Inter pozyskał Edersona!!!???

To co każdy kibic lubi...
Maju

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Maju »

Wielu z Was zapewne nie ma pojęcia o kogo chodzi, ale o Edersonie było już głośno latem. Teraz wreszcie Moratti, Branca i spółka postanowili sprowadzić tego niezwykłego i młodego, bo zaledwie 19 - letniego "Technika" do naszej drużyny. Ederson jest określany mianem "drugiego Kaki" i wielu ekspertów sądzi, iż już teraz przewyższa go techniką.

Ederson do końca sezonu będzie występował we francuskiej Niceii, a następnie trafi do Mediolanu. Ta informacja została potwierdzona przez menadżera zawodnika.

"Inter praktycznie pozyskał Edersona. W tym roku pomocnik będzie występował w Niceii, ale tylko do końca sezonu, aby zasmakował europejskiego futbolu. Potem trafi do Mediolanu."


Ederson

Ja osobiście widziałem jego występy i na prawde jest to bardzo utalentowany zawodnik...
Ostatnio zmieniony 18 sty 2005, 22:06 przez Maju, łącznie zmieniany 1 raz.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Ljarro »

Wszędzie piszą że może trafi do Mediolanu, jak się sprawdzi we francuskiej lidze. A tak w ogole, to chyba byłoby cos napisane na inter.it
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Inter pozyskał Edersona!!!

Post autor: Winiar »

Maju pisze:Wielu z Was zapewne nie ma pojęcia o kogo chodzi, ale o Edersonie było już głośno latem.
Jeśli dobrze mi się wydaje, to całkiem niezły był w championshipie :) Chyba o tego chodzi. A co do jego transferu, jeśli dojdzie rzeczywiście do skutku, to bardzo się cieszę, bo potrzeba nam pomocników-"fantasistów" :)
Maju

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Maju »

Ljarro pisze:Wszędzie piszą że może trafi do Mediolanu, jak się sprawdzi we francuskiej lidze. A tak w ogole, to chyba byłoby cos napisane na inter.it

Nie pisze wszedzie ze "moze" trafi, ale ze TRAFI. Jak moze byc cos na inter.it skoro On nie jest oficjalnie pozyskany, bo Inter nie moze w tym okienku kupić zawodnika z poza UE.
Kily

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Kily »

Nie wiem jak inni, ale ja dokładnie wiem o kogo chodzi. Ten były już zawodnik RS Futebol jest naprawdę drugim Kaką, a czytałem, że nazywa się go "nowym Baggio". Również widziałem go w akcji i trzeba przyznać, że gość jest dobry. Jeśli rzeczywiście przyjdzie do nas to bomba! :)

Winiar, dobrze kojarzysz. W eFeMie miałem go w kilku klubach i zawsze okazywal się świetnym ofensywnym rozgrywająym,
Maju

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Maju »

Dokładnie to Ederson został na pół roku wypożyczony z Juventude do Niceii, a dopiero po sezonie przejdzie do Interu.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: MiRas. »

Spoko, spoko, spokoooo... ludzie nie podniecajmy się tak tym... w tamtym roku o ile mnie pamięć nie myli "kupiliśmy" Carlosa Alberto, aby go wypożyczyć póxniej do FC Porto, no i rzeczywiście takowy piłakrz w Porto grał i to z powodzeniem, ale przecież, t o że kupił go Inter to była zwyczajna plotka, więc w Edersona także nie wierzmy, póki na oficjalnej o tym ni poinformują. To samo było z Ledesmą! A teraz co :?: Niedawno podpisał nowy, lukratywny kontrakt do 2009 z Lecce... więc jeśli na oficjanej bedzie: "Ederson sign to Inter" to wtedy możemy się podniecać i otwierać szampany, a póki co niech się chłodzą...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Scpn »

Wrazie czego - to jest ten Ederson, ktorego w CMie 03/04 mozna bylo kupic za 5 tys. Ł, do kazdego klubu w Europie, a on pozniej stawal sie gwiazda swiatowgo formatu. Ja jednak wierze, ze tym razem Ederson bedzie nasz. Jak narazei jednak nasz, z pewnoscia nie jest, i niema sie czym podneicac. Chociaz jzu sama chec sprowadzenai go, przywraca mi wiare w inteligencje aszego zarzadu :D
Maju

