Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Globus »

Skończcie już ten temat bo karmimy trolla ;)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Ibanez »

No niezle Milan wygral na wyjezdzie z Fiorentina 1:0. Ewidentnie wracaja do gry. Moze to i dobrze bo za trzy tygonie musza ograc Arsenal. Gola zdobyl znowu Pato, wyglada ze jest teraz liderem druzyny i to on prowadzi ich do zwyciestw (chociaz meczu nie ogladalem). Niech sobie graja, nas i tak nie dojda!
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Miodek_1313
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2008, 23:01

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Miodek_1313 »

Ja milanu nie lubie, przede wszystkim za ich kibicow, wku**ia mnie te ich gadanie jak to milan oszczedza sie na lige mistrzow ze serie a jest tylko eliminacja do ligi mistrzow cale szczescie milan w tym roku odpadl w 1/8 a w serie narazie maja 5 miejsce i mocno sie nie zapowiada zeby przeskoczyli Fiorentine, wiec niech oszczedzaja teraz sily na PUCHAR UEFA  :milanlol:
Per me... C'e solo l' Inter !!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Dzonyy »

Na tą chwile to Milan może mieć problemy z awansowaniem do Pucharu Uefa :) mimo iż ich nie lubie to mogliby dostać się do pucharów bo bez nich to nie to samo :D
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Bart »

Być może bez nich to nie to samo, ale nie ma co rywala zza miedzy żałować. Co prawda, wolałbym Juve bardziej niż Milan za burtą LM, ale jak już do wyboru jest Viola i Milan, to zdecydowanie bardziej na Champions League zasługuje ciekawa i przyszłościowa drużyna Fiorentiny, pod wodzą świetnego Prandelliego, której Calciopoli 2 razy z rzędu pozbawiło awansu, niż grupa wypalonych (?) leni z Milanu.
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: szuli »

Obrazek

daje głowę, że Adriano robił zdjęcie  :lol:
Obrazek

Obrazek
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Bodzek »

Kaka to już odleciał :lol3:  Chyba lekko presadził z dymkiem :P
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Dzonyy »

Melanż sobie urządzili :D ale ten Ronaldo duży :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kowal »

Faktycznie Kaka juz mysli o niebieskich migdałach :lol3: co prawda nie widać tam Zedorfa ;-) ale jestem pewny,że zalatwił palenie z Holandi ;-)
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Woo-cash »

Na tym zdjęciu widać jaki przykład daje trener który już dawno śpi bo zaliczył zgon :-D W sumie można się było tego spodziewać prędzej czy później :lol:

Acha bym zapomniał --->  :milanlol:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Chuchu »

Poczytałem sobie z ciekawości opinie Mianistów o ostatnich derby Mediolanu. Ciekawych rzeczy sie dowiedzialem. Twierdzą np. ze wolny po którym Milan zdobyl gola byl słuszny a w innej sytuacji Cambiasso upadając w polu karnym złapał Kake za noge i powalił na ziemię  :lol: . Znalazł się nawet jeden leszcz co twierdził ze gola Cruza nie powinno byc bo faulował obrońce Milanu. To mnie najbardziej rozwaliło  :o :o :lol: :lol:
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Paliuka »

Dzonyy pisze: Melanż sobie urządzili :D ale ten Ronaldo duży :)
może jeszcze dymu nie wypuscił :P
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Shady »

Pozwolę sobie wkleić post z naszego forum (Lecha Poznań). Oczywiście to nieoficjalne info.

"W nawiązaniu do mojego posta w którym zamiesciłem filmik o ujeżdżaniu koni przez psy to tylko nadmienie, że na 99% jestem przekonany iż penera na tym zdjęciu http://www.milanclubpolonia.pl./galeria ... _lm_19.jpg tez często na koniku lubi podjeżdzać pod nasz stadion, zresztą zwróćcie na nia uwagę gdy będzie siedziała na swojej szkapie w okolicy skrzyżowania Bułgarskiej z Grunwaldzką. Info podaję tylko w nawiązaniu do prób inwigliacji naszego środowiska o którym pisał ktoś bodaj z FC Gostyń. Jak widać pieski też lubią kibcować ale na szczęście nie tym barwom co trzeba."
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2008, 01:28 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kowal »

Hehe przekonamy się w sobote ShadY :P tym razem się bardziej przyjże "psiakom na koniach" :P
Wydaje mi się,że fotka zrobiona w Hattricku..ale moge się mylic.. raz na Derbach z Szycha spotkaliśmy tam spra grupe milanistów.. i ten koleś chyba tam był..
Obrazek
mati0123
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2008, 14:39
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: mati0123 »

