Relacje

Lucio kontuzjowany (31)

Źródło: goal.com
około 16 lat temu
877
31

Bez Brazylijczyka Lucio najprawdopodobniej będzie musiał sobie radzić Inter Mediolan w środowym finale Coppa Italia w którym Nerazzurri zmierzą się z AS Romą.

 

31 - latek z powodu kontuzji opuścił w drugiej połowie boisko w wygranym przez jego drużynę spotkaniu z Lazio Rzym. Obrońca narzeka na ból w łydce. La Gazzetta dello Sport podaje, że sztab medyczny Interu jest zaniepokojony kontuzją Brazylijczyka. Występ Lucio w środowym meczu stoi pod znakiem zapytania.

 

Jeżeli doniesiena prasy okaża się prawdą partnerem Waltera Samuela na środku defensywy będzie Ivan Cordoba.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.05.2010 o 20:45 przez Mate1908
Mate1908
Miejmy nadzieję, że podpora naszej defensywy szybko wróci do pełni zdrowia. Z nim w tyle żaden atak świata nie jest nam straszny.
03.05.2010 o 19:12 przez mati1908
mati1908
ja pier...
03.05.2010 o 14:53 przez adriano:)
adriano:)
Problemu stoperów nie mamy, więc to nie jest jakiś problem. Wiadomo, że Lucio z Samuelem to nasi najlepsi stoperzy, ale mamy jeszcze Cordobę, Chivu i Matrixa, więc nie ma co się przejmować.
03.05.2010 o 14:33 przez Seba
Seba
Jednak źle doczytałem. Zmęczenie mięśni, ale jednak chyba nie zagra.
03.05.2010 o 14:23 przez Seba
Seba
<a href="http://www.fcinternews.it/?action=read&amp;idnotizia=18525">http://www.fcinternews.it/?action=read&a&shy;mp;idnotizia=18525</a>; - podobno tylko zmęczenie mięśni i najprawdopodobniej zagra w środę.
03.05.2010 o 14:05 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Żałośni jesteście co niby z tego co napisałem jest nieprawda to że Chivu jest słaby oglądnijcie uważnie mecze to sie o tym przekonacie to że Cordobe jest trudno przejść albo że Samuel i Lucio byli wczoraj objeżdżani no ale jak sie meczów nie ogląda albo oglada sie nie zwracajac wiekszej uwagi na gre obrońców Michal żal mi cie dziecko
03.05.2010 o 13:41 przez Castaignos
Castaignos
zamknij sie INTER FOREVER<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
03.05.2010 o 13:20 przez marcin1908
marcin1908
&quot;INTER FOREVER&quot;---&gt;<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
03.05.2010 o 13:19 przez marcin1908
marcin1908
Ja mam nadzieję, że to ściema, zobaczcie kto schodził z boiska, Eto, Sneijder i Lucio czyli zawodnicy bardzo wazni, którym Mau chciał dać odpocząć. Pewnie już w przerwie Jose kazał Lucio schodzić udając kontuzje. Myśle, że to zagrywka już na mecz z Romą. FORZA JOSE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.05.2010 o 13:15 przez Dzyl
Dzyl
Szkoda, bez niego będzie ciężko w obronie. Można dać Chivu na środek, ale myślę że Cordoba się sprawdzi.
03.05.2010 o 13:14 przez Seba
Seba
INTER FOREVER, ale głupoty wypisujesz.
03.05.2010 o 13:09 przez arturinho17
arturinho17
Ja tam wierzę w Cordobę, potrafi grać przecież. To, że popełnił ostatnio kilka błędów nie znaczy, że trzeba go skreślać. Jest jeszcze Matrix, więc raczej damy radę.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
03.05.2010 o 12:43 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
A to że Cordoba nie gra to wynika tylko z głupoty Murinho ,który jak sie uprzedzi do jakiegoś zawodnika to koniec przecież on nawet nie wystawił Ivana kiedy byli wszyscy środkowi kontuzjowani i miał do wyboru Cordobe albo Rivasa a po tym meczu przaktycznie Rivas wyleciał z klubu albo wystawia cały czas Chivu który w każdym meczu jest najgorszy z drużyny