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Maju »

MiRas pisze:Spoko, spoko, spokoooo... ludzie nie podniecajmy się tak tym... w tamtym roku o ile mnie pamięć nie myli "kupiliśmy" Carlosa Alberto, aby go wypożyczyć póxniej do FC Porto, no i rzeczywiście takowy piłakrz w Porto grał i to z powodzeniem, ale przecież, t o że kupił go Inter to była zwyczajna plotka, więc w Edersona także nie wierzmy, póki na oficjalnej o tym ni poinformują. To samo było z Ledesmą! A teraz co :?: Niedawno podpisał nowy, lukratywny kontrakt do 2009 z Lecce... więc jeśli na oficjanej bedzie: "Ederson sign to Inter" to wtedy możemy się podniecać i otwierać szampany, a póki co niech się chłodzą...
Miras ale o ile pamietam to nikt sie nie wypowiadał w sprawe Carlosa Alberto...wiesz dobrze, ze nie pokaze sie teraz oficjalne potwierdzenie na inter.it bo Nerazzurri nie mogą pozyskac zawodnika z poza UE. A tutaj potwierdz to jego menadżer, jezeli nie bedzie zadnych zaprzeczen ze strony działaczy Interu to mozna już otwieraz szampany...troche sie zajarałem tą informacją :P
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Winiar »

MiRas pisze:Spoko, spoko, spokoooo... ludzie nie podniecajmy się tak tym... w tamtym roku o ile mnie pamięć nie myli "kupiliśmy" Carlosa Alberto, aby go wypożyczyć póxniej do FC Porto, no i rzeczywiście takowy piłakrz w Porto grał i to z powodzeniem, ale przecież, t o że kupił go Inter to była zwyczajna plotka
Apropo C. Alberto, to teraz podobno poszedł do Corinthians :/ Podobnie jak Tevez :/ i wszynio jak to sie mówi... "za pieniądze Abramowicza" :/

A co do innych piłkarzy, to podobno przed sezonem kupilismy niejakiego Pablo Ibaneza , na takich samych zasadach jak Ledesme chyba i pewnie to tesh była plotka... Cóż pożyjemy zobaczymy co z Edersonem i resztą....
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Ljarro »

Nie pisze wszedzie ze "moze" trafi, ale ze TRAFI
goal.com: and will decide whether to sign him if he fares well in the French league in these next six months - zdecydują czy go kupić czy nie, jeżeli sprawdzi się w lidze francuskiej w następnych 6 miesiącach.

Nie kłóć się bo nie masz racji
Maju

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Maju »

Ljarro pisze:
Nie pisze wszedzie ze "moze" trafi, ale ze TRAFI
goal.com: and will decide whether to sign him if he fares well in the French league in these next six months - zdecydują czy go kupić czy nie, jeżeli sprawdzi się w lidze francuskiej w następnych 6 miesiącach.

Nie kłóć się bo nie masz racji
ech nie zamierzam sie kłócić... tylko czemu na goal.com jest to napisane, a na wloskich portalach są zamieszczone wypowiedzi menadżera Edersona (np. sports.it) , który nie wspomina nic o sprawdzeniu sie...tylko, że po powrocie z Francji trafi do Mediolanu??

źródło: sports.it
tłumaczenie: seriea.pl

Nowa gwiazda brazylijskiego futbolu, Ederson Honorato Campos, przez wielu nazywany drugim Kaką, będzie od czerwca zawodnikiem Interu. Nerazzuri porozumieli się już z zawodnikiem i jego agentem.

- Inter porozumiał się z nami i praktycznie Ederson jest już ich zawodnikiem - powiedział agent zawodnika, Caliendo - Jednak do końca tego sezonu pomocnik zagra we francuskiej Nicei. Dopiero potem piłkarz trafi do Mediolanu.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: MiRas. »

Maju pisze: Miras ale o ile pamietam to nikt sie nie wypowiadał w sprawe Carlosa Alberto...wiesz dobrze, ze nie pokaze sie teraz oficjalne potwierdzenie na inter.it bo Nerazzurri nie mogą pozyskac zawodnika z poza UE. A tutaj potwierdz to jego menadżer, jezeli nie bedzie zadnych zaprzeczen ze strony działaczy Interu to mozna już otwieraz szampany...troche sie zajarałem tą informacją :P
No zdecydowanie za bardzo się podjarałeś tą informacją... poza tym już w Interze było tyle przypadków typu: "[nazwisko] podpisał kontrakt z Interem!"

