Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
SETE

Re: Mercato

Post autor: SETE » 7 wrz 2020, 19:24

Po zakontraktowaniu Hakimiego , wykupie Sensiego , wykupie Barelli i możliwym zaangażowaniu w N’Golo Kante raczej pewnym jest ze nie starczy środków na obsadzenie lewej strony solidnym wahadłem. Dlatego zostawiono Younga który jakaś określona jakość pokazał i ściągnięto na 1 rok jako opcje low cost Kolarova ( może tez zagrać za Bastoniego ) który do rotacji z AY powinien zapewnić na ten sezon przyzwoity poziom.Ma przyjść tez zapchaj dziura Darmian który może zagrać na prawej jak i lewej stronie. W kolejnym oknie lewe wahadło powinno zatem być pierwsza pozycja do wzmocnienia chyba ze uda się kogoś wziąć jeszcze w to okno na wypożyczenie z opcja

Awatar użytkownika
Dzyl

Post autor: Dzyl » 8 wrz 2020, 15:08

Czyli wahadła prawdopodobnie będą wyglądać tak: Young/Kolarov, Hakimi/Darmian/D'Ambrosio, więc Asamoah, Dalbert, Candreva pewnie out, Biraghi i Moses już chyba nie są u nas? bo nie było żadnego info, że ich wykupujemy.
Szału nie ma, wolałbym na ławce np. Candreve zamiast Darmiana i kogoś młodszego zamiast Kolarova na lewą stronę.

Jeśli chodzi o środek obrony to prawdopodobnie odejdzie Ranocchia i środek będzie wyglądał: Skriniar, De Vrij, Bastoni/Godin + Kolarov, D'Ambrosio jako opcje na środek.

SETE

Post autor: SETE » 8 wrz 2020, 16:00

Tak Biraghi i Moses wrócili do swoich klubów, Inter nie skorzystał z opcji wykupu.
Atutem Darmiana jest uniwersalność , może grać na lewej i prawej stronie , zarówno na wahadle jak i obronie , osobna kwestia jest jakość jaka prezentuje :)
Mam wrażenie ze Marotta i Zhang zrozumieli ze trzeba kupować zawodników na dana pozycje topowych albo szukać okazji za free lub wypożyczenie , szkoda wydawać np 20-25 mln na kolejnego Dalberta czy Lazaro a niestety dobry lewy wahadłowy to co najmniej 30-35 mln jak Gosens czy Kostic.
Za Rano do składu ma zostać włączony Lorenzo Pirola

Awatar użytkownika
Piter

Post autor: Piter » 8 wrz 2020, 20:04

No i Kolarov oficjalnie, czekam na opinie takiego jednego stąd o żeńskim nicku, który zresztą w 100 procentach poprawnie podsumował transfer younga w styczniu :lol:

Awatar użytkownika
forzaragazzi

Post autor: forzaragazzi » 8 wrz 2020, 20:28

Lazaro, J.Mario, Dalbert, Radja kosztowali łącznie ponad 120 mln euro (plus Zaniolo...).Ciekawe ile z tej sumy odzyskamy.

Tranfer Kolarova od razu budzi we mnie skojarzenie z przyjściem Sinisy Mihajlovicia - ta sama narodowość, ten sam wiek, bardzo zblizona pozycja i obaj świetnie biją rzuty wolne.

Awatar użytkownika
IlCapitano

Post autor: IlCapitano » 8 wrz 2020, 20:45

Zaniola to gwiazdka połowy sezonu plus niebywała szklanka, takich jak on to na pęczki było --> Cutrone, Conti itp itd

Awatar użytkownika
Odet

Post autor: Odet » 9 wrz 2020, 07:42

Bardzo cieszy mnie przyjście Kolarova, bo to wartościowy zawodnik. Cieszą też warunki transferu.

Wszystko idzie w dobrym kierunku.

Czekam teraz na transfery na dobrych warunkach Vidala i Darmiana.

Pozdr.

maniekfci

Post autor: maniekfci » 9 wrz 2020, 07:56

Odet pisze:
9 wrz 2020, 07:42
Bardzo cieszy mnie przyjście Kolarova, bo to wartościowy zawodnik. Cieszą też warunki transferu.

Wszystko idzie w dobrym kierunku.

Czekam teraz na transfery na dobrych warunkach Vidala i Darmiana.

