Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Jaszczu91

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Jaszczu91 pisze: 10 cze 2022, 08:28 Po ostatnich doniesieniach Di Marzo odnośnie kontaktów Interu z Milenkoviciem odnoszę wrażenie, że Inter poświęci Skriniara. Za niego będą chcieli sprowadzić Milenkovicia i Bremera. Bastoni był pierwszą opcją ale stanowczo odmówił odejścia. De Vrij może przedłuży kontrakt.

Z transferów do klubu w zasadzie pewne jest przyjście Onany i Dybali z wolnych transferów. Bellanova i Asllani to uzupełnienie kadry i melodia przyszłości. Przydał by się nam jakiś konkretny pomocnik. Mkhitaryan na free z kontraktem na 2 lata wydaje się być dobrą opcją.

Najtrudniejsze z tych naszych transferów będzie pozbycie się czylyjskich darmozjadów. W Lukaku nie wierze. Władze Chelsea nie mogą być tak głupie.
Zmiany w obronie dopiero przed nami. Odejście Skriniara niestety wydaje się być nie uniknione. Kto za niego to zobaczymy.

Z transferów do klubu już potwierdzeni oficjalnie Onana, Asllani i Mhritaryan. Z tego ostatniego się najbardziej cieszę, bo brakowało nam ofensywnej pomocnika z jakością. Bellanova ma przechodzić testy w poniedziałek więc to tylko kwestia czasu.

Zdziwiony jestem bardzo zmianami w ataku. Nie liczyłem że uda się ściągnąć z powrotem Lukaku więc wolałem Dybale za Free. Jednak powrót Belga stał się faktem. Dybala się oddala bo niestety dwaj panowie z Chile bardzo chcą szanować swoje kontrakty.

Teraz czekam na transfery wychodzące. Trzeba pozbywać się szrotu. Niestety jest tego trochę.
Awatar użytkownika
Mora
Kontakt:

Post autor: Mora »

Fiorentina ustaliła cenę za Milenkovicia na poziomie 15 mln euro. Inter stara się porozumieć z toskańskim klubem, aby kwotę tę rozbić na raty, na co działacze Fiołków jednak nie chcą przystać i oczekują pełnej kwoty już w te marcato. W związku z przeciągającymi się negocjacjami Inter zaczyna rozglądać się za tańszymi opcjami do obrony.
:lol: Proponuję Maksymiliana Cichockiego z Motoru Lublin. Oczywiście na raty.

Mam pytanie do miłośników Suning: Inter otrzymał 115 mln euro za Lukaku, którego rzekomo wcale nie musiał sprzedawać. 30 baniek z tej kwoty kosztował Correa, gdzie jest reszta?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Towarzysz

Post autor: Towarzysz »

Mogę tylko gdybać, ale prawdopodobnie opłaciła tegoroczny dług. Ewentualnie sfinansowała nowe Pagani dla Zhanga.
Piekarz

Post autor: Piekarz »

Co jest, k... mać? Za dwa dni zaczyna się liga, a my mamy trzech środkowych obrońców na trzy miejsca na boisku plus dwóch bocznych którzy mogą tam od biedy zagrać. Zmiennicy do środka pomocy i ataku to żart. Co jest... co jest, k...? Już zawsze będziemy tak biedować, jak jakieś dziady? Won z tym chińskim złodziejstwem z mojego Interu przenajświętszego! Steven Zhang - ty chciwy gnoju.
CzarodziejCzasu

Post autor: CzarodziejCzasu »

Zhang ty [wulg.] !
CzarodziejCzasu

Skandaliczne mercato w wykonaniu Interu. Straciliśmy gracza podstawowego na lewym wahadle i w żaden sposób nie załatalismy powstałej dziury. Jedyne sensowne wzmocnienie to Lukaku (ale to i tak nie będzie to co za Panem Conte) i może Asllani ( ale co z tego, skoro on i tak tu nie będzie grał). Mhitarian, Bellanova - skandaliczne transfery, w niczym nam nie pomogą.

