Plotki transferowe

Inter latem zrezygnuje z Zarate? (18)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 14 lat temu
291
18

Jak donosi Sportmediaset Inter raczej nie będzie skłonny do zakontraktowania na stałe Mauro Zarate i prawdopodobnie spożytkuje zaoszczędzone w ten sposób fundusze inwestując w Lucasa.

 

Współpraca z Mauro Zarate kosztowała do tej pory Nerazzurrich 2,7 miliona euro. Jeżeli klub nie zdecyduje się do sierpnia wyłożyć dodatkowych 15,5 miliona będzie musiał pożegnać się z Argentyńczykiem. Jak na razie działacze z Mediolanu nie mogą być zadowoleni z napastnika, który w dwunastu spotkaniach ani razu nie trafił do siatki rywali. Jedynym wyjątkiem był mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów przeciwko CSKA, w którym Zarate wpisał się na listę strzelców. Powodem dla którego media wysnuły tę teorię jest zainteresowanie Interu wschodzącą gwiazdą Sao Paulo Lucasem. Masimo Moratti jest podobno skłonny przesunąć zaoszczędzone na Zarate pieniądze i zainwestować je w zakontraktowanie 19 latka, na którego ostrzy sobie zęby kilka znanych europejskich firm.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.12.2011 o 17:43 przez SlimShady
SlimShady
15,5 mln to sporo kasy dla napastnika jak dotąd bez bramki u nas, widać, także że nie ma zufania od trenera, mi sie on podba bo zawse ożywia naszą gre i jets jednym z niewielu dryblerów Interze, ale to nie ja decyduje, a Moratti nie wyłoży takich pieniedzy za niego, co innego jakby rzeczywiście błysnął formą jak np. Cavani w Napoli sezon temu.
29.12.2011 o 18:45 przez Gajdzik
Gajdzik
Sam nie wiem co mam o nim myśleć bo niby nie gra źle, ale jakoś mnie do siebie jeszcze nie przekonał, ale też w ostatnich meczach nie miał za dużo szans. Z tych meczy co zagrał to mogę powiedzieć że się stara i próbuje ale wstrzelić się jakoś nie potrafi
29.12.2011 o 17:54 przez andyvdm
andyvdm
ten "najlepszy" napastnik Interu nawet bramki nie strzelił w tym sezonie w serie a. W życiu nie powinni go kupować za prawie 20 mln w sumie.
29.12.2011 o 15:17 przez zahor
zahor
Żenada. Na dzień dzisiejszy najlepszy napastnik Interu a grzeje ławę.
29.12.2011 o 13:22 przez Plecak
Plecak
Osobiście zamiast Lucasa wole Reusa <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.12.2011 o 12:59 przez Plecak
Plecak
Koledzy, a może MM i Branca powiedzieli Ranieriemu, że nie maja zamiaru wykupować Zarate z Lazio i dlatego ten chłopak nie dostaje szansy gry. Na jakimś innym portalu o Interze czytałem również, że Zarate powiedział trenerowi co myśli na temat tego, że tak mało gra albo zostaje zmieniony w 45 minucie kiedy jest najlepiej grającym graczem ofensywnym. <br />
<br />
Osobiście był to jedyny transfer, który mi się podobał w 100%. Szkoda, bo osobiście wole jego na boisku niż Milito.
29.12.2011 o 12:57 przez kamil13216
kamil13216
Tak, wydali jak widać na marne ty 3mln (bo jak nie dają mu sznas to wydali na marne) ale cały czas sapia że musza oszczędzac, Moratti to nie powiem kto bo dostane bana, niech on juz sprzeda ten <span style="color: red">I</span>nter i idzie wpi**u
29.12.2011 o 12:44 przez Pjerun
Pjerun
szkoda.<br />
Moim zdaniem Zarate to bardzo dobry zawodnik, dysponujacy swietnym dryblingiem(czego nam brakuje), niezlym podaniem i strzalem.<br />
Widać w jego grze, ze za bardzo chce wszystko naraz.<br />
