Plotki transferowe

Anży daje 25 mln za Sneijdera (34)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 14 lat temu
505
34

Zgodnie z dzisiejszym wydaniem Corriere dello Sport, menadżer Anży Machaczkała jest gotów przygotować ofertę za piłkarza Interu Mediolan - Wesleya Sneijdera.

Okienko transferowe w Rosji jest otwarte do 24 lutego i do tego czasu klub rosyjski ma czas na przedstawienie swojej oferty za reprezentanta Holandii. Po ściągnięciu już Samuela Eto'o w lecie, Anży jest gotowa wyłożyć za "10" Interu - 25 mln € a dla samego pomocnika 8 mln € za sezon gry.

Nerazzurri jednak nie będą chcieli pozbywać się swojego najlepszego zawodnika już teraz, a poczekają z tym przynajmniej do lata. Ponadto w ubiegłym letnim oknie transferowym Moratti odrzucił ofertę Manchesteru United, która była zbyt niska.

Pytanie pozostaje jedno: kiedy, gdzie i za ile Massimo Moratti zgodzi się sprzedać Wesleya Sneijdera ?

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2012 o 10:00 przez SlimShady
SlimShady
Teraz takie oferty mogą sobie wsadzić, ciekawe kim byśmy np. go zastąpili <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
08.02.2012 o 23:50 przez Piekarz
Piekarz
Można się śmiać, ale jeszcze troszeńkę i nawet tych 25 nikt za niego nie da.
08.02.2012 o 22:11 przez sas111
sas111
prawda jest taka ze powinnismy juz go sprzedac.. byloby to z korzyscia dla obu stron bo Inter nie ma juz z niego praktycznie zadnej korzysci a sam Wes sie w Interze wypalil.. ale 25 mln to malo.. mysle ze 30-35 byloby w sam raz. ale to wszystko pod warunkiem ze cale te pieniadze zostana przeznaczone na wzmocnienie skladu<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.02.2012 o 21:54 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Według mnie Wes powinien zostać .MM powinien zwrócić uwagę na pierwszy sezon naszej &quot;10&quot; . On był genialny i tylko czekać kiedy tamten Wesley Sneijder powróci <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.02.2012 o 21:03 przez Garon
Garon
Gowno gra blaka sie po boisku himery pokazuje chyba czas go sprzedac... niestety
08.02.2012 o 18:23 przez Pebii
Pebii
lucainter mądrze pisze <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.02.2012 o 16:23 przez sneijderos
sneijderos
kulfona chyba popier...*** te ruskie cholery cały <span style="color: red">I</span>nter jeszcze kupią<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
08.02.2012 o 15:48 przez Wisniapl
Wisniapl
30 milionów w lato to max ile weźmiemy. No chyba że nagle skończą się kontuzje, a zacznie się super gra <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
08.02.2012 o 15:18 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Ależ to żałosne
08.02.2012 o 14:40 przez Kusy
Kusy
25? mało śmieszny żart...
08.02.2012 o 14:27 przez Claudio
Claudio
25 mln pierwszej raty? <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
08.02.2012 o 13:55 przez BENIOOO
BENIOOO
Wiecej juz za niego nie dostaniemy ,a i on juz wiecej chyba dla interu nie zrobi,widac z kazdym meczem gra bo gra,a w tak slabej formie to <span style="color: red">I</span>nter wiecej za niego nie wezmie
08.02.2012 o 13:52 przez lucainter
lucainter
Sprzedać Go i to nawet teraz<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Wielkie nadzieje drużyna na nim opiera a on kontuzja, kontuzja... W ten sposób tylko osłabia drużyne! Ricky niech gra cały czas w pierwszym, a udowodni na co go stać. Zresztą Ricky ma więcej Asyst od Wesa i chyba nawet goli w tym sezonie...Więc nie wiem nad czym MM się zastanawia.
08.02.2012 o 13:29 przez dodo_IM
dodo_IM
Teraz sprzedawanie Sneijdera nie ma sensu bo nikogo w jego miejsce nie sprowadzimy. Po za tym myślę że Sneijder ma większe ambicje niż kiszenie się w Rosji.
08.02.2012 o 13:15 przez BoDzIo
BoDzIo
kulfon32 a powiedz mi tam szczerze. Wes teraz Nam coś rozgrywa? W ogóle pytanie powinno brzmieć- Czy Wes w ogóle gra? SPRZEDAĆ bez gadania!
08.02.2012 o 13:00 przez kulfon32
kulfon32
&quot;sprzedać wszystkich&quot; mamy Pazzo i Nagatomo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
08.02.2012 o 12:53 przez BoDzIo
BoDzIo
Sprzedać w cholere!
08.02.2012 o 12:35 przez kulfon32
kulfon32
i ciekawe kto nam będzie rozgrywał<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ALvares<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Wolę Wesa bez formy niż wolnego Alvaresa ktory strzela z 35m prawie na aut.
08.02.2012 o 12:25 przez Fikuus
Fikuus
Ta Anza to sobie do Interu na zakupy lata jak do supermarketu...najpierw Eto'o,teraz Wesa,potem Maicona...#10 co z tego ze ma kontuzje za kontuzja?
08.02.2012 o 12:18 przez el_loco
el_loco
ps. Ale jeśli już mieliby jego sprzedać to El Imprezatore dobrze prawi
08.02.2012 o 12:14 przez el_loco
el_loco
RDK pamiętam pisałeś i w pełni popieram. Wes musi u Nas zostać przynajmniej do czasu aż Cou i Alvarez nie wejdą na wyższy poziom. Czyli moim zdaniem za dwa może trzy lata.
08.02.2012 o 12:11 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Jak Braca za Silve daje 30 a Milan woła 50 to my też co najmniej 45 powinniśmy zawołać. Skończy się na 35 i gitara może iść choć wolałbym aby został.
08.02.2012 o 12:06 przez Pebii
Pebii
niech go sprzedadzą po już żadnego pożytku nie ma zaraz bede za niego dawac 5 mln zamiast 25...
08.02.2012 o 11:50 przez Cny
Cny
To City da więcej chyba ;p
08.02.2012 o 11:40 przez RdK.
RdK.
Już to napisałem kilka dni temu, ale się powtórzę:<br />
<br />
W Polsce za granie w Football Managera powinno się dostawać dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia za dobre sprawowanie.
08.02.2012 o 11:34 przez DonDawido
DonDawido
Co z tego, że ma kontuzję? To się wyleczy, umiejętności zostają. Nie zerwał chyba więzadeł krzyżowych? <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.02.2012 o 11:22 przez kamil13216
kamil13216
Ludzie ogarnijcie sie 40 mn za niego chcecie? A co wy myslici ze klubi ie sledza jego poczynan i nie wiedza ze ma kontucje od poczatku roku ? 27-8 to max co mozemy dostac
08.02.2012 o 11:20 przez DonDawido
DonDawido
Za 25mln to połowę karty mogą odkupić.
08.02.2012 o 11:02 przez Snake86
Snake86
30 i niech idzie, jesli tylko bedzie chcial...
08.02.2012 o 10:45 przez Damiano
Damiano
za 30 bym go sprzeadawał spokojnie

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się