Plotki transferowe

Forlan w Barcelonie? (42)

Autor:
ponad 14 lat temu
607
42

Barcelona nie ustaje w poszukiwaniach tymczasowego zastępcy dla kontuzjowanego Davida Villi. Tym razem działacze Blaugrany zagięli parol na piłkarza Nerazzurrich, Urugwajczyka Diego Forlana.

 

David Villa z powodu groźnej kontuzji, zmuszony jest pauzować przez kilka miesięcy. Zespół z Katalonii rozgląda się za doświadczonym napastnikiem, który przez ten okres miałby godnie zastąpić 30-letniego Hiszpana. Pomimo zaprzeczeń ze strony klubu z Barcelony, mówi się, że Josep Guardiola poprosił zarząd o transfer 32-letniego Diego Forlana.

 

Reprezentant Urugwaju nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Częste kontuzje sprawiają, że w ośmiu spotkaniach, zdobył zaledwie jedno trafienie dla Interu. Gracz ma jednak wyrobioną opinię w Hiszpanii. Przypomnijmy, że podczas swojej wieloletniej przygody na boiskach Primera Division, Forlan był dwukrotnym królem strzelców, odpowiednio jako piłkarz Villarrealu w sezonie 2004/05 oraz Atletico, cztery lata później.

 

Jak podaje gazeta Ovacion Digital, oferta za Forlana to podobno kwestia najbliższych godzin. Warto zaznaczyć, że inną opcją Dumy Katalonii był do tej pory Fernando Torres z Chelsea.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.01.2012 o 11:21 przez SlimShady
SlimShady
Ten transfer to nie w stylu nowej Barcy ale nie raz Barca takich graczy kupowała jak choćby Henry.<br />
Forlan to gwiazda ale trzeba przyznać ze w Interze mu nie wychodzi, teraz jak Milito odzyskał forme raczej bedzie mu cieżko o pierwszą 11.
08.01.2012 o 18:05 przez Gajdzik
Gajdzik
Już widzę jak go kupują <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
08.01.2012 o 12:16 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Nie wiem czy się śmiać czy płakać<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.01.2012 o 10:09 przez Tifosinho
Tifosinho
Dadzą 10 baniek + Alcantarę i się zgadzam <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
08.01.2012 o 03:11 przez Kusy
Kusy
hahaha<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
08.01.2012 o 01:38 przez sas111
sas111
hahah<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> barcelona jako zmiennika dla Villi sciagnela by na 90% teveza.. ale napewno nie 32-letniego forlana ktory jest cieniem samego siebie... jezeli mieliby szukac w mediolanie zmiennika dla Villi to pewnie zainteresowaliby sie Pazzinim<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> bo przeciez barcelona w kazym okienku wydaje grube miliony na transfery i rczej nie szukaja promocji ale to chyba taka natura klubow z hiszpanii
08.01.2012 o 01:10 przez anett
anett
Dobra bajka <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> hehe
08.01.2012 o 01:09 przez el_loco
el_loco
ha ha, jakoś w to nie wieżę. Natomiast nie miałbym nic przeciwko. Wolę by Luc się ogrywał.
07.01.2012 o 21:44 przez Odet
Odet
sam Forlan pewnie bardzo by chciał, ale Moratti go nie puści.<br />
Pozdr.
07.01.2012 o 20:35 przez Giuseppe
Giuseppe
o boze co za farmazony po co takie glupoty pisac <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
07.01.2012 o 20:28 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Bierzcie od zaraz!
07.01.2012 o 19:55 przez MwMw
MwMw
stary forlan ktory nie blyszczy u nas jakos za bardzo w najezonej gwaizdami barcelonie<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> dzis prima aprilis<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
07.01.2012 o 19:21 przez xeneen
xeneen
Nie oszukujmy się, Forlan nie jest chyba tak głupi żeby tam iść a jak wróci Villa żeby siedzieć cały czas na ławce.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.01.2012 o 19:10 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Może jeszcze Milito zechcą (w letnim okienku się nim interesowali)?<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Sprzedać razem za 20 mln i mamy Teveza <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.01.2012 o 18:20 przez Helton
Helton
Ciekawe jakby barca dala 10 baniek czy nasi by sie zgodzili <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
07.01.2012 o 18:14 przez Snake86
Snake86
Glupszej ploty nie slyszalem<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
Kontuzjowany Villa, a za niego tez kontuzjowany /ostatnio wiecznie/ dziadzio Forlan...
07.01.2012 o 18:12 przez michalk
michalk
w Bercelonie brakuje pieniedzy? lol. każdego lata przeprowadzją najdroższe transfery w Europie, co roku kupują kogoś z nazwiskiem, kupno Forlana wartego w tej chwili maks 10 mln, to dla nich nic. ale nie sadze, by Barca była zainteresoana kupnem podstarzałego Forlana, który najlpesze lata ma juz dawno za soba
07.01.2012 o 18:07 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Brakuje? Dobry żart. Jedno słowo i sponsorzy dadzą pieniądze. Można wyjść na + z Forlanem, bo Barcelona jest zdesperowana.
07.01.2012 o 18:04 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Trzeba mieć pieniądze na taki transfer a w barcelonie tego brakuje <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.01.2012 o 18:04 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Trzeba mieć pieniądze na taki transfer a w barcelonie tego brakuje <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.01.2012 o 17:56 przez coutinho24
coutinho24
wierzycie*
07.01.2012 o 17:55 przez coutinho24
coutinho24
NAPRAWDE W TO WIEEZYCIE? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
07.01.2012 o 17:52 przez Szociq
Szociq
plota, ale za jakąś dobrą kasę to z pocałowaniem ręki bym go oddał. gadanie że jeszcze nie pokazał na co go stać jest śmieszne bo my potrzebujemy dobrego napadziora na już a nie że Forlan kiedyś sobie przypomni jak się strzela bramki <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
07.01.2012 o 17:40 przez Chuchu
Chuchu
Przecież mają Sancheza, który się spisuje jeszcze lepiej od Villi to po co im Forlan jeszcze?
07.01.2012 o 17:35 przez Piotr1996
Piotr1996
Weście kogoś innego, a nie Forlana <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.01.2012 o 17:33 przez Plecak
Plecak
Proszę oby to była prawda! Niech idzie, a najlepiej jeszcze postarać się o Afellaya.
07.01.2012 o 17:31 przez Czubinho
Czubinho
Odczepcie sie od Forlana. On Wam jeszcze pokaże co potrafi. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.01.2012 o 17:30 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
@oliwerek177 - my go nawet wzięliśmy za darmo, bo zerwał kontrakt z athletico
07.01.2012 o 17:11 przez mediolan
mediolan
#13 nie zgadzam sie z tymi kontuzjami ale nie chce mi sie klocic... #12 Wierze razem z Toba <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.01.2012 o 17:07 przez oliwerek177
oliwerek177
zamiast forlana moglismy z atletico wziasc Aguero to by było coś on to wymiata za rok albo dwa on bedzie najlepszym pilkarzem swiata <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> idetyczny styl jak messi niski szybki . ale nie stać by było go na nas. niestety... a wzielismy tanio forlana a on szczerze to nic nie gra.. ciagle tylko kontuzje i tak bd ciagle... <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625687

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się