03.05.2010 o 12:39 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Zdecydowanie Cordoba musi zagrać Chivu jest bardzo słaby z tyłu daje sie latwo przechodzic duzo fauluje wybija na rozne w glupich sytuacjach , co do Cordoby to jest to nasz najlepszy obrońca w pojedynkach 1 na 1 i to widać wczoraj Lucio i Samuel zostali ośmieszani przez piłkarzy Lazio którzy mijali ich jak chcieli , a jeszcze w tamtym sezonie taki Zarate który miał o niebo lepsza forme nic nie pograł przy Cordobie i nie pieprzcie o jakichs wyimaginowanych błedach Ivana skoro inni popełniaja ich znacznie wiecej np. Lucio czy Samuel
03.05.2010 o 12:36 przez adi1908
adi1908
jak widziałem schodzacego Lucio z boiska powiedziałem sobie pewnie bedzie ściema że kontuzjowany
03.05.2010 o 12:14 przez tytusek25
tytusek25
Sneijder tez pamietam byl kontuzjowany przed rewanzem na Camp Nou i tez zszedł w trakcie poprzedzającego meczu,tak ze jeszcze bym braku Lucio nie zakładał
03.05.2010 o 12:10 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Oby to nic powaznego bo Lucio jest kluczowa postacia naszej defensywy,a co do zastepcy Lucio t oja widze Chivu a potem dopiero Cordobe.
03.05.2010 o 12:10 przez berniol21
berniol21
Wszystko byle by był gotowy na finał LM.
03.05.2010 o 12:06 przez coco
coco
a jak ma ich nie popelniac jak gra raz na ruski rok ? , ja tam Ivanowi ufam i wiem ze pokaże sie ze swojej jak najlepszej strony , mamy świetnych stoperów a Cafe Colombi przytrafil sie najgorszy mozliwy rywal w postaci Lucio , jednak wierze w niego bo to obrońca światowej klasy
03.05.2010 o 11:53 przez adriano zawsze inter
adriano zawsze inter
No to fajnie<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> Ja wole zeby cordoba zagrał<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.05.2010 o 11:28 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
Spokojnie, pewnie jakieś mało groźne nadciągnięcie. Przy tych wyczynach Lucio to prawdopodobne. W środę raczej nie zagra, za to w następnym ligowym meczu. już tak.
03.05.2010 o 11:26 przez Neo_FCI
Neo_FCI
Wole Chivu, niz Cordobe. A Lucio to wazny zawodnik dla naszych &quot;tylow&quot;, co wiele razy juz udowodnil i nielatwo bedzie go zastapic.
03.05.2010 o 11:13 przez Rufus
Rufus
ŹLE ;/, ale i tak wygramy ;)
03.05.2010 o 11:10 przez przemo1987
przemo1987
no to super <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
03.05.2010 o 11:10 przez przemo1987
przemo1987
no to super <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
03.05.2010 o 11:09 przez Ajk
Ajk
Brak Lucio nie powinien jakoś bardzo znacząco wpłynąć na naszą grę choć będzie go na pewno brakować. Czeka nas bardzo trudny mecz.
03.05.2010 o 11:07 przez Seba
Seba
Szkoda, ale z dwojga złego lepiej teraz niż na finał LM. Wierze, że Cordoba da rade. W obwodzie jest także Chivu.
03.05.2010 o 11:04 przez microsoft666
microsoft666
na final z roma bez Motty Lucio i Balo<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
03.05.2010 o 10:58 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Szkoda trochę, ale lepiej niech nie ryzykują i powinien odpocząć i w środę i w najbliższej ligowej kolejce. Cordoba powinien dać radę, bo Chivu raczej nie wyjdzie na środek obrony z tym hełmem.
03.05.2010 o 10:55 przez Pavlo
Pavlo
Marco Materazzi!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:48

Jakiś czas temu to samo bym napisał, ale naszym najsłabszym elementem jest wolna, przewidywalna gra, tak przegralismy wszystkie mecze z czołowymi rywalami, bezowocene bujanie od prawej do lewej, kontra rywali i strata bramki

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625114

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się