Plotki transferowe

Benzema zaoferowany Interowi i Milanowi (42)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
1033
42

Kolejne Derby Mediolanu mają rozegrać się podczas letniego okna transferowego, a przedmiotem walki będzie napastnik Realu Madryt - Karim Benzema.

 

Tuttomercatoweb.com twierdzi, iż klub z Madrytu obiecał sporą zniżkę dla klubów z Mediolanu, gdy będą chciały kupić młodego Francuza. Florentino Perez chce w ten sposób zrobić miejsce w składzie dla Davida Villi.

 

Milan już zeszłego lata próbował sprowadzić Benzemę, jednak nie mógł rywalizować z ofertą wartą  €35 mln, jaką złożył Real Madryt. Mimo wszystko piłkarz wciąż znajduje się na liście życzeń Milanu i jest interesującą alternatywą wobec Dzeko, innego napastnika łączonego z Milanem.

 

Tymczasem, Inter Mediolan również widziałby w swoich szeregach Karima Benzemę. Mówi się, że Florentino Perez będzie oczekiwał kwoty w przedziale €20-25 mln za swojego napastnika. Gdyby doszło do transakcji, wówczas na pewno Nerazzurrich opuściłby Mario Balotelli.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.02.2010 o 15:36 przez adi1908
adi1908
Dlaczego jakby doszło do transakcji to Mario by miał odejejść <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> bo kropasz tak uważa <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
13.02.2010 o 07:19 przez SlimShady
SlimShady
Kurcze mama nadziej, ze Real nie kupi Villi, bo wtedy to chyba wszystkich pojadą, no Benzema sie nie sprawdził, czego sie zresztą spodziewałem, jednak akurat w naszych szeregach atak nie trzeba wzmacniać, chyba że przetasować, myślę, jakby Eto bądź Milito sie z nami pożegnał wtedy by sie może zrobiło miejsce dla Karima.
13.02.2010 o 00:17 przez Kolber
Kolber
Po co nam Benzema w ataku jest ok. Niech kupią lepiej jakiegoś młodego rozgrywającego i ogólnie odmłodzą trochę pomoc.
12.02.2010 o 22:51 przez Damian7
Damian7
Karim nie jest moim ulubieńcem ale mógłby się nim stać gdyby się dobrze do nas wprowadził .Na pewno jest to bardzo perspektywiczny zawodnik bo nie brakuje mu talentu no i jest bardzo młody a u nas takich brakuje
12.02.2010 o 22:33 przez mati1908
mati1908
jak najbardziej na tak,a Mario i tak nie odejdzie,Moratti za bardzo go lubi<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
12.02.2010 o 22:23 przez adriano:)
adriano:)
Jakoś nie jestem fanem Francuza i wolę już naszych napastników, których posiadamy.
12.02.2010 o 22:16 przez sebjas4
sebjas4
Ja wolę żeby został w Realu Madryd W Hiszpani jest mu dobże i dobrze gra niech zostanie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.02.2010 o 20:42 przez Rebelde
Rebelde
Widzę że w 'Realu' po zimowa wyprzedaż zalegającego towaru <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Ja bym go chętnie u nas zobaczył <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.02.2010 o 20:11 przez pablo77
pablo77
najlepiej to dogadac sie z Arsenalem i wymienic fabregasa na balotelliego i doplacic i do tego kupic benzemy i miazdzymy ;d tylko to sie wiaze z duza utrata kasy ale negocjacje z realem to sama przyjemnosc <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> jeszcze mozna maicona za duza kase opchnac do city i na prawa strone albo santona z powrotem i do kupic kolarova wtedy by bylo znowu swietne mercato <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> i znowu duze rozszady ale Benzema , Fabregas i Kolarov to marzenie i szkoda by troche bylo Maicona i Balotelliego
12.02.2010 o 20:05 przez pablo77
pablo77
oczywiscie jesli to nie jest plota to sie nawet nie zastanawiac , interesy z realem to sama przyjemnosc nie mal ze tanio to zazwyczaj pilkarze co przeszli do nas z realu odbudowuja swoja forme najlepszy przyklad to Wes ktory mozna smialo powiedziec jest najlepszym pilkarzem interu i kupilismy go tanio i w realu tez &quot;niby&quot; nie mial formy a my sobie nie wyobrazamy druzyny bez niego <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> inny przyklad to cambiasso albo samuel takze brac go bez zastanowienia nawet kosztem mario czy eto'o <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.02.2010 o 19:46 przez Seba
Seba
Jak najbardziej na tak dla Karima. Nawet kosztem Mario czy Eto'o.
12.02.2010 o 19:32 przez ksiazewi
ksiazewi
Ja tam wolę Mario. Strzela prawie co mecz, a Benzema jak się uda...
12.02.2010 o 19:12 przez Galardo
Galardo
powiem tak.. Karim - IN, Mario - OUT
12.02.2010 o 18:56 przez iss84
iss84