Zakoczyła mnie ostatnia informacja, że Milan chce sprzedac Gattuso, bo robienie ofiary słabych wyników z tego zawodnka to jakieś nieporozumienia. Chętnych na niego nie brakuja, no już zgłosiły się Celtic czy Bayern, ale sprzedaż jego to jak pozbycie się Makelele z Realu... Sporym zainteresowaniem cieszy sie tez Gourcouff, którego usilnie chce mieć Ajax Amsterdam...
Zlatanowa8
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2008, 13:25

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Zlatanowa8 »

Ja ich nienawidze za całokszatałt ale mają kilku poszczególnych niezłych piłkarzy np. Kaka czy Pato  :P Ogólnie to ich nawet szanuje ale dla mnie jest tylko INTER :flaga:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Gracjan
Posty: 131
Rejestracja: 21 sie 2008, 10:30

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Gracjan »

pato to w ogóle piłkarz??Czy on jest niezły??? on jest fatalny za darmo bym go nie wziął a kaka gra egoistycznie nie myśli o reszczie zespołu jego nie można uznać za niezłego nawet
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Jeremy »

Gracjan00100 pisze: pato to w ogóle piłkarz??Czy on jest niezły??? on jest fatalny za darmo bym go nie wziął a kaka gra egoistycznie nie myśli o reszczie zespołu jego nie można uznać za niezłego nawet
:lol2:

Czlowieku, nie osmieszaj się,to jest powazne forum.

Ale po kolei.
pato to w ogóle piłkarz??
Nie, gra w Milanie ale mimo to nie jest zawodowym pilkarzem.
on jest fatalny za darmo bym go nie wziął
Bez przesady,fatalny to on na pewno nie jest, a to ze za darmo bys go nie wzial to ci sie nie dziwie - bo po co bylby ci on potrzebny?

a kaka gra egoistycznie nie myśli o reszczie zespołu
Tak,tylko szkoda ze zalicza wiele asyst.
jego nie można uznać za niezłego nawet
:lol:
Ostatnio zmieniony 20 lis 2008, 01:08 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Co do Pato to również nie uważam go za jakiegos bardzo dobrego pilkarza, ale jesli chodzi o Kake to tu juz Gracjan chyba sie trawki nacpal bo to jest jeden z lepszych pilkarzy na swiecie
Obrazek
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Jeremy »

I(1)N(9)T(0)E(8)R pisze: Co do Pato to również nie uważam go za jakiegos bardzo dobrego pilkarza,
Ja rowniez nie uwazam go za bardzo dobrego pilkarza ale chyba się ze mną zgodzisz ze stwierdzenie
"on jest fatalny" jest grubą przesadą co do jego osoby.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: cyrkiel »

Nielubiany.  :milanlol:

Jedyny piłkarz jakiego lubię z Milanu to Gennaro Gattuso.
"Amala, Pazza INTER Amala!!"
Gracjan
Posty: 131
Rejestracja: 21 sie 2008, 10:30

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Gracjan »

Takie jest moje zdanie nie musicie się z nim zgadzać
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: ForzaeDi »

I się nie zgadzamy ... :P
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Tomek8990 »

Jako kibic Interu, jestem zobowiązany przyznać, że Milanu nienawidzę. Mają kilku lubianych przeze mnie piłkarzy, ale to tylko jednostki, jak np Kaka. Nie lubię patrzeć na ich grę, a szczególnie na ochłapy jakie strzela Inazaghi. Wszystko niemal, że na pustą bramkę. Pamiętam jeszcze mecz półfinałowy Ligi Mistrzów z przed kilku sezonów, kiedy gol strzelony na "wyjeździe" dał możliwość gry Milanowi w finale tych prestiżowych rozgrywek. Zaznaczam od razu, że nie jestem w tym akurat temacie obiektywny, bo kibicując Interowi, nie umiem napisać nic dobrego o Milanie :P

:milanlol:  :love:
Forza Inter:)
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Chuchu »

Być może to będzie odważne stwierdzenie ale.....kończy nam się era "Wielkiego Milanu". Już od długiego czasu Milan gra poprostu dużo poniżej oczekiwań. W sezonie 2006/2007 zajęli dopiero 4 pozycję w Serie A, jednak wtedy zamknęli usta krytyków wygrywając Ligę Mistrzów. W sezonie 2007/2008 jednak już w Europie nic nadzwyczajnego (odpadli w 1/8) nie pokazali a w Serie A zajęli najsłabszą od bardzo dawna pozycję, czyli 5. :roll:. W tym sezonie w lidze od początku grali słabo, jednak po wygranym meczu z Interem myślałem, że się podniosą. Jednak był to najlepszy przykład tego, że derby rządzą się własnymi prawami, nieważne w jakiej formie są obydwie drużyny. Po 16 kolejkach tracą do pierwszego miejsca (czyli do nas :) ) 9 punktów. W ostatnim meczu z Juve ich obrona grała fatalnie.