Pozdr.
Odet, czy po dobrym sezonie zmienisz awatar i ustawisz zdjęcie Kolarova?

Awatar użytkownika
Dzyl

Post autor: Dzyl » 9 wrz 2020, 09:31

W przyszłym roku znowu trzeba będzie kupić kogoś na lewą stronę (albo i 2 zawodników) bo Kolarov i Young będą mieli już po 36 lat

Pildriver

Post autor: Pildriver » 9 wrz 2020, 11:22

Bayern nie wykupi Ivana

jaszczomb

Post autor: jaszczomb » 9 wrz 2020, 11:24

Biedne mercato się szykuje, nikt się nie zgłasza po naszych wirtuozów pokroju J mario, ivana czy też borowika.

Awatar użytkownika
Saff

Post autor: Saff » 9 wrz 2020, 19:55

Czasami zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby przystać na oferty, jakie nam się trafiają (o ile takowe są i nie jest to wymysł dziennikarzy), zamiast targować się o dodatkowe 2-3mln.
Zawsze wpłynie jakaś kasa, zaoszczędzimy też na płacach, a tak szykuje się albo wegetowanie do końca kontraktu, albo kolejne wypożyczenie na nieurządzających nas do końca warunkach.

Awatar użytkownika
miniu86

Post autor: miniu86 » 10 wrz 2020, 10:14

Przyznaje, że fascynują mnie przypadki Perisicia i Joao Mario. Co za grzyby :)
Dobrze, że opchnęliśmy Icardiego PSG bo coś czuję, że jego wartość też już będzie tylko leciała na łeb na szyję.

Awatar użytkownika
IlCapitano

Post autor: IlCapitano » 10 wrz 2020, 10:49

W przypadku ykardego mieli obowiązek wykupu, gdyby nie to, męczylibyśmy sie teraz z tym kasztanem niczym z resztą szrotu.

Awatar użytkownika
miniu86

Post autor: miniu86 » 10 wrz 2020, 12:34

Wiecie co mnie piecze?
To, że chciałem Kolarova zanim poszedł grać do City i mielibyśmy tedy lewego obrońce na 100 lat, aż do dzisiaj.

Awatar użytkownika
Saff

Post autor: Saff » 10 wrz 2020, 12:46

IlCapitano pisze:
10 wrz 2020, 10:49
W przypadku ykardego mieli obowiązek wykupu, gdyby nie to, męczylibyśmy sie teraz z tym kasztanem niczym z resztą szrotu.
Nie mieli. Gdyby mieli, to zapłaciliby 70mln o których była mowa na początku, a nie 50mln, które ostatecznie wynegocjowali.
miniu86 pisze:
10 wrz 2020, 12:34
Wiecie co mnie piecze?
To, że chciałem Kolarova zanim poszedł grać do City i mielibyśmy tedy lewego obrońce na 100 lat, aż do dzisiaj.
Naprawdę wierzysz, że przy tych wszystkich zawirowaniach grałby cały czas u nas?

Awatar użytkownika
IlCapitano

Post autor: IlCapitano » 10 wrz 2020, 13:07

Kolarov miał przyjść w lecie 2010 razem z Mascherano i Sanchezem, a jak było to już wszyscy wiedzą.

maniekfci

Post autor: maniekfci » 10 wrz 2020, 13:13

moratti dziękujemy

Awatar użytkownika
Saff

Post autor: Saff » 10 wrz 2020, 13:37

IlCapitano pisze:
10 wrz 2020, 13:07
Kolarov miał przyjść w lecie 2010 razem z Mascherano i Sanchezem, a jak było to już wszyscy wiedzą.
I chociażby przez fiasko z tymi transferami zawsze miałem dylemat w jednoznacznej ocenie pracy Beniteza, bo jasno wskazał kogo chce (zwłaszcza naciskał na Mascherano), a ostatecznie dostał Biabiany'ego i Coutinho.

maniekfci

Post autor: maniekfci » 10 wrz 2020, 13:39

Benitez to była tylko kolejna ofiara nieudolnej i kretyńskiej polityki morasia po 2010. gościu po po tym roku spuścił klub w kiblu, do dziś się z tego zbieramy, tfu

