Mercato

To co każdy kibic lubi...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Kwiatek z im.com

Luk7 sierpnia 2019 | 20:38

No to atak mamy kompletny. Na pozycji wysuniętego napastnika Icardi (Lukaku jako zmiennik), za nim Martinez (zmiennik Politano), pozbywamy się Ivana, nie bierzemy Dżeko i można świętować :D
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Moglibysmy olac tego Dzeko i postawic na wymiane za Dybale. Wymiany za Icara pewnie bardziej chcemy my niz Juventus. Oni moga sprobowac go wypchnac do PSG, my nie bardzo mamy opcji co zrobic z Maurito. Lukaku, Lautaro, Dybala, Politano, Perisic bardzo okazale z przodu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 8 sie 2019, 08:30 Moglibysmy olac tego Dzeko i postawic na wymiane za Dybale. Wymiany za Icara pewnie bardziej chcemy my niz Juventus. Oni moga sprobowac go wypchnac do PSG, my nie bardzo mamy opcji co zrobic z Maurito. Lukaku, Lautaro, Dybala, Politano, Perisic bardzo okazale z przodu.
Dybala i Dżeko bedą zawodnikami Interu - to niemalże pewne i stawiam na taki bieg wydarzeń.

Icardi już może wystawiać legalnie zdjęcia z zebrami w tle.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Stachoo pisze: 8 sie 2019, 09:04
Wybraniec pisze: 8 sie 2019, 08:30 Moglibysmy olac tego Dzeko i postawic na wymiane za Dybale. Wymiany za Icara pewnie bardziej chcemy my niz Juventus. Oni moga sprobowac go wypchnac do PSG, my nie bardzo mamy opcji co zrobic z Maurito. Lukaku, Lautaro, Dybala, Politano, Perisic bardzo okazale z przodu.
Dybala i Dżeko bedą zawodnikami Interu - to niemalże pewne i stawiam na taki bieg wydarzeń.

Icardi już może wystawiać legalnie zdjęcia z zebrami w tle.
z tego co pamiętam to takie już wystawił i to całkiem legalnie
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Po co tylu napastnikow gosciu. Szanse na sprzedaz Perisicia zmalaly do iluzorycznych - okienko w anglii zamyka sie, w chinach juz sie skonczylo. Kto mialby po niego pojsc? No chyba ze opchniemy tego sredniaka Politano to wtedy moze jest miejsce dla dwoch. Generalnie z Dybalki ucieszylbym sie bardziej niz z Lukaku. W formie jest kotem, a poza tym bedziemy mieli jakas forme trequartisty w zespole, choc docelowo jest napastnikiem.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Teraz kolejne działania na rynku. Myślę,że może to tak wyglądać:
-Wymiana Icardi - Dybala
-Wymiana Politano - Dzeko + dopłata Romy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Stryjek pisze: 8 sie 2019, 09:15 Teraz kolejne działania na rynku. Myślę,że może to tak wyglądać:
-Wymiana Icardi - Dybala
-Wymiana Politano - Dzeko + dopłata Romy.
No i takie interesy to ja szanuje.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Dzyl pisze: 7 sie 2019, 16:23 Lukaku za chwilę będzie nasz, zobaczycie. Nie zdziwię się jak max do końca tygodnia.
Dawać jeszcze tego Dzeko, kogoś za Radje i sprzedać odpady typu Perisic, Icardi, Valero, Joao Mario
I tak też się stało.
Co do Dybali - jeśli przyjdzie to Politano wylatuje? bo nie wiem po co nam aż tylu napastników zakładając dołączenie Dzeko. Szkoda bardzo Politano, ale co by nie mówić Dybala jest lepszym piłkarzem, jednakże jeśli miałby zostać Perisic a odejdzie Politano to będę tym zniesmaczony. A tym bardziej, jeśli Politano wymienimy na dziada Dzeko.
No chyba, że Dybala będzie kimś w rodzaju wysuniętego do przodu pomocnika w formacji 3-4-1-2
Jeśli oczywiście w ogóle przyjdzie.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Conte jako 5 zapasowego napastnika widzi Esposito, a nie Perisica jakiegoś.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

To chyba ma problemy ze wzrokiem gosciu.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

dokładnie xddddd
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Jakis gimbus ma byc numerem 5 w ataku nie pieprz juz koba.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