Możliwe, że jest to przyczyną braku zaufania ze strony trenera i chec pokazania się z dobrej strony, przy małych ilosciach czasu, jakie spedza na boisku.<br />
<br />
Myśle jednak, że przy powrocie Sneijdera Mauro wystrzeli z forma i bedziemy blagac MM, zeby zmienil zdanie.
29.12.2011 o 12:24 przez Fqrve
Fqrve
szkoda myslalem ze bedzie sie trafnym transferem
29.12.2011 o 12:05 przez siemanko94
siemanko94
Zarate bardzo się stare, często zapomina zabrać głowy ze sobą ale wydaje mi się, że przez Claudio. Nie daje mu zbyt wiele szans i gdy tylko się pojawia na boisku ( a jako, że jest to ambitny chłopak ) stara się pokazać wszystko co w nim najlepsze, niestety grając sporadycznie nie jest się w pełni formy i wyczutym... mimo wszystko jestem za rozwiązaniem naszego zarządu.
29.12.2011 o 12:00 przez sampam
sampam
Zarate robi duzo wiatru poki co, ale burz jakos nikt nie zbiera<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Na pewno nie ejst wart 15,5 mln (!) A tak w ogole czemu nie chciano go w Lazio?<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
29.12.2011 o 11:59 przez okon
okon
liczyłam na więcej gdy przychodził
29.12.2011 o 11:10 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Nareszcie jakiś dobry news. Teraz to on by sie nawet na ławke do Lazio nie łapał.
29.12.2011 o 10:54 przez Drago194
Drago194
Hipokryzja i niekompetencja naszego zarządu jest po prostu rozwalająca. Ściągnęliśmy Zarate tylko po to, żeby siedział na ławce i nic nie robił. Kiedy grał widać było po nim że bardzo się stara i chce atakować. Czego efektem jest piękna bramka przeciwko CSKA i jeszcze ładniejsza asysta w meczu z Lille. Jak na napastnika jest bardzo kreatywny, potrafi ładni dogrywać do tego drybluje. Cóż, nie da się ukryć faktu że czasem go ponosi wyobraźnia i staje się jeźdźcem bez głowy. Być może to wina Zarate, że Siwy nie daje mu szans; coś tam Claudio wspominał o tym, że Zarate nie zawsze robi coś tak jakby on sobie tego życzył. W każdym bądź razie mamy tu sytuację jakie już nie raz i nie dwa zdarzały się w naszym klubie. Najpierw Massimo i cała reszta zgrywają dżentelmenów i obiecują gruszki na wierzbie, a później okazuje się że zawodnik ma gorszy okres to pozbywają się go nawet bez słowa wytłumaczenia.
29.12.2011 o 10:39 przez el_loco
el_loco
moim zdaniem Zarate jeszcze nam pokaże co potrafi. Tyle ze na około słychac o pozbywaniu się zawodnikow na rzecz Lucasa. Ja się pytam to wszystko? Potrzebujemy klasowego bramkostrzelnego zawodnika potrafiącego wygrac pojedynek jeden na jeden - Tevez
29.12.2011 o 10:38 przez marekfcim
marekfcim
co za kretyni dawaja plusy nie rozumia wos to jest taki zawodnik i nie chcecie go naprawde prawdziwi z was fani inteu jak chcecie zeby taki zawodnik odszedl <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
29.12.2011 o 10:26 przez microsoft666
microsoft666
Każdy pisze co chce,dzisiaj piszą że Zarate Out-Leandro Damiao In,wczoraj to co wyżej a przedwczoraj że Lavezzi za Zarate <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
29.12.2011 o 10:18 przez RedBull
RedBull
Kto Brance i spółce kazał &quot;wynegocjować&quot; tak wysoką kwotę<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> jak dla mnie to jakby Zarate dostawał &quot;prawdziwe&quot; szanse to by wystrzelił z formą<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się