Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wybraniec

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

Witam, moja analiza po połowie sezonu:

Scudetto - Inter albo Milan. Napoli zaliczylo incydent kałowy z którego się już nie wygrzebia, nie skończą nawet w 4. Atalanta jak to Atalanta, za dużo głupich wtop.

Milan jak to Milan, będzie dokuczał do końca sezonu, graja od dwóch lat na dobrym poziomie, ale finalnie wicemistrzostwo.

Liga Mistrzów - Atalanta i Juve.

Spadek poza Salerno to jednak Cagliari przede wszystkim, w zeszłym roku ledwo się wykaraskali a teraz jebie tam gównem straszliwie, A jak jeszcze sprzedadzą Nandeza to się posypią całkiem.

Genoi daje cień szansy na utrzymanie bo są po prostu lepsza drużyna od Spezii gownianej, ale muszą ściągnąć w końcu normalnego trenera.

Czy Fiorentina wyprzedzi któraś z druzyn z top 7? Wydaje mi się że nie, myślę że Roma i Lazio nie zalicza gorszej rundy niż jesienna.

Niespodzianka pierwszej połowy sezonu; Venezia, niezwykle dokuczliwy zespół no i Empoli w pierwszej połowie tabeli.

Rozczarowanie: no nie wiem chyba jednak genoa plus sassuolo
mio85

Post autor: mio85 »

Ależ mecz niefrasobliwosci na Olimpico. Sam nie wiem kto powinien już na początku stycznia dostać tytuł frajerów roku. Chyba jednak Roma, ale turynczycy też pięknie zjebali robotę robiąc karnego w końcówce i skazując się na obronę w dziesięciu.
Awatar użytkownika
Wybraniec

Post autor: Wybraniec »

Powiem jako ciekawostke, która właśnie podano na kanale sportowym - do Pisy, lidera Serie B za 9 mln euro ma trafić Buksa. Ponoć właścicielem jest jakiś rusek.

Może być dobra ekipa za rok.
Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

Post autor: Orzeu »

Chiesa out do końca sezonu. Duże osłabienie Juve
ODPOWIEDZ