
Barcelona nie ustaje w poszukiwaniach tymczasowego zastępcy dla kontuzjowanego Davida Villi. Tym razem działacze Blaugrany zagięli parol na piłkarza Nerazzurrich, Urugwajczyka Diego Forlana.
David Villa z powodu groźnej kontuzji, zmuszony jest pauzować przez kilka miesięcy. Zespół z Katalonii rozgląda się za doświadczonym napastnikiem, który przez ten okres miałby godnie zastąpić 30-letniego Hiszpana. Pomimo zaprzeczeń ze strony klubu z Barcelony, mówi się, że Josep Guardiola poprosił zarząd o transfer 32-letniego Diego Forlana.
Reprezentant Urugwaju nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Częste kontuzje sprawiają, że w ośmiu spotkaniach, zdobył zaledwie jedno trafienie dla Interu. Gracz ma jednak wyrobioną opinię w Hiszpanii. Przypomnijmy, że podczas swojej wieloletniej przygody na boiskach Primera Division, Forlan był dwukrotnym królem strzelców, odpowiednio jako piłkarz Villarrealu w sezonie 2004/05 oraz Atletico, cztery lata później.
Jak podaje gazeta Ovacion Digital, oferta za Forlana to podobno kwestia najbliższych godzin. Warto zaznaczyć, że inną opcją Dumy Katalonii był do tej pory Fernando Torres z Chelsea.
Komentarze (42)
Forlan to gwiazda ale trzeba przyznać ze w Interze mu nie wychodzi, teraz jak Milito odzyskał forme raczej bedzie mu cieżko o pierwszą 11.
Pozdr.
Kontuzjowany Villa, a za niego tez kontuzjowany /ostatnio wiecznie/ dziadzio Forlan...