Plotki transferowe

Inter powalczy o Van der Vaarta? (26)

Autor:
Źródło: tuttomercatoweb.com
prawie 14 lat temu
370
26

Rafael Van der Vaart tego lata ma opuścić Tottenham Hotspur. Wykorzystać ten fakt może Inter Mediolan, który jest zaintereoswany sprowadzeniem Holendra.

 

Pomocnik niedawno zadeklarował, że chętnie przyjąłby ofertę z Serie A. O zawodnika, oprócz Interu starają się AC Milan, Napoli, AS Roma oraz Schalke 04. Kontrakt zawodnika z obecnym klubem wygasa w czerwcu 2014 roku.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.07.2012 o 07:58 przez zanetti22
zanetti22
Ale głośno kwacze ta kaczka dziennikarska <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Bujda na resorach <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.07.2012 o 00:45 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Z Wesem mogliby ciekawie wyglądać <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.07.2012 o 00:33 przez Gajdzik
Gajdzik
#22, 23 Plota to jest właśnie to że się nienawidzą, bo tak naprawdę to świetni kumple, nie wiem skąd się to wzięło że się nienawidzą, jak już to Wes nie przepada za Van Persim, ale na pewno nie Van Der Varteem <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Czy tak robią osoby co się nie nawidzą <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bHEMqk4zcXc&amp;feature=player_embedded">http://www.youtube.com/watch?v=bHEMqk4zc&shy;Xc&amp;feature=player_embedded</a>;
02.07.2012 o 23:12 przez sas111
sas111
dokladnie, on nie nawidzi sie z Wesem wiec plotka. no i najlepsze ma juz za soba
02.07.2012 o 21:00 przez Kujon
Kujon
Przecież on się nienawidzi z Wesem.... więc ja tego nie widze.
02.07.2012 o 19:45 przez Michal_fci
Michal_fci
i tak go nie mamy szans sciagnac bo inne kluby sa zainteresowane
02.07.2012 o 19:16 przez Kusy
Kusy
byłoby pięknie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.07.2012 o 19:10 przez Odet
Odet
trzeba było go brać, jak go nie chcieli w Realu.<br />
Bravo MM<br />
pozdr.
02.07.2012 o 18:42 przez Yascarr
Yascarr
Piłkarz genialny, ale 2 lata za późno. Był do wzięcia, oczywiście nasz zarząd przespał okazję na ściągnięcie takiego cracka.
02.07.2012 o 18:33 przez el_loco
el_loco
pod warunkiem że Wes zostanie. Wymiana między tymi zawodnikami nam się nie opłaci.
02.07.2012 o 18:04 przez interooo
interooo
Jak najbardziej tak.
02.07.2012 o 17:46 przez SlimShady
SlimShady
Po tym jak Redknapp wszyscy chcą odejść, Bale byl blisko Barcy ale ostatecznie kupili Albe. Modric też blisko Mascheteru a przyjście Kagasy chyba wszystko zamknęło, ale nadal zostaje Chelsea. VdV ostatnio mówił że chciałby odejść z powodu zony ale do Bundesligi.
02.07.2012 o 17:41 przez Piotr1996
Piotr1996
Jeżeli Van der Vaart chętnie przyjąłby ofertę z Serie A to szanse na przyjście Rafaela to Interu rosną, ale nie tylko my jesteśmy zainteresowani Holendrem.
02.07.2012 o 17:38 przez lucky
lucky
Jedyny i duży benefi, to że jest zgrany z Wesem i mogliby poszaleć.
02.07.2012 o 17:36 przez lucky
lucky
#10 zgoda!<br />
<br />
Po co gość prawie 30 letni, który krzyknie +5-6mln. za sezon? Nie stać nas! Poza tym trzeba za niego zapłacić! <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <br />
<br />
Wg mnie pomoc to my mamy: Wes, Cou, Ricky, Guarin, Poli (liczę, że wykupimy), Cambiasso, Dejan, Javier (może grać, choć pewnie będzie biegał po prawej obronie), Obi, Mariga (który może zostać na ławkę) - do tego przecież mamy &quot;najlepszą&quot; młodzież.<br />
<br />
Trzeba nam zmian na innych pozycjach. VdV może przyjść tylko po odejściu Wesa wg mnie.
02.07.2012 o 17:32 przez pusiek
pusiek
No jasne grajmy samymi juniorami najlepiej <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Faktycznie ludzi z doświadczeniem nie beda nam potrzebni<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
02.07.2012 o 17:21 przez R9onaldo
R9onaldo
A za rok oddamy za darmo jak Forlana.<br />
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> dla zawodników +30 w Interze.
02.07.2012 o 17:21 przez kulfon32
kulfon32
2 mln euto + Faraoni
02.07.2012 o 16:59 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
nie da rady
02.07.2012 o 16:58 przez pusiek
pusiek
30 lat może i ma ale gra nadal na najwyższym poziomie
02.07.2012 o 16:54 przez Van Dall
Van Dall
Był czas na niego, kiedy odchodził z RM. Teraz nie wiem czy kolejny (prawie) 30-latek jest nam potrzebny.
02.07.2012 o 16:50 przez Janosv360
Janosv360
3x TAK <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.07.2012 o 16:46 przez KochamInter
KochamInter
Mistrzostwo świata było by go mieć, ale nie wierzę w to <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.07.2012 o 16:45 przez DominoLoveInter
DominoLoveInter
To by było coś mieć Van Der Vaarta w szeregu!
02.07.2012 o 16:36 przez Lamatico
Lamatico
Tak tak tak tak tak. To byłby strzał w 10!
02.07.2012 o 16:33 przez pusiek
pusiek
Jeśli za darno miałby przyjść to kolejny zawodnik którego bardzo bym chciał. Jak by jeszcze Affelay doszedł to 3 holendrów w jednym teamie no po prostu bajka. Ale i tak wiadomo co z tego wyjdzie<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się