No i pan Cancelo który reprezentuje JP wyzbył się tego gówna jakim jest jufentus na szczęście. Oby za rok u nas. Obrazek
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Imrahil »

Jakoś nie jestem fanem Lukaku, no ale z racji okoliczności nie będę narzekać. Ogólnie zgadzam się z wcześniejszymi wpisami, że W KOŃCU robimy topowe transfery. Do startu ligi jeszcze trochę czasu, więc jest i okres na aklimatyzację dla Romelu. Dobrze że nie jest to transfer last-minute. Czekam na kolejne ruchy transferowe.
Jak na razie: Lazaro, Godin, Barella, Sensi, Lukaku. Do tego wykupiony został Politano i chyba ten bramkarz Brazao. Źle?
Piekarz
Posty: 2018
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Wybraniec pisze: 8 sie 2019, 09:30 To chyba ma problemy ze wzrokiem gosciu.
Wynoś się już z tym swoim Perisiciem, równie gównianego piłkarza Mediolan nie widział odkąd Schelotto odszedł do Sassuolo. On jest porównywalny do Longo a nie do Esposito. Po prostu skończ z tym chorwackim zerem.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

KoBa pisze: 8 sie 2019, 09:28 Conte jako 5 zapasowego napastnika widzi Esposito, a nie Perisica jakiegoś.
Amen, zresztą kogokolwiek niech Conte widzi, byle nie to chorwackie nie wiadomo co.
Jak Cobra sprzeda/pozbędzie się tego obrzydliwego Perisica to to będzie wielkie święto.

Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Odet pisze: 8 sie 2019, 10:46
KoBa pisze: 8 sie 2019, 09:28 Conte jako 5 zapasowego napastnika widzi Esposito, a nie Perisica jakiegoś.
Amen, zresztą kogokolwiek niech Conte widzi, byle nie to chorwackie nie wiadomo co.
Jak Cobra sprzeda/pozbędzie się tego obrzydliwego Perisica to to będzie wielkie święto.

Pozdr.
Pan Conte na początku pragnął Ivana i nie wyobrażał sobie składu bez Chorwata. Potem zaczęły się treningi i kilka sparingów i nieomylny Conte zrozumial, że się pomylił. Won z IVANEM
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Tak na poprawę i tak dobrego humoru,jeden komentarz z JP na temat transferu Lukaku,różowe okulary :D

Adrian27th PostWysłany: 08.08.2019 09:02:16
Lukaku już w Interze.
Mowilem ze ich trollujemy.

Ale komentarze chłopaczków z Mediolanu są przednie.

Europą o nas usłyszy, idziemy po Mistrza itp.

Jeden Lukaku który przegrał rywalizację w United,a dla nich zbawiciel xD
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Juventus zaskoczyl mocno z tym Danilo, ale mysle, ze wyjdzie to im na plus. Cancelak jest mocno przehajpowany, a Danilo to wyzsza polka w defensywie.
Qwerty9
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 23:21

Re: Mercato

Post autor: Qwerty9 »

Mamy Lukaku, ale może przyjść i Dzeko, a i tak dalej nie będzie miał im kto piłek zagrywać.

Wahadła + KREATYWNY pomocnik potrafiący zagrać PROSTOPADLE to jest konieczność.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dwa lata temu byla konkretna oferta za Perisicia z Premier League i Spalletti nie zgodzil sie na sprzedaz. Rok temu byl idealny moment na odejscie Chorwata to postawilismy zaporowa cene. Wielkie zdziwienie, ze typ gral jak za kare i ostatnie poltora sezonu gral slabo jak zarzad nie spelnil jego prosby o transfer. Teraz skonczy sie na jakims gowno wypozyczeniu, wejdzie jakis ekspert od Calcio i opisze, ze wyrywamy chwasty :lol:. Zarzad sam sobie robi pod gorke. Zamiast zarobic 50 mln euro rok temu bedziemy wypozyczac typa, ktory od dwoch lat nie ma specjalnej motywacji do.gry. Po prostu genialne.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

rok temu nie było Marotty,Conte i mieliśmy trochę inne cele...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

A teraz jakie mamy cele? O co gramy?
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Orzeu Ty śmieszny gościu, dlaczego po moim wpisie zablokowałeś temat "Skargi, prośby, zażalenia"?

