2-3 razy super zagraniem,często faulowany.
Palacio - Chyba po Cambiasso i Juanie trzeci w kolejności piłkarz meczu, bardzo aktywny, jedyny, ktoremu drybling dziś wychodził, dwie asysty mówą same za siebie, Argentyńczyk musi grać !
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: miniu86 »

Bardzo proszę o link do jakiegoś obszerniejszego skrótu.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Imrahil »

Dobrze ze Diego Milito wykorzystal ta patelnie i trafil do pustej bramki, czyli jeszcze tak zle z nim nie jest. El Principe zlapie forme i mamy atak w walce o mistrza. Esteban wrocil w wielkim stylu w bierzacym sezonie, tak samo Ranocchia.

Brakuje nam jeszcze 2-3 pilkarzy w wysokiej formie i cisniemy w kazdym meczu. Sneijder ? Guarin ? Pereira ? a moze ktos najmniej oczekiwany jak Alvarez ? oj przydalby nam sie ktos jeszcze w formie do pomocy...
BartFCI
Posty: 131
Rejestracja: 1 paź 2007, 23:24
Lokalizacja: Katowice

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: BartFCI »

miniu86 pisze:Bardzo proszę o link do jakiegoś obszerniejszego skrótu.
Niestety tylko bramki - http://skrotymeczow.net/mecz,13274,bolo ... inter.html
Mate1908
Posty: 74
Rejestracja: 21 gru 2006, 11:50

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Mate1908 »

http://www.calcioblog.it/post/74823/bol ... o#continua - najlepszy skrót jaki udało mi się znaleźć ;) Inter łapie wiatr w żagle i to bardzo cieszy. W środę pokonujemy Sampe, juve NIE PRZEGRYWA z Bologną, a w sobotni wieczór jedziemy do Turynu i przerywamy passę meczów bez porażki zaberek :D Forza Inter!
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: magneto86 »

Cuchu mnie zadziwia, tylko nareszcie w pozytywny sposób :) Palacio też pokazuje się z dobrej strony, kolejny kreatywny napastnik
Piekarz
Posty: 2016
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Piekarz »

Po wczorajszym meczu został w kadrze już tylko jeden zawodnik, który uczestniczył we wszystkich spotkaniach w tym sezonie. Ten sam gracz plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji asystujących, miażdży pozostałych pomocników średnią notą meczową, a w zestawieniu z całą ligą mieści się w pierwszej piątce.

Obrazek

Taka beka z hejterów.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ciekawostka. Inter pierwszego gola w meczach na wyjeździe stracił pod dopiero 27 października. Szok!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Chuchu »

Skreślony przez większość użytkowników serwisu przed rozegraniem jakiegokolwiek meczu, nazywany 30-letnim przeciętniakiem z Genoi Palacio rozgrywa kolejne dobre spotkanie ;) Tym razem bez gola, ale za to z dwiema asystami. Zadziwia w tym sezonie Cuchu. Gra jak za czasów Mancio. Samuel też niespodziewanie wysoką formę trzyma.

Zwycięstwo cieszy, gra w sumie też, wyniki póki co mamy satysfakcjonujące, na bilans 7-0-2 nie ma co narzekać. W środę obowiązkowo należy pokonać grającą od dłuższego czasu bardzo słabo Sampdorię i potem w pełni skoncentrowani przygotowywać się na sobotni mecz z Juventusem.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Nen »

Piekarz pisze:Po wczorajszym meczu został w kadrze już tylko jeden zawodnik, który uczestniczył we wszystkich spotkaniach w tym sezonie.
A kto wypadł z tego zestawienia, bo szczerze głowie się i nie mogę wpaść... :P Czyżby Cou?
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: BoDzIo »

Esteban C.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Nen »

BoDzIo pisze:Esteban C.
Nie wiem BoDzio, czy to w odpowiedzi na moje pytanie do Piekarza, ale Cuchu właśnie grał we wszystkich meczach, a ja dociekam, kto wraz z nim, ale do meczu z Bologną we wszystkich spotkaniach grał :)
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: BoDzIo »

Tak to była odpowiedź na zagadkę:)
Piekarz
Posty: 2016
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: Piekarz »

Nen pisze:
Piekarz pisze:Po wczorajszym meczu został w kadrze już tylko jeden zawodnik, który uczestniczył we wszystkich spotkaniach w tym sezonie.
A kto wypadł z tego zestawienia, bo szczerze głowie się i nie mogę wpaść... :P Czyżby Cou?
Guarin. Coutinho opuścił już wcześniej 3 mecze.
mikolajdrew
Posty: 3
Rejestracja: 9 paź 2012, 16:13
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: 9 kolejka SerieA Bologna-Inter

Post autor: mikolajdrew »

Liczę na to, że ostatnia dobra passa Interu to oznaka złapania "wiatru w żagle" :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