Oprócz Ledesmy, Ibaneza, Carlosa Alberto był tez nijaki Duńczyk, Albrechtsen... wielka nadzieja duśńkiej piłki, świetny stoper i co? Też pisały serwisy, ze jest graczem Interu na bank, a tymczasem gdzie on teraz kopie piłkę?
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Kujon »

MiRas pisze:
Oprócz Ledesmy, Ibaneza, Carlosa Alberto był tez nijaki Duńczyk, Albrechtsen... wielka nadzieja duśńkiej piłki, świetny stoper i co? Też pisały serwisy, ze jest graczem Interu na bank, a tymczasem gdzie on teraz kopie piłkę?
West Bromwich Albion jeżeli dobrze kojarze....i gra tam bardzo przeciętnie :) więc żadna strara :) a tym Edersonem to się tak nie podniecajcie bo pewnie i tak nie przyjdzie....
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: mati »

Miras ma racje... jeżeli by wierzyć mediom to po tym sezonie powinniśmy dostać Ibaneza, Ledesme i Edersona co jest baardzo wątpliwe... poprostu nasi działacze nie potrafią sobie zaklepać takich piłkarzy.. :/ w przeciwieństwie np. do Milanu (Gilardino, Jankulovski)
Rossi

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Rossi »

On jest naprawde bardzo dobry na MŚ under 17 w 2003 gral przepiekniei jaką bramek z USA stzrelił coś pięknego z 10 na plecach latał na to w Brazyli ma znaczenie byle komu nie daje sie tego magicznego numeru.Jego atutami są technika i czytanie gry, będzie z niego duży pożytek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: mati »

to że Ederson jest świetny - niewątpie, ale zobaczycie, że nic nie będzie z jego transferu, z tego co pamiętam to już w sierpniu podawali, ze jest nasz i nic :] :roll: jeżeli taka informacja byłaby na inter.it jesteśmy w stanie uwierzyć, ale zwykłym gazetom sie nie ufa...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Orzeu »

a jednak sądze że on do nas przyjdzie (tak mi serce podpowiada :D)

A że gość dobry jest to wiadomo - trochę go się podszkoli to będzie z niego gwiazdeczka na miarę Kaki lub Ronaldinho :D
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Bart »

Nie mam pojęcia kto to jest Ederson, ale może z nim być tak jak z Horacio Peraltą rok temu- portale mówiły, że za pół roku oficjalnie przechodzi do Interu, a tymczasem on ciągle gra w Ameryce Południowej.
Maju

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Maju »

mati pisze:to że Ederson jest świetny - niewątpie, ale zobaczycie, że nic nie będzie z jego transferu, z tego co pamiętam to już w sierpniu podawali, ze jest nasz i nic :] :roll: jeżeli taka informacja byłaby na inter.it jesteśmy w stanie uwierzyć, ale zwykłym gazetom sie nie ufa...
Nie podowali w sierpniu ze jest nasz tylko, że INTER interesuje sie nim. A po drugie to skoro agent zawodnika potwierdził tą informacje, to cos w tym musi byc. Przy sytuacjach Ledesmy, Carlosa Alberto i innych zaden agent sie nie wypowiadal...Ja bede uwaznie obserwowal jego wystepy przez te 6 miesiecy w Niceii i na koniec sezonu wszystko sie okaze...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: mati »

a ja mimo wszystko czuje, że jak to zwykle bywa Romek kupi go do Czelsi lub do "satelitarnych" klubów tego zasranego giganta ze Stamford Bitch :wink:
Maju