Co tu dużo mówić, tego lata gorzej od nas wypadł tylko Milan. Napoli straciło insigne i wyciągnęło jakiegoś typa z Gruzji który na pierwszy rzut oka rozdupcy ligę. Raspadori, Simeone, Navas, Ndombele. :OO dobrze że tam trenerem jest Spalletti, więc koniec koncow się posraja.

Szkoda Pana Mourinho, bo Roma zrobiła nieprawdopodobnie dobre mercato, a i tak pechowo stracili Wijnalduma. Gdyby nie kontuzje Holendra i Zaniolo - kto wie co Jose by zrobił z tym zespołem.

Koniec końców jesteśmy głęboko w pizdzie. Na walkę o scudetto nie mamy nawet prawa się nastawiać. Teoretycznie to Juventus powinien nadawać ton tej rywalizacji, ale początek sezonu każe sugerować, że w tym sezonie nie ma oczywistego faworyta.

To co wiemy na pewno - to, że zhang to złodziej i oszust i musi się wynieść oraz, że celem jest miejsce w top 4.
andyvdm

Post autor: andyvdm »

CzarodziejCzasu pisze: 30 sie 2022, 17:04 Skandaliczne mercato w wykonaniu Interu. Straciliśmy gracza podstawowego na lewym wahadle i w żaden sposób nie załatalismy powstałej dziury. Jedyne sensowne wzmocnienie to Lukaku (ale to i tak nie będzie to co za Panem Conte) i może Asllani ( ale co z tego, skoro on i tak tu nie będzie grał). Mhitarian, Bellanova - skandaliczne transfery, w niczym nam nie pomogą.

Co tu dużo mówić, tego lata gorzej od nas wypadł tylko Milan. Napoli straciło insigne i wyciągnęło jakiegoś typa z Gruzji który na pierwszy rzut oka rozdupcy ligę. Raspadori, Simeone, Navas, Ndombele. :OO dobrze że tam trenerem jest Spalletti, więc koniec koncow się posraja.

Szkoda Pana Mourinho, bo Roma zrobiła nieprawdopodobnie dobre mercato, a i tak pechowo stracili Wijnalduma. Gdyby nie kontuzje Holendra i Zaniolo - kto wie co Jose by zrobił z tym zespołem.

Koniec końców jesteśmy głęboko w pizdzie. Na walkę o scudetto nie mamy nawet prawa się nastawiać. Teoretycznie to Juventus powinien nadawać ton tej rywalizacji, ale początek sezonu każe sugerować, że w tym sezonie nie ma oczywistego faworyta.

To co wiemy na pewno - to, że zhang to złodziej i oszust i musi się wynieść oraz, że celem jest miejsce w top 4.

Wyjątkowo akceptuje i w pełni popieram powyższe słowa. Zhang won złodzieju
rafi27

Post autor: rafi27 »

Jak nam sprzeda Skriniara ostatniego dnia i o ostatniej możliwej godzinie to już tylko wilczy bilet dostanie do Chin i bye bye :lol:
Piekarz

Post autor: Piekarz »

CzarodziejCzasu pisze: 30 sie 2022, 17:04 Skandaliczne mercato w wykonaniu Interu. Straciliśmy gracza podstawowego na lewym wahadle i w żaden sposób nie załatalismy powstałej dziury. Jedyne sensowne wzmocnienie to Lukaku (ale to i tak nie będzie to co za Panem Conte) i może Asllani ( ale co z tego, skoro on i tak tu nie będzie grał). Mhitarian, Bellanova - skandaliczne transfery, w niczym nam nie pomogą.

Co do większości się zgadzam, ale nie zaakceptuję narracji o top 4 i braku scudetto. Gramy o mistrza, jesteśmy Interem. Inter to MY, a nie te chińskie psy.
CzarodziejCzasu

Hahahaha no jeszcze ten Gosens jak odejdzie to nie mam już siły na ten klub. Gość może nie jest w formie, ale jeśli ktoś ma w tym sezonie ogarnąć lewą stronę to tylko ten pilkarz
andyvdm

Post autor: andyvdm »

Ja tylko przypominam ze to jest to bogatsze okienko, 60 mln zysków przeniesione na następne xD
ODPOWIEDZ