Awatar użytkownika
Jaszczu91

Post autor: Jaszczu91 » 10 wrz 2020, 14:23

Ciężko idzie nam to mercato jeśli chodzi o pozbywanie się zbędnych nam zawodników. Lista zamiast się kurczyć to jeszcze się wydłuża. Byłem przekonany, że Bayern wykupi tego wstrętnego Jugola ale nie... Kolejna kreatura Zało Mario też powraca i nie ma szans żeby ktoś zapłacił za niego przynajmniej kilkanaście milionów. A przecież mamy jeszcze do pogonienia Vecino i Gagliardiniego. Jedyny powrót z jakiego się cieszę to nasz kochany alkoholik Radja. Jak przyjdzie Vidal to z Brozo mogą stworzyć wysoko promilowe trio w środku pola.

Obrona w podstawie to wiadomo. Skriniar - De Vrij - Bastoni. W rezerwie już nie wygląda to dobrze bo zostają nam emeryci. Godin- Ranocchia- Kolarov. Ale pewnie Rano odejdzie.

Zestawienie wahadeł mnie bardzo ciekawi. Tutaj też mamy kilku ananasów do sprzedania. Asamoah, Dalbert, Young, Ambrosio, Candreva, Hakimi i potencjalnie Darmian. Ciekawi mnie jak Conte zapatruje się na Dalberta. W Fiorentinie rozegrał dobry sezon z 8 asystami w lidze. Myślę, że gorszy od Biaghiego pewnie by nie był. Candreva też pod koniec sezonu poszedł w odstawkę i nie jestem pewien czy zostanie. Asa też jest na wylocie ale jakoś chętnych nie widać.

W napadzie mamy trzech dobrych gości i Perisicia. Jak dla mnie to bardziej wahadło niż atak ale czytałem wypowiedź bodaj Ausilio, że widzą Ivana jako 4 napastnika. dla mnie to słaba opcja.

Awatar użytkownika
IlCapitano

Post autor: IlCapitano » 10 wrz 2020, 14:28

Ranocchia robi won a do pierwszego składu ma być włączony na stałe Pirola. I wtedy Skriniar - de Vrij - Bastoni, a rezerwa Darmian - Pirola - Kolarov. Jest jeszcze niezawodny, zabójczo przystojny D'Ambrosio Daniel.

Coś się musi ruszyć ze szrotem. I to fast, w końcu ktoś ich weźmie. Byle definitywnie, gdyż straszliwie gardzę tymi wypożyczeniami już.

Awatar użytkownika
Dzyl

Post autor: Dzyl » 10 wrz 2020, 15:57

Póki co chaos lekki, bo Vidal coś nie kwapi się z tym transferem, a jest mnóstwo niechcianych graczy do sprzedania: Joao Mario, Perisic, Dalbert, Asamoah, Candreva, Vecino/Gaglia. Duży plus, że pozbyliśmy się Valero i wrócił w jego miejsce Radja, jest bezkosztowy skok jakościowy.

Adel

Post autor: Adel » 17 wrz 2020, 13:16

Mówcie co chcecie, ale transfery w tym okienku i w sumie w poprzednim to mistrzostwo świata ;) Wg mnie klub zmierza w dobrym kierunku

Awatar użytkownika
Jaszczu91

Post autor: Jaszczu91 » 17 wrz 2020, 16:34

W ostatnim sparingu z Lugano nie zagrał Godin, Candreva i Asamoah i kontuzjowany Vecino. Widać nie są już w planach Conte na nowy sezon i klub będzie chciał się ich pozbyć. Mamy jeszcze tą kreature Mario, którego też nikt ni chce....
Na podstawie tej gierki można przyjąć że skład wygląda mniej więcej tak:
Handa/Radu- Skriniar/D'Ambrosio, De Vrij/Ranocchia, Bastoni/Kolarov- Hakimi/Young, Barella/Nainggolan, Brozovic/Gagliardini, Sensi/Eriksen, Dalbert/Perisic- Lautaro/Sanchez, Lukaku i zapewne Pinamonti jako ten nr 4.

Spodziewany transfer Vidala musi zapewne spowoduje odejście z pomocników. Nie pewna jest przyszłość Perisicia i Dalberta więc lewej strony. Dochodzę do wniosku że ten Biraghi sumie mógł zostać.

Gravillon, Agoume, Esposito, Salcedo i Pirola do wypożyczenia.

ODPOWIEDZ