Ciekawy news. z jednej strony niepowtarzalna okazja , mlody, utalentowany,tani, do tego gracz Realu ktorzy u nas sprawdzaja sie wysmienicie. Z drugiej strony nie ma dla niego miejsca. Mimo wszystko Mario bym sie nie pozbyl, ma zbyt duzy potencjał. Kupiłbym Benzeme nawet gdyby nie byl potrzebny, rywalizacji nigdy za wiele, oprocz tego z mlodych grajków w ataku jedynie Mario co kiepsko rokuje na przyszlosc? Poza tym oddanie takiego gracza milanowi byloby glupota. Wniosek : kupować!
12.02.2010 o 18:49 przez 1+8
1+8
Nie ma sensu chciałby kontrakt typu Eto i nie jest wiele lepszy od naszych napastników jeśli w ogóle jest
12.02.2010 o 18:18 przez Mate1908
Mate1908
Ja tam nie mam nic przeciwko niemu. Koleś ma pojęcie o strzelaniu bramek, ale pojawia się pytanie czy jest nam potrzebny? Mamy trzech świetnych napastników: Eto'o, Milito i Pandeva do tego Mario, który mimo wszystko grać w piłkę potrafi. Wszystko tak naprawdę zależy od formacji w jakiej Jose będzie ustawiał nasz zespół. Jeśli będzie to 4-3-3 to przejście Benzemy byłoby całkiem logiczne, natomiast jeśli Portugalski coach postawi na 4-3-1-2 powinniśmy raczej postarać się o ściągnięcie jakiegoś zmiennika dla Wesa a nie kolejnego napastnika.
12.02.2010 o 18:17 przez Kubusa10
Kubusa10
Mamy już 2 napastników przykro mi ja bym cię z chęcią widział ale nie mam miejsca <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
12.02.2010 o 18:09 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
nie potrzebny nam on, ale też nie moze grać za miedzą ;D.
12.02.2010 o 17:51 przez Dzyl
Dzyl
Ostatnio nie gra za dobrze, ale jak jest w formie to gra świetnie. Chciałbym aby dołączył do Interu, ale szkoda mi Balotelliego, może i ma nie za ciekawy charakter ale to znakomity piłkarz.
12.02.2010 o 17:48 przez pedro
pedro
Przypomina mi troszkę Claudio Lopeza za najlepszych lat<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.02.2010 o 17:48 przez Kusy
Kusy
Napastników już mamy, po co nam kolejny. My potrzebujemy klasowego pomocnika
12.02.2010 o 17:47 przez Czarson
Czarson
w tym sezonie gra piach ;/ moze 2-3 mecze na wysokim poziomie ,ktore przypominaly jego swietna gre w OL . Mysle ze Karim odbudowal by forme u nas , a real nie raz by za nim zatesknil <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Beznema to profesjonalista mentalnie bije Mario na glowe , jego umiejetnosci sa rowniez imponujace . Streszczajac Karim in Mario out <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.02.2010 o 17:42 przez Loon
Loon
Myślę, że pójdzie do Milanu, ale jeśli chodzi o Inter to oczywiście chętnie widziałbym go w naszych szeregach, ale czy kosztem Balotelliego? <br />
<br />
Nie lubię Mario i mam wątpliwości co do jego lojalności, ale to Eto'o i Milito są w okolicy trzydziestki, a nikt jeszcze na dziadkach sukcesu nie zbudował (może poza Milanem).
12.02.2010 o 17:35 przez pedro
pedro
Moim zdaniem, jeśli transfer Benzemy doszedłby do skutku, byłoby to znaczące wzocnienie nawet kosztem Ballotellego. Po pierwsze On ma dopiero 23 lata, więc jest to piłkarz rozwojowy który w przeciwienstwie do naszego Mario ma troszkę więcej oleju w głowie. A co najważniejsze potrafi wziąść na siebie ciężar gry, co było widoczne w Lyonie czy reprezentacji Francji na minionych mistzrostwach Europy (wg. mnie jako jedyny starał się prowadzic grę). Trzeba też pamietac że jest to piłkarz dużu bardziej uniwersalny niz Ballotelli - potrafi grać w systemi z dwoma, jak trzema napastnikami a nawet zaraz za linia ataku, potrafiący podac czy dosrodkowac. Moim skromnym zdaniem właśnie w Interze mógłby odbudiowac swoja świetną formę z Ligue 1, bo przy takiej konkurencji i presji jaka ciąży na nim w Madrycie (zastępstwo dla Villi) jest to cień piłkarza który grał w Lyonie.<br />
<br />
Zdecydowanie tak dla tego transferu kosztem Ballotellego, choć wg mnie to i tak tylko plotka i to przez duże P, bo zarząd raczej skupi sie na budowie drugiej linii a nie formacji ataku <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.02.2010 o 17:30 przez Interking_87
Interking_87
Jestem na Tak Benzema jest bardzo dobrym napastnikiem
12.02.2010 o 17:28 przez adik218
adik218
mogłby byc bo milito to szczerze mowiac to stary dziad juz wiec mlody benzema moze byc za niska cene<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.02.2010 o 17:27 przez WesleySneijder
WesleySneijder
Ja jestem za
12.02.2010 o 17:25 przez Dynia
Dynia
ja bym był za jego przyjściem, młody , silny napastnik , bramkostrzelny i z dobrym strzałem. Troche mi Vieriego przpomina
12.02.2010 o 17:22 przez hQ
hQ
Głupota Realu razi mnie w oczy. Ale cóż trzeba ich idiotyzm wykorzystywać ;D.
12.02.2010 o 17:14 przez bunny11
bunny11
zgadzam sie trzeba wzmocnic pomoc a nie atak ale wymiana bezema za mario widzimisie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się