W takim razie odpowiem Tobie tutaj:
Nie powiedziałeś w jaki sposób niby działam na szkodę serwisu, tylko wyciągnąłeś jakieś wnioski ze swojej brudnej dupy i dałeś bana. Wstyd gościu, że w taki gowniarski sposób załatwiasz jakieś nieporozumienia.

WSZYSTKICH NAS NIE UCISZYSZ NIELOCIE

A co do tematu:
Pozbyć się tego Ivana jak najszybciej bo już od dawna się za nim smród ciągnie
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Zoniek chodzi Ci o akcję z tej całej "edycji limitowanej" czy o coś innego?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Mora pisze: 8 sie 2019, 23:27 Zoniek chodzi Ci o akcję z tej całej "edycji limitowanej" czy o coś innego?
Dokładnie tak Mora
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

zoniek pisze: 8 sie 2019, 23:30
Mora pisze: 8 sie 2019, 23:27 Zoniek chodzi Ci o akcję z tej całej "edycji limitowanej" czy o coś innego?
Dokładnie tak Mora
Sam nic z tej akcji nie zamawiałem, ale czytałem komentarze po poprzednich akcjach tego gościa i było dość dużo negatywnych opinii - długie oczekiwanie, słaba jakość towaru, nie zgadzały się kolory czy rozmiary zakupionych rzeczy itp. Nie wiem jak inni, ale ja chętnie bym poczytał czego się dowiedziałeś czytając opinie kibiców innych klubów.

Orzeu lubię Cię i szanuję, ale kasowanie postów, banowanie i zamykanie tematów naprawdę zajeżdża trochę komuną...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Mora pisze: 9 sie 2019, 00:00 Sam nic z tej akcji nie zamawiałem, ale czytałem komentarze po poprzednich akcjach tego gościa i było dość dużo negatywnych opinii - długie oczekiwanie, słaba jakość towaru, nie zgadzały się kolory czy rozmiary zakupionych rzeczy itp. Nie wiem jak inni, ale ja chętnie bym poczytał czego się dowiedziałeś czytając opinie kibiców innych klubów.

Orzeu lubię Cię i szanuję, ale kasowanie postów, banowanie i zamykanie tematów naprawdę zajeżdża trochę komuną...
I Orzeu mi jeszcze mówi, że DZIAŁAM NA SZKODĘ FORUM bo SIEJĘ FERMENT mówiąc o takich rzeczach. Przecież z dupy ich nie wziąłem.

I ja garowałem, a gość sobie na legalu prowadzi na NASZYM forum biznes.

A co do mercato, żeby bany się nie posypały za offtop - liczę na kozaka do środka, który potrafi zagrać prostopadle i na konkretne lewe wahadło. Ivana żegnamy, Dalbert lada chwila się obsra i wyląduje na ławie, a Asamoah sam nie wyrobi. Marzy mi się jeszcze ktoś konkretny na prawe, no, ale tu mamy namaszczonego No Name'a Lazaro i 32letniego Candreve...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Mora pisze: 9 sie 2019, 00:00
zoniek pisze: 8 sie 2019, 23:30
Mora pisze: 8 sie 2019, 23:27 Zoniek chodzi Ci o akcję z tej całej "edycji limitowanej" czy o coś innego?
Dokładnie tak Mora
Sam nic z tej akcji nie zamawiałem, ale czytałem komentarze po poprzednich akcjach tego gościa i było dość dużo negatywnych opinii - długie oczekiwanie, słaba jakość towaru, nie zgadzały się kolory czy rozmiary zakupionych rzeczy itp. Nie wiem jak inni, ale ja chętnie bym poczytał czego się dowiedziałeś czytając opinie kibiców innych klubów.

Orzeu lubię Cię i szanuję, ale kasowanie postów, banowanie i zamykanie tematów naprawdę zajeżdża trochę komuną...
Przecież co akcje się ciągnie za nimi niesamowity smród, wiec nie wiem dlaczego strona cały czas promuje tego producenta...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Stachoo pisze: 9 sie 2019, 06:23 Przecież co akcje się ciągnie za nimi niesamowity smród, wiec nie wiem dlaczego strona cały czas promuje tego producenta...
Widocznie ktoś dobrze posmarował
ODPOWIEDZ