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Maju »

mati pisze:a ja mimo wszystko czuje, że jak to zwykle bywa Romek kupi go do Czelsi lub do "satelitarnych" klubów tego zasranego giganta ze Stamford Bitch :wink:
Oj ja wlasnie sie o to nie boje...jestem przekonany, że Ederson bedzie po sezonie naszym graczem...wątpie, aby Moratti popelnil taki sam błąd jak z Kaką.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: mati »

jeżeli chodzi o transfery to nasz massimo m jest zdolny do absolutnie wszystkiego :D

swoją droga (skoro już wprowaziłem kluby typu Czelsi do rozmowy) to co wy o nich sądzicie ?? bo ja np. bardzo lubie Arsenal i nienawidziłem Tottenhamu (z racji że też jest w północnym Londynie) ale teraz już moja nienawiść na Czelsi się przeżuciła :evil: według mnie to tacy ludzie jak Romek popsują ten sport jakim jest PN... teraz kolejni idą w jego ślady :/ heh co gorsza ta Czelsi ma garstke prawdziwych fanów... reszta kibicuje im bo jak to mówią "jesteśmy najlepszą drużyna we wszechświecie" ale tylko raz zdobyli Mistrzostwo Anglii :grin: gdzieś czytałem, że na forum Czelsi padło stwierdzenie "Zola to najlepszy zawodnik ligi włoskiej" - na to odpowiedź - "A kto to ?" :wink: co wy o tym sądzicie ??
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Scpn »

Spoko, tylko wyjaśnij mi, co Romek robi takiego, ze "psuje" piłke nożna ?
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: mati »

to robi, że ma udziały w kilku klubach i proboje w Czelsi ( :grin: ) zrobić jakiś super klub z 30-40 zawodnikami w kadrze... :roll: teraz transfery straciły swój "smak" dawniej klika klubów toczyło równą i zaciętą walke o jednego zawodnika, teraz wystarczy, ze Romek wejdzie w sprawę i jest po wszystkim (np. Carvalho) i tak jest dobrze wszyscy się zachwycają niby wielkim Mourinho... według mnie to każdy debil z taką forsą by potrafił zrobić z Chelsi taką drużynę jaką ma Mourinho... bo to nic trudnego skoro ma się nieograniczone środki.... Szczególnie mnie denerwuje to, że nazywa się Maourinho najlepszym trenerem... udało mu sie zdobyć z Porto LM i UEFA i już jest najlepszy... gdyby startował jak Wenger z Arsenalem byłby nikim... Arsene Wenger kiedy przychodził do Londynu nie miał prawie nic... Arsenal był znienawidzonym klubem (jakim jest niestety do dziś...) średniakiem który już od paru ładnych lat nie zdobył Mistrzostwa Anglii, z coraz bardziej starzejącą się kadrą, która coraz częściej przysparzała kłopotów, bez ośrodka szkoleniowego i z wielkimi długami... wszyscy śmiali się z Wengera i mówili, ze został zatrudniony ze względu na imię (Arsene = Arsenal) już w 1998r. zdobył Mistrzostwo Anglii, pozbył się wszystkich awanturników (typu Megson) Potem zaczął inwestowac w przyszłość, kupił Henrego za 16mln, Ljungberga z Djurgarden za jakieś 100.000 funtów (!), Anelke z jakiegoś cienkiego klubu za psie pieniądze sprowadził poza tym Petita i Overmarsa którzy także byli mało znanymi i mało wartościowymi piłkarzami... do tego Vieira i jest paczka ... coprawda Arsenal wciąż nie był renomowanym klubem dlatego nie udało się uniknął sprzedarzy Anelki, Overmarsa, Petita ... ale za to jaka forse klub na nich zarobił... na samym Anelce ok. 30 mln... 8) to się nazywa budowanie zespołu... prawdziwa myśł szkoleniowa, wychowywanie piłkarzy od statusu juniora do gwiazdy... a nie kupowanie gwiazd za grube miliony... np. (Fabregas, Toure, Cole, Edu, Pennant) ... to jest sztuka przyjść do klubu i w ciagu 7 lat zrobić z rozpadającego się zespolu tracącego blask, drużynę która jest najładniej grającą na świecie z wielkimi sukcesami, prawdziwymi fanami i oddanymi piłkarzami...
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Scpn »

