Premiership

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Premiership

Post autor: Richy »

Umarłem w niedziele. :\ 1:4 z Drogbą. Najlepszy był Traore... nie mógł powstrzymać Didiera to go sfaulował... co z tego, że w polu karnym przecież tylko jakiś tam Lampart miał strzelać... :\
Ale Stevie Gerrard po raz kolejny mi zaimponował. YNWA.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Premiership

Post autor: Nasir »

ta liga angielska jush stala sie kompletnie nudna. Chelsea bije wszystkich jak chce i kiedy chce, Arsenal zawodzi kompletnie, o Licerpoolu jush nie wspomne
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Premiership

Post autor: Richy »

Takie życie, pare lat temu nikt by nie wywróżył np Leeds takiej przyszłości... i proszę... takie życie raz na wozie raz w nawozie.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

Richy pisze:Takie życie, pare lat temu nikt by nie wywróżył np Leeds takiej przyszłości... i proszę... takie życie raz na wozie raz w nawozie.
Tylko ze nie jest powiedziane ze Chelsea skonczy tak samo jak Leeds...
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Premiership

Post autor: Richy »

Oczywiście. CFC już przezyło reinkarnacje za sprawą bogatego pana, gdyby nie on dalej by sie bronili od spadku i zapewne dzieki niemu dlugo nie beda musieli tego robic.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

Richy pisze:Oczywiście. CFC już przezyło reinkarnacje za sprawą bogatego pana, gdyby nie on dalej by sie bronili od spadku i zapewne dzieki niemu dlugo nie beda musieli tego robic.
Kiedy Chelsea bronila sie przed spadkiem? ostatnie kilak lat (przed przyjsciem Romana A.) moze nie walczyli o najwyzsze cele... ale w pierwszej 10tce byli...
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Premiership

Post autor: miszcz »

Chelsea razem z Juve zacznie tracic punkty, Zobaczycie ;)
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

miszcz pisze:Chelsea razem z Juve zacznie tracic punkty, Zobaczycie ;)
Co do Chelsea to wątpie... Nawet jak straca to pojedyncze punkty gdy przytrafi im sie wypadek przy pracy (remis, moze nawet porazka z MU lub AFC), ale watpie zeby ktokolwiek byl wstanei dogonic Chelsea w tabeli....
a co do Juve... jezeli utrzymaja aktualna forme to takze ich nie bedzie nikt wstanie dogonic, ale wierze w to ze wkoncu zaczna grac troche slabiej... do ogrania sa - pokazal to Inter w Superpucharze... trzeba tylko sie postarac i nie grac tak jak w ostatnim meczu gral Inter...
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Premiership

Post autor: miszcz »

Kilka zespolow ktore sa za Chelsea w premierleague ma mniej o jedno spotkanie Chartlon i Totenham(Rasiak :smile: )15pktMU14Arsenal13 wiec jak wygraja to strata bedzie odpowiednio 6 pkt 7pkt i 8 pkt wystarcza 2 lub 3 potkniecia Chelsea ijuz walka toczy sie rowno
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

miszcz pisze:15pktMU14Arsenal13 wiec jak wygraja to strata bedzie odpowiednio 6 pkt 7pkt i 8 pkt wystarcza 2 lub 3 potkniecia Chelsea ijuz walka toczy sie rowno
Niech Chelsea zaliczy jedno potkniecie to bedzie dobrze...
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Premiership

Post autor: miszcz »

Liga angielska to nie polska ekstraklasa zeby jeden zespol wszystkich dominowal, bedzie jescze dosc zacieta walka o premiersheap.Chociaz dominacji wisly powoli sie konczy.
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

miszcz pisze:Liga angielska to nie polska ekstraklasa zeby jeden zespol wszystkich dominowal
hehe to przyzwyczaj sie ze w najblizszym czasie tak bedzie...
a zacieta walka to bedzie o miejsce 2...3...4... itd ale nie o 1.. nie pryz obecnej formie i mozliwosciach transferowych Chelsea...
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Premiership

Post autor: miszcz »

To dla ciebie sprawa zdobycia premiership jest jasna a w serieA jest tak samo jak premiership i wszycy mowicie ze juve straci punkty ja tez sadze ze walka o scudetto bedzie zacieta a formy caly sezon utrzymac nie mozna kilka lat temu(chyba 2lata temu)MU na kilka kolejek przed koncem sezonu mialo przewage nad Arsenalem chyba z 8 pkt a do konca sezonu AFC zdolalo ich wyprzedzic nie mozna na podstawie kilku kolejek wygranych przez CFC mowic ze bedzie mistrzem
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

miszcz pisze:nie mozna na podstawie kilku kolejek wygranych przez CFC mowic ze bedzie mistrzem
Popaatarz na dominacje CFC w Premiership w ostatnim sezonie... przed tym sie jeszcze wzmocnili... nie sadze by w Premirship ktokolwiek mogl im zagrozic...
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Premiership

Post autor: Richy »

Pozatym w CFC rotacja składu w razie przemęczenia nie powinna stanowić problemu.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

