13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Po prostu uważam,że za 25-35 mln warto sprzedać napastnika który nic dobrego nie wnosi do gry.
22 bramki w poprzednim sezonie - to jest nic dobrego?
Powiedzmy sobie szczerze, że w chwili obecnej robi więcej złego niż dobrego, drewniane przyjęcia, bierna postawa, rzekł bym stawiając kłodę w polu karnym Jovetić z Ljaiciem bardziej by ją wykorzystali w stylu Pinballa niż wykorzystują Icardiego.

Niestety gość spowalnia strasznie szybką i techniczną grę tych dwóch Panów, co było widać wczoraj.

Niemniej jednak Icardi w formie [której mimo bramek jakie zdobył w tym sezonie, niestety nie ma] to bardzo wartościowy gracz, dlatego na chwilę obecną nie sprzedawałbym go i poczekał, aż jego gra wkomponuje się w grę naszej ofensywy.

Cena 35 mln to wg. mnie odpowiednia cena za tego gracza.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: maniekfci »

Wynik 7 albo nawet i 8:0 był możliwy, jednak nieskuteczność był zbyt duża. Ale do wyniku 4:0 dodajmy 3-4 bramki i mamy wynik, który typowałem, żadna różnica. Stało się to, co przewidywałem, rozjechanie paziów w dobrym stylu.
Koniec podniety, za tydzień sprawdzian o poziom wyższy (co nie znaczy, że wysoki), bo przecież Napoli to drużyna, której miejsce jest w środku tabeli i tam się znajdą po meczu z nami.

33 pkt. po 14 kolejkach to niezły wynik.

EssA i z fartem dla prawdziwych
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: pusiek »

Orzeu pisze:
Po prostu uważam,że za 25-35 mln warto sprzedać napastnika który nic dobrego nie wnosi do gry.
22 bramki w poprzednim sezonie - to jest nic dobrego?
Co mnie obchodzi poprzedni sezon? Z 22 bramek ile było karnych? Prawda jest taka,że rok temu cała gra była oparta na Icara, gdzie on jedynie miał ''noge dołożyć''. W tym sezonie taktyka się zmieniła a on sobie w niej nie radzi.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Imrahil »

IlCapitano pisze:Uwaga, świeżynka z JuvePoland:
Juve, żeby się odbudować i niszczyć ligę co roku i grać w finale Ligi Mistrzów chociaż nie musiał się sprzedać Azjatom. Gdzie wasza historia, tradycja ?? Nie umieliście wyjść z kryzysu, to sprzedaliscie się. Jakiś azjata pompuje hajs i wy jeszcze zadowoleni, że jest lider po słabej grze ale mi sukces. Nie mam szacunku do takich klubów jak City, PSG, Inter, które teraz wygrywają dzięki zagranicznym inwestorom.
Chyba mamy kretyna miesiąca :lol:
Tam jest więcej takich kwiatków, z ciekawości poczytałem. Większość użytkowników prezentuje poziom szumlewiczowy, oni żyją inna rzeczywistością, coś jak liberalni lewacy w zachodnich krajach Unii. Widać głęboki kompleks mistrza serie b. Nie ma co się spinać z nimi, to tak jak uczyć kozę tańca.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Stachoo »

Imrahil Hitokiri pisze:
IlCapitano pisze:Uwaga, świeżynka z JuvePoland:
Juve, żeby się odbudować i niszczyć ligę co roku i grać w finale Ligi Mistrzów chociaż nie musiał się sprzedać Azjatom. Gdzie wasza historia, tradycja ?? Nie umieliście wyjść z kryzysu, to sprzedaliscie się. Jakiś azjata pompuje hajs i wy jeszcze zadowoleni, że jest lider po słabej grze ale mi sukces. Nie mam szacunku do takich klubów jak City, PSG, Inter, które teraz wygrywają dzięki zagranicznym inwestorom.
Chyba mamy kretyna miesiąca :lol:
Tam jest więcej takich kwiatków, z ciekawości poczytałem. Większość użytkowników prezentuje poziom szumlewiczowy, oni żyją inna rzeczywistością, coś jak liberalni lewacy w zachodnich krajach Unii. Widać głęboki kompleks mistrza serie b. Nie ma co się spinać z nimi, to tak jak uczyć kozę tańca.
Kibice z juvepoland to takie Tomasze Lise kibicowania, tylko pierdoli* potrafią, a gówn* wiedzą o świecie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: VVujek »

Klinsi64 pisze:
pusiek pisze:...a jeśli chodzi o Icara to nigdy go nie uważałem, za prawdziwego napastnika. Sama jego cena jest dla mnie śmieszna, ale to moje zdanie.
:lol: pamięć kibica jest zajebiście krótka...z jakiegoś powodu Icardi jest w słabszej formie,stąd biorą się te błędy w przyjęciu piłki,brak zdecydowania itd,wirtuozem to on raczej już nie będzie,ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność,to ciągle nasz najskuteczniejszy napastnik,Jojo po 2 meczach miał 3 gole i od tamtego momentu nic nie strzelił,ale o tym cisza :)
Te błędy w przyjęciu miał zawsze - ZAWSZE
A Jeśli chodzi o jego słabszą formę to efekt tego że przyszło do nas kilku zawodników grających piłkę kombinacyjna a Icardi do tego się nie nadaje - to zwyczajne drewno bez dryblingu czekające w polu karnym na prezent,zawodnik na średniaka ligowego,a nie na klub który chce skończyć sezon na podium,jeszcze jedno Icardi zawsze będzie hejtowany za swoje drewniactwo,ani techniki ani szybkosci ani zwinności Pazzini v2

Dziekuję za uwagę to moja subiektywna opinia wiec bez spiny fanboje Icara :)
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: sempre_fci »

Mnie najbardziej cieszy, ze nie bylo 1:0 :D
ODPOWIEDZ