to robi, że ma udziały w kilku klubach
Kilku, czyt. 2, słownie: DWÓCH
proboje w Czelsi ( ) zrobić jakiś super klub z 30-40 zawodnikami w kadrze...
Klub z 30-40 rownorzednymi zawodnikami w kadrze, nei mzoe byc super. To po pierwsze. Po drugie, 30-40 zawodnikow w kadrze, ma prawie kazdy klub w Europie. PO trzecie, jak Romek bedzie mial na peczki rownorzednych zawodnikow w swoim klubie, to nowi nie beda juz tak chetnie rpzechodzic na Stamforde Bridge... No chyba ze odpowaidala by im przeprwadzka do Rosji, ale nie sadze, zeby jakis pilakrz, majac wybor miedzy CSKA, a jakims grajcym przynajmniej w p. UEFA klubem, wybral by ta pierwsza opcje.
teraz transfery straciły swój "smak" dawniej klika klubów toczyło równą i zaciętą walke o jednego zawodnika, teraz wystarczy, ze Romek wejdzie w sprawę i jest po wszystkim (np. Carvalho)
Dawniej kilka klubow toczylo walke o jednego zawodnika, a ten, prechodzil do t ego klubu, ktory dal mu nawiecej kasy. Jezeli jakis klub byl najbogatszy, to wygralby ta walke z kazdym (rownym sportowo) innym klubem. A skoro byl zwyciezca w walce o zawodnika X, bo byl najbogatszy, to bedzie tez najbogatszy, w walce o zawodnika Y... No chyba ze w akdrze tego zespolu, pozycja zawodnika Y byla mocno obsadzona. No ale wtedy ten klub nie stralby sie otego zawodnika. Jakos nie widze, odmiennosci, taktkyi ROmka A. , od tej przedstawionej przeze mnie...
i tak jest dobrze wszyscy się zachwycają niby wielkim Mourinho... według mnie to każdy debil z taką forsą by potrafił zrobić z Chelsi taką drużynę jaką ma Mourinho... bo to nic trudnego skoro ma się nieograniczone środki.... Szczególnie mnie denerwuje to, że nazywa się Maourinho najlepszym trenerem... udało mu sie zdobyć z Porto LM i UEFA i już jest najlepszy...
Miec dobrych pilakrzy to jedno, a umiec ich dobrze ustawic, to juz inna para kaloszy. SPojrz na Real - skald dobry, duzo kasy, a gra beznadziejna. Bo nikt tych dobrych pilakrzy nei moze optymalnie ustawic...
Arsenal był (...) średniakiem który już od paru ładnych lat nie zdobył Mistrzostwa Anglii
kiedy Mourinho przyhcodzil do Porto, to ten klub tez byl sredniakiem. Na arenie europejskiej oczywiscie. Jose zdominowal calkowicei Portugalie i Europe, sredniakiem europejskim...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: mati »

heh przy tym dominowani europy miał trochę szczęścia... co do ilości klubów to naliczyłem troche więcej: Czelsi :wink: , CSKA, DEPORTIVO ALAVES :!: można by jeszcze częściowo zaliczyc PSV Einhoven, które jest praktycznie rezerwami Czelsi (Romek posiada pierowokup każdego zawodnika PSV), Niedługo niewykluczone, że także River Plate i Brescia będą po części własnością Romka... pamietam, że w grę wchodziły jeszcze jakieś kluby ale tego tyle było, ze już pozapominałem :grin:
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Winiar »

mati pisze:heh przy tym dominowani europy miał trochę szczęścia... co do ilości klubów to naliczyłem troche więcej: Czelsi :wink: , CSKA, DEPORTIVO ALAVES :!: można by jeszcze częściowo zaliczyc PSV Einhoven, które jest praktycznie rezerwami Czelsi (Romek posiada pierowokup każdego zawodnika PSV), Niedługo niewykluczone, że także River Plate i Brescia będą po części własnością Romka... pamietam, że w grę wchodziły jeszcze jakieś kluby ale tego tyle było, ze już pozapominałem :grin:
no i mówi się, że ma jakieś udziały w Corinthians... tzn. chyba 15% udziałów firmy, która jest sponsorem Corinthians :) (firma ta sie zwie bodajże MSI ).
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: Szycha »

Mam nadzieje, że będzie wymiatał niedługo u nas jak Kaka w milanie :wink: ...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Inter pozyskał Edersona!!!???

Post autor: mati »

tak na marginesie jeżeli chodzi o sponsorów to mam pytanie czy Palmeiras przedłużyło kontrakt z Pirelli ?? ważnośc kontraktu mineła wraz z dniem 1 stycznia 2005...
ODPOWIEDZ