W Premiership jak co tydzien... pewne zwyciestwo Chelsea... chociaz tym razem wynik po pierwszej polowie dawal nadzieje na jakas niespodzianke. The Blues przegrywali 0:1 po pierwszych 45 minutach. Jednak Murinho chyba ostro dal w "kość" zawodnikom podczas przerwy i w drugiej polowie druzyna Boltonu stracila.... 5 bramek....
W inncyh meczach... niespodzianka troche moze byc porazka Arsenalu z West Bromich 1:2 oraz Newcastle z Wigan 0:1. MU oraz LFC wygrali swoje mecze kolejno 3:1 oraz 1:0.
W tabeli zadnych nowosci... Chelsea z duza przewaga prowadzi... (9pkt przed Totenhamem oraz 10pkt z MU - ale ci drudzy maja jeden mecz mniej rozegrany) i chyba lider tabeli sie nie zmieni juz do konca sezonu...
Rewelacja poczatku sezonu druzyna Charltonu jzu nei gra tak dobrze... spadli juz na 6 miejsce... jednak nadal sa przed slabo grajacym na poczatku sezonu Arsenalem i jeszcze gorzej spisujacym sie Liverpoolem (i kto mi powie ze oni sa najlepsi w Europie :| najpierw nie zapewnili sobie dzieki ktoremu mogliby grac w LM, UEFA im to zalatwila ze graja w tymorku w LM, a teraz nawet sie nie mieszcza w pierwszej 10tce Premiership :| bo sa na 12 miejscu...). Newcastle rowniez bardzo sloabo... 13miejsce.
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Premiership

Post autor: Richy »

ShadY_FCI pisze:...jeszcze gorzej spisujacym sie Liverpoolem (i kto mi powie ze oni sa najlepsi w Europie :|
Ech... ja ci to powiem... jeśli dla Ciebie fakt wygrania ligi mistrzów nie jest wystarczający to i moje gadanie Cie nie przekona.

Co do Arsenalu... beczka śmiechu... Wenger zapowiada zdobycie ligi mistrzów, a nie pokonuje W.B.A. Ale LFC pokazało w ubiegłym sezonie jak bardzo różni się gra w lidze od CL.

Martwi mnie dominacja Chelsea... jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie mógł im stawić czoła, wszystkich będą pokonywać przez co piłka stanie sie nudna...

Ale to dopiero początek sezonu i nie ma co oceniać drużyn po aktualnych dokonaniach. Myślę, że tabela może się jeszcze wielo krotnie odwrócić.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

Richy pisze:
ShadY_FCI pisze:...jeszcze gorzej spisujacym sie Liverpoolem (i kto mi powie ze oni sa najlepsi w Europie :|
Ech... ja ci to powiem... jeśli dla Ciebie fakt wygrania ligi mistrzów nie jest wystarczający to i moje gadanie Cie nie przekona.
Nie mowie ze to nie byl wielki sukces.... fakt bardzo dobrze zagral LFC przeciw Chelsea.... w finale do przerwy przegrywali 0:3 i Milan druga polowe odpuscil (a LFC zaczal swietnie grac) i udalo im sie to spotkanie wygrac.... ale jak mozna ich nazwac najlepsza 11tka Europy skoro nawet nie portafili sie zakwalifikowac do LM w nastepnym sezonie? (wiem ze graja w LM aktualnei ale jak sie odniej dostali.... w duzej mierze dzieki nowemu przepisowi UEFA ze obronca tyutulu musi grac). Wedlug mnie poprostu trafili z forma w ostatnie mecze LM i Benitezowi udalo sie dobrac taktyke na CFC, a w finale mieliscie troche szczescia... i to bardziej Milan ten final przegral odpuszczajac w drugiej polowie (za szybko poczuli sie zwyciescami), niz wy go wygraliscie. Pozatym jak Porto wygralo 2 lata temu LM to tez mowiles ze sa najlepsi w Europie, albo ze Grecy sa najlepsi w Europie? Sorka ale LFC w tym momencie swoja gra nie lapie sie nawet do pierwszej 10 najlepszych klubow Europy... w samej lidze Angielskiej wedlug mnie ustepuja CFC... oraz MU i slabo grajecemu aktualeni AFC... a juz nie wspomne o klubach z innych lig typu Juve, Bayern, Milan itp....
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Premiership

Post autor: Richy »

Wiesz... na aktualną chwile zawsze zdobywca danego trofeum jest najlepszy w tym co zrobił... przynajmniej dla mnie.

Przynajmniej dla mnie, dla kibica Liverpoolu FC ten klub będzie zawsze najlepszy. Przedewszystkim ze wzgledu na jego historie, ale to nie czas na kazania czemu im kibicuje. Czy dla Ciebie, twój ulubiony klub nie jest najlepszy? Jeśli nie to moje 'kibicowanie' a Twoje 'kibicowanie' to dwa odmienne pojęcia. No offence of course.

Chelsea owszem, LFC ustepuje... ale w premiership. Niby dwa kluby angielskie, ale mecze w LM i lidze zakonczyly sie zupelnie innymi wynikami.