Myślę, że Milanowi brakuje godnych następców tych graczy, którzy od lat stanowili o sile zespołu  ale już są za starzy na grę na najwyższym poziomie. Zresztą w ostatnich latach to w Milanie przestali się sprawdzać obiecujący zawodnicy, a z tego wczesniej słynął Inter:
- Boriello  miał wcześniej przygodę w Milanie, grał słabo, został sprzedany a w Genoi zaczął strzelać mnóstwo bramek. Teraz znowu gra w Milanie i nic nie pokazuje (a tak wogóle to on grał w tym sezonie??)
- Gourcuff (nie wiem czy dobrze napisałem :) ) w Milanie grał coraz gorzej a po tym jak trafił do Bourdeaux, znowu zaczął szaleć
- Gilardino miał być nowym Vierim ale po transferze do Milanu jego forma drastycznie spadła. Grał tam 3 sezony i jakoś nie mógł wrócić do formy jaką prezentował w Parmie. Przeszedł do Fiorentiny i nagle zaczął strzelać jak na zawołanie.
- Pamiętacie taki wynalazek jak Ricardo Oliveira?? Porównywany do Shevchenki, nawet dostał numer 7 po Shevie. Strzelił gola w pierwszej minucie debiutu i potem....nic

Jednym z wyjątków jest Pato, który akurat gra bardzo dobrze. Z tego co słyszałem Flamini jakoś wybitnie nie gra, Senderos to nie wiem, a Ronaldinho odziwo bardzo dobrze. Poza tym Ancelotti się chyba już wypalił w Milanie :roll:

A i zapomniałem jeszcze dodać, że w Pucharze UEFA niczego wielkiego nie pokazują
Ostatnio zmieniony 16 gru 2008, 18:09 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Pablusso »

Czy Milan sie skonczyl nie wiem... Jedno jest pewne, jesli nie zmienia polityki transferowej (np. powrot do wielkiego futbolu Beckhama) to sa skazani na ogladanie naszych plecow w lidze. Europejskie puchary to inna bajka, bo tam ogromne znaczenie ma doswiadczenie poszczegolnych zawodnikow i boiskowe cwaniactwo. W trakcie tego sezonu napewno beda miec mecze lepsze (jak ten z Interem) i duzo slabsze (ostatni z Juve). Ale mam wrazenie, ze na el. LM starczy. Obejrza plecy Interu, Juve i Romy (kolejnosc przypadkowa).
Ancelotti pokazuje natomiast, ze daleko mu do trenera najwyzszej klasy. Zespol gra bez pomyslu, stawiajac na indywidualnosci.

A jesli chodzi o temat... Milan szanuje. Momentami nawet z nimi sympatyzuje (jak w ostatnim meczu z Juve). W koncu jedno miasto, jeden stadion. Oczywiscie ciesza mnie ich porazki a zwyciestwa niepokoja, jednak szacunek zawsze pozostaje... z Juve to zupelnie inna para kaloszy :)
Obrazek
sig by Orzeu
chivu4
Posty: 25
Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:47
Lokalizacja: Lubin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: chivu4 »

Ja o Milanie dobrego zdania nie mam chociaż szanuję ich poszczególnych piłkarzy takich jak Kaka czy Ronaldinho . O ich kibicach to już napiszę że ich nienawidzę ..Nie mam subiektywnej opini na Milan .   

FORZA INTER !
Obrazek
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Matrix23 »

Ja lubię Milan, kiedy przegrywają...
Metal thrashing mad
RafiQ
Posty: 43
Rejestracja: 29 wrz 2008, 01:14
Lokalizacja: Łódź

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: RafiQ »

Mam taki automatyzm , gdy lubiani przeze mnie piłkarze przechodzi od Milanu z urzędu trace do niego szcunek ( Ronaldo , Ronaldinho . Nie lubie ich prawie tak jak ŁKS-u :milanlol:
Obrazek
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: kibix »

nie lubiany. nienawidzę ich. tak jak RafiQ jak jakiś piłkarz przejdzie do Milanu od razu go nie lubię. jedyny piłkarz z Milanu którego lubie to Paolo Maldini. darzę go ogromnym szacunkiem. kiedyś nienawidziłem Kaki ale teraz go nawet znoszę. denerwuje mnie to że co jakiś czas daje olbrzymie sumy na jakiś tam kościół a Brazylii, ale to w sumie jego kasa, niech se z nią robi co chce, choć mógłby ją lepiej spożytkować :P.a najbardziej nienawidzę Gattuso i Ambrosiniego, tego drugiego przez ten wiadomy transparent który kiedyś pokazywał
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
ODPOWIEDZ