Co do manu to sie nie zgodze... 0:0 na Anfield pokazało, że te dwa kluby walczą ze sobą na równi...ale to pewnie przez ogromna presje związaną z takim klasykiem.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

Richy pisze:Przynajmniej dla mnie, dla kibica Liverpoolu FC ten klub będzie zawsze najlepszy. Przedewszystkim ze wzgledu na jego historie, ale to nie czas na kazania czemu im kibicuje. Czy dla Ciebie, twój ulubiony klub nie jest najlepszy? Jeśli nie to moje 'kibicowanie'
Staram sie byc kibicem obiektywnym.... chcialbym aby taki Inter byl najlepszy na swiecie, a powiedzmy Lech w Polsce, ale dobrze wiem ze tak nie jest.... przynajmniej narazie :-)
Richy pisze:Twoje 'kibicowanie' to dwa odmienne pojęcia. No offence of course.
No to oczywiste, tylko dyskutujemyy :-)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Premiership

Post autor: Andy »

No jak już wspomniał Shady_FCI kolejne zwycięstwo odniosła Chelsea (kolejne bardzo wysokie zwycięstwo -80- najpierw z Liverpoolem 4-1 , a teraz 5-1 z Boltonem) , czy Chelsea jest do ogrania w tym sezonie, czy da się z nimi wygrać (na pewno jakieś nadzieje istnieją, o tym będziemy mogli się przekonać w LM jak wyjdą z grupy i trafią na jakiegoś mocniejszego rywala).Manchester Utd wygrał swoje spotkanie 1-3 a bramki "Diabłom" zapewnili Ruud van Nistelrooy ( na razie przoduje w Premiership i nie daje za wygraną , co mecz strzela bramke) , Rooney i nadzieja Włoskiej reprezentacji Giuseppe Rossi :].Dużym zaskoczeniem jest Tottenham , który odziwo zajmuje 2 miejsce.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Premiership

Post autor: miszcz »

No narazie Chelsea przegrywa z Evertonem 1:0 to moze teraz moze teraz w koncu przegra Chelsea go go go Everton.
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

miszcz pisze:No narazie Chelsea przegrywa z Evertonem 1:0 to moze teraz moze teraz w koncu przegra Chelsea go go go Everton.
Oj wątpie.... przypomnij sobie mecz z Boltonem...
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Premiership

Post autor: miszcz »

No 1:1(i to warto podkreslic z ostatnim zespolem tabeli ) moze zacznie sie od tego remisu passa niepowodzen Chelsea (mam nadzieje),ale zobaczymy brawo Everton.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Premiership

Post autor: Szycha »

Je Je Je Cała Europa Wiwatuje Evertonowi :!: :wink:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Premiership

Post autor: Slepy »

Wypijmy za Everton ! :wink: :P
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

hehehe wkocnu Chelsea zaliczyla jakas wpadke.... remis z ostatnim zespolem w tabeli moga uznac troche za porazke... ale pomimo tego remisu nie sadze zeby to byl poczatek ich spadku formy... poprostu przytrafilo im sie...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Premiership

Post autor: Andy »

Pierwsze punkty straciła Chelsea :!: I to z jakim przeciwnikiem - ostatnim w tabeli Evertonem :twisted: , nie zapominajmy , że pozostaje im jeszcze mecz do rozegrania z Man Utd - który może powalczyć o wygraną.W innych spotkaniach Arsenal wygrał ( w spotkaniu doszło do dość dziwnie wykonywanego karnego :lol: ), Manchester musiał podzielić się punktami z sensacją w tym sezonie Tottenhamem :roll: , Charlton jak i Wigan także odnotowali kolejne zwycięstwa, a drużyna Jerzego Dudka przegrała 2-0 z Fulham (ja się zapytam : i co teraz panie Benitez :? ).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Anonymous

Premiership

Post autor: Anonymous »

Przeczytalem na wp.pl artykul (moze to i nie jest jakeis tam wiarygodne zrodlo, ale to akurat jest mozliwe) ze.... o to wycinek:
"Mecz z Evertonem pokazał, że „The Blues” potrzebują strzelców wyborowych. Dlatego właściciel Chelsea Roman Abramowicz zamierza sprowadzić na Stamford Bridge supersnajpera Arsenalu Thierry’ego Henry’ego. Mistrzowie Anglii zaproponowali 28-letniemu Francuzowi astronomiczne zarobki w wysokości aż 200 tysięcy funtów (1,15 mln zł) tygodniowo. Byłaby to najwyższa gaża w historii futbolu."
Przeciez to jest chore zeby tyle kasy dawac....
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Premiership

Post autor: Richy »

Ja tam za everton pił nie będę... fakt, ciesze sie ze uszczypneli CFC, ale to odwieczny rywal LFC... które haniebnie przegrało z Fulham po wielu wyśmienitych okazjach strzeleckich. Mimo wszystko uważam, że Abramovitch jest chory... niech wykupuje najlepszych piłkarzy świata, a żaden zespół nie sprosta Chelsea, a piękny i nieprzywidywalny sport zamieni się w nudną i przewidywalną kopaninę.

Nadal czekam na pierwszy gol Croucha w LFC...może go ktoś popędzi?
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
ODPOWIEDZ